באיירן מינכן 2017/2018

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏17/7/17.

1. nfcb

nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע כמה יצא לך לראות משחקים שלמים של באיירן העונה, ובמיוחד בתקופה האחרונה וגם אם קראת מה שכתבתי עליו לאחרונה. אבל בקיצור חאמס פשוט נהפך לאפנברג משודרג (חוץ ממנהיגות וזה ברור. הוא זר וזו עונה ראשונה שלו). כולל גם תיקולים (לא כמו וידאל אבל בהחלט יותר ממה שחשבנו שיעשה ודיי בהצלחה וגם לא פוחד לעשות אותם). ראיתי גם בגרמניה מישהו מהמאמנים שהשווה אותו לשוויני. ובמחשבה נוספת הוא גם מזכיר לי את קרוס של עונת הטריפל.

לגבי תיאגו. אני חושב שאפשר לקבל עליו יותר מ - 60 מליון יורו. בטח אם המתעניינות הן סיטי/ברצלונה/ריאל.
    הדיבורים הם גם שבברנאט יש התעניינות מצד יובה ואתלטיקו מדריד. גם הוא יכול ללכת. במיוחד שרפינייה מאריך את החוזה ופרידל שיחזור מהשאלה (בינתיים מוצלחת) בברמן.

לגבי השאלה ששאלת מקודם. ואני מתאר לעצמי שברנאט ותיאגו עוזבים (ואולי גם וידאל). צריך לזכור שגורצקה מגיע וגנאברי ופרידל גם.
    יש לנו שוערים נפלאים. שני מגינים מצויינים עם גיבוי נהדר (רפינייה ופרידל), שלושה בלמים מעולים (אני כ"כ נהנה לראות את זולה), יש את חאבי מרטינז (ובינתיים גם וידאל) כגרזנים כשגם טוליסו ורודי ובטח גורצקה יכולים לשמש בתפקיד הזה. במיוחד כגרזן שני. יש את חאמס וגורצקה שיכולים להיות הקשר האחורי שהוא 50:50 (כמו שהיו שוויני, קרוס, ואפנברג), יש את מולר לכל פינה במגרש כמעט, ואת קומאן וגנאברי לצדדים (גנאברי גם יכול לשחק במרכז).
    אז הייתי רוצה לראות אולי עוד קיצוני בסגנון של קומאן או קוסטה. ואולי מישהו כמו וידאל אם הוא יילך.
    השאלה הגדולה תהיה ההשתלבות של הקיצוני השני, בכל זאת גנאברי עדיין צעיר ולא שיחק ברמות של חצי גמר ליגת האלופות (אבל בדיוק בשביל זה יש את רובן וריברי לעונה הבאה) וההשתלבות של קובאץ'. אם להיות ריאליים קובאץ' הוא לא המאמן לעונה הבאה בליגת האלופות, אלא לאלו שאח"כ. אם כי הוא יוכל להצליח גם בעונה הבאה. כשצריך להבין שהצלחה זה לא רק זכיה. זה דרך והתנהלות ושמירה על דומיננטיות בכל משחק (במיוחד למאמן צעיר ובשנה ראשונה ובעונת מעבר דורות).

2. DRORIKO

DRORIKO Member

חאמס רודריגז הוא סופר-סטאר. בקולומביה כוכבים כמו פלקאו וקוואדרדו הם על תקן העוזרים שלו, הוא בעל הבית על המגרש. גם בריאל במעט ששיחק הראה מה הוא יודע, ואני שמח לראות שהוא סוף סוף מצא בית בבאיירן.

3. Uli Hoeness

Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

קימיש רשם שיא בונדסליגה בדיוק מסירות במחזור ה 30.

4. Raulito

Raulito Madridista מנהל

אני לא מערער לרגע על האיכויות של חאמס, אני חושב שבמצב שנוצר שני הצדדים הרוויחו. כאב לי לראות אותו מחוץ לסגל בגמר הצ'מפיונס ובכלל. זידאן הימר על איסקו, העדיף להשביח את לוקאס ואסנסיו ובאיירן מצא בית חם באימפריה אחרת. הוא שחקן של מספרים, ללא ספק. אבל את כל נושא ה-'אפנברג המשודרג' - את זה אני יכול למדוד רק במשחקים הבאמת שיוויונים. באיירן באה פייבוריטית ל-80% מהמשחקים שלה בעונה אם לא יותר. האמצע עם חאמס יכול להיות יצירתי בטירוף אבל גם מעט איטי וחסר אגרסיביות ולא כי חאמס עם הילה של כוכב, ממש לא, בריאל הוא ירד לגליצ'ים, אלא כי הוא פשוט לא טוב הגנתית. לגבי קרוס, זה דיון אחר, גם לגבי היכולת ההגנתית שלו יש לי השגות, אבל ב-4-4-2 הוא יותר אחראי ומבין את גודל החשיבות כנראה כמו גם בשלבים המאוחרים בצ'מפיונס.

muller אוהב/ת את זה.
  5. Raulito

Raulito Madridista מנהל

בטח התעדכנם:

- ארתורו וידאל סיים את העונה. הקשר מאוד רצה לשחק נגד ריאל מדריד[הורחק נגדה בשנה שעברה] אבל זה לא יקרה, והוא עבר ניתוח. תאריך החזרה המשוער: תחילת ספטמבר.
    - באיירן, כמיטב המסורת, תהיה בגמר הגביע. אתמול היא פירקה 6:2 את באייר לברקוזן כשגולת הכותרת היא השלושער של תומאס מולר, ראשון שלו מאז נובמבר 2014[לפי ספורט5]. שאלקה או פרנקפורט, אחת מהן תחכה לה. באיירן ניצחה ב-5 מ-6 גמרי הגביע האחרונים שלה.
    - המאמן יופ היינקס דווקא החמיא לשחקן אחר - "אורליך היה נפלא, הוא הציל אותנו", אמר על השוער. חלום הטרבל חיי, קיים ובועט, בקיצור.
    - שימו לב לרקורד של באיירן עם היינקס - ב-34 משחקים היא כבשה 105 שערים, קצת יותר מ-3 למשחק. נהדר

6. nfcb

nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

יופ היינקס כל הזמן חושב. גם אם המשחק לא חשוב הוא גורם לו להיות חשוב.
    אתמול בכורה בקבוצה הבוגרת לקפטן הקבוצה עד גיל 19 לוקאס מאי. שיחק בלם לצד בואטנג כשניקלאס זולה עובר לשחק כקשר אחורי מס' 6 במקום חאבי מרטינז. הוא עשה את זה גם בסוף המשחק נגד לברקוזן. כשבסוף המשחק אתמול שיחקו גם חאבי וגם הוא ביחד כמספרי 6. כנראה כמחשבה למשחקים נגד ריאל בהעדרו של וידאל ואולי גם טוליסו.
    גם מאי היה בסדר גמור וגם זולה היה לא רע לגמרי כמס' 6.

7. Raulito

Raulito Madridista מנהל

בתקשורת בספרד עוקבים מקרוב אחרי באיירן מינכן לקראת צמד המשחקים נגד ריאל. אריאן רובן טוען שריאל מדריד לא פייבוריטית ושזה כלל לא מעניין גם אם מישהו חושב כך| ואתמול באיירן בהרכב רוטציוני מביסה 3:0 את האנובר. הומלס, חאבי מארטינס, ריברי, קימיך, לבאנדובסקי ומולר פתחו על הספסל כשהמגמה ברורה, אבל מי שתמיד מבקיע הוא לבאנדובסקי וגם כשהוא עולה מהספסל יש לו מספיק זמן - לבאנדובסקי הפך למבקיע הזר המצטיין בתולדות באיירן כשהגיע אתמול ל-105 שערי ליגה במדי הקבוצה וחלף על פני קלאודיו פיזארו. אם יכבוש נגד ריאל יגיע ל-150 שערים בבאיירן בכל המסגרות. העונה יש לו 39 כיבושים ב-43 משחקים

8. Raulito

Raulito Madridista מנהל

במארקה מתמקדים הרבה ביופ היינקס והקריירה שלו כמאמן, הנה גרף:

- מוראל גבוה באימון של באיירן שהחלה את הכנותיה כבר בראשון - "אנחנו מגיעים במצב-רוח טוב ונחושים להגיע לגמר ומאמינים שנעשה זאת". מולר דיבר על הכושר הטוב של הקבוצה וקימיץ אמר שהקבוצה סבלה מהשיפוט אשתקד. היינקס:"אנחנו יודעים כמה ריאל מדריד גדולה אבל אנחנו גם". המאמן הוסיף גם שהדבר הכי חשוב נגד ריאל מדריד הוא המנטאליות.

- במארקה מתחילים בסדרת כתבות לקראת המשחק, ניסו להעריך את ההרכבים ולהשוות בין ה-11 הצפויים של ריאל לאלה של באיירן.

גולת הכותרת: שחקני באיירן כבשו יותר שערים - 86 לעומת 84, ושיחקו פחות משחקים(392 משחקים לעומת 425 של ריאל מדריד), ובעיקר הרבה-הרבה-הרבה פחות דקות(29963 מצד באיירן לעומת 34270 מצד ריאל מדריד). מה שכן, לא בטוח שזה ההרכב. אולי טוליסו ישתחל פנימה כדי לאזן(ארתורו וידאל פצוע), וגם טיאגו הוא אופצייה.

9. muller

muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

@Raulito
    לדעתי טיאגו יפתח, יופ לא יפתח עם חאמס, עם כל הכבוד להגנה שהוא עושה זה יהיה
    4-1-4-1 וזו תהיה טעות אה-לה פפ ב2014.
    אולי בגומלין (כשריאל תנסה פחות מתפרצות אלא יותר לשלוט ואז חאמס יעזור לנו להכתיב את קצב המשחק).

נ.ב.
    נראה לי טוליסו פצוע, לא בטוח אבל החבר'ה פה יכולים לאשש או להפריך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!