בחירות לנשיאות ארה"ב 2012

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Vanitas, ‏27/3/12.

1. אלי מתחן Member

אולי הוא התכוון לים התיכון?

2. skyday20 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx...Homer Simpson tries to vote for Obama

3. Eric Cantona Member

4. מסוטיזם Member

לא אולי, הוא בטוח התכוון לים התיכון.

לתקשורת באמריקה אין מספיק פאשלות כמו שהם רגילים של מועמדים לנשיאות, אז הם ממצאים כאלה.

5. skyday20 Member

הגירסא המעודכנת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. StevieG Member

היום זה היום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

ההוליווד ריפורטר מפרסם רשימה של 180 אנשים, ממושלים ופוליטיקאים עד לשחקנים וזמרים, שהתגייסו למען אובמה ביום הבחירות. הרשימה כוללת נשיא לשעבר(קלינטון), מושלים דמוקרטיים, ספורטאים(בילי ג'ין קינג, טטיאנה עלי), שחקנים(נטלי פורטמן, אן הת'אווי, סינת'יה ניקסון, אווה לונגוריה, כל הקאסט של פילדלפיה זורחת, ג'ייק גילנהול, ג'ון האם, לורנס פישבורן, מגי גילנהול, מאריסה טומיי, עומר אפס, כריס רוק, ראשידה ג'ונס, סמואל ל. ג'קסון, סקרלט ג'והאנסון,), מוזיקאים(ריקי מרטין, ג'יי זי, וויל איי אם, סטיבי וונדר, סטיבן סטילס, שאריל קרואו, ליידי גאגה, קייתי פרי, ג'ון מלנקאמפ, ג'ון לג'נד, גרהאם נאש, דייויד קרוסבי, דייב מאתיוס, קארול קינג), מזכירת המדינה לשעבר מדלן אולברייט, וברוס ספרינגסטין.
    http://www.hollywoodreporter.com/news/obam...llenhaal-386365

כולם ירכזו מאמצים ביום הבחירות להביא אנשים לקלפי ולהצביע למען אובמה. יפה לראות את זה. ברוב הזמן הם במגדל השן שלהם, אבל כעת הם מנצלים את המעמד שלהם כדי לתרום לאמריקה. גם אם אתם לא מסכימים אתם, יש להעריך את הנכונות שלהם לתרום למען הבחירות. אם זה לדבר ברדיו, להסתובב ברחובות הערים ולהביע את תמיכתם באובמה, לדב ר עם אנשים בטלפון(כפי שעשה ניל דאימונד בלוס אנג'לס ביום ראשון),להופיע למען אובמה, ולעשדות הכל כדי שהוא ייבחר מחדש. זה ראוי להערכה. זאת לא עוד תרומה כספית, אלא הפניית זמן ומאמץ(כמו ללכת מדלת לדלת כפי שמספר סלבס עושים). ברוס ספרינגסטין בשלושה שבועות האחרונים חורש את המדינות המתנדנדות בהופעות בעצרות בחירות, והיום קיבל טרמפ עם אובמה מוויסקונסין לאוהיו באיר פורס וואן. גמול ראוי.

אני לא אדם מאמין, ולכן לא אתפלל לניצחון אובמה. אני מאמין באדם, ואני מאמין שרוב אזרחי ארה"ב לא עד כדי כך מטומטמים כדי לתת לרומני האימבציל את הבחירות.

7. לייזר Member

רומני הוא לא ?אימבציל?; הוא אדם שמחזיק בשניים מהתארים האקדמיים הקשים ביותר להשגה על הפלנטה הזו, אדם שיודע (בניגוד אליך) שתושבי ?מגדל השן? הם אקדמאים ולא סלבריטאים. יש הרבה דברים שליליים אותם אפשר לומר על רומני, אבל פקפוק ביכולות השכליות שהביאו לאדם הון עתק הוא עילבון בעיקר לקורא.

אובמה נראה כרגע בדרך לנצחון קשה שיביא לו (וכנראה גם לאמריקה) עוד ארבע שנים קשות: הרפובליקנים ימשיכו להחזיק בקונגרס וישפרו עמדות בסנאט. אם רומני ינצח כמעט כל עורכי הסקרים יאבדו את משרותיהם לפני שאובמה יעזוב את הבית הלבן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/11/12
  8. Pipe Member

מה קרה סטיבי, אין לך מה להגיד? אתה דמגוג מדופלם והאימבציל האמיתי הוא אתה.

9. אלי מתחן Member

אין ספק שרומני הוא לא דביל, ובלי קשר להישגים שלו בתחום האישי, לא מגיעים לאיפה שהוא נמצא בלי משהו בראש.
    הבעיה שלי איתו זה שהוא נראה קצת מנותק. אנשים במקצוע שלו נוהגים להסתכל על דברים בצורה קרה ועניינית, בתור נשיא יש לו גם מחוייבות לבני אדם שמאחורי המספרים.
    לייזר, DUDE, אני לא מתמצא בפוליטיקה האמריקאית יותר מדי, אבל תגידו לי אם ההרגשה שלי נכונה. עושה רושם שלרפובליקנים יש רוב באופן בסיסי, והם צריכים מועמד פחות חזק בשביל לזכות בבחירות.
    אתם מסכימים עם ההנחה הזאת?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/11/12
  10. Mellow29 Kopite

לא מבין בזה כלום וגם לא מתיימר להבין, אבל למה מתעקשים לכתוב ולהציג זאת בתקשורת כאילו הבחירות ממש צמודות וכו'?
    הסקרים האופטימיים לכיוון רומני נותנים לו שוויון, הסקרים האופטימיים לכיוון אובמה נותנים יתרון של כמה אחוזים, ועד כמה שאני מבין (ותקנו אותי אם אני טועה) זה גם לא כ"כ קובע כי לאובמה יש יתרון גדול בכמות האלקטורים.
    אז כל העסק של "בחירות צמודות" הוא לא קצת מטומטם, כי לכולם די ברור שאובמה מנצח?

נערך לאחרונה ב: ‏6/11/12
  11. מזגן Member

האמת אני מסכים עם מלו. באמת יש תחושה כזאת של נצחון של עבדאללה כברירת מחדל וסקרים אופטימיים מבחינת הרפובליקנים מראים שוויון או יתרון בזמן מסויים במירוץ לטובת רומני.

מבחינתי אם הייתי אמריקאי הכתם שלי אצל רומני הוא עניין ההפלות. לא רואה הגיון בזה חוץ מהגיון וכפייה דתית, ואני והגיון וכפייה דתית לא הולכים ביחד יותר מדי.

מבחינת ישראל, אני מעדיף את רומני ובטח ובטח שלא את חוסיין.

12. אלי מתחן Member

לא מסכים, בתור גבר אני לא חושב שיש לי איזשהו זכות להחזיק דעה בנושא, וזה עניין פרטי של האישה וכל מקרה לגופו, אבל אני רואה הרבה מאוד היגיון בטיעון נגד הפלות.

13. מזגן Member

אוקיי בסדר. אבל אם אתה מצביע נגד הפלות אתה בעצם לוקח את זה לידיים שלך שאתה לא מאפשר לאישה להחליט בשביל עצמה.

מה ההסבר בהגיון נגד הפלות?

14. אלי מתחן Member

אני לא מצביע נגד הפלות, מבין את ההיגיון.
    בסופו של דבר, ההחלטה שמקבלים תומכי ההפלות היא שיש תקופה שהחל ממנה זה כבר רצח, מי שמתנגד לא מכיר בתקופה הזאת. אם אמא לא יכולה לשלול מילד בן 3 חודשים את הזכות שלו לחיים, למה היא יכולה לעשות את זה 9 חודשים מוקדם יותר?

15. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקטע זה שאצל הרפובליקנים יש הרבה מאד חולי נפש, כמו הטמבל הזה שדיבר לפני כמה שבועות על כך שאישה, אם האונס שלה הוא "לגיטימי" (לדבריו) והיא באמת התנגדה, אז הגוף שלה ימנע מהזרע להכניס אותה להריון, ולכן גם נשים שנאנסו לא צריכות להפיל.

אני לא רוצה להיכנס להכללות אבל אתה רואה הרבה Rednecks באמריקה שהם גזענים וחשוכים בצורה מפחידה, וכמעט כולם רפובליקנים. במילים אחרות אצל הרפובליקנים לדעתי יש הרבה יותר קיצונים גזענים ודתיים.

חבל שדווקא הם הפרו-ישראלים בסיפור.