בית"ר ירושלים 2016/2017 - מסיימים שוב במקום השלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כמה חובבן מי שכותב באתר הזה...20 דקות אחריי ג'יג'י בקאלי הוציא הודעה שסטיאווה החליטה לקחת בלם מפאוק ולא את סאבו, מה שסולל סופית את דרכו לבית"ר. קשה לבדוק ולעדכן?

2. סמואל אטו Member

לא אתפלא בכלל אם סאבו יהיה הדבר הבא בשוק שקבוצות הצמרת ירדפו אחרי טביב עבורו.
    שחקן שגדל במזרח אירופה, מבקיע שערים וכבר הגיע לנבחרת הבוגרת בארצו ולליגה היוונית. יש פה פוטנציאל לעוד רוקאביצה.

3. Raulito Madridista

http://images.wcdn.co.il/2188368-18.Xxx?crop=w635

סאבו: "האופציה של בית"ר הייתה על הפרק, אבל אני לא מתכוון לחתום שם"
    . למרות הודעתה של בית"ר ירושלים על צירופו של אריק סאבו מפאוק סלוניקי, נראה שהקשר הסלובקי פשוט לא מעוניין להגיע לישראל. אחרי שהחליט ברגע האחרון לדחות את נחיתתו בארץ, סאבו התראיין הבוקר (רביעי) בסלובקיה והבהיר: "האופציה של בית"ר הייתה על הפרק, אבל אני לא הולך לשם. ההנהלה השאירה לי את ההחלטה, כל הלחץ היה עליי, ובאופן אישי אני חושב שיש לי אפשרויות טובות יותר. בנוסף, אני לא יכול לדמיין שאהיה ארבע שנים במזרח התיכון. אני לא אשחק בירושלים". בבית"ר הודיעו כבר לאחר דחיית הנחיתה של סאבו כי יעסקו בנושא רק לאחר המשחק מול אומוניה ניקוסיה. אך הם ממש לא מוותרים - "לשחקן יש הסכם חתום והוא יגיע", אמרו במועדון. "אם לא יגיע, יש רשויות מוסמכות שיטפלו בכך".

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר להבין את החשש שלו להגיע לישראל כמדינה, לליגה הישראלית ולקבוצה שלא מתחרה אפילו על האליפות כאן וגם לא תשחק יותר מדי העונה באירופה עם בעלים בעייתי.

אולי דעתו תשתנה אם יגיע ויתרשם לטובה מהעיר והקבוצה אבל כל עוד הוא לא רוצה לשחק בבית"ר עדיף לקבוצה ולשחקן שלא יהיה כאן.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יגיע לארץ ויבין שישראל זה גן עדן לעומת סלובקיה. אני לא דואג.

600 שקל מנוי למזרחי, 900 שקל למערבי כולל כסא מסומן. כל הכבוד!

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/16
  6. Nike2013 Member

חבל, אכן פספוס. מאמין שטביב ינחית כאן זר איכותי אחר, נחכה ונראה.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הבחור יגיע לכאן, הוא לא יודע עם מי הוא הסתבך. יותר קל לצאת מהשבי הסורי מאשר לצאת מחוזה עם טביב, אלא אם כן הוא רוצה לשחרר אותך.

8. Nike2013 Member

וזאת בדיוק הנקודה, הוא אכן חתם כאן על חוזה. מגיע למועדון פיצוי על התרת חוזה או משהו בסגנון, אחרת לא כל כך הבנתי איך בן אדם חותם במועדון ומחליט שלא בא לו .

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כי כנראה פימפמו לו שחרא כאן ושכדאי לו ללכת על הצעה אחרת. שוב, אם יביאו אותו לכאן והוא יראה את החיים כאן, הוא יבין שזה מקום הרבה יותר טוב מרומניה, סלובקיה וכל מזרח אירופה.

10. Nike2013 Member

ואם נשווה בין הליגות/מועדונים (לא שאני מזלזל), הרמות די שוות.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני חושב שהליגה הישראלית יותר טובה מכל הליגות במזרח אירופה, אבל מבחינת מועדונים אינדיבידואלים יש שם מועדונים שחזקים יותר מאלה שכאן, אבל הם בודדים. אנחנו נוטים לזלזל בליגה שלנו, ובהחלט אפשר לזלזל כשמשווים אותה לליגות במערב אירופה, אבל מכל השאר הליגות אנחנו לא נופלים וגם אם כן, לא בפער גדול בכלל.

המקרה הזה מדגיש עד כמה חשובה הצלחה של הישראליות באירופה. אם יהיו קבוצות באופן קבוע בשלבי הבתים, זה ישפר את התדמית לגמריי.

12. Nike2013 Member

כן, אבל אם נשווה אותנו לבוקרשט (ושוב, אני לא מאלה שנוטים לזלזל), אלא שאין כאן הבדלי רמות בכלל. לא מבין מה גרם לו לוותר, אבל הוא פספס.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יש הבדלים גדולים מחוץ למגרש. עם כמה שבית"ר שכונה, בוקרשט זה בכלל שוק בפניי עצמו.

14. סיונרה Member

נראה לי שלא בא לו לגור בישראל יותר מאשר לא בא לו לשחק בישראל.

15. JR-Riquelme Member

בסופו של דבר, יחתום או לא יחתום, אם טביב הלך בכיוון של להביא קשר עם אוריינטציה התקפית, אני לא דואג כי בסופו של דבר אחד כזה ינחת בבית וגן. הוא או מישהו אחר לא כזה רלוונטי כי כרגע אי אפשר לדעת אם סאבו הוא אכן בינגו.

מצב נושא:
הנושא נעול.