בור ללא תחתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏16/3/12.

1. nwish Member

יופי של סקירה.
    אישית, אני מקווה לירידה של וולבס (זרקו את מקארת'י, סגל גרוע ומה לא..), בלקבורן (קבוצה שאני מתעב כבר שנים, ושעושה עוול לפדרסן), וק.פ.ר (קצרה היריעה מלהכיל את כל הסיבות, המועדון הזה רקוב מבפנים, ממש גרסת התחתית של סיטי).

ובעיקר, אני פשוט אשמח אם בולטון ו-וויגאן יינצלו, בולטון פשוט קבוצה ותיקה שאני לא מדמיין בצ'מפיונשיפ, וויגאן ומרטינז הכי חיוביים שיש, סימפטיים ומשחקים את הכדורגל הכי יפה מבין הקטנות - בהנחה שסוואנזי לא נכנסת לתמונה.

2. Lupos Member

יש פה כמה אי דיוקים בסיקורים ובתגובות...דבר ראשון פדרסן לא ממש יורד למשימות הגנתיות כי הוא פשוט לא יודע להגן ובטח שלא לתקל, הבנאדם כבר 5 שנים שחקן של היילייטס, לא מצליח לעבור שחקנים, ופעם בכמה זמן מתפלק לו איזה בעיטה חופשית או קרן כמו שצריך. אנחנו עשינו לו עוול? איזה עוול בדיוק הבנאדם פותח כמעט בכל משחק למרות שרוב העונה הוא לא עושה כלום, ותאמין לי שמזמן היינו מוכרים אותו אם הייתה מגיעה הצעה נורמלית.
    דאן והנלי מרכיבים צמד בלמים לא איכותי בעיקר בגלל דאן שמאכזב מאוד למרות שבקיץ התעניינו בו ארסנל וליברפול. דווקא הנלי אחרי התחלה לא יציבה השתפר מאוד ובמשחקים האחרונים גם משפיע לטובה על דאן.
    הבעיה בהגנה היא בעיקר באגפים, עד עכשיו המגנים הימניים שלנו העונה היו סלגדו (מהירות של צב) לואו (התפקיד המקורי שלו הוא קשר מרכז) ועכשיו בראדלי אור (אם בקפר הוא היה אופציה שלישית בשבילינו הוא מספיק טוב?). אולסון טוב התקפית כמגן שמאלי אבל בהגנה הוא חצי כוח.
    אם ההגנה תמשיך ביכולת הסבירה שלה (חמסה חמסה) עד סוף העונה לדעתי נישאר בליגה. מה שכן לא מבין מה כולם מהללים את קין בתור הבנאדם שמוציא אותנו מהבוץ - כבר שכחתם שהוא זה שהכניס אותנו לשם?

3. Strawberry Fields Member

כן ולא. מצד אחד, ברור שגם הוא אשם בכך שבלקבורן בתחתית. מצד שני, המאזן הפיננסי של העברות הקיץ-חורף האחרונים עומד על כ 21.5- מ' פאונד כך שהתנאים בהם הוא נאלץ לעבוד הם לא משהו.

מצד שלישי, אם אני זוכר נכון בלקבורן הייתה במקום האחרון בחג המולד לא? רק ווסט ברום הצליחה לפני הרבה שנים להיחלץ מהמצב הזה ולהישאר בליגה כך שגם על זה מגיע קרדיט (במידה ובלקבורן אכן תישאר).

נערך לאחרונה ב: ‏21/3/12
  4. AW forever Member

QPR בסטייטמנט משמעותי הערב עם הניצחון על ליברפול, קאמבק מ2-0 ל3-2! איזה טירוף בתחתית.

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

וואו איזה שוק. אני אעדכן מחר את העניינים ואני גם אכתוב משהו על המשחק היחיד שראיתי עד כה (בלקבורן - סנדרלנד) אני מקווה לתפוס מחר את המשחק של ק.פ.ר.

רק דבר אחד - לא מפתיע ששוב מקיי כובש. השחקן שנתן סיבוב ראשון מצויין וירד לספסל לטובת "סוללת הכוכבים" שהובאה בינואר עושה את השינוי כל פעם שהוא עולה מהספסל (למי שזוכר בהפסד 2-3 לבלקבורן הוא נכס בפיגור 0-3 והבקיע צמד). להנהלה של המפגרים האלה לא מגיע שחקן כזה.

ק.פ.ר לא תרד.

נערך לאחרונה ב: ‏21/3/12
  6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

קודם כל לבלקבורני החביב - פדרסן משחק מידי פעם בצד כביכול ומידי פעם באמצע. נגד סנדרלנד הוא שיחק ליד נונזי כשפורמיקה ואולסן (טוב מאוד) בצדדים. הוא כביכול התקפי יותר מנונזי שיותר מנהל את המשחק, אבל הוא מבלה כתוצאה מהתפיקוד שלו לא פעם בשטח שלכם, הוא לא טוב שם. הוא לא השוס הכי גדול בהתקפה, אבל עדיף שיהיה יותר קדמי. אגב, כדורי החוץ שלו לתוך הרחבה גורמים להמון נזק...

בלקבורן מחצה את סנדרלנד האומללה ולאורך כל 90 הדקות הייתה בשלוש דרגות מעליה. הבעיה היא שברגע שהגיע הגול (די מזליקי, טעות אומללה של שוער האורחים מכדור חוץ של פדרסן לרחבה) של הוליאט, בלקבורן התחילה להניע כדור במקום לחפש את השני. בסוף כמעט סנדרלנד עקצה עם החמצה מדהימה של הקוראיני שלה (סיני? לא יודע, בכל מקרה הוא נכנס כמחליף). השער השני של יעקובו רשום על ההרמה הפנטסית של אור המחליף. סך הכל ניצחון מוצדק ואני באמת לא רואה את בלקבורן יורדת. חייב להגיד שסנדרלנד עזרה לה עם משחק פתטי ברמות. הקישור שלה לא קיים ובנדטנר יורד לחצי כדי לקבל את הכדור ולך תנסה להבקיע מפה...

הניצחון של ק.פ.ר, אני עדיין מלא בושה שלא ראיתי אותו. רשמתי כבר על מקיי בפוסט הקודם. יהיה מעניין. הטבלה עודכנה לא לשכוח שבולטון עדיין לא שיחקה בעקבות כמובן האירוע המצער של מואבה.

את וויגאן רק ראיתי בתקציר ארוך - שוב כמו נגד נוריץ' - פ-ר-א-י-י-ר-י-ם! עוד משחק טוב עם לא מעט מצבים, גול אחד בקושי שלא היה אפשר לשמור מול קרן רכה מאוד של האורחים. בתוספת הזמן עוד שני מצבים מעולים לוויגאן לנצח אבל רק נקודה. במקום להיות שש משש משני המשחקים האחרונים וויגאן רושמת רק שתי נקודות, אבל היא באמת טובה יותר מיריבותיה, פשוט ההתעקשות לא להבקיע לא מובנת לי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx הם עוד לא אמרו את המילה האחרונה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/3/12
  7. Lupos Member

וואלה כשאני קורא את ההודעה שלי מחדש נראה כאילו אני ממש שוחט את פדרסן..הוא לא שחקן רע ויש לו את היתרונות שלו. שמע העונה הוא יותר אפקטיבי כשהוא משחק באמצע במיוחד כשאולסון הרבה יותר יעיל בכנף שמאל. מול סנדרלנד הוא היה בכלל לא רע באמצע.

מה שאתה אומר על איך שבלקבורן שיחקו אחרי הגול זה בדיוק עניין של מאמן, קין ידוע בלחרב את המחציות השניות של המשחקים מה שהוביל לכמה הפסדים מאוד מעצבנים במיוחד בבית (סנדרלבד,ווסט ברום, וולבס).

ובנוגע למה שמישהו זרק לגבי לגיון של זרים....רובינסון,דאן הבלם,דאן הקשר,אור,לואו הם שחקני הרכב,וגם סקוטים אני לא ממש מחשיב כזרים אז אפשר להגיד גם את גודווילי והנלי. שלא לדבר על זה שהוילט אצלנו מגיל 13 ואולסון מגיל 18. יכול להיות שלפני 3+ עונות היו יותר זרים (גם לא בהבדל כזה משמעותי) אבל אנחנו מדברים על תקופה של בערך 6 שנים שסיימנו בעשירייה הראשונה יותר מחצי מהפעמים (4 עונות).
    חוץ מזה שלקבוצה עם כל כך מעט כסף כמו בלקבורן אי אפשר לצפות לקנות שחקנים אנגלים שהמחירים שלהם כל כך מופקעים והגיוני שננסה לקנות שחקנים זרים שעולים שליש פחות.

בקיצר אחרי כל החפירה הזאת יום שבת משחק עונה בחוץ מול בולטון...בעונות האחרונות הקבוצות חוץ היו רגילות להוציא משהו מהדרבי הזה, ומכיוון שבולטון כבר ניצחו אצלנו העונה אנחנו צריכים להמשיך במסורת ולנצח אותם בריבוק.

8. alexshw Member

אז תגדלו שחקנים. אולי ספציפית העונה יש טיפה יותר בריטים, אבל שנים שבלקברן הייתה מלאה בכל מיני זרים עלובים. היו כמובן גם יוצאים מן הכלל.
    אחר כך שואלים למה הנבחרת חרא. בין היתר כי קבוצות כמו בלקברן מעדיפות להביא זרים בינוניים ומטה.
    קבוצות כמו נוריץ' או סוונסי הוכיחו שאפשר אחרת וגם לעשות עונה טובה מאוד.

9. Andrei Kanchelskis Member

מפתיע אותי שהנהלת וולבס ממשיכה לתת קרדיט למאמן חסר ניסיון שרק מדרדר עוד יותר את הקבוצה לעבר ליגת המשנה ולא חושבת על שועל קרבות תחתית וותיק ומנוסה שיושב עכשיו בבית מובטל ומשווע לטלפון, שמו הוא כמובן סטיב ברוס.

וויגאן ממשיכה לסתום לכולם את הפה ואחרי הנצחון המסחרר שלה אתמול באנפילד אני חש שיש לה סיכוי יותר מסביר לגרום לכולם לאכול את הכובע פעם נוספת. אני לא חושב שאפשר לקבוע כבר עכשיו מי תרד או לפחות לתת השערה לכך, חוץ מוולבס שמצבה נראה בקאנטים ונראה שאפילו שחקניה לא מאמינים ביכולתם להישאר אני חושב שצפוי להיות מאבק חם מאוד עד השריקה האחרונה.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש שמועות שאומרות שהדעה שלך השתנתה מבולטון לQPR כיורדת השלישית. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    באופן אישי, אני מאמין שוויגאן וולבס הם החלשות ביותר והם היורדות הבטוחות מבחינתי. היורדת השלישית תהיה QPR או בלקבורן. אני חושב שQPR טובה מבלקבורן והיא מסוגלת ביום נתון להפתיע כל קבוצה בליגה ולכן אני חושב (יכול להיות שזה יותר אני מקווה) שQPR ובולטון יהיו אלה שישארו בליגה כשוויגאן, וולבס ובלקבורן ירדו.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה..קראפ. הייתי בטוח שנשארתי עם אותה דעה. כשאני מסתכל על לוח המשחקים של QPR עכשיו זה פשוט לא נראה לי אפשרי. האווירה במשחק הבית האחרון של בולטון נותנת תחושה שהם רוצים עכשיו להישאר בשביל מואמבה, אני לא יודע עד כמה רחוק יילך האפקט הזה אבל זה דחף אותם מאוד במשחק האחרון. בלקבורן השתפרה מאוד בחודשיים האחרונים גם מבחינת תוצאות וגם מבחינת יכולת ואני חושב שמהלוח שלה היא תעשה יותר מאשר מה שQPR תעשה עם שלה.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

וואו מדהים כמה מזלזלים ברשת בוויגאן. ביג W באנפילד וזה לא מקרי כבר אמרתי ואחזור, וויגאן כבר כמה שבועות פשוט משחקת טוב וחסר לה הגרוש ללירה כדי לקחת את כל הנקודות (נוריץ' חוץ, ברומיץ' בית) סך הכל הניצחון באנפילד הוא סוג של פרס על המשחק החיובי של וויגאן בחודש האחרון וניצחון במגרש שהיא "לא אמורה לנצח בו".
    עוד ניצחון גדול כמובן במחזור הזה לבולטון על בלקבורן, על גלי המאמץ למואמבה.

וולבס במצב נואש וביום שבת נקבל משחק אולי אולי ההזדמנות האחרונה שלה בבולטון. צריך לזכור שלבולטון יש משחק חסר בוילה ולא רק שהיא יכולה לסבך את וילה, היא יכולה עם ניצחון בשבת לגמור את וולבס ולהתחיל כבר להסתכל באופטימות לעבר עוד עונה בפמרייר.

וויגאן במשחק חשוב חשוב מול סטוק. וויגאן לא תפסיד אני משוכנע בכך. אבל השאלה היא האם המשחק באנפילד הוציא אותה מהנאיביות שלה והיא תוכל לקטוף 3 נק' מול יריבה "נוחה" יחסית.

בלקבורן וק.פ.ר. משחקות מול הצמרת הגבוהה, יונייטד וארסנל בהתאמה. מקווה שיעשו משהו, במיוחד בלקבורן, גם בשבילה וגם בשביל לתקוע מקלות....

נערך לאחרונה ב: ‏26/3/12
  13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה היא שוויגן פשוט לא מצליחה במשחקים שהיא כן אמורה לנצח בהם. האם אפשר להישאר כך בליגה? בוודאי, אין פה כן ולא חד משמעיים. וולבס בעונה שעברה השיגה טונה של נקודות מול הקבוצות הגדולות וכשלה שוב ושוב במשחקים בהם היא אמורה לקחת נקודות, כשהשיא בהפסד הביתי לבלקבורן במחזור האחרון, ועדיין שרדה. ועדיין, כשאני מסתכל על וויגן ועל היריבות שלה... נראה לי שהיא לא תוכל להתגבר הפעם על הפער באיכות.

14. Strawberry Fields Member

פולהאם.
    יש לה מנג'ר טוב יותר העונה, סגל טוב יותר, קבוצה שמשחקת טוב יותר, דמפסי בפורמה של חייו ובכל זאת בעונה שעברה היא סיימה עם 13 נק' יותר מסך הנק' הנוכחי שלה (האם תצליח לקחת 13 מתוך ה-24 כשנשאר לה עוד את צ'לסי, טוטנהאם וליברפול?). בנוסף בכל העונה שעברה היא ספגה 43 שערים והעונה כבר 41.
    גם הפסדים יש לה יותר מבעונה שעברה.
    מישהו מוכן להסביר לי את התופעה הזאת? למה היא לא מצליחה להתקדם ואפילו נראה שהולכת לאחור?
    האם כדי להשיג שינוי היא צריכה להסתכל על The man in the mirror?

*אין דיון נפרד עבור יתר הקבוצות בפרמיירליג אז תקעתי את ההודעה הזאת כאן.

נערך לאחרונה ב: ‏29/3/12
  15. nwish Member

אחת הסיבות לכך היא העובדה שהעונה של פולהאם התחילה עוד ביוני - הקבוצה סחוטה מעייפות בשלב וזה ניכר במשחקים, בעיקר כשמדובר בסגל הלא צעיר שלה, זאת בלי לומר שייתכן וזה פגע גם בהכנה הרגילה שלה לעונה.

מעבר לכך, הם די נפלו קורבן לעונה מצויינת של סנדרלנד וסטוק (בגדול), ולעלייה המטאורית של סוואנזי ונוריץ'.
    אם תתעלם מהקבוצות האלו, תראה שנותרו מעל פולהאם בטבלה רק שש הגדולות ועוד ניוקאסל ואברטון, שסביר ומתבקש שיסיימו מעל פולהאם גם ברמת הסגל.