בית ד' - מחזור שני: וייה וספרד בשנייה האחרונה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Raulito, ‏14/6/08.

1. BeitaReaLiverpool Member

הנה, בעוד אנו מדברים על יוון, באה ספרד ומראה לנו כיצד צריכים לשחק כדורגל.
    לא מבריק, לא טוטאל פוטברול, אבל התקפי ויפה.
    גם שוודיה, לא בונקר ולא מיירטים כדורים. הם פחות טובים, אבל עדיין מנסים לשחק.

2. duck kc samara Member

גם אני חושב כך השבדים ינסו עכשיו בטח לתקוף חזק וספרד במתפרצות תגמור את סיפור כמו שקראה עם רוסיה

3. OrelZo Member

למה פויול יצא :|
    לא ראיתי שום דבר שקרה לו.

4. AVISEY Member

פויול יוצא , אלביול יחליף אותו . לא נראה שהפציעה חמורה או משהו .

5. guyholl Member

סילבה כל כך אידיוט, זה לא פעם ראשונה שסטורק חופשי לגמרי בצד ימין והוא בכל זאת לא יורד לעזור לקאפדווילה. יש לו חלק ניכר בשער הזה.

6. OrelZo Member

אחרי עונה די גרועה עם ולנסיה לא ציפיתי ממנו ליותר.
    פשוט אין לו מחליף ראוי בנבחרת אז מסתפקים במה שיש

7. riquelme1 Member

אוי ספרד כמה נאיביות, אי]פה ראמוס האמתני של ריאל מדריד, איפה איננסטה שנורא מאכזב.

משחק גרוע של ספרד.

8. Raulito Madridista

מאוד לא מרוצה מהיכולת של הנבחרת, השיוויון של השבדים מוצדק לחלוטין. מאז השער של טורס, הנבחרת פשוט נרדמה. ידעתי שההגנה של הנבחרת לא נראית מספיק טוב וכשתבוא נבחרת רצינית יותר מאשר רוסיה, אנחנו נשלם על כך ביוקר. יחסית לרגעים המועטים שהשבדים נגעו בכדור, הם הגיעו יותר מדיי לרחבה של הנבחרת. כבר אחרי חצי דקה זלאטן כמעט הבקיע, לארסון ביזבז מצב וגם לאלמנדר הייתה הזדמנות מצויינת וקיים אי-שקט. פציעתו של פויול מאוד מטרידה אותי, הוא היה זה שהרגיע את החלק האחורי של הנבחרת. אלביול חווה עונה זוועתית בוולנסיה, הוא היה יותר גרוע ממרצ'אנה. אולי התיאום שלו עם מרצ'אנה באמת טוב, אבל עם ראמוס הוא לא מתואם וזה עלול לעלות לנבחרת ביוקר כאשר ראמוס, שהשתפר מעט מבחינת החלק הקדמי, יעלה למעלה(יש לציין שראמוס לא מספיק טוב בהגנה, זלאטן העיף אותו בקלות.
    ישנן מספר סיבות ליכולת החלשה של ספרד:
    1. היריבה - שבדיה לא נבחרת מצחיקה כמו הרוסים. לא כל כדור עומק שובר את ההגנה שלהם.
    2. זלזול - אני רואה זלזול מצד ספרד, לפחות עד השיוויון של השבדים. הם התעסקו בעיקר להניע את הכדור ללא תכלית ולשמוע 'הולה' מיותר מאוד מהקהל. אני לא מבין למה הנבחרת לא חיפשה את השער השני.
    3. חוסר דיוק - טורס פעמיים פישל בכדור הרוחב, ראמוס אותו דבר וגם אינייסטה וצ'אבי מוצאים בעיקר את השבדים במסירות שלהם.
    4. ויאה לא מעורב - וארגוניס בנה עליו כחלק חשוב ביצירת המצבים. נגד רוסיה הוא הגיח מכל מקום, מימין ומשמאל, במרכז ולא הפסיק לאיים על השער. ויאה גם יכול לעשות מסירות כפולות עם טורס או לייצר שער בייחד איתו.
    5. משחק הלחץ של הנבחרת לא היה קיים ברבע השעה האחרונה.
    למרות התוצאה המאכזבת, ישנן גם נקודות חיוביות. פרננדו טורס רשם את הראשון שלו ביורו ורואים שהתקרית עם לואיס לא השפיעה עליו לרעה, לטעמי הוא המצטיין. בפעמיים בהן הוא התעמת עם המגן השבדי, הוא השאיר אותו מאחור בקלות וזה יכול להיות מצא'פ מנצח. בנוסף, הנבחרת לא ספגה שער נוסף בדקות הטובות של השבדים ואני מניח שארגוניס יידאג 'לתת בראש' לשחקנים והם יעלו למחצית השנייה יותר מרוכזים ופחות מנומנמים.

9. OrelZo Member

השופט הרגע גנב מספרד פנדל.
    צריך להיות ממש עיוור כדי לראות שהוא קפץ על סילבה ולא על הכדור.
    הוא דרס אותו מה זה צריך להיות אפילו לא קיבל שריקה!!
    התצוגה הביזיונית של השופטים ממשיכה ממשחק למשחק

10. juventiner Member

נראה לי שהספרדים פשוט נבהלו מהמעמד בו העמידו את עצמם מהמשחק הקודם.

אינייסטה קצת לא מורגש מבחינתי במשחק הזה, צ'אבי נותן מסירות לצדדים בלבד, שם הנבחרת נסגרת בצורה לא רעה ע"י השבדים.
    השבדים פשוט מסרבים לצאת קדימה (מלבד ליונברג לארסון ואיברהימוביץ') ולנסות להשיג את הכדור, ומצופפים את ההגנה שלהם, ולכן אין אפשרות לכדורי עומק.
    הספרדים יכולים לנסות לנוע מצד לצד במקום לחפש בכוח הגבהה למלעלה, כמו בפריצה של ראמוס מימין..

אני מבחינתי אשמח אם המשחק יסתיים בתוצאה שכזו.
    א' - כדי שיהיה עוד בית עם דרמה במחזור האחרון.
    ב' - כי אני גם ככה סומך על הספרדים שיוכלו לנצח את היוונים ועל השבדים שינצחו את הרוסים.
    ג' - כי אני מקבל עוד נק' בליגה של התחזיות.

11. איגור .פ. Member

מחצית שבתוכה באמת היו 2 מחציות,20 דקות ראשונות ספרד בשליטה מלאה,הזכירה את הנבחרת שניצחה את רוסיה.

לגבי השערים שער מאוד טוב של הספרדים שאחריו הם נעלמו,השער של השבדים שכבש איברהמוביץ,אני חושב שקסיאס אשם בו,הוא היה יכול לעצור ,בעצם היה חייב לעצור את זה.

לגבי סוף המחצית זה מקומם,עוד הפעם בנוהל השופטים בטורניר,הורסים משחק,אני חושב שהיה פנדל מוצדק,שהגיע לספרדים,אבל ניחא זה ,ספרד יכלה להגביה כדור ,אולי לכבוש מה בחר לעשות השופט ,זה לשרוק למחצית,פשוט גועל נפש.

תוצאת תיקו משקפת את המשחק.

אני מקווה שהמחצית השניה תהיה יותר טובה...

12. xavi6 Member

כמה דברים, בראשון-צוות השידור. שתי גלמים שמקבלים משכורת וזמן בטלויזיה על שחרור קלישאות. זה פשוט בושה וחרפה, אני אפילו לא צריך לעשות בגרות בשביל לעשות את העבודה שלהם. מה זה הצוות שידור העלוב הזה? 3 פעמים לפחות אותו משפט בגול של זלטאן, משפט מטומטם מהיסוד, הנה הוא לפניכם "כמה טכניקה בגול הזה, הוא העיף את ראמוס בקלות, כמה טכניקה". מה טכניקה קשורה לזה שראמוס ניסה ללכת לכדור וזלאטן שם את הגוף? זלטאן אפילו לא יותר חזק מראמוס, הוא פשוט הלך לכדור ולזלטאן שם את הגוף, אין פה קשר לחוזק. אידיוטים גמורים, משנים את הדעה שלהם כל 5 דקות. אני פשוט מכבה את הווליום בשביל לא לשמוע אותם.

דוד סלבה לא אשם בגול, ככה זה עם מערך שכזה. גם איניסטה וגם סלבה נוטים להיכנס לאמצע ולכן המגן נשאר לבד ואיניסטה וסלבה שומרים באמצע. מי שאשם בגול הוא ראמוס שהיה צריך לקחת את זלטאן מההתחלה. אם ראמוס לא היה כזה אדיש (ואלוהים הוא כזה אדיש!) והיה שומר עליו לפני-לא הייתם מברברים פה על כמה שדוד סלבה אשם, כאשר לא הייתה לו עונה כה גרוע בולנסיה אגב, והוא דווקא דיי סביר היום.
    מי שבאמת גרוע זה איניסטה, שפשוט לא יודע מה לעשות בצד ימין, לא קוראים לו מסי\כ.רונלדו, קוראים לו איניסטה. אראגוניס או מטומטם או מפגר. עכשיו במקום מי הוא יחליף אותו!? במקום חואקין?! חמור. איניסטה צריך לשחק באמצע, או בשמאל, נקודה. כשהוא בימין הוא פשוט גרוע.
    צ'אבי במשחק טוב, דוד וייה אנמי ולא מספיק כדורים מגיעים לטורס. כשהכדור אצלו הכל טוב, אבל הכדור לא מגיע אליו.
    היה פנדל על סלבה, השחקן הלך נטו לגוף שלו ולא לכדור. אם זה לא פאול, אז מה כן פאול?

נ.ב
    דחוף, מה יש לפויול?

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/08
  13. AVISEY Member

חח ראמוס בעט ברגל של איברהימוביץ ונפל , בכל זאת , זה איברהימוביץ זה לא סתם שחקן , הוא יותר גדול מראמוס וגם יותר חזק ,

14. Igi Member

קפץ על סיבה? דרס אותו? :aaarofl:
    תפסיקו להתבכיין על כל דבר קטן. הוא אפילו לא היה קרוב לדחיפה על סילבה. לדעתי, לא היה שם שום דבר שהצדיק פנדל בצורה כ"כ ודאית כמו שאתם מתארים את זה, בטח שלא ה"דריסה והקפיצה".

בסך הכל מחצית מצויינת עד כה. השבדים מראים שהם לא פראיירים ומשחקים יותר טוב עד כה. חבל על השאננות מול השער. אה וזלאטן - קוסם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

15. Sergio Ramos Member

עמי, איפה אינייסטה? הוא הושמד על ידי ארגוניס בכך שהציבו בצד ימין. כל קשר שלו לעמדה הזו הוא אפסי. פשוט ביזבוז של כשירון אחד גדול.

זה פשוט איום ונורא מה שקורה בהגנה שלנו. הפציעה של פויול היא אבידה קשה. מר'צאנה ואלביאול משלימים מרכז הגנה פשוט מביך וחדיר שלא יעמוד בלחץ של לארסון ובמיוחד של זלאטן, אני נורא מודאג. הנבחרת משחקת באופן כללי בצורה גרועה למדי - מאז הגול הקבוצה איבדה את הראש ונדחקה בקלות אחורנית. זה התחיל יפה בשליטה על הכדור, הרבה תנועה ומשחק חכם, אולם מהדקה ה20 הנבחרת פשוט איבדה את הריכוז, מרכז השדה איבד שליטה ופויול שנפצע לצערנו הרב, למעשה משאיר חור גדול בהנגה.

"איזה גוף הוא נתן לראמוס".. אלו הם דבריו של רן בן שמעון - איזה גוף? על מה אתה מדבר? הטעות כאן היא של סרחיו בלבד שירד לכדור לא טובה ובכך איפשר לזלאטן את הבעיטה.

חייב שהנבחרת תתעשת על עצמה. עם נתן לשבדים לשבת עלינו, זה עשוי להיגמר בהפסד, נוכח היעדרתו של פויול והגנה רעוע. מרכז השדה וההתקפה חייב לקחת עצמו בידיים וליזום יותר. ההתקפה היא ההגנה הכי טובה שלנו.