בורוסיה דורטמונד 2019/2020

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י AS R, ‏23/7/17.

1. golding מנהלים

זה די מוזר. אני לא מבין איך אפשר לחשוב שצריך לשלם יותר מהסכום המצוין בהתחשב במעמד של פוליסיץ׳ בקבוצה (בכלל לא שחקן הרכב) ובזמן שנותר לו בחוזה.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז צ'לסי קונה את פוליסיץ' ב 64 מליון יורו ומשאילה אותו לדורטמונד עד לסוף העונה.
    צ'לסי טיפשים - 64 מליון יורו על שחקן ספסל שאמנם נתן חצי עונה טובה, אבל זהו. כנראה שאין דבר כזה יותר מידי כסף בחשבון.
    פוליסיץ' טיפש - לא למד משהין, דרקסלר, שורלה והחברים שרצו לריאל/צ'לסי/ברצלונה/פריז/באיירן מהר מידי מוקדם מידי ובלי טעם. אם הוא לא משחק בדורטמונד איזה סיכוי יש לו בצ'לסי. הנה הוא בדרך הבטוחה לסוף הקריירה האמיתית. יש הרבה יותר סיכוי שנראה אותו נע ונד בין קבוצות שונות ומשונות ברחבי אירופה מאשר משחק בקבוצה רצינית.
    דורטמונד - סופר חכמים. לקחת סכום כזה על ילד שיושב בקצה הספסל. :sm_eusa_clap:

3. VAR Member

בקלות עסקת המכירה הכי טובה שלנו אי פעם (יחד עם הומלס */aaa021)

אני חושב שהסכום הזה מוכיח שזו החתמה שיווקית ותו לא. אני זוכר שאמרו פעם על המעבר של בייל לריאל שאם הוא היה עולה 50 מיליון יורו הוא לא היה שווה את הכסף, אבל 100 מיליון הוא כן שווה. כלכלית אין בזה היגיון, שיווקית דווקא יש ואני די בטוח שזה גם המקרה של פוליסיץ' - אין לי בכלל ספק שדורטמונד הייתה מתפשרת בסוף גם על 40 מיליון, אם לא בינואר אז בקיץ. את האמריקאים מעניינים רק המספרים. קנה שחקן שלהם ב40 מיליון וזה לא מעניין להם תבצה. קנה אותו ב64 מיליון והם יראו משחקים בשבילו.

ועוד קיבלנו אותו בהשאלה עד סוף העונה ככה שגם הסגל שרץ יפה עד עכשיו אפילו לא יספוג את המכה הקלה הזו בכנף.

AS R אוהב/ת את זה.
  4. AS R Member

מתחרה עם המכירה של דמבלה בעונה שעברה לדעתי על המכירה הכי טובה של המועדון.
    העסקה הזאת יכולה לעזור מאוד לדורטמטנד להמשיך להשתפר מקצועית.
    יש קולות שכבר אומרים להשקיע חלק מהכסף ברכישה של חאקימי.
    בכל מקרה, כבר מעלים רעיונות למחליפים:
    Five players Borussia Dortmund could sign to replace Christian Pulisic

5. VAR Member

אני חושב שמחליף לפוליסיץ' לא צריך להיות בעדיפות עליונה. יש לנו עומק בעמדה הזאת. כיום ברון לארסן ורפאל גררו מתחרים ביניהם על הדקות (ונראה שזה עושה טוב לשניהם), ולא נשכח שגם מרקו רויס עשה את רוב הקריירה שלו בעמדה הזאת ולמקרה הבאמת גרוע שכולם פצועים יש את מריוס וולף. נראה לי שהגיע הזמן ללמוד לקח מעונת 2017/18 האומללה ששישה שחקנים על 2 עמדות לא הופכים אותך לטוב יותר. אם אין איזה שובר שיוויון שאפשר להביא בכסף הזה לעמדה הזאת אני לגמרי הייתי מעדיף שנוציא אותו על חלוץ (אלסאן פלאה מגלדבאך האופציה המועדפת עליי).

על דמבלה קיבלנו אחלה סכום אבל המכירה שלו הייתה רגע לפני פתיחת העונה והיא גרמה לנו לרכישת הפאניקה של ירמולנקו ובאופן כללי לעונה אומללה ביותר.

6. AS R Member

לא רואה את פלאה עובר שוב קבוצה כל כך מהר, וגם דורטמונד לדעתי לא תמהר להוציא +35 מיליון על חלוץ כשהיא סומכת על פאקו להיות החלוץ המוביל, למרות שהכשירות הגופנית שלו היא עדיין סימן שאלה.

באגף אני לא סומך כל כך על ברון לארסן כדי להיות שחקן פותח או משהו קרוב לכך. מעדיף להוציא אותו להשאלה ולהביא שחקן מוכח יותר וכשרוני יותר, ולהמשיך להשתמש בגריירו בתור כלבויניק בהגנה/קישור/אגף.

7. VAR Member

בין אם הכשירות של פאקו היא סימן שאלה או סימן קריאה - אתה לא רוצה להסתמך עליו כחלוץ יחיד בסגל. חוץ מזה הוא עשה עד עכשיו בכלל לא רע את התפקיד של זה שעולה מהספסל. לא רואה סיבה שפלאה לא ירצה להתקדם לקבוצה גדולה בקריירה שלו, הוא יהיה בן 26 בקיץ אם לא עכשיו אז מתי?

כל השמות שעלו בכתבה הזאת הם שמות של שחקנים שלא שמעתי עליהם בחיים, לא נראה לי שמדובר בשחקנים מוכחים מהסוג שאתה מחפש.

8. AS R Member

לא שמעת על תורגן הזארד או ניקולאס פפה?

9. VAR Member

על הזארד כן (לא מתלהב מהרעיון), על השאר לא.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בכלל לא הייתי מחפש שחקן לחלק ההתקפי עם הכסף הזה. דווקא הייתי מעמיק את הסגל בהגנה. עוד מגן ועוד בלם וכן, אפילו עוד קשר עם יכולת הגנתית. דאוד וויגל לא מספיק הגנתיים כשאת האחרון גם הייתי בכלל מנסה למכור. החלק ההתקפי של הקבוצה עובד נהדר. ההגנתי עדיין יותר בסימן שאלה. במיוחד במשחקים יותר קשים.
    ואם כבר לחלק ההתקפי חלוץ מחליף ולא חלוץ מוביל.

אלעד אוהב/ת את זה.
  11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

12. AS R Member

דורטמונד כנראה קרובה להחתים את לאונרדו באלרדי, בלם ארגנטינאי בן 19 מבוקה, שיגיע בעקבות פציעתו של אקאנג'י. סכום העברה משוער 17 מיליון יורו.
    במשחק אימון אתמול ניצחה דורטמונד 2-3 את דיסלדורף. כבשו פישצ'ק, פיליפ בטיל מחוץ לרחבה, ושמלצר (בישול של סרחיו גומז הצעיר).

13. VAR Member

נראה לי די מיותר. אם רוצים סותם חורים עד סוף העונה אז למה לא לחפש שחקן יותר מנוסה? מרכז ההגנה כבר סגור להרבה שנים קדימה, אין צורך עכשיו בעוד ילד כי הסיכוי שלו לדקות משחק קבועות הוא נמוך מאוד.

14. AS R Member

זה גם מה שאני חשבתי.
    מצד שני, אולי רואים בו בתור שחקן שיכול להיות הבלם השלישי של הקבוצה. זאגאדו עדיין לא הוכיח את עצמו מספיק לדעתי ונראה שמטופראק לא מתלהבים.
    עדיין אני גם הייתי מעדיף שחקן מנוסה יותר. ועדיין איני מכיר את באלרדי כלל אז לא אוכל לחוות דעה עליו עדיין.

15. Jefecito Member

שחקן ספסל בבוקה, אם מוציאים עליו 17 מיליון יורו זה סטארטפ אמיתי.