בית המוות: הולנד משפילה גם את צרפת

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏13/6/08.

1. תומר22 Member

זה אותו הרכב שמפורסם בצרפת, מלבד השאלה הגדולה לגבי עמדת המגן השמאלי. בל'אקיפ הציבו אתמול את אברה כאופציה כמעט בטוחה, והיום זה שוב אבידאל כאילו כלום. כל שאר העמדות נראות די סגורות, אבל זה דומנק...

מעניין יהיה לראות עד כמה הנרי מוכן לטורניר הזה, וכמה חופש יאפשר דומנק לפרנק ריברי בתור מס' 10 קלאסי, על תקן זידאן.

2. אבו Member

דומנק הטיפש מפיק מעט לקחים, אם לפחות המערך ההתקפי שפורסם הוא זה שיפתח.
    סוף סוף יהיה מישהו באמצע(ריברי) שינהל את העיניינים בצורה רצינית- כמובן שהייתי מעדיף לראות את פאדי, שהוא קשר 50\50 טבעי, אבל גם ריברי הוכיח את יכולתיו בעבר במשחק שלו במרכז.
    האמת, שאני לא האמנתי שאבידל וסניול יהיו בחוץ- הטיפש הזה כ"כ מקובע כבר שנתיים, שהוא ישנה את זה דווקא ביורו? הלוואי, אבל קשה לי להאמין. קלרק מהמשחקים שראיתי אותו, שחקן מוכשר בטירוף, לבטח טוב בהרבה מסניול החסר מושג.

ויוה לה פראנס! ובהצלחה לרומניה!

3. Chievo Member

הבחורה הזאת "אלנה סנטרלי" היא החברה של קוראדי :aaa15:

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לשחק שוב פעם כמו ששיחקנו מול צרפת. גם כי אני לא בטוח עד כמה אפקטיבי זה יהיה מול האיטלקים העצבניים היום, וגם כי אני חושב שזה עושה לנו נזק מבחינת יחסי ציבור. ברור שקודם כל צריכות לעניין אותנו התוצאות, אבל גם לדרך יש חשיבות, ומאחר ואנחנו לא נבחרת מוגבלת כמו יוון אלא נבחרת עם לא מעט כשרון הגיע הזמן שגם נראה אותו לכל העולם. יש דיבורים על זה שדיקה יעלה בהרכב היום, אחרי שנכנס בפעם הקודמת רק בתוספת הזמן, במקום אחד מהקשרים הדפנסיביים, ואם זה יקרה אני מאמין שנראה היום כדורגל מרומניה, שחקן עם טכניקה במרכז המגרש שיודע לטפל בכדור זה הדבר שהיה חסר לנו מול הצרפתים. כמובן שאני גם אקנה 0-0 אחרי בונקר שיביא אותנו למשחק האחרון מול הולנד עם תקוות להעפלה (ואת הולנד אנחנו יכולים לנצח כפי שכבר הוכחנו במוקדמות), אבל רומניה יודעת לשחק... נקווה שייראו את זה כבר היום.

Hai Tricolorii! :aaa021:

5. Spanish Weapon Member

היום זה היום של צרפת.
    דווקא בגלל שהולנד באה בכזה מומנטום פנטסטי , דווקא בגלל שיש עליהום כל כך גדול על צרפת
    ועל דומנק, דווקא בגלל שכולם כבר הכתירו את הולנד כ"אלופת אירופה הבאה" (והכוונה למספר מסויים
    אך מאוד בולט של אנשי תקשורת ועיתונאים בכל רחבי העולם), בגלל כל אלה צרפת היום הולכת
    להפתיע.
    יש לצרפת חומר שחקנים פנטסטי, כאינדיבידואל הם אלופים אחד אחד, רק שיש להם אידיוט על הקווים
    שאחרי כל הרעש שהיה בצרפת עקב הביזיון מול רומניה, התחושה שלי שהיום הוא ייתן יותר יד
    חופשית לשחקנים היצירתיים שלו כמו בנזמה,ריברי,נאסרי וכו'.
    אותי הולנד לא הדהימה מול איטליה,סה"כ התוצאה לא שיקפה כל כך את מה שהתרחש, ואם יש פה
    אנשים אובייקטיבים לגבי הבית שרוצים להנות ממחזור אחרון מטורף על כל הקופה,שיקוו לנצחון
    צרפתי.

בגזירה הרומנית-איטלקית לא צפויה הפתעה לדעתי, איטליה לא תרשה לעצמה לאבד נקודות מול
    הרומנים (שאין להקל בהם ראש) ואני חושב שהשינויים שדונדאוני מתכנן הם בעיקר התקפיים
    בהבנה מוחלטות שתיקו/הפסד היום מרסקים כמעט לחלוטין את סיכויי העלייה של איטליה לשלב
    הבא.

6. cazzo Il Capocuoco

איזה שקרנית צבועה האלנה הזאת, היא מנחה את התוכנית המעאפנה הזאת בMTV ITALIA {תת תרבות של ממש}. "גם להוריד את הנעליים נחשב להתפשט".

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איזה ערב שישי מצפה לנו... עונג שבת... תענוג (אני מקווה שבאמת יהיה תענוג...)

איטליה במשחק על החיים.... היא באה עם הגב לקיר, ואלופת העולם עם הגב לקיר בדרך כלל מוציאה מעצמה יותר, איטליה לא יכולה להרשות לעצמה להיראות שוב עגומה כמו שהיא נראיתה נגד הולנד, הרומנים לא פראיירים, והרומנים גם ידעו להעניש את איטליה אם הם יראו רע. אבל האיטלקים כבר לא יגיעו עם האף למעלה, נגד הולנד איטליה באו עם החזה נפוח ועם חיוך מאוזן לאוזן, עכשיו זה ממש לא ככה, הם יגיעו דרוכים, הם יגיעו אחרי הבושה במטרה להחזיר לאוהדים שלהם את הגאווה, איטליה כבר לא יהיו רעים, אבל......................... יש בתוכי איזה קול שאומר רומניה רומניה.....

בקשר למשחק השני, כל מה שקרה ביום שלישי נמחק ובוטל. לא יהיה לכך שום קשר למשחק היום, אפשר לדבר מפה עד מחר על המשחק הזה... סניידר, ריברי, ואן דר סאר, הנרי.. אבל עזבו.. רק שיהיה כדורגל טוב, ושהטובים (הכתומים) ינצחו.

8. משוגע בירוק Member

לא צריכים שום טובות ממנה... חיפוש קליל בגוגל תמונות של Elena Santarelli יעשה את העבודה ותאמין לי שנעליים זה לא הדבר היחיד שחסר לה שם...

בכל אופן, לא יזיק אם היא תממש באופן מלא את הבטחתה...

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאילו שצריך לחמם אותי עוד לקראת המשחק הזה, קראתי היום בעיתון על כך שראשי קהילת המהגרים הרומנים באיטליה (יש קהילה משמעותית שלהם באיטליה, 600 אלף איש) ביקשו מציבור הרומנים באיטליה שלא לראות את המשחק בפומבי כדי להימנע מפגיעות בנפש, לאחר שלאחרונה באיטליה היו גילויי גזענות רבים נגד הרומנים במדינה...

יאללה מלחמה! :aaaprot:

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, מישהו הולך לראות את המשחקים באיזה פאב בת"א?

אני פשוט חושש שאם אראה את המשחק לבד ופיקח קיים סיכוי לא קטן שלא אעמוד בתוצאה, בין אם ננצח ובין אם לאו. מה גם, שברגע זה ממש אני כבר 35 שעות ללא שינה.

11. y56kh Member

תראה אצל חבר
    או עם ההורים

12. the crow Member

אוריטוטי, אני נפגש עם חברים במאש ואתה מוזמן להצטרף היום אלינו.
    רובנו גם נשארים אח"כ למשחק של הולנד :aaa15:

13. 亚历山大帕托 Member

אני רואה את המשחק פיכח בזמן שאני לבד בעבודה, וכל תוצאה אחרת חוץ מתיקו תביא לפיטוריי ולחובות כבדים אחרי שאשבור פה כמה מסכי LCD.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/6/08
  14. משוגע בירוק Member

גועל נפש, גועל נפש, גועל נפש...
    במקום איטליה אני לא עולה למחצית הבאה, איך אפשר לא פאקינג לראות שלא היה נבדל חתיכת שופטים מכורים בני *****??????????????????

15. guyholl Member

המשחק היום נראה כמו חיקוי של המשחק בין אוסטריה לפולין. בסוף גם רומניה תעקוץ מפנדל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx .