בהלת ערפדים במלאווי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Kalashnikov, ‏21/1/03.

1. Kalashnikov Member

ואללה!:

ממשלת מלאווי מנסה במשך חודשים רבים לשים קץ לשמועות העקשניות על תקיפות ערפדים במדינה. לפי הסיפורים והעדויות, הערפדים מגיעים בלילות לאיזורים הכפריים במדינה, תוקפים את התושבים, ומשתמשים במזרקים על מנת לשאוב את דם קורבנותיהם. במסגרת המלחמה בסיפורי הערפדים, הנחה נשיא המדינה, באקילי מולוצי, את המשטרה לעצור כל מי שמפיץ שמועות אלו.

שדר בתחנת רדיו קהילתית, מגזינו מאזזה, ראיין אתמול אדם מדרום המדינה, שטען כי הותקף בלילה על ידי ערפדים. השדר נעצר על ידי המשטרה מיד לאחר תום הראיון, והואשם בהפצת שמועות שווא שמטרתן לזרוע פאניקה בציבור. אולם, בית משפט במדינה שיחרר את השדר בטענה כי למשטרה לא היה צו מעצר. "אני לא כועס על אף אחד", אמר מאזזה. "למעשה, תקופת שהותי בכלא, עודדה אותי לחשוף ולחקור נושאים שהשלטונות היו מעדיפים לקבור", הוסיף. הוא הודיע כי יוסיף לראיין אנשים שטוענים כי הותקפו על ידי ערפדים.

בנוסף למקרה זה, שוחררו אתמול בערבות 19 אנשים שנחשדים בתקיפת אישיות בכירה במפלגת השלטון, מפני שחשדו כי הוא מעניק מחסה לערפדים. מאז שהחלו להתפשט השמועות בדבר התקפות מוצצי הדם במדינה, הוכו למוות שני אנשים על ידי איכרים מפוחדים, שחששו כי מדובר בערפדים.

ב"סי.אן.אן" דווח כי קבוצת איכרים אחרת כמעט וביצעה לינץ' בשלושה כמרים שטעו בדרכם. במקרה אחר הרסו תושבי כפר בדרום המדינה מחנה של ארגון הצלה מקומי, מחשש שמדובר בבסיס מפקדה של ערפדים.

http://www.vampires.com/
    http://www.malawi.gov.mw/

----------
    לא צריך ללכת עד מלאווי האפריקאית כדי למצוא ערפדים-פרזיטים מוצצי דם.
    גם אצלנו לא חסרים כאלה-למשל החרדים ששותים לנו את הדם בקשית וחיים על חשבוננו.
    הערפדים שלנו פועלים בכל שעות היממה אבל הבעיה היא שאף אחד לא נלחם בתופעה המסוכנת עד שבא לפיד.

2. לירן-ביתר Member

אם זה כבר הגיע למקרים של רצח אז באמת צריך לעצור את כל מי שמדבר על זה ומפיץ שמועות כאלה, אפילו שאני לא מבין איך אפשר לחשוב על בן אדם שהוא ערפד.
    בקשר לחרידים באמת צריך משהו שיעצור את זה אבל חבל שלפיד הוא לא רק נגד חרידים.

3. Kalashnikov Member

זה מאוד הגיוני הסיפור הזה

אני מאמין שזה לא ממש ערפדים כמו שאתם מכירים מהסרטים אלא סתם קניבלים.

ובאפריקה לא חסרים כאלה.

(אפילו אידי אמין הרודן המשוגע אהב לאכול את בשר מתנגדיו...)

4. Julian Joachim Member

קלשניקוב, לא נמאס לך?

זה נחמד שאתה רוצה לדבר על מלאווי ועל ערפדים וכו', אבל אני לא אתן לך להשמיץ פה אף אחד, במיוחד לא אנשים שלא מסוגלים להגן על עצמם, קרי החרדים.

אז חלאס.

5. ג'רי בית הלוי Member

קלשניקוב, אני מבקש ממך להפסיק.
    אני לא רואה שום טעם בהודעה שלך, שמלבד הבאת קטע עיתונאי מוואלה!, עסקה בהשמצה בלבד. אם יש לך משהו פוליטי להגיד, כל עוד הוא בגבולות הטעם הטוב ולא השמצה חסרת תקדים על האנשים שלא אהובים עליך, אתה מוזמן לכתוב אותו בדיון הבחירות.
    תודה רבה, נושא נעול.