בועז מעודה באירוויזיון

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י שער 7, ‏15/11/07.

1. אלי מתחן Member

אתה חי בסרט? מה נראה לך יהיה פה בלי צבא? הערבים והאיראנים יזמינו אותנו לחאפלות?
    אף אחד לא מכריח אותך לשרת בשטחים, יש עשרות בסיסים ויחידות בכל מקום בארץ. אתה לא רוצה להיות קרבי, אל תהיה.

אתה חושב שלא יכלתי להוריד פרופיל נפשי ולברוח? אל תציג את זה כאילו יש לך הזדמנות, איזה אפשרות בדיוק יש לך? אתה רוצה לחיות פה? חיית פה עד עכשיו? תתמודד עם החובות שלך.

2. שער 7 Member

אל תשכח שבעוד שנה פלסטין מצטרפת לתחרות, ככה שחייבים בשנה הבאה את נינט בדחיפות על מנת לא להגיע לעזה או לרמאללה בעוד שנתיים...

3. Tony Adams Member

נינט+מחשוף עמוק=מקום 5 מינימום.

4. xavi6 Member

בלי צבא לא היינו פה, לא טענתי אחרת וכל הכבוד להם על זה, הבעיה שלא כולם רוצים להיות חלק בזה וזה טעות שמכריחים אנשים לעשות משהו שהם לא רוצים במשך 3 שנים. יש מספיק אנשים שרוצים לשרת במדינה, לא צריך לעשות דיקטטורה ולהכריח אנשים לעשות משהו שהם לא רוצים. אני לא יודע אם אני רוצה לשרת מדינה שמי ששולט עליה הם אנשים מושחטים ושהכל פה זה פוליטיקה. אני לא סומך על המדינה, ולכן אני לא סגור על עצמי אם אני רוצה לשרת או לא. כשאני שומע חיילים שמדברים על כמה שהצבא דופק אותם ושנמאס להם מהמדינה הזאת-זה רק מחזק את עמדתי שהמדינה שלנו לא מטפלת בחיילים שלה מספיק טוב.

אתה מדבר איתי כאילו נולדתי בן 25. נכון לעכשיו, בקשר לשאלה הראשונה-לא, אני לא רוצה ליחיות פה. בקשר לשאלה השניה-כן, מחוסר ברירה חייתי פה עד עכשיו. כשנולדתי לא ידעתי שבגיל 18 יהיו לי כאלה חובות.

אני סיימתי ליכתוב בנושא הזה, מהסיבה הפשוטה שזה וויכוח שאין לו סוף וכל אחד יחזיק בתפיסה שונה. אני ימשיך לישמוע לצד של חבר של אחותי שלוחץ עלי ללכת ליחידה הכי קרבית שיש (הוא היה בשטחים מפקד של איזה פלוגה, לצוו הראשון הוא לקח אותי ואפילו היה איתי בפנים במשך שעה וחצי, כנראה שמכירים אותו שם) וימשיך לישמוע לנערים שונים שאומרים לי שהצבא זה חרא של דבר.

נערך לאחרונה ב: ‏18/11/07
  5. M_T_A Member

מסכים איתך לגמרי.
    בכלל, מה ההבדל בינם לבין שאר היהודים בארץ שעלו מרומניה, פולין, גרמניה, תימן, עיראק ומרוקו?
    רק שהם הגיעו באיחור של כמה עשרות שנים בגלל שברית המועצות סגרה את שעריה בפני עלייה יהודית לישראל.
    אבל אני חושב שמה שמציק לשאר הציבור היהודי בארץ בקשר לעולים מרוסיה, זה שחלקם הגדול מעדיפים לשמור על הייחוד והתרבות והשפה הרוסית שלהם ולהיבדל משאר החברה הישראלית.
    דבר שממש לא מובן לי לאור העובדה שרוסיה תמיד היתה מדינה מאוד אנטישמית ועוינת כלפי יהודים, אם זה בתקופה הצארית או הסובייטית. חבל שהרבה אנשים בארץ מתייחסים לרוסים כמו אל מהגרים זרים, אבל אי אפשר להגיד שאין להם(לחלקם לפחות) חלק בזה. אפשר רק לקוות שעם הזמן זה ישתנה וההבדלים יטשטשו, וזה באמת מתחיל לקרות.

ובקשר לצבא, מספיק עם הבולשיט הזה, דיקטטורה שמיקטטורה. אין צורך להסביר את ההכרחיות של גיוס חובה ושל צבא גדול. מי שלא נאה לו מוזמן לחפש מדינה אחרת.. ואם הוא בכל זאת בוחר להישאר פה, שלא יתפלא אם אח"כ הוא מקבל יחס שונה מהשאר. אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה כמאמר הקלישאה הידועה.

6. קינג לדלי Member

רק התימנים יכולים להביא תואר מהתחרות המבחילה הזאת.
    עובדה.

גלי עטרי ניצחה,דנה אינרנשיונל ניצח,ויזהר כהן ניצחה !

7. בית"רי מלידה Member

יאללה, נשלח את יגאל בשן ,אחלה תימני. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

8. אלי מתחן Member

אתה לא משרת שום מדינה, אתה משרת את עצמך.
    בזמן שאתה כותב פה בפורום חיילים מסכנים את החיים שלהם בגבולות, לא רק בשביל המדינה אלא בשביל המשפחות שלהם, החברים שלהם והאנשים שחיים איתם.
    אף אחד לא ביקש ממך להיות קרבי, אף אחד לא ביקש ממך אפילו לשרת רחוק מהבית. אני עושה צבא שיותר קל מרוב מה שאנשים עשו ויעשו כולל ימי הגן ועדיין אני מרגיש שאני נותן את החלק שלי.

9. מכבי או מוות!!! Member

במלאה נפסיד ...

10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

חלילה לא מזלזל, פשוט אהבתי את האיום...

11. קינג לדלי Member

12. Gass12 Member

כדאי שתלמד את הפתגם "הפוסל במומו פוסל" ולפני שתקרא לי או לאחרים אדיוטים בדוק את עצמך
    מי שכותב "מושכל" במקום משכיל רצוי שישב בשקט .בבחינת גם אוויל מחריש לחכם יחשב
    ועכשיו תקשיב למספר עובדות.
    עם ישראל הוא מיזוג גלויות ענקי של תרבויות.שפות מנטליות מאכלים ועוד ועוד.
    מעצם היותינו מדינת היהודים המדינה משמשת כור היתוך ליצירת עם שיזדהה עם הדגל שלו.עם הצבא שלו
    עם המדינה והלאום.והכי הכי עם השפה שלו. עלו לכאן פרסים ,עיראקים ,מרוקאיים, גרמנים אמריקאים צרפתים .אף אחד מהם לא שקד לדבר בראש חוצות רק את השפה שלו.אני מודע היטב למשקלה הרב של התרבות הרוסית המדענים הרוסיים..די אם נביט בעלייה הראשונה השנייה ואם נבדוק את מיטב מנהיגות עם ישראל בראשית דרכו.
    אך יחד עם זאת אני לא רואה בשום תרחיש שיהודים צרפתיים שעלו לארץ מעודדים את נבחרת צרפת ברמת גן נגד נבחרת ישראל.(היו 5000 כאלו לפחות) זהו רק סממן אחד והוא קצה הקרחון. הרוסים מבדלים עצמם לדעתי מתוך התנשאות
    התרבות הישראלית "הפרחית" לא לרוחם .אני אומר ככה ותקשיב היטב בין אם זה מוצא חן בעינך או לא
    "אתם כאן במדינת ישראל לטוב ולרע אתם נהנים ממה שיש למדינה הזו לתת לכם. תתחילו להתנהג כישראלים לכל דבר. לי מפריע להרגיש כאן בארצי מולדתי כמו ברוסיה הקטנה. וזו זכותי המלאה כאחד שנולד כאן.

נערך לאחרונה ב: ‏19/11/07
  13. Makaay#10 Member

אני רק יגיד שכואב לי להסכים עם זה כי זאת נראית כמו הודעה גזענית לכל דבר, אבל הדברים שרשומים בה הם פשוט אמת לאמיתה.