בית"ר ירושלים 2016/2017 - מסיימים שוב במקום השלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סיונרה Member

הדיבור הוא שבסביבות הדקה ה-60 מימר התחיל לצעוק על קלטינס כל שנייה שיפסיק ללכת אחורה וימינה.

2. Doritoz FCBJ - RMCF

אני יותר חשבתי על לתת ליטוף קטן לכדור כשהוא כבר חצי באוויר. הרבה יותר קל בעיני.
    כל המשחק זעקתי לשמיים שזה לא חלוץ, הוא לא מתנהג כמו חלוץ, הוא לא חושב כמו חלוץ, אם הוא רוצה את המספרים שלו לתת על ידי פנדלים שיבושם לו.
    הגול השני יפה, אין מה להגיד, אבל הדקות שלפני הגול רק חיזקו את מה שאמרתי 2 שורות מעל השורה הזאת.

בכל אופן... לפחות עד סוף העונה נצטרך להתמודד עם זה לטוב ולרע שהוא המספר 9 שלנו, ככה שאין מה לעשות חייבים לחזק אותו ולהמשיך לתת לו את התמיכה והדחיפה מהיציעים, מהבית, מהפייסבוק וכל שאר המקומות שאפשר לשמוע אותנו כאוהדים.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שכטר מהאחרונים שאנחנו יכולים לבוא אליהם בטענות. הוא לא אשם בבנייה הגרועה של הקבוצה שהשאירה אותו כשחקן היחידי שיכול לשחק בחוד. ולמרות הביקורות הוא עושה את שלו- גולים, בישולים, סוחט פנדלים, עובד קשה על המגרש, מנהיג וכו'

עוד משהו, אני לא יודע אחד אביסידריס, אודל, אבישי או החלוץ של הנוער יראו בשפיץ אבל זה ללא ספק עדיף על עידן ורד שם, איתו בחוד זה מרגיש כמו שחקן פחות.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

שכטר עושה כל מה שחלוץ שני אמור לעשות ועם עוד שחקן טוב לידו המספרים שלו היו אפילו יותר גבוהים. מה שכן, המעורבות של חן עזרא גרמה לשיפור ביכולת של שכטר שסבל מאוד מלידור כהן, אודל ואבוחצירא. יש לנו שלישייה בהתקפה שכל אחד מהם יכול להיות מאוד מסוכן, ועדיין חסר מאוד מי שיתן מספרים באופן קבוע. כמו שאמרו מעליי, שכטר לא אשם בזה ואין מה לבוא בתלונות לאחד השחקנים הטובים ביותר שלנו.

אגב, הפרסום היום שב"ש מעוניינת בעידן ורד לא הפתיע אותי. גם אם מדובר בטקטיקת מו"מ וגם אם אין אמת בדבר, הוא בהחלט ראוי לקבוצת צמרת בישראל, קבוצה שהיא מעבר לבית"ר של טביב. שחקן שעושה הכל מהכל.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

נמשיך כאן.

לא מסכים לגבי מלמיליאן, הוא עדיף מבחינה אנושית על כל הזבלות כמו רב"ש, יובל, אלי כהן וקורצקי אבל הוא היה כישלון גם מקצועי וגם אישי.
    הסכסוך עם פרננדס ואלבארס היה מיותר ופגע בקבוצה, היו שני השחקנים הטובים ביותר שעליהם הייתה צריכה להתבסס הקבוצה.
    היה לו גם בסגל את עידן טל, יבואה, ברוכיאן, בן-שושן, סטיבן כהן וכל שחקני הבית הצעירים כמו ריקן, אייבינדר, דסה, עזריאל, הרוש וכו' והתוצאות היו מזעזעות. ליובל היה סגל דומה פחות הזרים והשחקנים מבחוץ(90% מהסגל היו שחקני הבית) והתוצאות שלו היו דומות.
    הסגל של אלי כהן לא היה טוב, בעיקר באשמתו בנה קבוצה מזעזעת עם זרים שהביא בקומבינות עם סוכנים וישראלים מושאלים וחלשים.
    לקורצקי אולי היה סגל טוב יותר אבל גם לא בהבדל מטורף, ואיתו גם בית"ר נראיתה הרבה יותר טוב מאשר בית"ר של אורי.

6. Don Joan Roman Member

עידן טל באותה עונה וגם לאחריה היה לא יותר משם גדול שלא תורם כלום, הקבוצה התבססה על שחקנים כמו אבירם ועמית שהם שחקנים משלימים טובים אבל לא כאלה שסוחבים על הגב, הסגל היה רחוק מלהשביע רצון ונבנה טלאי על טלאי.

לגבי אלבארז ודאריו - ויכוח מטופש אבל בניגוד לגנן שהעיף את דריו על אגרסיביות, דריו ואלבארז באמת לא התנהגו למופת והיו מאוד ממורמרים מהנושא של עזיבת גאידמק, התנאים של מלמיליאן היו קשים יותר ממה שהסגל מצייר, גם רוני לוי שהחליף את אורי עשה לא מעט שינויים וגם הקבוצה לא התרוממה יותר מדי, עלתה סך הכל מקום אחד.

לעומת זאת אחרי נעים, בלי יותר מדי שינויים, אלי כהן הציג קבוצה נדירה, כנ"ל לוי אחרי קורצקי

נסכים שלא להסכים

Sent from my m3 note using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏12/2/17
  7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אתמול זה בלט מאוד. למרות שלא כבש, שכטר היה מצוין וייצר המון מצבים.

אני מאוד נהנה ממנו בזמן האחרון. שחקן שאם הוא במומנטום טוב, אין הרבה בליגה שטובים ממנו.

8. סיונרה Member

הסוד של בית"ר לחצי עונה שני מוצלח זה מאמן גרוע בחצי הראשון שהשחקנים כל כך מתים להפטר ממנו שהם פשוט משחקים באקסטזה לאחר מכן. זה היה ככה עם יובל "מגינים זה מהשורש מגן ולכן לא אמורים לעבור את החצי" נעים ועכשיו זה עם רן "קשרים זה מהשורש של קשר ולכן זה אמור לגרום לך לקשור חבל ולתלות את עצמך באמבטיה מרוב שעמום" בן שמעון.
    ההתלהבות הזאת בדרך כלל לא מחזיקה מעמד ואז אנחנו מוצאים את עצמנו כל שנה בינואר מחליפים את הלהיט התורן שהפך אצלנו לפאסה במאמן שעבר זמנו וחוזר חלילה.

Drama2, Nigel de Jong ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  9. סמואל אטו Member

הפסיקו את המחאה נגד טביב?

10. Don Joan Roman Member

מתי הייתה מחאה?

Sent from my m3 note using Tapatalk

Nigel de Jong ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שום, מלמיליאן, נעים, אלי כהן הדייג, קורצקי, רב"ש...איזו רשימה של חדלי אישים. כל מאמן שבא אחריהם(אפילו אמסלם) נראה כמו קונטה בהשפעה שלו על הקבוצה.

אפשר להאשים את הקהל של בית"ר בלחץ ובדרישות מוגזמות אבל בשורה התחתונה שני המאמנים(השריף ודראפיץ') הטובים היחידים שפתחו כאן עונה מאז הדאבל גם סיימו אותה.

12. Drama2 הסמל מעל הכל

לבנדה עוזר מאמן ... החיזוק הכי ראוי של מכבי פ"ת החלון.

13. Raulito Madridista

עידן ורד - "אני בכושר הטוב בקריירה"\ ראיון מידיעות אחרונות
    הקשר נהנה בבית"ר ירושלים, מנתח את הכישלונות של מכבי חיפה ומחכה בטירוף למשחק הטעון מול הפועל ת"א: "יהיה מאוד מעניין"

http://images1.ynet.co.il/PicServer5/2016/12/06/7432377/743237609901009801169no.Xxx

"הלוואי שנגיע למשחק גמר גביע המדינה, נראה לך שאני אוותר על הגמר? מי שמכיר אותי יודע שאני לא יכול דקה בלי כדורגל". הקשר עידן ורד (27) הוא אחד האחראים לריצה של בית"ר ירושלים בליגה ובגביע, אבל לאחרונה התעוררה בעיה: משחק גמר הגביע, שהוא מייחל להגיע אליו נקבע ל־25 במאי, בדיוק התאריך שבו קבע ורד את חתונתו עם בת זוגו מאי זיו מחיפה. ורד: "חכה רגע עם הגמר. יש לנו עוד גומלין ברבע הגמר עם קריית־שמונה ואחר כך את חצי הגמר ולפני זה יש את הפועל ת"א בליגה, כשנגיע לקראת הגמר נעשה חושבים. אולי יזיזו את הגמר. סיפרו לי שגם ליוסי אבוקסיס כשהיה בבית"ר, החתונה נפלה ביום הגמר ושהוא מיהר עם החליפה מאצטדיון ר"ג לחתונה".

בית"ר ירושלים סובלת מחוסר יציבות, אבל ורד נמצא בתקופה טובה במיוחד. הוא כבש העונה שמונה שערים (שישה בליגה, שניים באירופה), בישל עוד שלושה וכשההתקפה הצהובה־שחורה נתקעת, הוא לא פעם לוקח את הכדור ומייצר משהו מפתיע.

אחרי שנים שבהן נעלמת, חזרת להיות שחקן מוביל בבית"ר.
    "בפעם האחרונה שהייתי פקטור, שחקן הרכב חשוב ומוערך זה היה ב־2011 במכבי חיפה עם אלישע לוי. לקחנו אליפות, הרגשתי נהדר, כבשתי ובישלתי".

ומה קרה מאז?
    "מאז כל פעם היה בא מאמן אחר. פעם הייתי בספסל, פעם בהרכב, פעם מוחלף, פעם מחליף. אחרי חמש שנים הייתי חייב שינוי, עברתי לבלגרד ואחר כך לליגת הקיץ בקנדה. בשני המקומות התחלתי טוב, אבל בהמשך זה לא הסתדר, עד שבאה ההצעה מבית"ר".

עכשיו בבית"ר כבר רוצים להאריך את החוזה איתך.
    "באתי לבית"ר עם כרטיס ביד לעונה אחת. יש לבית"ר אופציה לעוד עונה ואשמח מאוד להמשיך. כשהגיעה ההצעה בקיץ מבית"ר זה נסגר עם טביב בחמש דקות. גם כשנשב על העונה הבאה זה יהיה בחמש דקות".

דומה שכל הזמן אתה עם חיוך על הדשא.
    "כדורגל זה משחק שמגיל קטן חלמתי עליו, זה חלום ילדות, זה כיף. אני כל הזמן מתפלל שהכיף הזה לא ייגמר לעולם, כי אני נהנה ושמח שאחרים נהנים מהמשחק. כיף לשחק עם שחקנים איכותיים כמו קלטינס, שכטר ואיינבינדר ורואים את זה על המגרש. תוסיף את חן עזרא, ישראל זגורי ואנטון קונט ותבין שיש הרבה שחקנים טובים בבית"ר. אני עוד לא הבנתי איך קונט הגיע לארץ, הוא מציאה, תותח על שגדל בפ.ס.ז', אני רק מקווה שהוא ימשיך ויישאר איתנו".

האליפות שלך ב־2011 עם מכבי חיפה הייתה האחרונה של המועדון הירוק, תסביר לי מה לא עובד שם.
    "הבעיה של מכבי חיפה שאחרי אותה אליפות עזבו הרבה שחקנים בכירים, ביניהם בנאדו, קולמה, מסיללה, חמד, רפאלוב, דבאלישווילי. מאז בכל עונה הייתה תחלופה גדולה של שחקנים וזה לא הצליח, כל מאמן עשה שינוי והביא את השחקנים שהוא מאמין בהם. היו צריכים לשמר את מרבית הסגל של אותה אליפות, ואז ההצלחה הייתה נמשכת לדעתי".

לאחרונה גם קיבלת זימון לנבחרת, אבל עדיין לא רשמת הופעה במדים הלאומיים.
    "היה משחק שהייתי כבר צריך להיכנס, אבל בדיוק מישהו נפצע. האמת היא שאני מת כבר לשחק בנבחרת ישראל, זה חלום שעוד לא הגשמתי".

בחודש הבא הנבחרת מול ספרד.
    "ואני רוצה מאוד להיות בסגל. אני בכושר משחק טוב, כושר הבקעה טוב ואם אמשיך ביכולת שלי מתחילת העונה אני מאמין שאקבל זימון. עכשיו צריך לשמר את היכולת".

נסה לאפיין את ההבדלים בין רן בן־שמעון לשרון מימר.
    "רן זה מאמן מהשורה הראשונה בארץ. עשינו איתו דברים מאוד יפים במסגרת האירופית, משהו שאף פעם לא עשו בבית"ר וגם אחרי זה בליגה, למרות שפתחנו לא הכי טוב. הייתי קרוב לרן, הוא נתן לי גב וביטחון והתאכזבתי כשהוא עזב. אבל אני שחקן ויש בעל בית והנהלה שמחליטים. עכשיו אנחנו עם שרון שהוא מאמן טוב מאוד ומנסה להביא דברים אחרים. בינתיים הולך לנו טוב מאוד עם מימר".

והקהל הזה מטריף אתכם לקראת משחקים כמו זה הקרוב מול הפועל ת"א.
    "בוא תראה את הנייד שלי, יש לי מאות הודעות: 'אתם חייבים לנצח את הפועל', 'זה חשוב לנו', 'יש לנו חשבון איתם'. יש משהו מיוחד בעיר ובאטרף לפני המשחקים האלה. אנחנו חייבים לבוא ולנצח במשחק הזה".

מגיל 7 עד 14 שיחקת במכבי ת"א. מתחרט שלא נשארת שם?
    "תאמין או לא, אפילו פעם אחת לא חשבתי על זה. כל מה שאני היום זה בזכות מה שעברתי במחלקת הנוער של בית"ר".

ובינתיים הליגה היא בשליטה מוחלטת של מכבי ת"א ובאר־שבע.
    "זה לא נכון. אנחנו ניצחנו את מכבי ת"א וראית את אשקלון איך הקשו על באר־שבע. כמעט כל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה".

ורד נהנה לספר שהמשפחה שלו רצה אחריו לכל משחק מאז שהיה ילד, ומוסיף לגבי התמיכה מגיל צעיר: "מגיל 14 יש לי מאמן אישי צמוד, אבי חיון. הייתי בטורניר בגרמניה, שם הכרתי אותו, ואבא שלי דאג למשוך אותו מהרטה ברלין לישראל. הוא עובד איתי כל שבוע פעם או פעמיים על הצד המקצועי, הטכני, הפיזי והמנטלי".

מה יהיה ביום שני מול הפועל ת"א?
    "יהיה מאוד מעניין. נביא את כל מה שאנחנו יודעים ומסוגלים כדי לנצח".

אתה מגיע למשחק בכושר טוב.
    "בכושר הכי טוב שלי בקריירה".

* שחקן שתמיד חיבבתי, במכבי חיפה וגם בבית"ר למרות הכל. אני חושב שהוא שחקן העונה של בית"ר בינתיים ואצלו אין יום ממש גרוע. הוא תמיד שומר על יציבות. שחקן שבגלל חולשה פיזית קצת נתקע במכבי חיפה. לא בידיוק מתאים לו לשחק רק בכנף אבל מהירות הרגליים היא לא הכל. יש לו שכל והוא שיפר את התנועה לעומק, פעם הוא לא חיפש את השער. טביב חייב להחתים אותו דחוף ולשדרג את השער שלו. כיף לבית"ר שורד משחק אצלה. בינתיים קליטנס עד 2021 וזו בשורה אדירה לכם.

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

קלטינס ישחק בעונה הבאה בחיפה/מכבי/ב"ש, מי שתשלם הכי הרבה.
    טביב כבר האריך אז לדסה חוזה ומכר אותו אחרי חודש למכבי, קשה לי להאמין שהוא יעביר קיץ מבלי למכור שחקן/שניים מרכזיים לפחות.

15. Doritoz FCBJ - RMCF

אני חושב שאנחנו האוהדים היחידים שמפחדים מחלון ההעברות בקיץ.
    לפני שנתיים היו אלה דסה ושלומי אזולאי. שנה שעברה אצילי ורוקאביצה.
    השנה איינבינדר וקלטינס במרכז ?!

מצב נושא:
הנושא נעול.