בדרנים ישראלים..

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י rainman, ‏7/7/03.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאחרונה התחלתי לראות פה ושם קטעים מצחיקים של אדיר מילר..הוא תותח על..
    במיוחד אני אוהב שהוא מחקה את רפי גינת ואת הערבי הזה..
    אני מנסה להשיג קטעים של זה וכמעט לא מוצא..

חוץ מזה גם אסי וגורי תותחים וגם יצפאן שהוא מחקה את אהוד ברק[ניסים משעל!!!!!!]

2. Fernando Cavenaghi Member

אדיר ילר באמת השתפר כל כך בשנתיים האחרונות, הייתה לו הופעה מדהימה בצחוק קצר, כשהוא התחיל לצחוק על אחד שלמד באורט והיה בטוח שהוא סטודנט.
    אם למישהו יש את זה שישלח מיד.

3. שגיא Guest

יומטוב, ידידי, זה מיומטוב. "צחוק קצר" מורכב מכל הקטעים שהיו ביום טוב.
    אפרופו יום טוב, זה היה אחד הלילות הכי מצחיקים שעברתי, ראיתי ביחד עם חבר אצלי בבית, עד שזה נגמר ב3 בלילה, זה היה פשוט קורע, לא יאומן, כל קטע יותר טוב מהשני. וכמובן שיש לי את כל יומטוב המלא מלא, על המחשב.

מלבד זאת, אני חולה על קיציס ופרידמן, ובעיקר פרידמן, בנאדם קרוע. והיום התחילה העונה החדשה של כוכבי השכונה עם גרייניק ואלתרמן, עוד צמד אמנים מעולה, עוקב אחריהם עוד מהימים הראשונים של פלטפוס, בנוסף אליהם יש לי את ההופעה האחרונה של אלי ומריאנו על המחשב. חוץ מזה יש לי עוד דיסק שלם של פול קטעי סטנדאפ למינהם, חלקם בוידאו, חלקם באודיו, אבל דיסק מלא.

אני גם מאוד אוהב את גיל קופטש ב"פיני הגדול", תוכנית ענקית, ויש לי על המחשב הרבה קטעים מהתוכנית שלו, מהתוכנית של אדיר מילר, ומ"אלי נגד העולם", שזאת עוד תוכנית מצויינת, שהיום, אגב, עשתה את הבכורה שלה בערוץ 2, אחרי עונה ראשונה בביפ.

4. ליהי Member

אוקיי קודם כל אני חייבת לציין מיליון פעם- אני שונאת את נאור ציון!

ועכשיו לענייננו. הצמד סטנדראפיסטים האהובים עליי הם אסי וגורי כי הם באמת מפילים מצחוק. יש לי 3 קלטות מפוצצות רק בקטעים שלהם (כן,אני מאלה שרצים להקליט כל פעם שהם רואים מערכון שלהם), אבל מכיוון שהם מתפרקים ואני צריכה להמשיך הלאה אני חוזרת לאופציה הראשונה- ילדים סורגים לאלוהים (גרייניק ואלתרמן), הייתי בהופעות שלהם לפחות 6 פעמים וכל פעם הם מצחיקים אותי מחדש! פשוט ענקיים.
    אדיר מילר באמת סטנדאפיסט ענק אבל ככה זה כל יוצאי דומינו. זה טבוע להם בדם כנראה. :popcorn:

5. Long Distance Member

ביצירה הטלוויזיונית המקומית נפקד מקומם של אנשים מעל גיל 40. חוץ מהתשדיר המיתולוגי של יפה ירקוני ("אני והסבתא"), ואולי הקשיש מחלק הסוכריות מ"וורת'רס אוריג'ינל" (לא, הוא לא ישראלי), המסך הציוני שטוף בהורמונים צעירים ובגופות גמישים. הסיבה היא שזה טוב לרייטינג, וגם באמריקה לא תמצאו יותר מדי קמטים בפריים-טיים.

6. Fernando Cavenaghi Member

שגיא, מה הגודל של זה?

ופיני הגדול זה פשוט התוכנית הכי טובה בטלויזיה, הוא מצליח להצחיק אות 45 דקות רצופות.

לפני כמה זמן התארח אצלו ההוא מיאיר לפיד והתחיל לכעוס על קופאטש על הסגנון בדיחות, הוא בא ואמר לו ככה:
    "אני יכול לבוא לספר בדיחות נמוכות כאלה, למשל- כוח צנחנים חדר אתמול לאבו סנינה, אבו סנינה מאושפז במצב בינוני- אבל בגלל אנשים כמוך הבלגים הפדופילים חושבים שחיילי צה"ל הם נאצים, כאילו שאפשר להכין מערבים סבון" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

תוכנית מעולה

7. לירן-ביתר Member

היומטוב זה 211 מגה. תרשום יומטוב בקאזה ותחפש איפה כתוב כל ההופעה.

8. Reyes Member

אדיר מילר באמת מצחיק, אני אוהב שהוא מחקה את רפי גינת ואת גרגורי ... שהוא עושה את האישה הבלונדינית הזאת, זה כל כך לא מצחיק...

גם גרייניק ואלתרמן יפה, שבוע הבא סוף סוף מתחילה עונה 2 של כוכבי השכונה.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

9. ofer16 Member

עזבו אתכם מאדיר מילר... רוצים לראות בידור ישראלי טוב? תפתחו את ערוץ 2 כשמשודר הדרבי של פ"ת. זה נקרא בידור!

אני לא אוהב את אדיר מילר, הוא לא מצחיק אותי.
    מה שכן, התכנית אתמול של "צחי ומאיר" (אלה גרייניק ואלתרמן? אני כל הזמן מתבלבל...) הייתה ממש מצחיקה, ואני מאוד אוהב את הצמד הזה. גם אלי נגד העולם הייתה אחת התוכניות המצחיקות שראיתי לאחרונה...
    מוזר שלא הזכרתם פה את רועי לוי... הבנאדם ענק!

10. שגיא Guest

זהו, בדיוק אתמול באתי לכתוב עליו והמחשב שלי נתקע...

בנאדם פשוט גאון! זה פשוט לא יאומן, המספר דקות שלו ביומטוב היו פשוט אדירות, מלבד זאת, יש לי עוד מספר קטעים שלו על המחשב. הוא הספיק להתארח פעמיים ב"פיני הגדול" (נראה לי שיש לי על המחשב), ועכשיו יש לו את התוכנית דאבל דייט שחוזרת שוב, אתם פשוט חייבים לראות את זה, את כל מה שהוא עושה על הבמה, הוא מביא לתוכנית הזאת, תוך כדי ירידה על המשתתפים בה, סטנדאפיסט ענק! פשוט ענק. ואני אפילו חושב שהוא הכי אהוב עלי, מלבד קטעים כתובים, בכל הופעה שלו רואים שהוא מאלתר המון, משתף גם את הקהל, ופשוט קורע מצחוק, למי שעוד לא ראה "אלי נגד העולם" בביפ, חכו שהתוכנית עם רועי לוי תהיה בערוץ 2, קורע מצחוק (כן, גם את זה יש לי על המחשב...)

קיצור, אני חובב סטנדאפ לא קטן, הייתי מזמן גם בהופעה של פרוזק, עוד שהם היו בתחילת דרכם, מושקע מאוד, הרבה קטעים אומנותיים כאלה היו שם, וכמובן קורעים מצחוק.

אני אתן רשימה של הסטנדאפיסטים האהובים עלי, בלי סדר מסויים:
    רועי לוי
    קיציס ופרידמן
    גרייניק ואלתרמן (כן עופר, הם צחי ומאיר)
    גיל קופטש (בעיקר לאור העובדה שהוא יכול להיות הכל, בכל מצב, בכל מקום, לכל בנאדם)
    אלי ומריאנו.

אלה הצמרת.

11. ליהי Member

קיציס ופרידמן כבר כל כך לא.
    בחלומות בהקיציס הם הצחיקו אותי
    היום בתוכניות האחרונות שלהם ממש לא, וגם רואים את זה על רמת הרייטינג שלהם.

12. שגיא Guest

כמה דברים:
    חלומות בהקיציס הייתה אחת התוכניות הכי מצחיקות שיוצרו כאן, העונה הראשונה, השניה והשלישית, לפני כמה חודשים עוד היו שידורים של זה בביפ, ולמרות שראיתי את כל התוכניות, מספר פעמים, ראיתי שוב ושוב נשפכתי.
    התוכנית האחרונה שלהם, "נבחרת החלומות (בהקיציס)", מודה, הייתה חלשה, גם אני לא אהבתי, לא היה הכיף שהיה בתוכניות הקודמות, לא יודע איך להסביר, התוכנית האחרונה אני לא אהבתי. אבל פרידמן נשאר אותו בנאדם מטורף, ומידי פעם ניתן לראות זאת ב"חטא ועונשו" שמשודבר בביפ, העונה השניה. למרות שגם החטא ועונשו, זה פשוט לא הם, הם לא אמורים להגיש "שעשועון" כביכול. אבל עדיין לפרידמן יש את היציאות הרגילות שלו.

ואם כבר מדברים על "כלכך לא", אז אלה אסי וגורי, שנטחנו מפה ועד הודעה חדשה. היה מצחיק, היה נחמד, יפה שהחליטו להיפרד, פשוט הם לא יכלו יותר לחדש כנראה.

עריכה:

ועוד משהו, ה"רייטינג" כלכך לא אומר לי כלום...
    לא ממש אכפת לי מה אנשים אוהבים ורואים, אני רואה מה שאני אוהב, ומה שאני רוצה, לא על סמך אנשים אחרים ומידת צפייתם בתוכניתערוץ זה או אחר. סורי.

ועוד עריכה:
    מישהו מכיר את הסטנדאפיסט הערבי המצויין - עבד מואסי?
    הבדיחות שלו זה משהו ענק!

13. Fernando Cavenaghi Member

שגיא, החטא וענשו דווקא תוכנית מצויינת, את רובה הם מאלתרים וממש מצחיק לראות אותם מפסיקים חצי תוכנית כי הם לא יכולים להפסיק לצחוק.

אני עדיין לא איזו עונה יותר טובה, זו או הקודמת.

בכל מקרה, ביפ ערוץ מושלם (במיוחד עם הקודמיה הלא נורמלית אי הפיתויים).

14. amir Member

למרות האופי הישראלי שנושא הדיון הרשו לציין שם אחד של גאון,אומנם לא כמו החברה הישראלים שצויינו לעיל,ג'רי סיינפלד, לא היה ולא יהיה

15. amir Member

מצאתי אנלוגיה בין אלון מזרחי לנאור ציון, שניהם מתנהגים מחוץ לעבודתם באופן דומה אך בכל הנוגע לעבודתם, איש לא עושה אותה טוב יותר.