בית"ר ירושלים 2016/2017 - מסיימים שוב במקום השלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בואו נתקדם כולנו.
    תודה רבה שהכנתם את הקרקע היום לשער הבכורה של אביסידריס במדי בית"ר.

Gianluigi Buffon אוהב/ת את זה.
  2. Drama2 הסמל מעל הכל

זה שאתה רושם דברים לא הופך אותם לנכונים.

1.אני לא מסכים עם זה שאתה יצאת על השחקן כי הוא כבש 6 שערים, בזמן שהוא היה פצוע כמעט חצי עונה.
    2.אני לא מסכים עם זה שבהודעה הראשונה שרשמת (כנראה) בחייך על שחקן מסויים, דאגת להזכיר רק את הדברים השליליים עליו (אישומים כאלו ואחרים שהיו נגדו, אפילו לא טרחת לבדוק במה הוא הואשם ובמה לא)
    3.אני לא מסכים עם זה שאתה דיברת לא יפה מס' פעמים, כולל כלפיי, פניתי אלייך בפרטי והתעלמת.

לכן אל תשחק אותה תמים, והכי חשוב תרד מהגב של שלומי ותפסיק לשפוט אותו ולהזכיר אותו רק ע"מ לעקוץ אותו כי תתפלא אבל גם כדורגלנים הם בני אדם ואת כל אחד אפשר לכתוש מבחינה מקצועית (למעט מס' יחידי סגולה בארץ כולה).
    אם אתה כ"כ נהנה לראות - אדם שהתחיל בליגת העל, ירד עד לליגה ג' וחזר לליגת העל. התמודד עם אישומים ושילם את חובו לציבור, וכל זה התחיל מסביבה לא בריאה בילדותו ששואבת אותך פנימה - נכשל, אין מה להוסיף.

3. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

הלוואי שיכבוש, אדרוש פה אחוזים על זה חחח.. למרות שגביע הטוטו נועד בשביל חלוצים כמוהו.

וכדאי פשוט שאנשים ילמדו פה לכבד את דעתו של האחר. נהיה פה ממש בלתי נסבל, ובכלל הפורום פה חווה ירידה דרסטית לאחרונה. לא פלא שמלא עזבו..

drama2 - אין לי מה להתייחס. כנראה ששלומי חבר שלך ותמשיך להגן עליו בכל מעוזך. זכותי לרשום את דעתי עליו וזכותך לא להסכים. אבל בבקשה, אל תיתמם ותשחק אותה צדיק. תודה. אה - וכמו שאמרנו כבר תתקדם. לא מיצית כבר? חלאס. רד לי מהגב.

ובהקשר של ביתר-

וולפורט יעזוב, כאשר מחפשים חלוץ זר במקומו.
    עם כל ההמתנה של טביב ל'מציאות' ברגע האחרון, אפשר לקוות שלא נקבל וולפורט 2, כי חייבים סקורר. כבר ראינו ששכטר לא כזה..

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין וכיוח על זה שאתה חייבים עוד חלוץ לסגל.
    קשר יצרתי לאמצע זה גם משהו שאתם זקוקים לו. אפילו אחד לא בכיר שיעלה מספסל ויוכל לשנות המשחק עם כדור חכם.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן שמלבד מהירות ויכולת אתלטית, אשכרה אין בו כלום. לא חכמת משחק, לא טכניקה, לא סיומת טובה. לא מתאים בעליל לאחד כמו אלי טביב לצרף שחקן כזה מלכתחילה ובטח שלא להמשיך איתו עד עכשיו.

6. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

קשר יצירתי (אולי דווקא לאגף) מאוד חשוב לנן במצב שנוצר (וכשקלאודמער במוד עפיפון כרגע), אבל תן לי לראות קודם כל חלוץ נורמלי בסגל. אם הייתי אופטימי לגבי טביב והקבוצה הייתי אומר שניהם, אבל בואו נהיה ריאליים ו"נסתפק" בחלוץ.

7. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

האמת שטביב רצה לשחררו עוד לפני המשחקים מול ניקוסיה באירופית, אך דווקא רב"ש ביקש ממנו לתת תו עוד צ'אנס.
    שמח מאןד שרב"ש התרצה וראה, כמו כולנו, שמדובר בחלוץ שלא קשור לענף. נקווה שמי שיבוא יהיה שונה.. הזמן לרעתינו מהבחינה הזו..

8. סיונרה Member

ולפורט לא מהיר במיוחד... יש לו מבנה גוף של שחקן מהיר זה כן.

9. JR-Riquelme Member

קשר עושה משחק לאמצע הרבה יותר דחוף לי מאשר חלוץ.
    אני לא מסוגל יותר לראות את השלישיית קישור הזאת שלא מסוגלת להעביר כדור קדימה...
    אבל בסופו של דבר יהיה גם קשר התקפי וגם חלוץ רחבה, השאלה מה נקבל. שני חיזוקים ראויים לעמדה הזאת ואפשר לתקוע יתד במקום השלישי.

10. yonatan Member

קשר עושה משחק יש לבית"ר את קלטינס, לא?

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

חלוץ חשוב בהרבה מקשר שיכול לצאת קדימה. איינבינדר, לפחות בחצי העונה האחרון, שיחק לא מעט קדימה וזה שיפר את הקבוצה משמעותית. אם סאבו יצטרף, אז הרווחנו שחקן שחקן לעמדה הזו.

רק חלוץ חוד ברמה, ויש קבוצה ברמה גבוהה (כל עוד אצילי כאן).

12. JR-Riquelme Member

כן וטל כחילה בלם ליברו

Doritoz ו-yonatan אוהבים את זה.
  13. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אריק סאבו אמור למלא את התפקיד הנ"ל כקשר, רק שיש איתו בלאגנים אחרי שכבר חתם. מקווה שיתרצה בהמשך והאיום על פנייה לאופ"א יעזור (כמו שעזר בסוף עם רואדה), ואכן יבוא וישחק כמו שצריך ולא יעשה שביתה איטלקית (אם כן - מדובר בשחקן מצויין, לפחות על הנייר).

מישהו שמע על חלוץ טוב שמחפש קבוצה ? זו בעיה גדולה גם כן.

14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע כמה טעם יש בלבנות על סאביץ. גם אם יגיע הוא לא רוצה להיות פה. עדיף לחפש אופציה אחרת.
    שנה שעברה ניסו עם דה לוקאס,הוא לא השתלב אבל צרכים חשקן בסגנון שלו.

15. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

לכאורה אפשר להגיד אותו הדבר גם על רואדה (שגם לא רצה להגיע וכל הסאגה), ובפועל בלעדיו ההגנה שלך זה כמו קרקס.

מצב נושא:
הנושא נעול.