אתלטיקו מדריד 21/22:: היום שאחרי האליפות - מעפילים לשמינית הגמר, קריסה בליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏23/7/18.

1. SaSa Member

שאלתי על ויטולו כי לא הכרתי את הפרטים במדוייק.
    ולא יודע מאיפה הסקת שאני מיתמם..ידוע שבארסה סגרה עם גריזמן את כל הפרטים כבר בפברואר.

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מה ששיגע את סבייה במיוחד זה שהיא חויבה לשלם ללאס פאלמאס דמי השבחה בזמן שוויטולו הלך לשחק בלאס פאלמאס.

3. RubberSoul Member

בספרד עניין סעיף השחרור מחייב, לא יודע באילו ליגות יש עוד את החוק הזה. הדבר הזה גורם להמון קבוצות להפסיד כסף פוטנציאלי על הרבה שחקנים רק בגלל שלא הספיקו או לא נענו בחיוב להגדיל את סעיף השחרור שלהן. סביליה טועה כל פעם מחדש, הנה סראביה נמכר פי 3 ממה שהיו יכולים בקלות לעשות עליו.

שחקנים כמו סנטי מינה וסבאיוס נטשו את הקבוצות שלהם אחרי שהיה להם סעיף שחרור נמוך מאוד, וכמו ויטולו וכנראה שגם גריזמן, הם סופגים שריקות בוז כשהם חוזרים לאיצטדיון שלהם כשחקני חוץ.

טבאס טוען שזו בושה שזה קיים רק בספרד, כי החוק הזה תומך בשחקנים. מצד שני, זה פוגע בקבוצות ובהכנסות שלהן. מצחיק לראות איך באנגליה כל שחקן נמכר במחירים הזויים. היה מעניין לראות סעיפי שחרור בפרמיירליג.

4. Raulito Madridista

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2019/07/06/15624138290870.Xxx

רשמי: אלבארו מוראטה נשאר באתלטיקו מדריד. החלוץ ימשיך לשחק בהשאלה עד לסיום עונת 2019/20 ואז אתלטיקו תרכוש אותו בתמורה ל-55 מיליון יורו. החלוץ כבר נכח באימון הבכורה של אתלטיקו מדריד. בעונה שעברה כבש 6 שערים ב-17 משחקים במדי אתלטיקו כאשר לא בכולם הוא פתח. "אני שמח שזה נגמר ועכשיו אני רשמית שחקן של אתלטיקו, זה הזמן לחזור בכל הכוח ולעבוד קשה לקראת העונה החדשה", סיכם.

- בתקשורת עסקו הבוקר במלחמה החדשה בין אתלטיקו מדריד לברצלונה וההודעה הרשמית שהודיעה אתלטיקו על כך שהם רואים בכך זלזול גדול מצד ברצלונה וגריזמן כשכנראה השחקן חתם בקבוצה עוד בחודש מרץ כשהקבוצה טרודה במאבקיה בליגה וכן בשמינית גמר ליגת האלופות.

- החלוץ עצמו לא יישאר באתלטיקו, אין ספק בכך, אבל ב-AS ציינו שהוא שיתף בטוויטר שלו את הציוץ בו הודיעה אתלטיקו מדריד על צירופו של ז'ואאו פליקס וכן את הציוץ של המועדון על פתיחת העונה החדשה.

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מונדו דפורטיבו מדווח שמוראטה בסוף יעלה 65 מיליון, 15 מהם שולמו כאשר הוא הגיע בחורך ועוד 15 צריך לשלם עכשיו.

6. SaSa Member

אתלטיקו חייבת להשקיע בחלוץ בכיר יותר מקוסטה ומוראטה, ויש לה הקיץ את האמצעים לעשות את זה.

7. yakov_y YNWA

יש להם איזה חלוץ רכש שעלה יותר מ-120 מיליון יורו, פליקס משהו.

צריך להגיע מגן שמאלי במקום לואיס, לודי ופליפה שחקני רכש, ורסליקו חזר מהשאלה ופרז סוג של ״רכש״, הגנה חדשה יש לאתלטיקו, מעניין אם סימואנה פגע.

הסגל נראה טוב לדעתי, קצר כרגיל אבל איכותי על הנייר, חסר מגן שמאלי וקשר.
    ויטולו, קוראה ודייגו קוסטה לא יכולים לתת עונה גרועה יותר מהקודמת, מאמין שייתרמו השנה מהספסל, שחקנים טובים מהספסל.
    אני מאמין בקוקה וסאול, תומא לאמר זאת חידה, מוראטה היה רק חצי עונה, קליאניץ׳ לא באמת נספר.
    לדעתי סגל עם פוטנציאל גדול מאוד, העונה הקודמת הייתה יוצאת דופן לרעה, בחלק הקדמי אין דומיננטיות על שחקן מסויים, הקישור טכני וטוב, השאלה אם שחקני ההגנה הם בינגו, בדר״כ סימואנה פוגע ברכש ההגנתי, השאלה העיקרית היא האם הסגל יכול לקחת את אתלטיקו צעד אחד קדימה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/19
  8. SaSa Member

שהגיע על חשבון גריזמאן ומשחק כחלוץ שני.
    בעונה האחרונה אתלטיקו התקשתה מאוד בכיבוש שערים, ואני לא רואה איך המצב משתפר עם מוראטה או קוסטה כחלוצים בכירים של הקבוצה.

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מוראטה סיפק את הסחורה ועכשיו הוא חוגג בצדק את הקבלה של מספר 9. וכשקוסטה בכושר הוא אחד הטובים בעולם. רק ששניהם יקבלו מהשופטים יחס הגון.

10. SaSa Member

מקווה בשבילך שאתה צודק.
    לא מחזיק ממוראטה, ולא חושב שהוא מסוגל להיות מוציא לפועל עיקרי של קבוצה בלבל של אתלטי,
    וזה הוכח לאורך כל הקריירה שלו.
    פעם אחרונה שקוסטה היה בכושר ליותר מחודש היה בתקופת צ'לסי.

11. Raulito Madridista

כן אבל כשמדברים על אתלטיקו מדריד צריך לשים לב למה שקורה מעבר לכביש, בשנה שעברה אני ראיתי וטעיתי לגבי אתלטיקו כי חשבתי שיש לה סיכוי לזכות באליפות. את המשפטים האלה על 'עונה גרועה מזו' אפשר וצריך לומר גם על מחצית מהסגל של ריאל מדריד בערך, אלה שישרדו את המהפכה, אפילו גארת' בייל אם יישאר. אתלטיקו אולי לא תיגרר למלחמה על מקומות 4-5 אבל אני לא חושב שהיא תקדים את ריאל מדריד שוב. כישרון זה לא מספיק, גריזמן היה חצי התקפה ואתלטיקו איבדה שחקנים מאוד משמעותיים בפן המנהיגותי ולצערה נהנתה מרודרי רק עונה אחת. כשקוראה היה עולה מהספסל הייתי אומר שחבל שהוא לא פתח, וכשהיה מקבל את המקום בהרכב הייתי אומר - שיחזור לשם. לא מחזיק מויטולו לדעתי, שחקן שהיה סביבו הייפ מוגזם. תומא למאר יהיה טוב יותר, השאלה עד כמה. ז'ואאו פליקס ישחק כחלוץ שני בערך.

SaSa אוהב/ת את זה.
  12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מחר רנאן לודי יעבור בדיקות רפואיות. הוא כבר נמצא במדריד. עכשיו חסר מגן ימני. זה יכול העה להיות סמדו אם בארסה היתה יורדת ממאה מיליון למחיר השוק.

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אטלטיקו קרובה להלתים את החלוץ הצעיר איבן ספונייץ'. עוד אחד מבנפיקה, זכה במונדיאליטו תחת ולקו פאונוביץ' שלנו, מושווה למנג'וקיץ'.

14. Raulito Madridista

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2019/07/07/primera/1562491148_692519_1562491439_miniatura_normal.Xxx

בזמן שאתלטיקו מדריד ואנטואן גריזמן ממשיכים במלחמה שלהם, חדשות טובות: ז'ואאו פליקס יוצג מחר כשחקן הקבוצה בשעה 14:00 שעון ספרד [סימן שאלה מדוע האירוע לא נערך בערב אבל יהיה מדובר במשהו גדול], והוא קיבל כמובן את החולצה מס' 7. הקבוצה מכרה כבר 7,000 חולצות של השחקן החדש לפי הדיווח ב-AS. פליקס אמר: "יש לי את הבגרות כדי להתמודד עם האתגר הגדול הזה"| אלבארו מוראטה לוקח את חולצה מס' 9 שהייתה שייכת לאחד והיחיד - פרננדו טורס| דווח הבוקר שחאמס רודריגס משנה כיוון והוא רוצה להצטרף לאתלטיקו מדריד [נראה כדיווח סתמי: למרות שהמחיר שלו לא גבוה - קשה לראות את זה קורה - הוא ממש לא מתאים לסגנון]| עוד דיווח, אחרון להיום: אברטון רוצה את דייגו קוסטה, תחילה בהשאלה.

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אישתו אומרת שחאמס רוצה לשחק במדריד.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 1)

1. Esomech