בית המוות: הולנד משפילה גם את צרפת

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏13/6/08.

1. oFiRzZz Member

איך הם לא ראו שאין נבדל ? ?

2. Giallorossi Member

עד מתי שופטים וקוונים ימשיכו להרוס משחקים?
    יותר גול מאיזה אין, איפה לעזאזל הוא ראה פה נבדל!?
    כוס אממממקקקק

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שער חוקי של טוני נגזל ממנו.... מסכנים. הרומנים משחקים אחורנית, לא ממש מחפשים לנצח, איטליה שולטת ללא עוררין אבל רומניה מסוכנת והיו לה הזדמנויות טובות לעקוץ. טוני מסוכן... איזו נוכחות יש לו.... פה אפשר לראות את ההבדל בינו לבין חלוץ כמו גומז. גם טוני לא מקבל כדורים מבריקים מהקשרים שלו, חוץ מעוד הגבהות ועוד הגבהות... אבל כל כדור ששורק לידו הוא קוץ עליו כמו מטורף, הוא רץ, הוא מנסה לחדש, חלוץ ענק.

(ואגב האופסייד היה אחד הקשים.... לא מתפלא בכלל שקוון פיספס דבר כזה)

ואם להיות אלון מזרחי לרגע...... אם זה ימשך ככה האיטלקים יכבשו, או שהרומנים יעקצו..... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/08
  4. 亚历山大帕托 Member

טוב, מה, הנבדל הראשון בעולם שנשרק לא בצדק? יש עוד מחצית שלמה לפנינו.

5. SeRgInHo Member

איזה גועל מצד רומניה (עם כל הכבוד לחצאי מצבים שהיא הגיעה ממצבים נייחים). כמובן שאם זו הייתה יוון כולם היו צולבים אותם. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    בסוף היא עוד תעלה מהבית הזה עם שלוש תוצאות תיקו ו-0-0 בהפרש שערים.

אין צורך להוסיף שהשיפוט הוא פשוט מתחת לכל ביקורת, כן?

6. איגור .פ. Member

חשבתי שמחצית אני אכתוב על איש משחק אחד לבנתיים וזה לובונץ השוער הרומני,אך בדקה האחרונה שלו תספת הזמן ,במחצית הראשונה הקווה נהפך לאיש המחצית השני שלי עם פסילת שער ,חוקי למהדרין של טוני.

לגבי שאר המחצית פציעה כואבת של השחקן הרומני.

לובונץ יהיה מבוקש באירופה אצל אחת הקבוצות הבכירות ,מחצית פשוט נהדרת שלו,אבל אני מסכים עם חזן ויורם ארבל מחצית בשליטה מוחלטת של איטליה ,איטליה ראויה היית למרות המצבים של רומניה ,להוביל 2-0 לפחות.

אני מקווה שמחצית שניה איטליה תשים שערים,כי מגיע לה

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מאמא מיה שום דבר לא הולך, שום בעיטה לא נכנסת כאילו מלמעלה זה מוכתב. כל המחצית אני עוד שנייה שובר הכל, הלב לא מפסיק לפעום והלחץ, אוי הלחץ....

לכאורה שיחקו טוב והניעו כדור מצויין, גרוסו המצטיין שלי ללא ספק. טוני קורבן פשוט ודל פיירו? עדיף שאני לא אדבר יותר..

יאללה קאסנו, תציל אותנו!

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמובן שהיה שער חוקי לגמרי של טוני...

אני מאוד מרוצה שהצלחנו לגמור את המחצית הזו ב0-0. וגם אני יותר מרוצה מסגנון המשחק של הרומנים היום, הם בינתיים משחקים יותר חיובי ממה שהם שיחקו מול הצרפתים וגם הגיעו לכמה וכמה מצבים, בופון נגע לא מעט פעמים בכדור בינתיים. כמובן שהשליטה היא עדיין של איטליה ובדקות מסוימות באופן מוחלט כי אין מה לעשות, הם פשוט טובים יותר ולא נראה לי שלהרבה נבחרות יש תשובה למרכז המגרש שלהם, אבל לפחות נכונות לתקוף יש מצד הרומנים.
    הפציעה של ראדוי היתה מפחידה, מעניין אותי לדעת מה בדיוק מצבו, אבל למרות החשיבות של ראדוי למערך הדפנסיבי שלנו יכול להיות שדווקא מעז ייצא מתוק, כי על חשבונו נכנס דיקה שבינתיים מראה ניצוצות כשהוא נוגע בכדור במרכז המגרש ומנווט את המשחק בחוכמה. ההתמודדות שלנו בכדורי הגובה עם טוני לוקה בחסר, אבל כמעט בלתי-אפשרי לשמור על המפלצת הזה, גויאן וטאמאש נותנים את כל מה שיש להם ומה לעשות שלפעמים גם זה לא מספיק מולו. אני לא מרוצה מהתפקוד של האגפים שלנו בהגנה, הקשרים שלנו לא סוגרים מספיק והמגנים האיטלקיים מתקדמים ללא כל הפרעה וחוגגים עלינו מהצדדים, במיוחד גרוסו על החורים שעושה פטרה. אדריאן מוטו חושך אבל אי אפשר להוציא אותו מהמשחק, שווה להשאיר אותו 90 דקות על הדשא בשביל ההברקה האחת.

בסה"כ להמשיך לשחק ככה במחצית השנייה ולקוות לטוב, אין הרבה מה לשנות...

9. רפאל Member

איטליה(או ליתר דיוק לוקה טוני) בסוף תבקיע.
    האיטלקים משחקים כמו שצריך.
    היה קרן, השופט לא נתן, היה עבירה על דל פיירו שוב לא נתן והנה גול ושוב לא נתן.

10. משוגע בירוק Member

בכלל שופטים ממש לא מדויקים לרעת איטליה... ספרתי 3 חוצים וקרן שלא נשרקו איטליה, דחיפה ברורה על דל פיירו ושער שערורייתי שנפסל... מתסכל מאוד לשחקנים מקווה שפחות מהאוהדים כי אם כן, הם יקבלו שער כמו השני מול הולנד...

11. oFiRzZz Member

איכס נבחרת רומניה.
    חרא שופטים.
    זהו , היורו נגמר מבחינתנו . (ויסלחו לי האופטימיים) .

12. oFiRzZz Member

אופס ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

13. 亚历山大帕托 Member

א. צריך לשלוח את זמברוטה חזרה לספרד.
    ב. בכל פעם שמטילים ספק בהצבתו של פאנוצ'י בהרכב הפותח, הוא סותם פיות.

14. Selby Member

הרומנים לא האמינו שהם מסוגלים לכבוש וכשהם עשו את זה הם נכנסו לכזאת אופוריה שהם הפסיקו לעשות הגנה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    היה כיסוי נוראי שלהם בקרן.

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/08
  15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לי רומני בשכבה,חולה צ'לסי ככה שכל השנה אנחנו בויכוחים סטייל אייסוקר.
    בקיצור לגבי המשחק הוא בא בהתלהבות של גמר שרומניה תנצח,אני אמרתי לו או שתגנוב 1-0 או שאיטליה תתפוצץ עליה.
    אז כנראה שאיטליה לא תתפוצץ עליה,ולא נראה לי שישאר 1-0 איטליה מתחילה להרים את הקצב.
    אולי הניחוש שלו? 2-1 לרומנים?