בית"ר ירושלים 2016/2017 - מסיימים שוב במקום השלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסדר הכסף לא ילך לרכש כי זה מתקזז עם המיליארדים שטביב הוציא על קנסות בגלל התפרעויות אוהדים והחובות העצומים שהוא קיבל עם הקבוצה.

2. Andrei Kanchelskis Member

האם זה נכון שאוהדי הפועל ירושלים בכדורסל הם ברובם אוהדים של בית''ר ירושלים בכדורגל? אשמח לקבל תשובה.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר נכון לומר שלא מעט אוהדי בית"ר בכדורגל הם גם אוהדי הפועל בכדורסל.

4. עידן444 Member

שמעתי לא מזמן את עוזי ברעם, אוהד הפועל ירושלים והיום הפועל קטמון- מדבר על העובדה שהפועל היום היא הקבוצה היותר ירושלמית ושולטת בשכונות הותיקות של ירושלים לעומת בית״ר שרוב אוהדיה מחוץ לירושלים שבאופן כללי היא עיר מתחרדת שמתרוקנת מאוהדי כדורגל. אוהדי הפועל ירושלים\קטמון כדורגל\כדורסל הם כמובן שלא אוהדי בית״ר ירושלים כדורגל ולדעתי במלחה הם היו הרוב המוחץ. סביר להניח שהיום בארנה מגיעים לא מעט ״טרמפיסטים״- וסביר להניח שחלק גדול מהטרמפיסטים האלה הם אוהדי בית״ר בכדורגל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר מדי חלקים לא נכונים בהודעה שלך, קשה לי להתייחס להכל שאני עם הנייד.
    רק עצה לעתיד, קח בחשבון שיש נגיעה פוליטית בדברים של עוזי ברעם שגם לא אובייקטיבי בכל הקשור לבית"ר-הפועל.

6. עידן444 Member

ברור לי שהוא לא אובייקטיבי(מניח שגם אתה לא) אבל הוא ירושלמי בכל רמח אבריו ומכיר את ירושלים וההתפתחות שלה לאורך הרבה מאוד שנים מצויין- את זה אתה לא יכול להכחיש. אתה גם לא יכול להגיד שאין פוטנציאל מאוד גדול בצד האדום של ירושלים אם היתה קבוצה מכובדת בליגת העל.

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

חח בוא תסביר לי איזו סיבה יש לי להיות לא אובייקטיבי, אני לא מנהל כאן ויכוחים למי יש יותר קהל.
    בתור ירושלמי שמכיר טוב גם את הצד הצהוב וגם את הצד האדום בעיר אני יכול לומר שהדברים שהוא אמר ממש לא נכונים ואין לי זמן וכוח להיכנס לזה. לגבי הפוטנציאל האדום בעיר אתה יכול לחפש את ההודעה שלי בדיון של הלאומית אחרי הדרבי האדום ולמצוא שם את התשובה.

8. עידן444 Member

אתה לא אובייקטיבי כפי שהוא לא.
    הוא אוהד הפועל.
    אתה אוהד בית״ר.
    ואני אשמח ללמוד על הנושא הזה גם ממך. אני לא ירושלמי. מאוד אוהב את ירושלים אבל אני מגיע לירושלים בתור תייר.
    ירושלים ענקית. בטח אם אתה כולל את הפריפירה שלה- שם אני מניח שיש רוב מוחץ לאוהדי בית״ר.
    בוא נתחיל באילו שכונות אתה מכליל כירושלים ירושלים הותיקה? קטמון? מלחה? ממילא? רחביה? מאה שערים? מניח שפסגת זאב פחות. מבשרת ציון ומעלה אדומים בטח שלא.
    לי נראה כאילו ירושלים האמיתית פחות קשורה לכדורגל- זה ערבים, חלקם הגדול פלשתינאים, חרדים, מרכז העיר והעיר העתיקה ושכונות כמו קטמון והקטמונים שמזוהות עם הפועל. כך שרטט את זה עוזי ברעם וזה דווקא נשמע לי הגיוני.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עוזי ברעם מנסה להחיות את הקבוצה המתה שלו בהבלים, זה הכל. גם אם יש שכונות שהאהדה לבית"ר לא בולטת בהן, האהדה להפועל לא דומיננטית בשום מקום. בכלל, אין שכונה שממש מזוהה עם בית"ר או עם הפועל כמו שהיה בעבר, הרוב שייך לבית"ר בכל מקום. במבשרת למשל יש המון אוהדי הפועל כדורסל, ויש גם הפועל כדורגל, אבל בכדורגל הדומיננטית זו כמובן בית"ר, אם כבר הזכירו. במעלה אדומים רק בית"ר.

amn ו-Abu George אוהבים את זה.
  10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי אתמול שטביב מתוככן לממש את האופציה על קונט (500 אלף יורו),אם זה באמת יקרה,צעד גדול שלו.

11. Don Joan Roman Member

צעד גדול ומובן, הוא ימכור אותו בפי 4 אם לא יריב איתו על חמישים דולר

Sent from my m3 note using Tapatalk

12. סיונרה Member

@עידן444 סגנון התיאור הזה מיובא מאנגליה או מספרד. בפועל ירושלים היא לא עיר אחת אלא מלא שכונות, רובן שכונות שינה, שאין ביניהן איזשהו קשר מאחד והתושבים שלהן הגיעו מכל רחבי ישראל. לבית"ר יש הרבה מאוד אוהדים בכל מקום בעיר, להפועל מעט מאוד. זה בעיקר התחלק אצלי בבית הספר בין כאלו שמעדיפים כדורסל ואוהדים את הפועל גם בכדורגל ובין אלו שלא אוהבים כדורסל ומעדיפים את בית"ר, אבל גם אלו שמעדיפים את בית"ר אם אהבו לצפות בכדורסל היו בדרך כלל בעד הפועל.

amn ו-עידן444 אוהבים את זה.
  13. Nike2013 Member

מאז שאני זוכר את עצמי אני אוהד בית״ר ירושלים והפועל ירושלים בכדורסל. למה אתה שואל, זה כזה פסול?

14. Andrei Kanchelskis Member

לא חושב שזה דבר פסול זה סתם נראה לי מוזר שאוהד ביתר שלובש צהוב במשחק כדורגל לובש אדום במשחק כדורסל, אבל אני מניח שהסיבה לכך היא העובדה שבירושלים אין כרגע יריבה עירונית ממשית להפועל בכדורסל וגם העובדה שקשה לומר על הפועל ירושלים בכדורסל שיש לה איזשהו זיהוי עם ההסתדרות ומפלגות השמאל לדורותיהם מאחר ובניגוד לקבוצת הכדורגל שבהחלט זוהתה ככזו בעבר קבוצת הכדורסל הייתה עד לתחילת שנות ה-90 קבוצה זניחה בכדורסל הישראלי ללא יותר מדי קהל וללא הישגים.

15. עידן444 Member

אותי דווקא יותר מצחיק שאוהדים של מכבי חיפה ובית״ר ירושלים בכדורגל אוהדים של מכבי ת״א בכדורסל- פגשתי בחיי גם כאלה וגם כאלה.
    אני זוכר שהיתה תקופה שצצה מכבי ירושלים ולא מעט אוהדי בית״ר מצאו להם קבוצת כדורסל.

מצב נושא:
הנושא נעול.