ביזיון!!!!!!!!!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏26/9/02.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואני כמובן מתכוון לזה שהנהלת אשדוד פנתה לאוהדיה ואמרה להם משחק הבא מול מכבי פ"ת בבית רק בעלי מנוים יכולים להיכנס,התירוץ שלהם שהמשטרה דורשת 130 שוטרים וסדרנים שעלותם 40 אלף שקל.
    מה דעתכם אני את דעתי אגיד בסוף.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לך לינק לכתבה?או קצת יותר פרטים..לא שמעתי משהו על זה..

3. Don p1 Member

שמעתי על זה באליעזר לחנה היום....כנראה שזה בא מואן
    מה לעשות קבוצה כמו אשדוד לא ממש שמה על הקהל שלה, ועדיף לה לא להוציא הוצאות שיטור בשביל 1000 אוהדים
    אני מסכים עם זה שזה ביזיון, אנשים צריכים להבין הכדורגל מיועד לנו- הקהל!!

4. ג'רי בית הלוי Member

הם לא אוסרים, הם מבקשים מהקהל לא לבוא

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם אוסרים הם אמרו לקהל שהם לא מוכרים כרטיסים למשחק למה לדעתי ביזיון:
    1.בזה שהנהלת אשדוד לא מוכרים כרטיסים הם מונעים מהאוהדים של הקבוצות האחרות לבוא ולעודד את קבוצתם ובכך גורמים שהאוהדים היחידים הם בעלי המנוים של אשדוד,השבוע זה לא כל כך נורא כי לפתח תיקווה אין אוהדים ומי שבא הוא מקורב להנהלה ויכנס אם הזמנה,אבל מה יקרה כשהם יסרבו למכור כרטיסים מול קבוצות כמו באר שבע,הפועל/מכבי ת"א,ביתר י"ם,מכבי חיפה אז הם ימנעו מאלפים להיכנס.
    2.בצעד זה הנהלת אשדוד מגבירה את קצב מחירת המנוים כי לכל קבוצה יש 100-150 אוהדים שהולכים אחריה לכל מקום באים לכל משחק ולפעמיים לא קונים מינוים כי הם מחכים לראות איך תהיה פתיחת העונה כי פתיחת עונה גרועה מורידה את מחירי המנוים,וינם גם חילים שאינם מסוגלים לקנות מנוי או שאינם יכולים לבוא לכל משחק למרות הרצון אז מה הם יקנו מנוי בשביל 2-3 משחקים הם משתחררים.
    3.זה פוגע בצופה בישראל באופן כללי אחרי העלת מחירי הכרטיסים והמנוים עכשיו גם גוזלים מהצופה את הזכותהבסיסית לבוא ולראות משחק,לדעתי תרגיל מלוכלך של אשדוד תחשבו מה היה קורא אם הקבוצה שלכם הייתה מכניסה רק בעלי מנוים מה אתם היתם עושים?

6. AFC Member

משה, אתה צודק כמעט לחלוטין ואין על מה להתווכח או להוסיף חוץ מכך שאוהדי ב"ש למשחקי חוץ זה כמו אוהדי מכבי פ"ת למשחק בית.
    בנתניה בקושי הגיעו 100 אוהדים, ובכלל אני בספק אם יש לקבוצה הזאת אוהדים מחוץ לב"ש ודימונה (לא ששם יש כל כך הרבה).

7. chaos Member

זה לא אשמתם
    בגלל שהמשטרה דורשת שיהיו המון שוטרים, הם חייבים לשלם עליהם, והקהל שצפוי לבוא לא יכסה את התשלום
    מה לעשות
    זה מצב ביזיוני שהמשטרה יצרה

8. ראול המלך Member

אכן זה באמת עצוב
    וזה לא משנה כרגע אם זה באשמת אשדוד או במשטרה לאסור על אוהד לראות את קבוצתו זה דבר טיפשי כי האוהד עוזר הן מבחינה כספית והן מחינת תמיכה ולהגיד לו לא להיכנס זה גמו לירות לעצמך ברגל

9. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שלהנהלת אשדוד פשוט אין כסף.
    זה באמת ב מבאס לאהודים אבל מה לעשות, לא כל אחד הוא רוטשילד.
    וזה כמו שני עשה לאוהדי מכבי ת"א, רק שלמכבי הוא פשוט העלה את המחירים ואז מי שהיה לו מנוי הרוויח.

10. chaos Member

לוני גם העלה לאוהדים של מכבי חיפה
    אבל זה טיפשי
    הוא אמור לארח בבלומפילד מבחינה עקרוניץ, אבל בגלל שהוא כן מארח בבלומפילד אז הוא מעלה מחירים?
    טוב אבל זה לא קשור

11. PeTnEt Member

הוא לקח את אותם מכירים שאתם לקחת לפני שנה....אז אל תזיינו תשכל, הוא בדק!

12. chaos Member

לא נכון פשוט
    הוא רצה להעביר ת'משחק לרמת גן
    בשביל עוד כסף
    אבל נציגים של אוהדי מכבי ת"א שיגעו אותו שלא יעביר ת'משחק, כי לא תהיה אווירה ביתית וכל זה, אז הם אמרו לו שיעלה מחירי כרטיסים.
    אבל מה הקטע? כל מי שדיבר יש לו מנוי אז מה איכפת לו

13. רני פרידמן Member

באמת שדבר כזה עוד לא שמעתי.
    מעניין עד איפה נדרדר.
    אחרי שיש כזו הצלחה לישראליות באירופה ונראה שאנחנו על הגל אחרי קדם העונה הקטסטרופאלי בארץ מגיע הידיעה הזאת.
    פשוט בושה.

14. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני ראיתי ראיון עם נאור גלילי שחקן עבר באשדוד והים מנהל שמה איזה משהו לא יודע.... הוא טוען שהמשטרה דורשת סכומים עצומים לככה וככה שוטרים (משהו כמו 350 שקל לשוטר), והיא לא מרשה שיהיה מספר מצומצם של שוטרים במקרה של יותר מ2000 אוהדים. אז הם פשוט לא יכניסו יותר מ2000 אוהדים בשביל לחסוך בהוצאות.
    גלילי נקב בהרבה סכומים, ומה שאני זוכר זה שבכל עונה שעברה הם שילמו על שוטרים יותר ממליון שקל, וזה אבסורד.....

אז לפני שכולכם תוקפים אותם רק תבינו את המצב שלהם, אשדוד כידוע לכם לא נמנה עם רשימת המועדונים העשירים בישראל...

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה רק תרגיל של אשדוד כדי להגביר את קניית המנוים.
    וקבל יש להם 1000 אחרי התרגיל הזה בטח קנו עוד 500 איש מנוים 1500 אז יבואו למגרש נגיד עוד 700 או 800 איש כי אשדוד בממוצע מביאה 2200 2300 איש למשחק, אז מה ישאירו בחוץ 200-300 אוהדים.
    אוהדים שיכולים להיות חילים שבאו במיוחד מהצבא בשביל המשחק, מבוגרים וכדומה.
    זה פשוט בושה שיהיהו צרכים לומר להם סליחה אתם לא יכולים להיכנס למגרש כי הלהת אשדוד מכניסה רק 2000 אוהדים.
    כי הכסף יותר חשוב מאוהדים,ושוב אני חוזר זה בזיון שההתאחדות מרשה כזה דבר אני הייתי פותר לאשדוד את הבעיות סוגר את המגרש מעביר את המשחק לעיר אחרת יהיה מחק רדיוס, גם בעלי המנוים לא יכנסו.
    וככה אשדוד לא תשלם שקל על השיטור,שנת 2002 בכדורגל הישראלי לקבצוה אכפת יותר מהכסף מאשר האוהדים מילה אחת:ביזיון.