אתלטיקו מדריד 2017/18:: מחזיקת הליגה האירופית! טורס נפרד, ומה עם גריזמן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏24/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הוגו סאנצ'ס, אחרי שראה מה עשו ללוחית שלו בשדרת האגדות, החליט להסביר את עצמו. ואמר שהוא רצה לזכות בתארים ואם לאטלטיקו דאז היה סגל כמו עכשיו, הוא היה נשאר. לא עדיף היה כבר לשתוק?

2. Raulito Madridista

איזה בשורות לאתלטיקו מדריד, תחזיקו חזק:

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/09/21/15059814939430.Xxx

1) אצטדיון הוונדה-מטרופוליטאנו נבחר לארח את גמר ליגת האלופות בעונת 2018/19. ואם לאתלטיקו לא היה דרייב עצבני להגיע לגמר אחרי שני כשלונות נגד ריאל ב-2014 ו-2016 - הנה זה קורה.
    2) מי שיגיע למגרש הזה ביום שבת הוא לא אחר מאשר דייגו קוסטה. בשעה טובה, מאה ימים אחרי שאתלטיקו וצ'לסי החלו בשיחות - יש הסכמה כמעט רשמית: אתלטיקו תשלם 55 מליון יורו+10 מליון במשתנים על החלוץ, שיטוס למדריד בקרוב. קוסטה יחתום עד 2021 ויתחיל לשחק רק בינואר כמובן.
    3) אתלטיקו השיגה אתמול ניצחון חוץ נהדר 2:1 על אתלטיק בילבאו ביום טוב של גריזמן ושערים של קוראה וקראסקו והיא עם מאזן 3-2-0 מפתיחת העונה, מתייצבת במקום השלישי.

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

זה היה יום טוב של השופט, פסל 2 שערים של גריזמן, התעלם מעבירה ברחבה גם כן על גריזמן, המציא פנדל בצד השני, אישר לבילבאו לכסח. כנראה שגריזמן צריך היה את האדום בז'ירונה בשביל לדעת להתמודד עם שיפוט כל כך עוין.
    השער של קראסקו מועמד לשער העונה.
    בסאגה של דייגו קוסטה המרוויח היחיד זהו ז'ורז'ה מנדש. באטלטיקו בוודאי היו מעדיפים למשוך זמן עוד חודשיים כאשר צ'לסי שלמת לקוסטה את שכר העתק שלו, אבל ראו שהשחקן משמין מיום ליום וחודש וחצי עלול לא להספיק בשביל לחזור לחולצת הרכב.

4. Raulito Madridista

https://as02.epimg.net/futbol/imagenes/2017/09/21/primera/1505989013_764899_1506001293_noticia_normal.Xxx

כצפוי, אתלטיקו הודיעה רשמית על צירופו של דייגו קוסטה. במארקה כתבו על עשרת שחקני הרכש היקרים בתולדותיה, ודייגו קוסטה מנשל את פלקאו מהמקום הראשון(40 מיליון יורו). את העשירייה אגב פותח אגווארו שנרכש ב-23 מליון. מס' שחקני אתלטיקו קיבלו אותו בחום ואהבה עם פוסטים מרגשים ברשתות החברתיות. השחקן יקבל תוכנית עבודה מיוחדת במטרה שיסגור את הפער. ייתכן וצ'ולו יתן לו לשחק כבר בגביע ב-3 בינואר ולא ימתין שלושה ימים נוספים. כרגע אין תוכניות למשחק ידידות מיוחד עבורו קודם לכן. נכתב שאתלטיקו רוצה לשלב אותו במהירות האפשרית ושצירופו יכניס טירוף גדול גם ביתר חבריו. החלוץ יגיע למדריד בעוד שעה וחצי אחרי ששהה לאחרונה בסאו-פאולו. במארקה כתבו שסימאונה משוכנע שעם דייגו קוסטה ו-ויטולו שמצטרפים בחורף - לאתלטיקו יהיו אינסוף אפשרויות בהתקפה והשמיים הם הגבול.

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

עכשיו מתחיל הריאליטי "מי יפנה מקום לקוסטה". היום נראה את וייטו מול האקסית, באמצע השבוע טורס מול האקסית. גמיירו גם כן מועמד להדחה.

6. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/09/23/15061651290070.Xxx

הוא כבר כאן. דייגו קוסטה קיבל תשואות גדולות במשחק היום נגד סביליה. אבל האמת שאת היום שלו הוא התחיל בשעה הרבה יותר מוקדמת, כבר ב-9 בבוקר הוא עבר את הבדיקות הרפואיות ובהמשך נפגש כבר עם מאמן הכושר וגם עם התזונאי של הקבוצה. אחרי שלושה חודשים של חופש - דייגו קוסטה צריך להתחיל דיאטה אינטנסיבית. החלוץ עצמו אמר אתמול עם נחיתות במדריד בשעות הצהריים - "אני מאוד שמח לחזור, אתלטיקו מדריד זה הבית שלי. זה לקח יותר מדי זמן אבל יש סוף טוב והכל טוב. אני כבר מחכה לראות את חבריי לקבוצה. לא איבדתי מעולם את התשוקה והרצון". קוסטה סיפר שההמתנה הארוכה גרמה לו להיות עצבני אבל הוא יודע שהקבוצה עשתה מאמץ גדול עבורו והוא מעריך את כולם". החלוץ הוסיף שהוא חייב להודות גם לצ'לסי ושלא רצה לעזוב בצורה כזו כי היה לו טוב בקבוצה הזו. "אני לא אדם שאכתים את התמונה. אני מודה לצ'לסי ושמח שיצא לי לשחק שם ולזכות באליפות". דייגו קוסטה אמר שהוא מחכה כבר להתאמן.

המאמן צ'ולו סימאונה היה מבסוט מהאווירה במשחק בשעת הצהריים המוקדמת ואמר בצחוק - "כשאנשים צועקים את שם המגרש שלנו המטרופוליטאנו זה נשמע כמו קרקס". במארקה החמיאו לאתלטיקו על המשחק נגד סביליה וכתבו - "אתלטיקו מתוקה כמו שוקולד". פיליפה לואיס שכמעט כבש גולאסו ענק, אמר לאחר המשחק - "זה הולך ונהיה קשה יותר לקבל את חולצת ההרכב בקבוצה הזו".

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

דייגו קוסטה תפס את כל הכותרות ואת כל הפלאשים, אבל אני מעדיף לבחור את איש המשחק מבין אלה ששיחקו. ואני בוחר בלוקאס. לא כי הוא היה הכי טוב אלא כי הוא עד כדי כך טוב שסימאונה הרשה לעצמו להשאיר על הספסל את גודין בקרב צמרת.

8. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/09/24/15062808221075.Xxx

"התחלה של אלופים". אמנם אתלטיקו האמינה שביכולתה להיות בשלב הזה של העונה עם יותר מ-14 נק', אלא שהיכולת המצוינת נגד סביליה, המגרש הביתי החדש וצירופו של דייגו קוסטה, גם אם יוכל לשחק רק בינואר - מגבירים את התיאבון והאופטימיות. במארקה נזכרו שבפעם האחרונה שאתלטיקו דורגה במקום השני בשלב הזה של העונה, ב-2013/14 - היא גם זכתה באליפות. באותה עונה אתלטיקו פתחה עם 6 מ-6 כלומר 18 נק' בדומה לבארסה אך היה לה מאזן שערים מעט פחות טוב. אשתקד לאתלטיקו היו 12 נק' והיא דורגה במקום השלישי| לפני שנתיים עם 12 נק' דורגה חמישית| וב-2015 עם 14 נק' דורגה שלישית.
    מעבר לכך, תיבו קורטואה האקס האהוב מתרגש לקראת המשחק במוונדה מטרופוליטאנו - "זה יהיה ערב מיוחד עבורי. ראיתי תמונות ו-וידאו מהמגרש החדש. אני בטוח שתהיה אווירה טובה לא פחות מאשר הקאלדרון". אתלטיקו עצמה מאמינה ביכולתה לנצח את צ'לסי ולטפס למקום הראשון בבית.

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

https://i.imgur.com/SHD1GEB.Xxx
    למי שטוען שפרנאנדו טורס חלוץ עבר הנה התמונה שממחישה זאת. את השער הראשון בבוגרים הילד חגג עם ז'אן פרנסואה הרנאנדס.

10. Raulito Madridista

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2017/09/28/portada/marca_papel/g2809.66d587a41885330a5b1263a4138d34b9.Xxx

'לעזאזל עם הדקה ה-93'| שער המארקה עם כותרת אכזרית הבוקר(עם כיוון ברור לגמר בליסבון) - בדיוק כמו ההפסד של אתלטיקו אמש| עוד נכתב על הסיטואצייה הבעייתית של אתלטיקו מדריד בצ'מפיונס(נקודה מתוך שש) כשמשחק הבית נגד רומא במחזור האחרון יכול להיות קריטי מאין כמוהו| ועוד: המטרופוליטאנו היה גן עדן - עבור צ'לסי| צ'ולו סימאונה רשם את משחקו ה-50 עם אתלטיקו מדריד בצ'מפיונס והרי המאזן - 28 נצ', 12 תוצאות תיקו ו-10 הפסדים, יחס שערים 74:34| המאמן הודה שאתלטיקו הייתה פחות טובה מצ'לסי| והאיש העצוב ביותר במגרש היה דייגו קוסטה| רגע יפה בסיום המשחק: השוער קורטואה הלך להודות לקהל של אתלטיקו והצביע על הלב - Eterno Courtois - קורטואה הנצחי, כתבו בתקשורת.

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

94.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  12. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/09/30/15068011158432.Xxx

ה-500 של צ'ולו. דווקא בערב מאכזב במהלכו אתלטיקו סיימה בתיקו מאופס נגד לגאנס, כמו בעונה שעברה, ועלולה לראות הערב את הצמרת בורחת לה(בארסה תוכל לפתוח פער של 6 נק') - צ'ולו רשם ציון דרך ענק עם משחקו ה-500 באתלטיקו מדריד, כמאמן ושחקן כמובן - 328 משחקים כמאמן ועוד 172 כשחקן הקבוצה במשך חמש עונות. רק לואיס ארגוניס ז"ל עם 980 הופעות בסה"כ וכן אבלרדו(550) מקדימים אותו. לצ'ולו יש 203 נצחונות, 70 תוצאות תיקו ועוד 55 הפסדים|
    לאחר המשחק תהו מדוע גריזמן הוחלף והתמונה עם המבט העצוב בעיניו פורסמה בהרחבה באתרים, שם מתחו ביקורת על ניהול המשחק של צ'ולו שאמר - "קראתי את המשחק בדרך שלי"| הקשר סאול דיבר על הצורך לשחק יותר התקפי ולהיות 'רעים'| למעשה אתלטיקו משחזרת את פתיחת העונה הבינונית שלה מאשתקד, גם אז היו לה 4 נצ' ו-3 תוצאות תיקו ו-15 נק', אבל אז זה הספיק למקום הראשון בצוותא עם ריאל מדריד.

13. Raulito Madridista

שני עניינים גדולים במארקה היום:

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/10/01/15068837508444.Xxx

1. El último adiós al Calderón - במארקה סוקרים את הפרידה של האוהדים מהמגרש הישן: כר הדשא, המוזיאון בפנים ועוד ועוד. מי שרוצה לשקוע בעוד נוסטלגיה - לחצו כאן
    2. '60 מיליון יורו בבנק' - במארקה תוהים מדוע המאמן מתעלם מגאמיירו, בטח לאור הבעיות בהתקפה, וכן מגאייטאן שהגיע מבנפיקה. שניהם הצטרפו בעלות של 60 מיליון יורו. נכתב שם 'אלה שעלו הכי הרבה כסף שיחקו הכי פחות'. נכתב שלמרות עונש ההעברות של אתלטיקו - צ'ולו פשוט לא מאמין בהם והוא 'מאבד אותם' וספק אם יישארו בינואר. אולי עדיין לא מאוחר...

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כשגאטאן מפסיד את המקום בהרכב לקראסקו או קוריאה, אני מבין. אבל מי מהחלוצים עדיף על גמיירו, מי מהם מסוגל לתת לגריזמאן יותר חופש וגם לבשל לו שערים כמו גמיירו עשה בעונה שעברה?

15. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/multimedia/graficos/futbol/2017/minutosatl/desktop.Xxx

במארקה מדברים על אובר הרוטציות של צ'ולו סימאונה מה שפוגע בקבוצה לחלוטין. בעונה שעברה 7 שחקנים שיחקו מעל 500 דק' בשלב הזה של העונה, והפעם רק שלושה - אובלאק השוער כצפוי והקשרים סאול וקוקה. צריך לזכור שגריזמן היה מושעה משני משחקים ולכן מס' הדקות שלו צנח מ-507 ועד 383, אבל שימו לב לגאמיירו עם 29 דק' העונה בלבד לעומת 404 אשתקד. גם אצל גודין יש ירדה גדולה בעוד חואנפראן צנח מ-540 דקות עד ל-237 בלבד| בתקשורת כתבו על כך שהריטואל של הפסד בצ'מפיונס שגורר אחריו מפלה בליגה קרה לאתלטיקו בכל שלוש העונות האחרונות| בראיון לתקשורת אמר צ'ולו שוב - "תמיד כששואלים אותי אני אומר, 'האם יש מקום טוב יותר מאתלטיקו מדריד?', והתשובה היא לא. אני המאמן המתאים ביותר לכאן והחיבור שלי עם המועדון מצוין.

מצב נושא:
הנושא נעול.