אתלטיקו מדריד 21/22:: היום שאחרי האליפות - מעפילים לשמינית הגמר, קריסה בליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏23/7/18.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אתה לא צריך להתנצל, אלה לא ספקולציות של דור. אולי ביובה מאמינים שאפשר לפרוס את החמישים מיליון או למכור לנו איזה ברנרדסקי. חוץ מזה גם גובה השכר משחק תפקיד. נגיד בארסה תשחרר את סוארס חינם, אבל השכר שלו 20 מיליון. ואנחנו תקועים עם דייגו קוסטה בגלל שהשכר שלו 10 מיליון.

2. DRORIKO Member

האמת שברנרדסקי מתאים לכם. צ׳ולו אוהב שחקני התקפה שעובדים על כל המגרש(למרות שדווקא עם מנדזוקיץ זה פחות עבד) גם להבדיל מנאפולי הפעם לברנה לא תהיה בעיה לעבור בטרייד. על הנייר מדובר בטרייד טוב, השאלה אם הוא בכלל נמצא על השולחן. תדע לך שבטורינו מאד מתגעגעים למוראטה, למרתה מוראטה.

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אין מצב שנחליף חלוץ חוד בשחקן כנף. גם הרעיון של אינטר לתת את פרישיץ' במקום תומאס לא ראוי לתגובה.
    אס מספר ששפונייץ', החלוץ השלישי שלנו, זה ששיחק דקות ספורות בעונה שעברה, לא ממהר לעזוב. הוא רוצה עוד צ'אנס. ובעיתון מציינים שיש את תקדים דייגו קוסטה. הברזילאי בעונה הראשונה גם כן היה חלוץ שלישי ובסופה ארז מזוודות לאיסטנבול.

4. Raulito Madridista

לגבי אתלטיקו, הייתי רוצה לראות את צ'ולו משחרר את הרסן נגד רוב קבוצות הליגה. עוד שחקן התקפה אחד לא אומר שכל הסיסטם הולך לפח והעונה האחרונה הייתה רעה מאוד גם ביחס לשנים האחרונות ברמת הכיבושים. זו העונה בה ז'ואאו פליקס צריך לקבל חופש על המגרש ולא לחשוש מהשלט שיורה על החילוף שלו בדקה ה-55. טוב שאין אף תזוזה אחרת ברמת האובלק-קוקה-לא יודע מי, ובינתיים גם תומאס פארטיי כאן.

לא רואה שום צורך של אתלטיקו בברנרדסקי, הוא היה נחשב לפוטנציאל גדול ולא התקדם כמעט בקבוצה, למה היא צריכה את 'הזבל' של יובנטוס? יש לה מספיק בינוניים כמו ויטולו, קוראה ואחרים או שחקן שהוא עצם בגרון כמו תומא למאר.
    מואטה? אפשר לדבר עליו כבינוני במכלול של הקריירה, לטעמי השנתיים שלו ביובה היו אדירות. היה שחקן ספסל פחות או יותר וכבש את הגולים במשחקים החשובים. לפי המדד שלי גולים בחצי הגמר נגד ריאל מדריד זה קצת יותר מעוד 3-4 שערים נגד גנואה שמנפחים את הרקורד. אגב, ציינתי שזה דיווח מהמארקה.

5. DRORIKO Member

אני חושב ש"אדירות" זה קצת מוגזם, היו לו שנים טובות עם פיקים פה ושם, כולל בליגת האלופות, גם היה אהוב על הקהל. אני חושב שהוא עדיין שחקן טוב, אבל לא מספיק טוב בשביל לשלם עליו 50 מיליון, בטח ובטח שלא בתקופה הנוכחית.

6. Raulito Madridista

אם המועדון מביע התעניינות בשחקן זו התחלה של משהו, אף אחד לא אמר שזה צריך לקרות ב-50 מיליון יורו. לא מופרך שאתלטיקו צריכה כסף ושצ'ולו, אם הוא לא מחזיק ממוראטה, יביא איזה ראול דה תומאס כחלוץ. את מוראטה אפשר למכור בניגוד לדייגו קוסטה שהקבוצה תקועה איתו.
    לגבי התקופה ביובה, תראה, הוא לא היה שחקן הרכב קבוע ליותר מפרקים קצרים אז בעצם מהן הציפיות ממנו?

יש לו שער ניצחון בגמר גביע ברזומה, צמד נגד אינטר, כל זה ב-2016, שער ענק נגד באיירן וזה בעונה הפחות זוהרת שלו אצלכם. וב-2015 גולים בליגת האלופות פעמיים בחצי הגמר, שערים נגד בורוסיה דורטמונד בשמינית.
    בדקתי את 2015 - 15 שערים ו-7 בישולים מראה הסטטיסטיקה שלו ב-2300 דקות, אם היו קוראים לו פאולו דיבאלה ולא מוראטה היית אומר 'וואו'!

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אמרה, המנג'ר של פנרבחצ'ה, רוצה את דייגו קוסטה. את שניהם ראיתי בבלומפילד.
    ובינתיים קבאני לא מצליח לסכם עם אף קבוצה ולפי הצקשורת האיטלקית זה מקרב אותו לאטלטיקו.

8. riquelme1 Member

דייגו זוטה, עובר לליברפול. אתלטיקו הביאה אןתו מפורטכל, למה השאילו אותו ולא נתנו לו שום צאנס?

הזוי.

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ראיתי שהוא בנבחרת. כנראה סיבת הרכישה לא היתה מקצועית. ראו שהוא זול וזהו.

10. riquelme1 Member

מדובר בכוכב, שוולבס עשתה עליו קרוב ל50 מיליון יורו.

על לאמר שלא שווה שקל שבעיים, שפכו 70 מיליון יורו שהלכו לפח.

בכלל, ניהול הרכש של אתלטיקו בשנים האחרונות די מחפיר.

11. Raulito Madridista

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2020/09/18/16004595619391.Xxx
    הסרט המיוחד של פרננדו טורס - "הסמל האחרון"
    יצא לאקרנים מה שנקרא באמזון. הסרט מסקר כמובן את כל הקריירה של טורס - מהופעת הבכורה באתלטיקו ועד הפרישה ב-2019. אחד החלקים המעניינים ביותר מתייחס ליחסים עם דייגו סימאונה לאחר שהצטרף לקבוצה. "אני מכיר אותו היטב וידעתי שהוא מצפה ממני להרבה ויעמיד אותי למבחן - יראה לי שלא אקבל כלום בקלות". הוא הודה שמעולם לא ביקש ממנו הסברים מכיוון שהם מכירים אחד את השני היטב אבל אמר - "אני לא יודע אם היה כאן משהו מקצועי נגדי או אולי אישי ואולי שניהם. היה רגע שהכל התפרק. הוא מעולם לא ראה בי כחלוץ הפותח. יכולתי לקבל את המציאות בה לא פתחתי בארבעה משחקים רצופים לדוגמא, אבל כשלא הייתי נכלל בסגל זה שבר אותי". טורס רמז כשבמסיבת העיתונאים בה סימאונה נשאל אם הוא רוצה שאשאר עוד עונה ואמר 'לא', ולדבריו: "זו הייתה תשובה אומללה ויצר מצב מביך עבור האוהדים. ציפיתי שאולי יתנצל אבל לא כך". "הוא היה האליל שלי בתחילת הקריירה כשחקן, שיחקנו יחד בהמשך וחלקנו את חדר ההלבשה ואז היה המאמן. אני מבין שיש אי נוחות מסוימת בקשר הזה".

על עזיבת ליברפול הוא סיפר שהוא חש מרומה לאחר שצ'אבי אלונסו, חאבייר מסצ'ראנו והמאמן רפא בניטס עזבו. "הם בוגדים בי, למנהל הספורטיבי לא היה אכפת מכלום. הוא חיפש למכור גם אותי כדי להרוויח". ומדוע לא היה מנהל לעולם משא ומתן עם ריאל מדריד: "מעולם לא חשבתי אפילו לדבר איתם, זו בגידה מבחינתי לפי איך שאני רואה כדורגל".

12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

עכשיו MD פירסם את המספרים. רכשנו את ז'וטה בשבעה מיליון, מכרנו ב-14. שייהנה. לא בטוח שהיה מצליח אצלינו.

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אטלטיקו נאלצה להסתפק במשחק הכנה אחד, אבל ארוך. ארבע רבעים של חצי שעה הערב מול אלמריה. התוצאנ 4:1, ארבעת הכובשים שלנו היו קוסטה, מוראטה, שפונייץ' ומוייחו. נראה מי מהם הרוויח מקום בסגל.
    אחרי שז'ורז'ה מנדש העשיר את וולפס עם עיסקת דיוגו ז'וטה, אולי הוא ידחוף להם את למאר. האנגלים מעדיפים השאלה בלי התחייבות רכישה.

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

יש דיווחים שלויס סוארס סיכם באטלטיקו, על בסיס מקום פנוי כמובן. ויש דיווחים שמוראטה שוב מתקרב ליובה.
    איזה קטע זה יהיה אם אטלטיקו תיפרד ממוראטה ודייגו קוסטה ואז תחתים שני לויס סוארסים, מבארסה ומווטפורד?

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כפפרנאנדו טורס פרש לפני שנה הוא לא ידע להגיד מה הוא הולך לעשות. אולי גם עכשיו הוא לא יודע, אבל בינתיים הוא מתחיל ללמוד בקורס מאמנים. ואת הסטאז' הוא יעשה בבית, באחת מקבוצות הנערים.