באיירן מינכן 2016/2017 :: לה פסטה די דון קארלו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏17/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

https://img.fcbayern.com/image/fetch/f_auto,h_768,q_auto:good,w_1366/https://fcbayern.com/binaries/content/gallery/fc-bayern/homepage/saison-17-18/galerien/trainingsauftakt-profis/trainingsauftakt_01_ima_010717.Xxx/trainingsauftakt_01_ima_010717.Xxx/fcbhippo%253Axtralargesixteentonine%3Fv%3D1498927649842

באיירן פותחת עונה.
    האימון הראשון יצא לדרך וכן מסיבת העיתונאים המסורתית בה אנצ'לוטי נדרש לעתידו של לבאנדובסקי, השאלות לגבי אלכסיס ועוד. אנצ'לוטי כעס על הסוכן של לבאנדובסקי, הסיבה? הנציג של החלוץ הפולני צוטט במגזין "הקיקר" כמי שטוען כי הלקוח שלו מאוכזב מהתמיכה של המאמן והשחקנים בו על כך שלא סייעו לו לזכות בתואר מלך השערים של הבונדסליגה. לצוות האימון של הקבוצה הצטרף אגב ווילי סניול המגן הוותיק.
    "לבנדובסקי מעולם לא התלונן בפניי בנושא הזה. אני יודע שהוא מאושר מאוד מהאופן שבה התפתחה העונה: זכינו באליפות ובאופן אישי רוברט נתן עונה מצויינת. אני מרוצה ממנו והוא מרוצה מאיתנו", אמר המאמן של האלופה הגרמנית, "זו לא הפעם הראשונה שסוכנים מתלוננים בתקשורת על דברים שרחוקים מהמציאות. היה מוטב אם היו מדברים פחות".

אנצ'לוטי עוד סיפר כי הוא מרוצה מהרכש שביצעה הקבוצה עד כה בחלון ההעברות, כשצירפה את ניקלאס זולה, סבסטיאן רודי, קורנטין טוליסו וסרג' גנאברי. לגבי האחרון, שהוביל את גרמניה לזכיה ביורו הצעירות אתמול, ההחלטה האם להשאילו או להשאירו בסגל תיקבע במהלך מחנה האימונים של הקבוצה. על האפשרות שבאיירן תצטרף את אלכסיס סאנצ'ס, אחד המלפפונים הכי חמים בשוק, אמר המאמן האיטלקי: "אלכסיס הוא שחקן נהדר אבל הוא לא השחקן הטוב היחידי בעולם. יש טירוף של מחירים בשוק ובאיירן לא מועדון שישתגע על הבאת שחקן כזה או אחר".
    באיירן תקיים מספר משחקי אימון מקומיים בשבועיים הקרובים לפני שתצא להשתתף בטורניר גביע האלופות בארה"ב, שם תתמודד מול ארסנל, מילאן, צ'לסי, אינטר וליברפול. המשחק הרשמי הראשון של העונה יתקיים מול דורטמונד במסגרת הסופר קאפ ב-5.8. הבונדסליגה תיפתח ב-18.8 במשחק בין באיירן מינכן לבאייר לברקוזן באליאנץ ארנה.

2. אפנברג Member

מלך אתה ראוליטו, תודה על ההשקעה.
    באיירן רוצה להמשיך להיות שפויה, כהרגלה, בשוק ההעברות. השאלה האם בכדורגל של ימינו זה מספיק כדי להישאר בטופ. שגעון המחירים לא נראה כטרנד חולף, זה אפילו מחמיר, והשאלה האם בלי שחקני העילית שעולים מחירים לא הגיוניים ניתן לאיים על הגביע עם האזניים הגדולות, בטח בדור שבו מסי ורונאלדו משחקים במפלצות הספרדיות. לא מאמין שכיום קבוצה נטולת סטארים אך מאומנת היטב יכולה לקחת הגביע, הימים הללו עברו.

3. yonmu Member

שפיות נמדדת ביחס לרוב.
    אין שום בעיה לרצות 'לא להשתגע' בחלון ההעברות, אבל זה צריך לבוא במקביל עם דרישות לא להשתגע בליגת האלופות.
    אם מראש אתם שמים את עצמכם בנחיתות מול בארסה וריאל - בהצלחה, גם חצי גמר זה הישג לקבוצות מסויימות.
    אם המטרה היא מאבק על התואר - אי אפשר לראות את בארסה משתגעת עם ניימאר וסוארז (אחרי שיש לה את פאקינג מסי) ואת ריאל משתגעת עם בייל וחאמס (אחרי שיש לה את פאקינג רונאלדו) ולהגיד שסאנצ'ז מוגזם מדי.
    אז אולי בארסה תעבור עונה בעייתית ואולי משהו במרקם של ריאל יישבר ואולי באיירן בדיוק תהיה שם כדי לנצל את המצב, אבל אם אתם מראש שמים את עצמכם בעמדת נחיתות (זה לא רק באיירן. זה גם יובנטוס וצ'לסי) - תעדכנו את השאיפות בהתאם.

4. Raulito Madridista

אני חושב שלא מדובר כאן בהשתוללות בהתחשב גם בעובדה שאריאן רובן מושך וסוחט את הלימון שלו עוד ועוד ועוד והוא השחקן היחיד בקישור ההתקפי של באיירן שהוא באמת מטריד כל הגנה בלי הפסקה(ריברי כבר פחות) - והוא ידוע כשחקן פציע. היא צריכה את הלהטוטן, הדריבליסט, התכסיסן הבא, ויש לה אפשרות לעשות זאת. מצד שני, קשה להתייחס למשחקי רבע הגמר נגד ריאל מדריד בעונה שעברה בגלל השיפוט. רוצה לומר: בשנה הבאה באיירן מינכן הנוכחית נגד ריאל מדריד או ברצלונה באותם הסגלים - זה 50-50 מבחינתי, וזה מה שיפה בליגת האלופות.

5. Raulito Madridista

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2017/07/05/internacional/1499247110_747332_1499247529_portada_normal_recorte1.Xxx

תיאגו אליקנטרה מצפה בקוצר-רוח לעונה הזו, אחרי שרק אשתקד הראה באמת את הניצוצות של הכישרון הרב שלו. בגיל 26 הוא רשם את העונה השניה הכי ארוכה בקריירה שלו עם 41 הופעות בהן כבש תשעה שערים! בראיון ל-'בילד' הגרמני הוא משוכנע שהמועדון במצב מצוין ומבהיר - באיירן ברמה של ריאל מדריד וברצלונה.
    "אני חושב שבאיירן תמיד עמלה לצרף שחקנים טובים, אבל אצלינו אין כוכב אחד ענק שהוא מעל האחרים וזה עיקרון חשוב אצל המועדון", אמר. "ברור שאנחנו רוצים את הטובים ביותר אצלינו, אבל זה כבר קורה, ומעבר לכך הייחוד שלנו הוא הלכידות. רק במאמץ משותף הקבוצה תיראה טוב יותר". "אין צורך לבזבז כל-כך הרבה כסף על שחקנים, זו לא הדרך של באיירן שמטפחת שחקנים. אין שום הבדל בין האיכות שלנו לזו של ריאל מדריד או ברצלונה".

6. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

צודק לגמרי, רואים שהוא מבין כדורגל.

nfcb אוהב/ת את זה.
  7. אפנברג Member

אני עדיין מצפה לפריצה שלו. היתה לו חצי עונה מעולה אשתקד תחת קרלו אבל בחצי השני נעלם, מול ריאל לא עשה כלום ומהנבחרת שזכתה ביורו עד גיל 21 ב2013 שנערך בישראל והיה חלק ממנה התחושה היא שאיסקו פרץ יותר ממנו. הקדנציה של טיאגו אצלנו עדיין לא מוכתרת כהצלחה: היתה לו פציעה בתקופת פפ שהשביתה אותו המון זמן וכיום אין עדיין תחושה שהוא בעל הבית במרכז השדה (לא נגד המבורג אלא נגד אריות היבשת). הלוואי ונהנה ממנו-יש לו המון כדורגל. רק שישאר בריא.הוא חלק מרכזי ביותר בדור הבא של באיירן אחרי פרישת הוותיקים ונקווה שאכן כך יהיה.

8. Raulito Madridista

במשחקים נגד ארסנל הוא היה נהדר כמדומני. כמו שארסנל היא לא מדד, כך גם ריאל מדריד, אני חושב שבאיירן הייתה טובה לפרקים, המשחק התבלגן טקטית בגלל אנצ'לוטי וקיבל בוסט שלילי עצום בגלל השופט. אני בעונה שעברה דווקא התרשמתי שלראשונה בקריירה הוא באמת לוקח על עצמו. אם בבארסה היו אלה צ'אבי ואינייסטה אז בבאיירן למשל כשאלונסו נחלש או וידאל לא תרם. לא חושב שהוא שחקן שכובש הרבה שערים במקצועו אבל כן דוחף קדימה ויודע למסור וחשוב מבחינת הדריבל על שטח קטן וקבלת ההחלטות. איסקו למשל שחקן התקפי הרבה יותר ממנו והעונה האחרונה שלו די הטעתה אותך, זה לא המכלול, זה היה פיק. קודם כל שיהיה בריא כפי שאמרת.

מה קורה עם פראנק ריברי, נשאר עד 2018? אני באמת חושב שהוא ורובן בקטגוריית 'הוותיקים' ומצד שני רובן כשהוא כשיר הוא מפלצת עדיין וריברי קצת פחות.

9. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

למה המשחק התבלגן טקטית בגלל אנצ׳לוטי?
    אתה מתכוון שהוא הוציא את אלונסו והכניס את ברנאט כשהיינו בעשרה שחקנים?
    בכל מקרה בשני המשחקים טיאגו שיחק עמוק בין קו הקישור וקו ההגנה שלכם וההצבה שם הייתה מעולה.
    כבר כתבתי כאן בעבר ריברי עדיין השחקן שמוציא מתפרצות הכי טוב אצלנו וכדורי הרוחב שלו בנגיעה מעולים.

10. Raulito Madridista

ריברי הוא השחקן שהתחיל את החזרה של באיירן לטופ של אירופה, הוא נטע את הזרעים מה שנקרא. אני מאוד אוהב אותו ויש לי חולצה שלו בקבוצה, רציתי מאוד שיגיע לריאל מדריד בקיץ ההוא שהשתוללנו. אבל חייבים לא לברוח מהאמת - הוא שחקן פציע ומבוגר. וכשאתה מדבר על מוציא מתפרצות מצוין - זה נכון, אבל כמה פעמים יש לבאיירן כבר שטח? לרוב היא מתמודדת מול בונקרים. באיירן לא יכולה להשאיר גם אותו וגם את רובן עוד זמן רב מדי ולדעתי ההולנדי עדיף עליו.
    לגבי טיאגו, כנראה שלא הבנת את הכיוון שלי. לטעמי הוא לא היה מדהים נגד ריאל מדריד אבל בטח שלא היה נוראי ולא צריך לשפוט אותו על משחקים נקודתיים כאלה, העונה שעברה הייתה מעין עונת פריצה שלו באמת. אנצ'לוטי לא עזר מספיק טקטית לבאיירן נגד ריאל. אם טיאגו יהיה כשיר אז באיירן יכולה להיות רגועה מבחינת מרכז השדה.

11. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

מסכים, רובן עדיין אחד השחקנים הטובים בעולם, ריברי כבר לא אבל עדיין מקבל את המשכורת הגדולה ביותר בקבוצה (יחד עם רובן) אחרי לבנדובסקי.
    מסכים לגבי טיאגו, גם אני חושב שהעונה האחרונה הייתה עונת הפריצה שלו והוא אחד הקשרים הטובים בעולם כיום.

לגבי אנצ׳לוטי: אתה יכול להסביר למה הוא לא הכין אותנו מספיק טוב?
    נדב וכפיר חושבים כמוך אבל הם פירטו,
    (נדב חושב שסגנון המשחק לא טוב וכפיר חושב היינו צריכים להתאמן על לעשות בונקר וכך היינו יכולים להתמודד יותר טוב בעשרה שחקנים).

12. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

משחק ידידות עם wolfratshausen הסתיים ב4-1 .
    הרכב נוער מלבד הומלס קומאן ומולר.
    במחצית הראשונה ניסינו ללחוץ וזה היה נראה ממש רע, במחצית השניה נשארנו עמוק בחצי שלנו ויצאנו למתפרצות וזה כבר היה נראה יותר טוב (גם כי קומאן עבר מהאגף לאמצע).

מישהו יודע מה עם בנקו?
    במשחקי קדם העונה שעברה הוא שיחק טוב, הצטרף לסגל העונה ולא שיחק אפילו פעם אחת, היום לא שיחק וזה מוזר, פצוע?

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/17
    owen11111 ו-Die Werkself אוהבים את זה.
  13. אפנברג Member

מה קורה עם החתמת שוער שני? לפי הבילד נוייר יהיה כשיר לפתיחת העונה אבל אולרייך לא ממשיך ולא הבנתי אם שטארקה ממשיך או פורש אבל צריך שוער שני בעל שיעור קומה. היו צריכים להביא את קבאג'רו: היה סוגר אחלה פינה בכלום כסף. אז מה אם מבוגר, זה שלא שמגדלים עוד שוער עכשיו. בסוף נדמה לי צ'לסי לקחו אותו. לשוער שני חשיבות לא מעטה: אשתקד נוייר גמר העונה נגד ריאל. תארו לכם היינו עוברים ומגיעים לחצי או לגמר בלי נוייר. לכן גם השני צריך להיות ברמה.

14. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומצד שני קבוצות לקחו צ׳מפיונס עם טר שטגן, ואלדז ודידה בשער. אני מסכים שבאיירן צריכה שוער שני ברמה סבירה, אבל לא צריך להשתגע או להיות מוטרד מדי בגלל זה.

nfcb אוהב/ת את זה.
  15. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

משחק ידידות היום נגד ארלנגן ברוק נגמר
    ב9-1.
    פתחנו עם שטארק, הומלס, חאבי, ברנאט, מולר וקומאן מהבוגרים ועם עוד כמה שחקני נוער שאיני זוכר את שמם.

התחלנו במערך של 4-2-3-1 קו הגנה גבוה ולחץ (אבל ממש-קו כל ארבעת שחקני ההתקפה שלנו לחצו את חוליית ההגנה שלהם),
    הרבה חילופי מקום בין ארבעת שחקני ההתקפה (חלוץ ימינה קומאן לאמצע ומולר חלוץ וכן הלאה).
    אח"כ עברנו ל4-3-3, בלי ללחוץ וקו הגנה יותר נמוך.
    במחצית השניה נכנסו נערים במקום השחקנים הבוגרים והבקיעו חמישייה במשחק סטטי ודי משעמם
    צדו את עיני:

פאנטוביץ׳:שיחק כקשר אמצע (בהתחלה באמצע וכשעברנו ל4-3-3 עבר לצד ושיחק ימינה (ממש בצד), נראה שחקן חכם אפילו שהיה נראה קצת שבלוני.

טוקליזי:מגן ימני (גם משחק קודם היה טוב)
    זריז,
    טכני (גם אם ההגבהות שלו היו רעות), מאוד דינאמי והגנתית נראה טוב.

ניקולאס טרנאט: קשר (מספר 6),
    נכנס במחצית, עושה משחק.

היה עוד שחקן (מספר 30) שאני לא יודע את שמו, הרשים אותי הגוף שלו,
    פשוט שור.

Die Werkself ו-Der Kaiser אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.