בברכה, ערוץ הספורט....(סקר)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Asaf, ‏1/5/03.

1. Asaf Member

איל ברקובית גמר את העונה.... טוב מאוד...
    מה לעשות הסיטי הם Burden, הול סיטי עדיפים עליהם (מבחינת עניין גרידא)
    ומי יתן ואיל ברקוביץ סיים את פרקו באירופה ויעבור להאמפטונס (סגירת מעגל) או לחילופין (האפשרות הריאלית) שידאך לאיטו ובפגרה הראשונה לשנה הבאה נראה אותו מנגב חומוס עם רוני רוזטל.....

מה אתם מעדיפים:

* איל ברקוביץ ישאר בסיטי, חזק ואיתן מתמיד,אז"י נצטרך לסבול את קבוצות המגעילה של קיגן

*25.12.2003, 45 דקות חלפו במשחקה של לידס בגשר (2-0 ללידס וידוקה ובאטיגול בהתאמה), אבי מלר מקשקש עד אשר העבירו אותנו לכתבה המסכמת את הקריירה של ברקו באירופה בליווי השיר המפורסם "כל זאת היה אתמול" (לא סגור על השם )

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הבנתי אותך.

אני חושב שיש לברקוביץ' מה לתרום לפחות עוד עונה אחת ברמות האלו.

ורק לא הבנתי מה הקשר של הכותרת? תסביר לי?

3. Asaf Member

היית רוצה לראות את ברקוביץ מלהטט, על חשבון משחקים מהליגה האנגלית (כי מנצ'סטר סיטי עם כל הכבוד...)??

4. ליהי Member

אסף, [/size]ימעך שמך עד שהבנתי הודעה אחת שלך הצלחת לעצבן אותי בה כמו שאף אחד לא הצליח כאן (ושלא תגיד שעומר לא ניסה, הוא דווקא כן).

מה יש לך נגד אייל ברקוביץ'? הבנאדם גאון כדורגל, הוא ה-פליימייקר של הסיטיזנס ולולא הוא העניינים שם היו נראים הרבה יותר רע (בעצם יש לך הוכחה חיה לכך ,ראית לאיזה ירידה חדה הם נכנסו בתקופה שהוא נפצע) אז מה אתה מבלבל ת'שכל? אייל בן כמה..? 31? 32? בן כמה דניס ברגקאמפ? בן כמה אלן שירר? היום שחקנים מגיעים לגיל המופלג של 38 גם בפרמייר ליג ולי יש תחושה חזקה שאם ברקו ירצה הוא גם יוכל. אבל בלי שום קשר אם היית יותר מעודכן היית יודע שהוא דיבר על זה שהוא נותן לקריירה שלו ככדורגלן פעיל לא יותר משנתיים.

ובאמת אסף, הכותרת בכלל לא קשורה לנושא, אתה בטח מאלה שפותרים שיעורי מתמטיקה במחברת לשון,ובאמת...פעם הבאה תסביר לי איך הכנסת את לידס להודעה הזאת? :roll: הרב עובדיה מובן כמו אבשלום קור לידך.

5. Asaf Member

התחלקת על השכל! כלל לא התכוונתי להשמיץ ברקוביץ הוא שחקן גדול ושטויות,
    השאלה שלי הופנתה לבעייתויות בקבוצתו ומאמנו ועל כך שנצטרך לסבול כנראה עוד שידורים משמימים של הקבוצה הזאת בשנה הבאה, בתחליף לשידורים מהפריימרשיפ...
    אני אישית יעדיף לראות את אייל תולה את הנעליים מאשר כפייה במשחקי קבוצותו...
    זה הכל...
    באשר לכותרת, נתתי את ברכתו של ערוץ הספורט ליום שאחרי הסיטי, אולי השידורים שלהם הביאו אנשים, אבל מבחינת כדורגל פרט לברקו, זה ממש כמו המשחקים של רביבו ופנרגלאטסאריי

6. AFC Member

דיון מיותר, אין לנו שום דרך להשפיע על ההחלטה הזאת. משום מה ערוץ הגנבים החליט שאנחנו מתים לראות את ברקוביץ' כל שבת.

אבל תולה את הנעליים? הגזמת. אני מעדיף שהמצב יימשך ככה.

7. Asaf Member

במחשבה שניה אתה צודק,
    למחוק את האשכול לאלתר!!!

8. ליהי Member

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    ......

בידור בהתהוות.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חחחחחחח תודה על האישור אסף...