בורוסיה דורטמונד 2019/2020

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י AS R, ‏23/7/17.

1. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

מסכים עם החלק השני, אבל כגיבוי למה שהיא לא תרכוש אותו? אלא אם אתה חושב ששמלצר ודורם עדיפים (דעה לגיטימית לגמרי כמובן), ואז אני מבין למה לא, אבל כגיבוי זול הוא נראה לי כמו רכש טוב מאוד.

אגב, לא עקבתי אחריו יותר מדי, אבל כן ראיתי בעונה האחרונה וביורו עד 21 (מועמד בולט למצטיין הטורניר של גרמניה לדעתי) שיפור לעומת העונות הקודמות. אם כי יכול להיות שנפלתי על משחקים טובים באופן יחסי שלו.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דורם כבר לא אופציה, נמצא בבדיקות רפואיות בשטוטגרט.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא יודע להשוות לשמלצר ודורם שאני פחות מכיר, אבל אני לא מסכים שהמחיר (5 מ' אירו לא?) הוא זול למגן שלא מיועד להרכב. אני גם לא חושב שמועדון כמו דורטמונד צריך להסתפק בבינוניות לשחקן הסגל הבכיר, ופה העניין האם הוא באמת יעשה או לא קפיצת מדרגה שאני לא פוסל, ואם כן אז לא במחיר הנ"ל.

אני מציג את הצד השלילי מבחינתי בתגובות אליך כתגובה לחיוביות שלך, אבל אני לא חושב שזו בהכרח עסקה רעה, רק הופתעתי כי לא ציפיתי שיעבור למועדון גדול יותר לאור זה שהוא לא הראה שיפור גדול מאז התחלתי להסתכל עליו (וכמו שאמרתי פחות ראיתי אותו ממש בתקופה האחרונה).

4. AS R Member

דורם יעבור לשטוטגרט תמורת 5 מיליון יורו, מה שאומר בעצם שטוליאן צפוי להחליף אותו באופן ישיר באותו סכום.
    דורם לא הוכיח את עצמו וטוב שנמכר. גם נפצע המון וגם בגיל 25 אי אפשר להגיד עליו יותר מדי חוץ משהוא היה אמור להיות כישרון.

5. VAR Member

אין לי בעיה עם הרכישה עצמה אבל אני חושש שזה אומר שגררו יהיה בקישור ושמלצר (שוב) בצד שמאל של ההגנה. שזה רע, רע מאוד.

6. עודד (אוהד הצלחות) Member

היי, בקשת מידע.
    אמרה מור מקושר ביומיים האחרונים למילאן. מה הסיפור איתו? אני רואה המון ביקורת שלילית מצד אחד ומצד שני הרבה טענות שהוא מאד מוכשר.

7. Lebron Member

הוא מאוד מוכשר, טכני ויצירתי, עדיין בוסרי מן הסתם כמו רוב בני גילו.

הוא לא שיחק הרבה שנה שעברה וכששיחק הראה ניצוצות אך לא היה יציב ובולט מספיק וגם התעסק ביותר מדי דברים מסביב במהלך המשחק. זכורה לי הרחקה מטופשת במיוחד שלו.

יש לו פוטנציאל גבוה, אני במקום דורטמונד לא הייתי משחרר אותו, מקסימום משאיל אותו.

אני חושב שלמילאן שווה ללכת עליו ולתת לו הזדמנות, אבל לדעתי הוא חייב לקבל הרבה יותר דקות ממה שקיבל בעונה שעברה בשביל להתפתח.

עודד (אוהד הצלחות) אוהב/ת את זה.
  8. VAR Member

אין לו מה לחפש לא בדורטמונד ולא במילאן.

9. VAR Member

אז נראה שדמבלה לברצלונה זה done deal
    120M + 30M

שמח שואצקה למד לעשות עסקים. שנתיים אחורה הוא היה מוכר אותו בחצי מזה, שזה בערך השווי האמיתי שלו. אבל הוא עמד על שלו, לא התרגש מהפוזות של הצרפתי, הבין שלברצלונה אין ברירה וסגר עסקה חלומית מבחינתנו.

לדורטמונד יש ארבעה שחקנים על 2 העמדות שדמבלה משחק, שורלה הוא הכי פחות טוב מביניהם ככה שהמצב בסדר גמור ולא צריך מחליף. בקיץ הבא אני מצפה לחיזוק משמעותי להגנה ולקישור.

muller אוהב/ת את זה.
  10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לדורטמונד יש עם פוליסיץ' כבר יורש ואני לא בטוח שהוא לא יותר אפקיטיבי מדמבלה.
    דמבלה זה קרקס לכאן או לכאן. פוליסיץ' זה נטו כדורגל. כישרון עצום!

VAR ו-nfcb אוהבים את זה.
  11. Bayern Straße nach sechs

מסכים עם הדברים.

רק לא בטוח שיש ארבעה שחקנים. רויס לא חוזר ב2018? שורלה פצוע לא פחות ממנו, ללא קשר ליכולת החלשה שלו. מור? עדיין לא זה. בספק, אם זה יהיה זה. ופוליסיץ', טוב אז יש אחד...

12. VAR Member

מקסימיליאן פיליפ

13. AS R Member

התחילו שמועות על מאלקום מבורדו, כמובן שיש סיכוי טוב שזה קשקוש של העיתונאים אבל הוא שחקן מעניין מאוד. שוויו 40 מיליון יורו.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  14. AS R Member

נראה שירמולנקו מתקרב תמורת 30 מיליון יורו. שחקן שכבר 3 שנים שומעים שהוא אמור לחתום במועדון גדול. הוא לא פרוספקט אלא שחקן שמספק בקביעות מספרים מרשימים בליגה האוקראינית.
    דורם כרגע נשאר במועדון וגם עסקת טוליאן עשויה להתבצע רק בקיץ הבא, כשיסתיים חוזהו של הגרמני.

15. יאן קולר Member

https://pbs.twimg.com/media/DIUV6ExWAAAsjDO?format=Xxx&name=small

מדווחים על 25 מיליון יורו וחוזה ל4 שנים.