ביזבוז

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Fernando Cavenaghi, ‏26/11/02.

1. Fernando Cavenaghi Member

הפועל תל אביב הודיעה שאיצטדיון בלומפילד הולך להיהרס ויבנה במקומו איצטדיון אחר עם עשרים אלף מקומות שעומד בכל התקנים של ליגת האלופות למשל.

בלומפילד הוא אחד האיצטדיונים ההגיוניים (מבחינת רמה) בארץ, לדעתי להרוס אותו כשבאר שבע משחקים בוסרמיל הגרוע וזה לא המגרש הכי גרוע.
    הפועל יכולים לדעתי לסדר משהו עם קבוצות אחרות שישחקו שם אחרי שהפועל יעזבו. אני מניח שהרבה אוהדים יודו להם על זה

ובנימה אחרת, אני מניח שברגע שיסימו לבנות את האיצטדיון עדיין לא יהיו שירותים או קופות נוחות, הכניסה תהיה תמיד צפופה ועוד מלא טעויות.

2. יעקובו Member

דבר ראשון העייריה הודיעה שבלומפילד יהרס ולא הפועל ת"א(שמן הסתם אינה בעלת האיצטדיון)

הדבר השני אל תדאג זה לא יקרה כי יש יותר סיכוי שיהיה שלום לפני שיהרסו אתבלומפילד

3. זהובניק Member

זה באמת רעיון טוב לא להרוס את המגרש ולתת אותו לקבוצות כמו נתניה והפועל ב"ש שהאיצטדיונים שלהם נראים זוועה,אני לא חושב שצריך להרוס את בלומפילד,במיוחד אחרי כל הכסף שהושקע בו...

זכור לי שלפני חצי שני אשר אלון דיבר על איצטדיון חדש לנתניה ואפילו הראו סקיצה שלו בעיתון מעריב (אם אני לא טועה),מישהו יודע על זה משהו?

4. Ilan Member

תסביר לי איך אפשר לתת לב"ש איצטדיון שנמצא ביפו?

5. Fernando Cavenaghi Member

באר שבע זה באמת לא הגיוני אבל יש לא מעט קבוצות מגוש דן שזה לא מרחק גדול מהבתים של האוהדים

6. Emil Member

למה לעזאזל להרוס את בלומפילד...אין היגיון לדעתי...
    אני כמעט בטוח שיש שטח באיזור ת"א שיכולים לבנות עליו איצטידון חדש, ושישאר איצטידון בלומפילד...חוץ מזה, עד ששיפצוא ותו, כבר להרוס? :wink:

יאללה לוני, אם אתה נשאר בתור היו"ר, תעשה משהו טוב ותקנה את בלומפילד במקום שיהרסו אותו...ככה סוף סוף למכבי ת"א יהיה בית רישמי 8)
    תחשוב על זה, תאומים יצטרך לשלם לך כדי להשתמש בו, ויהיה אפשר לבנות שרותים חדישים ונוחים, מזנון, יציע עם גישה לנכים ומזנון צפייה לעשירים במקום שער 5...

7. Rossoneri Member

ממה שאני הבנתי, בונים אצטדיון חדש וכשמסיימים לבנות אותו הורסים את בלומפילד.

8. קופירוק Member

האפשרות שקבוצות "קטנות" ישתמשו באיצטדיון הזה הוא לא הגיוני כי הקבוצות הקטנות לא יכולות להרשות לעצמן את דמי השימוש של איצטדיון בלומפילד ולעירייה יהיה רווח יותר גדול עם היא תבנה שם קניון, מגרש חנייה או משהו כזה.

9. D.j B.j-jova Member

אבל איזה היגיון יש לזה? למשל אוהדי ב"ש שרובם כמובן גרים בב"ש (מן הסתם) יסעו עד יפו כדי לראות ת' משחק ועוד משחק בית... אין לזה היגיון בכלל!

10. D.j B.j-jova Member

טי הרבה יותר טוב, פרט למס' המקומות, אם הוא היה מכיל יותר מקומות הוא היה בליגה של ליגת האלופות!

11. Fernando Cavenaghi Member

לא אמרתי שהוא הכי טוב ,גם טדי יפה מאוד, אבל כל האחרים לא מתאימים למשחקים של ליגת נוער