אתלטיקו מדריד09\08:מסיימים במקום הרביעי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Sergio Ramos, ‏10/7/08.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הבעיה של קלבר היא שבאטלטיקו שמו אותו בעמדה של חוטב עצים. וזה אחרי שהציגו אותו כדקו חדש. דקו הוא לא היה גם במיורקה, אבל הגירסה הזאת של קלבר מאוד רלוואנטית בשבילנו.

2. riquelme1 Member

אנריקה סרזו אומר היום באופן רישמי- ''אין כסף''.

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז לא למכור ולא לקנות!

הסגל שלנו הוא מקום שלישי לפחות,לא צריך להחליש אותו בשביל לקחת סיכון שלא צריך כמו המכירה של מקסי... הסגל שלנו מספיק טוב בשביל לסיים מקום שלישי לפחות להגיע רחוק באלופות ובגביע, אז לשמור עליו!

4. xavi6 Member

לשמור על סגל של מקום 3, זאת השאיפה. ועוד אומרים שאני מבייש ומוריד מערכה של את'. פתאטי.

5. kaz Member

תגיד לי מה אתה רוצה?

בליגה עם קבוצות חזקות כמו ריאל וברצלונה שאיפה למקום 3, במצב הנוכח הזהי זה בסדר גמור.

6. xavi6 Member

אז זהו, שלא. אתם צריכים להיות לא פחות טובים מריאל ולא פחות מברסה. לא את'. אתם מורידים מערכה, לא אני. אחרי זה אל תבואו ותגידו שאני מגיע סתם כדי לרדת ולהוריד מהערך שלכם, אתם עושים את זה בעצמכם בהצהרות כאלה, אתם הופכים את עצמכם לעוד קבוצת קקה בספרד.

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז מה אדון חכם מציע לעשות??

למכור את מקסי,סימאו,ראול גארסיה,פורלאן,אגווארו ואז...?? יהיה כסף אבל לא נצליח להביא שחקנים יותר טובים...

תגיד אתה מה צריך לעשות כשאין כסף...או שאתה חושב שכולם זה ברצלונה וריאל?

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/09
  8. riquelme1 Member

אני גם לא מבין מה אתה רוצה, ולאן אתה חותר? הם ריאלים, סרזו אמר היום שאין כסף אבל עם ינסו לשמור על הסגל הקיים, מה שאומר במקרה הטובי יהיה 2-3 חיזוקים, במקרה הרע ישחררו את מקסי. אין מה לעשות, הסגל הנוכחי של אתלטיקו שווה מקום שלישי ולא יותר, שיש לך את בארסה בליגה וריאל שהולכת להיות בעונה הבאה קבוצה אדירה, זה קשה.

9. kaz Member

מה עם ההחתמה של אסנחו? סגורה כבר?

10. hai80 Member

אני שואף למקום2. יקח זמן עד שהפרויקט של ריאל יתחבר ובינתיים אנחנו צריכים לאסוף נק' ולנצל את האיבוד נק' שלהם.

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/09
  11. REAL MADRID Member

נחמד שיש לך שאיפות, אבל עם סגל שחקנים כ"כ איכותי ריאל מדריד מסוגלת לנצח משחקים על סמך יכולת אישית של שחקנים.

12. hai80 Member

כדורגל זה לא פיפא ופה לא מספיק שלל כוכבים כדי לנצח. אני חושב שאנחנו יכולים לגמור מקום 2 אם נשחק ונילחם כמו בסוף העונה.

13. REAL MADRID Member

זה לא מה שהתכוונתי. מספיק היה לראות משחקים של ריאל מדריד העונה בהם הברקה של רובן או היגוואין סידרה ניצחון למרות שהמשחק הקבוצתי היה מזעזע. כשיש לך על המגרש שחקנים כמו שיהיו בברנבאו בעונה הבאה - גולים יכולים להגיע משום-מקום..

14. david silva Member

לפי מה שראיתי בויאריאל בשנים האחרונות פלגריני יודע להעמיד את הקבוצה שלו בצורה הטובה ביותר, ופרט לכך שהוא טקטיקן ברמה הגבוהה ביותר, הוא הוציא יותר מהמקסימום מהקבוצה שלו כך שלא כדאי לשאר הקבוצות לבנות רק על הברקות של הכוכבים של ריאל.

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

http://www.clubatleticodemadrid.com/upload//juanito%20presentacion%202%20grande.Xxx
    אסנחו יוצג ביום שני הקרוב. ויידוליד מקבלת את דייגו ואולי את קמאצ'ו, אם השחקן יסכים. אם כן, נאצ'ו יילך לשנת השאלה בלבד, אם לא, חיל מרין יצטרך לההוסיף עוד מזומנים.
    קמאצ'ו בכל מקרה לא יהיה עם אטלטיקו בקיץ בגלל הניתוח שעבר אתמול. ועוד אחד שמשעמם לו בחופשה, הוא מריאנו פרניה. אתמול הוא התהפך עם האוטו שלו. באוטו היו גם בתו ואחיינו. כולם יצאו עם שברים פה ושם.

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/09