בית ב': באלאק מפציץ את וינה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏16/6/08.

1. OrelZo Member

איזה שער אדיר של באלאק =]
    עונה מעולה לבאלאק אבל הלוזריות לא עוזבת אות :|
    בזמן שאני כותב קרואטיה עולה ל1-0 משער של קלאסניץ

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ראינו היום את המשחק הכי חלש ומשעעמם ביורו הזה, גרמניה בתצוגה מזעזעת, אבל נגד אוסטרים חסרי כישרון ויכולת זה מספיק, זה ברור שאם גרמניה נראית ככה נגד פורטוגל הם חוטפים 6, אבל... נגד פורטוגל זה משחק חדש, סיטואציה חדשה... גרמניה לא תיראה ככה.

משחק עלוב של 2 הנבחרות.

3. T0XiN Member

אחח איזה שער של הכוכב שלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

Jonathan5 says (11:38 PM):
    שער מבריק של באלאק
    Elaad says (11:38 PM):
    אתה יודע מה?
    לפני הפאול טיפ טיפה אחרי המחצית לבשתי ת'חולצה שלי,איך שלבשתי ת'חולה קיבלנו עבירה ובאלאק כבש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏17/6/08
  4. Raulito Madridista

גרמניה של היום הזכירה את הנבחרת האפורה, זו של מונדיאל 2002 לדוגמא. נבחרת שמשיגה ניצחונות מזעריים ומתבססת בעיקר בלהגן. מיכאל באלאק הבקיע שער אדיר, אבל מעבר לזה פשוט לא עשה כלום. משחק ההתקפה של הגרמנים היה פשוט מת. נכון שהקישור גרוע, אבל גם בפעמים שהחלוצים מקבלים כדור במצבים לא רעים, הם לא עושים איתו כלום. אני בטוח שיואכים לב חשב שהוא ייקבל קצת יותר משלושה שערים משלושת החלוצים שלו. קלוסה לא הגיע ליורו ועל גומז אין צורך להרחיב. לא מובן לי מדוע בורובסקי עלה לשחק רק כדי להעביר זמן. אני קיבלתי את הרושם שהוא בכלל לא סומך עליו. נגד פורטוגל יכולת כזאת בוודאי לא תספיק.
    חיפשתי נקודות אור אצל הגרמנים ומצאתי שתיים - פיליפ להאם שהיה יציב מאוד, ומרטסקר שהתמודד בהצלחה רבה עם כל ההגבהות של האוסטרים, שאני בספק אם נראה אותם בטורניר גדול בשנים הבאות, הם קיבלו בית קשה מאוד במוקדמות המונדיאל והנבחרת הזו חסרת כישרון, פשוט ככה. אני מניח שעם שוושטיינגר בהרכב במקומו של גומז, המשחק הגרמני יהיה טוב יותר ויעיל יותר.

5. George Best Member

ברוך שפטרנו מאחד הבתים הכי מזעזעים בתולדות היורו.
    איזה שער של באלאק, הבחור פשוט בכושר נפלא, גם שלושה שוערים ביחד לא לוקחים כזה דבר.
    לא אוהב את הגרמנים, אבל טוב שהם עלו, מפגש של גרמניה - פורטוגל הרבה יותר מלהיב ומבטיח מאשר חבורת האנטי כדורגל(אוסטריה),
    יש לי לא מעט ציפיות מקרואטיה - טורקיה, אני צופה שם אחלה משחק.

6. riquelme1 Member

רומניה-צרפת היה יותר גרוע. אבל בהחלט משחק רע של הגרמנים שעד עכשיו ממש לא מרשימים, עזבו את היכולת, אני לא חושב שהגרמניים מספיק טובים כדאי לקחת את הגביע, יותר מדי חוסר יצרתיות, אבל עדיין זאת גרמניה.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש מצב.. זה המשחק היחיד שפספסתי עד עכשיו באליפות...

8. xavi6 Member

המשחק המשעמם ביותר של היורו. אבל הכי חשוב-איך עשה באלאק אחרי הגול? ששש לכל המבקרים. עכשיו שיבואו על המבלבלי מוח ויכתבו בגדול "מה האפס הזה עשה שמצדיק לו בלה בלה בלה". הוא תמיד היה שם. היום הוא לא נתן משחק גדול בכלל, אבל עדיין יצא ווינר.

נ.ב
    אם ברסה תוציא על הגומז הזה יורו, יורו אחד מסכן ומעפן, אני עולה לטיסה ראשונה לברצלונה ותוקע שתי כדורים ללאפורטה. איזה גרוע. 50 מיליון עוד שטוטגארט רצו עליו. בושה וחרפה.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

באלאק תמיד ווינר בשלב הבתים...

בכל מקרה, משחק עם המון לחץ, המון מלחמה של האוסטרים מול הקהל שלהם. גם קרואטיה ראו קשיים מול האוסטרים.
    המטרה הייתה לעבור. אנחנו לא בתקופה הכי טובה, אבל צריך לדעת פשוט לעבור תקופות כאלו עם מנימום תקלות. זה נעשה.
    לגבי המשחק מול פורטוגל? זה צרה אחרת.

10. C-J Member

לכל מלעיזי באלאק:
    אנא ציינו שני מהלכים ראויים שבאלאק היה מעורב בהם מלבד השער!
    פליימייקר עאלק!

11. y56kh Member

לראוליטו בחתימתך כתוב מספר 7 יש רק אחד. ובלעדיו זה לא יהיה אותו דבר."
    נראה לי זה כבר לא אקטואלי
    כי מספר 7 יש כבר עוד אחד ואיתו הזכייה ביורו נראת מאוד קרובה (בייחוד בגלל הסבירות שלהם לבקוש את רומניה)

12. אלי מתחן Member

ראיתי את גומז בשטוטגרט ופשוט לא האמנתי שזה אותו שחקן.
    בינתיים בטורניר הוא עומד על 2 החמצות מול שער ריק ב3 משחקים, הספק מכובד לכל הדעות.

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

יוגי לואב מגיע היום לשיאים שליליים.
    קודם כל, ההרכב הזוועתי. במקרה הטוב הוא לא ראה את המשחק האחרון נגד הקרואטים במקרה הפחות טוב הוא ראה וחשב שהנבחרת שיחקה טוב ובמקרה הכי גרוע הוא ראה, יודע שהנבחרת שיחקה לא טוב אבל רוצה להראות לכולם מי הקובע. אני חושש שהאפשרות האחרונה היא הנכונה.
    משחק נוראי של הנבחרת, במיוחד בכל מה שקשור לחלק ההתקפי, וזה לא פלא. כשמשחקים עם שום קשר שהתפקיד שלו לעשות התקפה או שהוא מסוגל להיות קשר התקפי, ככה זה נראה. פריץ, פשוט איום ונורא. לא עשה ולו גם התקפה אחת. מצד שני, פולדי אמנם עם שתיים שלוש פריצות נחמדות ובעיטות מרחוק, אבל 0 יכולת להניע כדור בקישור ושום דבר בהגנה. לא סתם ההתקפה הראשונה שלנו מצד ימין היתה בדקה ה - 33 ולא סתם כל ההתקפות המסוכנות של האוסטרים באו מצד שמאל, שם לאם המצויין נאלץ לעבוד כמעט לבד (פולדי לא יודע לעשות הגנה של קשר). מעבר לזה, המערך הזה הביא לחוסר איזון בולט במשחק, כשכולו מתנהל בצד שמאל של ההתקפה שלנו ועד שניים שלוה מטרים מהאמצע, מה שמקטין את המגרש, מגדיל את הצפיפות, מקשה על הנעת הכדור ומקל על היריב להגן. מעבר לזה, ששוב, עם 0 קשרים שאמורים ויכולים להניע כדור ככה זה נראה.
    גם ההחלטה לפתוח עם גומז וקלוזה ביחד מגוחכת. מעבר לזה שגומז ממש חלש בכל המשחקים בהם הוא שיחק כאן, הרי בולט לעין שהשניים לא מסתדרים. רק יוגי ממשיך בשלו.
    גם החילופים מטופשים. את ההכנסה של היצלספרגר עוד אפשר להבין. אבל מה פתאום נוייביל במקום פולדי? מה זה משרת? במקום להכניס מישהו שיכול להניע ולהחזיק כדור הוא מכניס שחקן שבנוי על מתפרצות ובעצם קורא להתקפות של האוסטרים.
    ולסיכום מה זה ההרחקה המטופשת הזו (עזבו שהשופט אידיוט) ומה זו ההתנהגות הזו אחרי ההפסקה. הוא נראה כמו דסטין הופמן בסרט איש הגשם כשהוא הולך לאיבוד.

מילה טובה מאוד ללאם וגם ללהמן (לו לא הייתה יותר מידי עבודה, אבל סוף סוף הוא עשה הכל כמו שצריך), מילה טובה גם לארנה פרידריך.

ולירן, הלכו עוד 5 מליון יורו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

14. Mehmet Member

משחק רע מאוד של הגרמנים. אין שום דבר לקחת מהמשחק הזה, למעט הגול הנפלא של באלאק. גומז חייב לרדת לספסל (ולשים במקומו את קוראני), ושווינשטייגר צריך לפתוח לטעמי מול פורטוגל, כי לטעמי, עם ההרכב הכל כך לא יצירתי ששיחק היום, אפשר לא לעלות לשחק ברבע הגמר.

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם קוראני במקום גומז ושוויני על המגרש יש לך 12 שחקנים. אופ"א עלולים שלא לאשר את זה.