באיירן מינכן 2019/2020

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏17/7/17.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים במאה אחוז.

וכמובן שאסור לשכוח. צריך גם לחפש מאמן מתאים.

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/17
  2. ויאם Member

נראה לי שהבאת מאמן מתאים זו המשימה הכי קשה (אין לי בראש מישהו "שמתאים כמו כפפה"), בנוסף ללווינגר ברמה גבוהה מאוד (אם רוצים להמשיך עם אותה שיטה).

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההנהלה כבר אמרה שהמאמן הבא יהיה גרמני (הכוונה דובר גרמנית רהוטה שזה יכול להיות גם אוסטרי או שוויצרי או מישהו שבילה הרבה מהקריירה שלו בבונדסליגה) צעיר.
    המועמדים הם האזנהוטל, נאגלסמן וטוכל (בתנאי שיקבל על עצמו שהבסיס זה הגנה ולא משחק ספקטקולארי). ואולי אולי גם לאוו.

דרך אגב שלא ישתמע שהכל ורוד כרגע. גם אני, גם השחקנים, גם ההנהלה וגם המאמן מרוצים ממה שיש אבל יודעים שיש עוד עבודה ומה לשפר. רק שהיום כולם מסכימים שאפשר להשתפר ולהגיע למה שמצופה מהקבוצה.

Uli Hoeness אוהב/ת את זה.
  4. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

אני אישית חושב שיופ ישדרג גם אותו והוא יראה הרבה יותר טוב מאשר נראה בשלוש השנים האחרונות.

5. אפנברג Member

שוב התפרסמו ידיעות שלבנדובסקי מבקר מדיניות הרכש של ההנהלה. אני לגמרי איתו וכתבתי זאת פעמים רבות פה (ואז ביקרו אותי שאני מבקר ההנהלה): ההנהלה שלנו, שיש לה זכויות עצומות בהפיכת ושמירת באיירן בטופ, נרדמת כל פעם מחדש בכל הקשור לרכש. העולם מסביבנו השתגע מבחינת סכומים, להישאר שפויים לא יקדם אותנו. אני לא אומר שצריך לפרוק כל עול אבל אם פעם לשלם 40 מליון על שחקן היה חסר תקדים בבאיירן אזי היום זה מחיר פתיחה.אין ברירה: אם נרצה להתחרות במפלצות היבשת נהיה חייבים לשפוך המון כסף (ובניגוד לקבוצות אחרות ששקועות בחובות המצב הפיננסי של באיירן מצוין). לא ייתכן שכבר שנים אין חלוץ מחליף טהור ללבנדובסקי (אולי זכר למורשת פפ שהאמין בעיקר בקשרים), לא יכול להיות בעולם הנוכחי ששחקנים שתג המחיר שלהם מתחיל ב50-60 מליון לא באים בכלל בחשבון. יש לנו חלוץ-על בקבוצה שייתכן ויעזוב בגלל המדיניות הזאת. כמובן ששפיכת כסף לא מבטיחה כלום אבל היא תנאי הכרחי, אם כי לא מספיק, לשמירה על סגל שיוכל להתמודד בצמרת. שנה שעברה הפציעה של לבנדובסקי לפני רבע הגמר מול ריאל גמרה לנו ההתמודדות, לא ייתכן להיות במצב כזה בטח לאור הסטורית הפציעות בקבוצה בשנים האחרונות.

6. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

חדשות רעות, יופ לא יאריך חוזה.

7. ויאם Member

אם יביאו חלוץ טוב, לבנדובסקי יהיה הראשון להתנגד.

8. ויאם Member

לא חדשות בכלל. זה מה שהצהיר כשמונה.

9. Lebron Member

חלוץ באמת טוב גם לא יבוא לחמם את הספסל.

10. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

פספסתי את זה, חשבתי שיצליחו לשכנע אותו להישאר כמו ששכנעו אותו לחזור, עכשיו
    אמר שבשום אופן הוא לא ימשיך.

11. Raulito Madridista

לגבי היינקס, טוב שלא ימשיך לדעתי, באיירן צריכה לחשוב קדימה, הוא 'סותם חורים' נפלא, הטוב ביותר בנמצא אבל זהו. ברור שאם היה ממשיך אז הלחץ היה הרבה יותר גדול, בנק' הנוכחית עדיין יש לו נסיבות מקלות כלשהן כמו 'קבוצה שלא הוא בנה', הפציעות ועוד.

ריברי היה הראשון שקיבל בחיבוקים את אנצ'לוטי ובראיון בעונתו הראשונה של האיטלקי אמר עד כמה הוא נותן כבוד לוותיקים בניגוד לפפ, החזיר את שמחת החיים שלו ועוד ועוד ועוד. ריברי בניגוד לרובן למשל, אלו לא רק הפציעות, גם כשהוא משחק הוא לא מסוכן כבעבר. איבד קצת מהמהירות והתחכום. אני לא הייתי מפתח ציפיות יותר מדי לגביו, למרות שתמיד כתבתי שאם מחר חצי גמר הצ'מפיונס והוא בריא - אז כן, מעדיף אותו על קומאן אלא אם כן יש משהו יוצא דופן.

באיירן לא תוכל להביא חלוץ מחליף ברמה של מוראטה כמו שהיה לריאל מדריד אשתקד וגם מקרה כמו חסוס בסיטי הוא די נדיר. האופציות הן שחקן מבוגר וטוב שיהיה מחליף, הדוגמא שתמיד נותנים היא הנריק לארסון בבארסה. גם צ'יצ'ריטו בריאל מדריד זה היה די פוקס לדעתי והתאכזבתי שלא נשאר. האופצייה השנייה היא שחקן צעיר בתחילת דרכו שרק השם 'באיירן מינכן' יגרום לו לאורגזמה.

12. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

מה יש לך? "כסותם חורים הוא נפלא"?! ההערכה שלנו אליו והמחשבה שהוא הכי מתאים לבאיירן לא מגיעה מששת המשחקים האחרונים.
    אנחנו ראינו אותו כבר מאמן בעבר...
    הוא מאמן טוב וכל הניצחונות האחרונים זה לא סתם, גם כשהיה לחץ הוא אימן טוב, (אם כבר הלחץ בגילו זה לא בריא ובגלל זה הוא לא ממשיך, לא קשור ליכולות האימון שלו)
    הוא לא מחפש נסיבות מקלות או מפחד מאחריות וכבר אמר ש"הוא ישמח להביע את דעתו בנושא רכש לעתיד (לא הבנתי אם בתפקיד רשמי או לא) ובטוח יקשיבו לו".
    ~~~~
    ריברי פחות מהיר מבעבר, רובן פחות זריז מבעבר (עדיין אחד הטובים בעולם), את ריברי נראה איך יראה תחת יופ ואיך ננצל את הדריבל שלו, לתחושתי הוא יחזור להיות מעולה.
    ~~~~
    ז׳ירו יכול להיות אחלה חלוץ מחליף, (הוא מסכים להיות מחליף בארסנל הקקה הזה, אין סיבה שלא יסכים להיות מחליף כאן).

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

Gianzola אוהב/ת את זה.
  14. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממשיך דרכו של היינקס, לדעתי יהיו מינוי מבריק, הרבה יותר מנגלסמן או טוכל (טוכל?! Ernst jetzt?!).
    מאוד אוהב את הכדורגל שלו ואני בטוח שהוא ישמח להחליף את פרנקפורט במינכן. השאלה היא כמה יהיה לחוץ בבאיירן להחתים את נגלסמן שלדעתי כבר בקיץ הבא יהיה בדורטמןנד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. VAR Member

אפשר לשאול מה כל כך מושך אותך בכדורגל שפרנקפורט הציגה במהלך הכהונה שלו? רק 3 קבוצות כבשו אשתקד פחות מפרנקפורט וגם העונה הם בתחתית מהבחינה הזו. הם די התרסקו בחצי השני של העונה למרות העפלה לגמר הגביע. לי זה קצת מזכיר את פטר שטוגר שעד לפני כמה חודשים היה מועמד לדורטמונד וכרגע הוא מועמד לפיטורים. הוא יודע לאמן, אבל לא באמת יכול להצליח לאורך זמן עם משאבים מוגבלים.

נאגלסמן לעומת זאת מאז שמונה מחזיק במאזן השלישי בטיבו בליגה (אם לא מחשיבים את לייפציג שלא הייתה בליגה לאורך כל התקופה) ובנוסף הקבוצה שלו משחקת ארגיואבלי את הכדורגל הכי טוב בליגה. אני לא רואה שום סיבה לחשוב שהוא לא יצליח גם בקבוצה עם משאבים יותר גדולים.

אני כמובן מפנטז על התחזית שלך אבל בסוף מהמר שבאיירן תלך על האזנהüטל (שזה מינוי ראוי כשלעצמו), דורטמונד על מאמן התקפי גנרי כלשהו, ומאזן הכוחות יישאר כמו שהוא עכשיו.