בחירות 2019: פעם חמישית גלידה?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏24/12/18.

?

למי תצביע בבחירות 2019

1. הליכוד

13 הצבעות
    23.6%
  2. העבודה

4 הצבעות
    7.3%
  3. כחול לבן

17 הצבעות
    30.9%
  4. כולנו

2 הצבעות
    3.6%
  5. הימין החדש

3 הצבעות
    5.5%
  6. מרצ

5 הצבעות
    9.1%
  7. הבית היהודי/האיחוד הלאומי/עוצמה יהודית

2 הצבעות
    3.6%
  8. חד"ש-תע"ל

3 הצבעות
    5.5%
  9. ש"ס

1 הצבעות
    1.8%
  10. אחר

5 הצבעות
    9.1%
  1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כחלון עובר בינתיים בכל הסקרים, יציב עם 5. בניגוד לבחירות הקודמות שהוא הציג את עצמו כמפלגת מרכז שיכולה ללכת גם עם הרצוג, הפעם הוא מבהיר שהוא שייך לגוש הימין.

2. abcd Member

לכן אם גם במקרה הפחות סביר שכחלון וליברמן הולכים עם גנץ הוא עדיין לא מתקרב ל-60 אז למה אף אחד לא קם ואומר "חבר'ה, איחוד או לא איחוד, אין לכם את המספרים וחבל על האנרגיות"?

לא יותר הגיוני שיתרכזו באיך לקבל תפקיד משמעותי אצל נתניהו וינסו להשפיע משם כמו בקמפיין הראשון של לפיד?

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אולי בגלל שזה לא עובד ושנתניהו כמעט חיסל את לפיד עם המינוי לשר האוצר?

4. abcd Member

כל האופציות שלהם גרועות במידה כזו או אחרת, פשוט הניתוק הזה מהמציאות והסיסמאות ש"אנחנו ננצח" קצת מגוחכות בעיניי.
    כאילו יואב כץ יגיד שכדי לשלוט בעיר הוא מתאחד עם רובי.

5. VAR Member

פוליטיקה. היום יגידו ככה מחר גנץ ייתן לכחלון כל מה שהוא רוצה. פוליטיקאים תמיד אפשר לקנות ולכן עדיף שלא יצהירו שום דבר. גנץ לא מצהיר כלום ומקבל קרוב ל20 מנדטים בסקרים, כנראה הוא בכל זאת הבין משהו.

6. Ajax Amsterdam Member

אם הימין הכהניסטי יקח את הבחירות כאן מה שבטוח יהיה לי מה לכתוב כהיסטוריון

7. DRORIKO Member

בלעדי: גנץ ולפיד בפגישה חשאית בסביון

יש משהו מאד סימלי בכתבה הזאת. לכאורה זה עוד כתבה שגרתית על שני פוליטיקאים ששוקלים איחוד, אבל מיקום המפגש אומר הרבה על השניים. שם נמצאים החברים שלהם, שם נמצאת המיליה שלהם. אין מצב שהפגישה הזאת היתה מתרחשת בשכונת התקווה או בלוד. זה מימד אחר מבחינתם.
    כמה חבל שהיחידים שקוראים תיגר על ביבי הם שיבוטים שלו.

8. VAR Member

אלוהים אדירים, למי אכפת? - דף הבית | פייסבוק

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הוא התחיל את הקמפיין בזה שהוא לא יירד לשיח שביבי עושה במדינה, שהוא קודם כל מכבד, שהוא לא תוקף אישית.
    מה קרה אתמול? תקף ועוד איך אישית. הוא אפילו לא קרה לביבי בשם שלו. רק בכינויים. התהפך בקיצור.
    ומילא היה תוקף אותו כמו בעבר על זה שיש נגדו חקירות ובא בביקורת לכל גורמי אכיפת החוק, הוא תוקף אותו על זה שהוא לא מספיק ביטחוניסט? על זה שהוא לא עשה כלום בצבא בזמן שהוא (גנץ) נלחם כמו אריה? לא שאני חושב שביבי היה איזה גדולי החיילים או הגיבורים של המדינה, אבל להגיד את זה לקצין בסיירת מטכ"ל.. זאת או הרמה להנחתה לביבי או שיועצי הקמפיין שלו איבדו את זה לגמרי.

10. DRORIKO Member

לי מסתבר

11. FelaKaT Member

מה עובר על ביבי? האם הרדיפה שלו לאיחוד בימין קשורה לכתבי האישום והוא רוצה להבטיח לעצמו את הכסא גם אחריהם?

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

או שהוא מפחד שהגושים הקטנים בסופו של דבר לא יעברו את אחוז החסימה כי הרבה אנשים יצביעו לליכוד, מה שיגרום לזה שהגוש עצמו לא יהיה מספיק גדול.

13. VAR Member

אפשר לחשוב שזו פגישה בנוכחות פשוטי העם. למה ששניהם יסעו לשכונת התקווה או ללוד? על מי זה אמור לעשות רושם, העוונטה הזאת? איזה מזל שחסר לנו במה להתעסק.

14. DRORIKO Member

אני לא מדבר על לעשות את זה בתור עוונטה אלא באופן טבעי, ואת זה אין לשניים האלה. אני גם לא זוכר את לפיד בתור שר אוצר נלחם יותר מדי בשביל השכבות החלשות. אז בטח יבוא עכשיו שחם ויגיד "למה אתה לא אומר את זה על ביבי" אז הנה אני אומר את זה גם עליו. לצערי אין היום מנהיג עם חיבור אמיתי לעם. היה כזה ל-5 דקות וקראו לו עמיר פרץ אבל במפלגה שלו אתה בקושי קם מהמיטה וכבר החרב נצמדת לך לצוואר. אני אומר את זה בצער רב, אבל אלא אם קוראים לך ארנון מילצ'ן(גם הוא מקורב של לפיד) אתה לא באמת מעניין אותם. ה"את משעממת אותי" של ביבי זה מעבר לפליטת פה, זה מספר לך את כל הסיפור.

15. DRORIKO Member

אגב מרצ לא הרבה יותר טובים, עצם זה שבמשך כל השנים הם סירבו לתת את המנדט לאילן גילאון והעדיפו את זהבה גלאון ואת תמר זנדברג מעיד הרבה על הניתוק של המפלגה.