בית ב': באלאק מפציץ את וינה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏16/6/08.

1. juventiner Member

בהחלט לא יצא המשחק שכולם ציפו לו. ציפו להתפוצצות של הנבחרת הגרמנית על המגרש, ולתוצאה מרובת שערים, אבל זה לא קרה.
    אני חייב לציין לטובה את חוליית ההגנה של גרמניה, ובייחוד להאם. פשוט שחקן מצוין, לא ראיתי שחקן אחד עובר אותו כל המשחק.
    מצד שני..גומז...איי גומז גומז גומז. ת'אמת, לא שמעתי עליו לפני היורו, וגם אחרי שראיתי אותו פותח ב3 משחקים של הנבחרת מתוך 3, לא התרשמתי בכלל. אני מצפה לראות את שווייני על המגרש במקומו, כמובן בתור קשר שמאלי ואת פודולסקי בחוד עם קלוזה.

2. S.Eto'o Member

משחק מאכזב מאוד של הגרמנים,במחצית הראשונה האוסטרים שלטו במשחק והניעו כדור בחופשיות יותר מדי פעמים בחצי הגרמני,משחק הלחץ של הגרמניה כמעט ולא היה קיים ומול פורטוגל שדקו,מאוטיניו וכריסטיאנו רונאלדו שנכנס לאמצע די הרבה הגרמנים יהיו חייבים לסגור הרבה יותר טוב את האמצע.נקודת האור היחידה אצל הגרמנים זה שחקני ההגנה:מטצלדר ומטארסקר שהיה לה משחק שקט וטוב,פרידריך שסגר מצוין את אגף שמאל של האוסטרים ולהאם המצטיין של המשחק שהיה בכל מקום באגף שמאל.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הביקורת על המשחק ועל הנבחרת עדיין צריך לזכור שתוצאה מאוד מרמה.
    מלבד השער, השופט עצר את לאם וקלוזה לבדם מול השוער בנבדל שלא היה, החמצה של גומז ממטר מול שער ריק, עצירה של מאכו (השוער, כך קוראים לו בשפת אימו) מהקו בכדור קרן, עוד שתי עצירות שלו ממש עם קצות האצבעות לבעיטות מצויינות מחוץ לרחבה ועוד חצאי הזדמנויות. מנגד, ללהמן לא הייתה יותר מידי עבודה, מעבר ליציאה אחת ובעיטות לא מסוכנות מרחוק.
    כך ש 3:0 היה הרבה יותר משקף את מה שקרה. וזה בלי לדבר על איך היה הרבה יותר קל עם גול מוקדם או עם יתרון של שני שערים.

4. trush Member

ההודעה הכי חסרת פרופורציות שקראתי בפורום הזה מזה חמש שנים .
    זאת לא הולנד שנראתה כול כך רע בשלב הבתים ? והנה תראה מה קורה איתה עכשיו .

מי שציפה לתצוגה מול אוסטריה לא מבין בכדורגל ,זה לא משחק של לנצח בסטייל או לתת תצוגה ,זה משחק של לעבור וזהו .

מול פורטוגל הכול יראה אחרת .

המצטיינים אתמול :

1. לאם - המגן השמאלי הכי טוב בעולם ,פשוט ענק .
    2. מרטסאקר - מצדי שיקנו לו בית במינכן ,היה מצוין .
    3. פודולסקי - נתן משחק טוב .

ומילה על קלוזה - סוף סוף הוא הזכיר לכולם אתמול איזה משחק ראש יש לו ,איזה קפיצה יש לו - מדהים ! רק שמול פורטוגל הוא צריך לתרגם את זה לשערים .

5. Dimitar Berbatov Member

בתור מי שהימר על גרמניה לפני תחילת הטורניר כאלופת אירופה, היכולת של גרמניה מאכזבת ומפתיעה. באלאק למרות השער הנפלא (וואו, איזה עוצמה) שוב פעם לא תרם שום דבר לקישור האנמי של גרמניה. איפה באלאק של צ'לסי? באלאק שמצטרף מאחור ולא מוסר כל כדור אחורה, באלאק שמחפש את השער באלאק שמניע את הכדור בחכמה? לוזר. לאו מאמן מאמן מצוין, אבל הוא העלה הרכב טיפשי ולא למד לקח מהמשחק נגד קרואטיה. פריץ חלש, גומז חלש ועדיין שניהם נשארים בהרכב. ואני עדיין לא מבין למה פודולסקי נשאר בקישור. פעם אחת זה עבד, אבל לא צריך למשוך את זה כשלא עובד.

ועדיין, אין לי ספק שגרמניה עוברת את פורטוגל. למה? כי זאת גרמניה, כי יש לה אופי ומנטליות מדהימה והיא יודע להתעלות מתי שצריך.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/6/08
  6. Mehmet Member

121 קמ"ש.
    זו היתה המהירות של הכדור בבעיטה החופשית של באלאק שהביאה לגול.

פשוט מדהים.

7. Igi Member

אתמול היה היום היחיד שלא ראיתי אף משחק ביורו והבנתי שטוב שכך...אבל עדיין, יש למישהו לינק לשער של באלאק?

8. FC_Bayern Member

לשעמום ברוב שלבי המשחק של גרמניה-אוסטריה היו אחראים בעיקר האוסטרים. משחק כ"כ ברוטלי ומכוער שלהם. תפסו בערך בכל איבר\פיסת חולצה\מכנס אפשריים, וביצעו עבירות כאילו אין מחר. לא שאני אומר שזה אסור בכדורגל, משחק חזק יכול להיות גם איכותי, אבל ראו בבירור שהם כבר הגזימו. לא מן הנמנע שגם נראה משחק דל-שערים ולא כ"כ מעניין. זה גם לא היה מהמשחקים המשעממים של היורו, לא צריך להיסחף.

9. Danny_K/P Member

10. ManUtd Fan Member

לא מהמשחקים שאני אזכור בסוף הטורניר, אבל את השער אני בהחלט אזכור. שער אדיר של באלאק, איזו פצצה. מדהים. קורקמז המשיך להרשים אותי ביורו הזה עם עוד משחק טוב מאוד עם כמה מהלכים מצוינים. אילו לאוסטרים היה רגל מסיימת הם עוד יכלו להיות בשלב רבע הגמר על חשבון גרמניה או אפילו קרואטיה (גם נגד קרואטיה לאוסטרים הייתה בעיית סיום). בגרמניה להאם כרגיל בא לעשות את העבודה והוא עושה אותה על הצד הטוב ביותר. משחק נהדר שלו.

אגב, דיברו כל-כך הרבה על גומז לפני הטורניר וכמה שצריך לשים לב אליו. כרגע אחראי להחמצת הטורניר. עוד משחק נוראי שלו. יכול להיות שהוא מתרגש מהמעמד, אבל נגד פורטוגל לאוו חייב לשים את פודולסקי לצידו של קלוזה ואת שוויינשטייגר להכניס על חשבונו של גומז.

11. Igi Member

תודה, בהחלט היה שווה לראות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    גומז עד כה, אכזבת הטורניר מבחינתי מ-8 הקבוצות שעלו.