אתלטיקו מדריד 21/22:: היום שאחרי האליפות - מעפילים לשמינית הגמר, קריסה בליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏23/7/18.

1. גלצ Member

פליקס: "מצליח לי עם בנות. הן שולחות לי תמונות עירום". גם לא נשמע אינטליגנט כל כך.

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/19
    de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אין צורך. גריזמאן פינה מקום אחד בסגל, למה שנביא שלושה?
    יש קישקושים על חאמס רודריגס.

3. סמואל אטו Member

כאילו להביא 2-3 חטיארים שיש להם במקרה הטוב 3 שנים של כדורגל טוב, לא מכירים את השיטה ואין אפשרות לפתח אותם זה לא סיכון בפני עצמו.

4. Jefecito Member

נשמע כמו טינייג'ר טיפוסי. בהחלט הימור מטורף, לדעתי להביא 2-3 שחקנים קצת יותר מוכחים היה עדיף.

5. riquelme1 Member

ולהביא ילד בן 19, שלא קרע זוג נעליים שברזומה שלו יש עונת בכורה בבנפיקה ושלושער בליגה אירופית שגם עם הוא ירצה לעזוב בעוד שנתיים שלוש ויכול להתברר כבלוף ב126 מיליון יורו זה לא חתיכת סיכון.

ווליאן או איסקו, חאמס רודריגז, קאבאני מעל 300 שערים בקריירה זה דוגמא ל3צשחקנים שיכלת להביא במחיר של כשרון בן 19 שלך תדע איך יתפתח.

נו באמת.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. סמואל אטו Member

אתה עונה למה שכתבתי עם אותה תגובה שהגבתי אליה.
    אף אחד לא מבטיח לך כלום בחיים. במקרה של פליקס זה לא חד משמעי שעדיף להביא את השחקנים שציינת. אם הוא מוכשר כמו שאומרים(וכנראה שכן אם אתלטיקו מוכנה לשלם את הסכום הזה) אז זו החתמה טובה מאוד, לא פחות טובה מלהביא 3 שחקנים מבוגרים.

7. גלצ Member

אני חושב שאי אפשר לדעת אם שחקן שווה סכום כזה מטורף בגלל הצלחה של עונה אחת

8. Clichy COYG

לפני העניין המקצועי יש את הקטע של פוטנציאל המכירה - עוד שנתיים השווי של קבאני ו-וויליאן יירד באופן משמעותי בגלל הגילאים שלהם (גם אם יהיו טובים) בעוד גם אם פליקס לא יעמוד בציפיות יהיה אפשר למכור אותו בהפסד לא גבוה. מצד שני אם פליקס משתלב טוב לאתלטיקו יש את הנכס היקר בעולם אחרי מבאפה, לא משהו שאפשר לזלזל בו (ראה ערך בייל ב13' או קוטיניו ב18' ומה זה עשה לקבוצות המוכרות).

בקטע המקצועי ברור שהסיכון פה הוא לא קטן, אבל ממה שזכור לי בדרך כלל - רוב השחקנים שהראו יכולת כזו חריגה בגיל כזה המשיכו לקריירות גדולות: מסי, רונאלדו, רוני, פברגאס, פרדיננד וכד'. למען האמת מלבד מבאפה לא רואה שחקן U-20 שהרשים יותר ממנו.

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/19
    סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כל השמות המוצעים במקום פליקס זו סתימת חורים, שיפור קליל פה ושם. קבאני נמצא בסטנד ביי למקרה שקוסטה יימכר. פליקס זה מסר אחר לגמרי, זה כבר פרוייקט לשנים הבאות.

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מרקוס יורנטה הוצג עם מספר 14 על החולצה. מספר של רודרי.
    האתר הרשמי של אטלטיקו מדריד מעדכן שההסכם עם אטלטיקו פרנאאנסה כמעט גמור. המגן רנאן לודי יגיע בזמן לפתיחת מחנה האימונים. הוא רק בן 21, אז אני מהמר שפיליפה יישאר.

11. AS R Member

כן, בואו נתעלם ממה שהוא הראה בכדורגל ונתייחס לציטוט קטן מריאיון שהוא נתן.

אתלטיקו מהמרת פה, בטח כשמדובר בקבוצה של סימאונה שקשה מאוד להשתלב שם כשאתה שחקן התקפה. מצד שני, היא קונה שחקן שהוא פרוספקט על ומוציאה מיד את כל הסכום שתרוויח מהעסקה של גריזמן.

12. Roma מנהלים

יש הרבה שחקנים שהרשימו הרבה יותר ממנו, אולי בעמדות פחות סקסיות ונוצצות על המגרש או שהם כבר בקבוצות עילית ומכירה שלהם בלתי אפשרית. בסופו של דבר יש לו עונה אחת ברזומה, גם אם היא עונה אדירה. דמבלה לצורך העניין נרכש מדורטמונד אחרי עונה אדירה בגרמניה ולפני זה מצרפת.
    אלכסנדר ארנולד, מתיאס דה ליכט, ג'יידון סאנצ'ו, חוסאם אוואר, דונארומה, קאי הארבץ, וינסיוס ג'וניור, פוליסיץ', קלויברט ועוד דוגמאות.

מחיר משוגע אבל זה השוק, נקווה שלא יהיה נפילה.

EO11 אוהב/ת את זה.
  13. WHITERM Member

לכל האלו שאומרים שהרכישה של פליקס הייתה מיותרת ועדיף היה להביא 2-3 שחקנים אחרים במקומם.
    מי אמר שאותם שחקנים לא היו כישלון?!ועם המחירים בשוק את מי בדיוק יש להביא שיש לו פוטניצאל עצום כמו לפליקס?

קבאני?הבחור בן 32,כמה עוד יש לו עוד 2\3 ?
    לא הייתי מביא אותו במקום פליקס,הייתי מביא אותו בנוסף,הרי דייגו קוסטה הוא לא מה שהיה פעם והוא פציע.
    וויליאן?בחייאת,צ'לסי לא תמכור אותו זה דבר ראשון והמחיר שידרש להוציא אותו מצ'לסי לא שווה את זה.

14. Ever Banega Member

ברור שיש פה סיכון והמחיר אכן מוגזם, אבל אם אתלטיקו רוצה להביא את קבאני או חאמס היא עדיין יכולה גריזמן והרננדז נמכרו ב200 מליון, וזה עוד לפני המכירה של רודרי.

15. SaSa Member

לפי הדיווחים בימים האחרונים בארסה תשלם לאתלטיקו יותר מסעיף השחרור במספר תשלומים.