בית ד' - מחזור שני: וייה וספרד בשנייה האחרונה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Raulito, ‏14/6/08.

1. איגור .פ. Member

סיכום המשחק היה מגיע ליוון 1-1 כי לא היה נבדל בשער...רוזטי בתצוגת שיפוט נוראית.

מה שהכי משמח אותי שהכדורגל המגעיל של היוונים הודח מהטורניר, משחק הבא חוזר ארשבין שלעניות דעתי ,הוא אחד הקשרים הטובים בעולם,כך שאני מצפה ומווה לניצחון רוסי מול שבדיה החזקה.

2. chiae Member

בקצב הזה השופטים יזכו ביורו ...

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל לפחות לאף אחד לא מפריע שפסלו ליוון את הגול כי סוף סוף הבלוף מתפוצץ להם בפנים והם הולכים הבייתה .

4. דניאל א. Member

אפשר עדכון קצר מהמומחים בעניין מי עולה במקרה של תיקו בין רוסיה לשוודיה?

5. chiae Member

שבדיה (יחס שערים עדיף )

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבדיה , כי הפרש השערים שלה טוב יותר.

7. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם המשחק בין יוון לרוסיה נראה ככה, אולי באמת יש כאן טורניר ברמה אחת מעל לכמה האחרונים...

שבחים לקוון שבצד שמאל (של הצילום הרגיל) בעל העין הביונית. כל אופסייד על המילימטר.

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/08
  8. xavi6 Member

ראמוס, הכל היה טוב ויפה אם ססק לא היה מנהל בחלק האחורי, ואם צ'אבי בנבחרת היה רק מנהל מאחורה, אבל צ'אבי בנבחרת גם יוזם, וססק מנהל גם מקדימה וגם מאחורה. ססק חייב להיות האיש באמצע שיעשה הכל, אחרת הוא מוגבל, וכשססק מוגבל זה לא טוב. איניסטה גם בברסה וגם בנבחרת לעולם לא לקח את המושכות, לא מאחורה ולא מקדימה, הוא תמיד היה בין לבין. כשהיה צריך הוא עשה את זה, וכשהיה צריך הוא עשה את ההוא, אבל אף פעם לא לא עשה את זה מושלם. אם הוא היה כמו שאתה אומר, לא היינו מחפשים מחליף לדקו. איניסטה הוא קשר 50-50, ססק על הנייר כזה הוא הוא הכל באמצע. לדעתי הם ביחד יכולים להיות צמד מנצח.

9. Julian Joachim Member

גל, אתה צוחק?

הבן אדם קבע נבדל בגול של יוון (או שאני מתבלבל בין שני הקוונים?). לדעתי הוא שרק עוד פעמיים לנבדלים שלא היו לרעת יוון.

ואני חושב שמה שאמרת מאוד נכון. מדובר היה על פניו באחד המשחקים בעלי פוטנציאל השעמום הכי גדול ביורו והיה משחק סבבה לאללה.

בעצם, חוץ מהמשחק הפותח של הטורניר, המשחק בין שבדיה ליוון וכמובן השעמומון בין רומניה לצרפת, כל המשחקים היו רמה טובה+. כל הכבוד.

10. Mehmet Member

דווקא אני חושב שהמשחק בין יוון לרוסיה היה בהחלט משעמם. אבל היה שווה לסבול 90 דקות, בשביל הגול הנדיר של זיריאנוב, וכמובן, כדי לומר קישטא ליוון ולריהאגל.

המשחק בין ספרד לשוודיה התעלה לרמה הרבה יותר גבוהה, שוודיה היוותה יריב שקול וראוי בהחלט, אבל הגול של דויד ויאה בסיום בהחלט עשה צדק.

11. duck kc samara Member

השופט היה גרוע לשני הצדדים ולא רק פסילת השער של יוון לרוסיה הגיע במשחק לפחות לקבל 2 פנדלים
    שהשופט היה צריך לשרוק.

12. y56kh Member

השיפוט זוועתי האיצטדיונים קטנים וגם הכי גדול הוא רמת-גן סטייל
    אבל לפחות יש כדורגל ברמה.
    לגבי מחזור הסיום של הבית ספרד כבר עלו ועם הפרש שערים שיש לה לעומת שבדיה וספרד אז היא גם מקום ראשון, לעומת זאת רוסיה רוצה אולי בכל זאת לעלות לרבע הגמר ולהפתיע למרות שלשבדיה הכי מגיע
    יוון איכזבה, אלופת אירופה לא כבשה בשני מחזורים בשלב הבתים לדעתי הם ילחמו רק בשביל לחסיים בכבוד וכנארה שהם יסימו בתיקו קטן.

13. Raulito Madridista

להתראות יוון!
    אני לא מבין איך רהגאל לא פתח עם קארגוניס, שכניסתו תרמה רבות למשחק של היוונים שבמהלך המחצית השנייה לפחות איימו על השער. מדהים לראות כמה הנבחרת הזו אפורה, פרט למצב המצויין שהחמיץ באסינס ברשלנות, הם לא הפסיקו להגביהה, בעיקר המגן השמאלי, טורוסידיס. ההגבהות הקלו על ההגנה הרוסית הגבוהה וכמובן לא הניבו דבר. נפסל להם שער חוקי, בטענת נבדל לא מוצדקת, אבל אם המשחק היה מסתיים בתיקו זה היה עוול גדול לרוסים, שהציגו משחק התקפי לא רע בכלל. בכלל, ציפיתי שאתמול יהיה משחק עם פחות אירועים. שער אחד אבל קצב לא רע. פאבליוצ'נקו היה אתמול נהדר. חתך את ההגנה היוונית כל פעם כשנגע בכדור, רק חבל שהסיומת שלו הייתה בינונית מאוד. לא ראיתי אותו יותר מדיי, אבל אולי הקטע של הסיומת זה מה שמבדיל אותו מארשבין ופוגרבניאק, שמבוקשים ברחבי אירופה. גם זיריאנוב וטורבינסקי הצטיינו. הרוסים הציגו בכלל משחק צירופים יפה שכלל גם עקבים, כל המהלכים היו קבוצתיים.
    ניקופולידיס היה אשם בשער השני שספגה יווון נגד שבדיה, וגם אמש הוא עשה טעות קשה. לא ברור מה הוא חיפש ביציאה הזו מהשער, בעיקר כאשר היו שם מספיק שחקני הגנה כדי לנקות את הסכנה. ניקופולידיס הוא אולי אחד ההבדלים בין יוון של לפני ארבע שנים, לבין יוון של אז. טורניר מושלם ב-2004 לעומת חולשה מתמדת ביורו הנוכחי.
    המשחק בין רוסיה לשבדיה הופך למעניין פי כמה. אל תשכחו שגם ארשבין יהיה שם.

לפחות רהגאל יודע להחמיא לרוסים:"רוסיה שיחקה במהירות יוצאת דופן".

14. ManUtd Fan Member

לדעתי שני המשחקים לא התעלו לגרמה גבוהה, אבל בסך הכל שני המשחקים היו סבבה ואין לי תלונות בכלל.

ספרד פתחה דווקא טוב את המחשחק נגד שוודיה, עד השער שלהם. לאחר מכן השוודים ידעו לצופף כמו שצריך ולתקוף כמו שצריך. איברהימוביץ' שחקן ענק, ולדעתי אם היה משחק גם במחצית השנייה אז התוצאה הייתה שונה. הגוף שהוא שם לראמוס בשער שלו פשוט נדיר. ועדיין, קסיאס יכל לדעתי לעשות הרבה יותר מהבעיטה הזאת מאשר סתם לגעת בה. ראמוס עד עכשיו רע מאוד. מרכז ההגנה של ספרד גם כן, כשאין פויול אין מרכז הגנה. ראמוס לדעתי הוא זה שהיה צריך לשחק באמצע בצאתו של פויול. אצל השוודים איברהימוביץ' נתן מחצית טובה מאוד, כמו גם ליונברג שנתן משחק טוב. צמד הבלמים של שוודיה הפתיעה אותי (בייחוד מלברג, אחרי העונה הבינונית שלו בוילה, אבל שם זה הגיע מעמדת המגן הימני אז אפשר להבין ההבדל ביכולות), אבל שנייה של חוסר ריכוז בדקה האחרונה הביאה את הניצחון לספרד. אגב, וייה ענק!!!

לגבי המשחק השני, גם משחק טוב, ולא משעמם כמו שציפיתי שיהיה. הרוסים נתנו משחק טוב וניסו לשחק כדורגל, והם עשו את זה גם נגד ספרד, אבל אסור להפקיר את ההגנה כשיש לקבוצה הנגדית שחקנים כמו טורס או וייה. בכל אופן, ראהגל כמובן עשה טעות ענקית שלא פתח עם קראגוניס, ולמעשה הוא הבין בטעות שלו והכניס אותו עוד לפני סיום המחצית. טורבינסקי נתן משחק נהדר, כמו גם זיריאנוב. גם המגן השמאלי של רוסיה הרשים אותי עם משחק יוצא מהכלל. פאבליצ'נקו עושה רושם של חלוץ טוב, הוא יודע להשתחרר מהשמירות כמו שצריך, אבל אין לו סיומת. היו לא מעט פעמים שהוא יכל לגמור את המשחק, אבל הוא פשוט לא עשה את זה בגלל סיומת לקויה.

יהיה מעניין במחזור האחרון בין שוודיה לרוסיה בתקווה שהכדורגל ההתקפי יותר ינצח.