בית"ר ירושלים 2016/2017 - מסיימים שוב במקום השלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/17
  2. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

הלוזונים כבר שנתיים נקרעים מצחוק על העקיצה הזו שעשו לטביב עם פרדה.

3. סיונרה Member

שום עקיצה, היה פה דיל מלוכלך. אני די בטוח שיכולת טובה של פרדה הייתה הפרה של ההסכם.

4. Drama2 הסמל מעל הכל

עוד בסוף טביב יבואו ללוזונים בדרישה שיקחו אותו בX כסף מהעלות שלו.
    היי, זה לא פחות הזוי מלהשאיל אותו לבני לוד.

5. עידן444 Member

מצאתי ייעוד ל L.F.
    לתת להם לטפל באמיר חצרוני.
    יש דרך להביא אותו ליציע בטענה שהוא מגיע לכנס של אורי אבנרי?
    ואז... הפתעה:)

Don Joan Roman ו-Doritoz אוהבים את זה.
  6. קשר שמאלי Member

7. Raulito Madridista

קשה לי להבין מה מעכב את ההצטרפות של אוחנה לבית"ר, תמיד היה ותמיד יהיה בית"רי ועל הצד המקצועי יש מקום למחלוקת אבל לא נראה שכל הסמכויות יהיו אצלו וברור שטביב יהיה מעורב ואולי מאמן גם אם יהיה מאמן בעל שיעור קומה. לגבי ברוכיאן - נראה לי כשמועה די מצוצה מהאצבע, הוא נעלם מהראדר להרבה זמן, זה לא כדורגל מה שקורה שם בקטמון. ברוכיאן לא יגיע על תקן כוכב כמו שכטר, חן עזרא או עידן ורד, ויש מספיק שחקנים אחרים שמחכים לפריצה כמו בריהון למשל. או שטביב כבר זומם למכור מישהו :)
    אגב, כשרואים איך מכבי משחקת ברוב המשחקים הגדולים השנה קשה שלא להגדיר את משחק הגביע של בית"ר מולה כפספוס.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא מבין האמת מה יש לאוחנה לעשות בבית"ר. להצטרף לבית"ר היום, עם כל הבלאגן של הקהל מסביב ובכלל עם הניהול של אלי טביב, זה לקחת הימור לגבי השקט הנפשי שלך כבן אדם, מה שלא תקף לגביי העבודה הנוכחית של אוחנה בתקשורת, שמעניקה לו חיים נוחים. לדעתי זה הולך לקרות, וזה מהלך נחוץ מאוד למועדון, אבל יש הרבה שמתנגדים למהלך ואני מבין אותם למרות שאני לא נמנה איתם. ללה פמיליה אין כבוד לשום דבר, גם לא לדבר הכי קרוב לאלוהים שיש לבית"ר ירושלים, ומצד שני גם אלי אוחנה לא מפחד משום דבר ולא יהסס להגיד להם מה שהוא חושב בפנים, גם אם זה יגרור מלחמה.

המוח שלי מין הסתם אומר שהחתמה של אבירם ברוכיאן לא תהיה קשורה למציאות, אבל הלב מתקשה לסרב להחתמה שלו, מה גם שכל עוד יש לנו על הספסל שחקנים סוג ד' כמו זגורי ואביסדריס, בטח שלאבירם ברוכיאן יש שם מקום. אם נחזור לחשיבה מקצועית, לא מחתימים שחקן רק בגלל "הזהות". עם כל הכבוד לזהות, הצלחה מקצועית זה הדבר הכי חשוב, ויש מספיק שחקנים שאפשר להחתים לפניי אבירם. יצחקי מסיים חוזה למשל...

9. סיונרה Member

איך הפסד מינימלי במשחק קריטי לשתי הקבוצות מול קבוצה טובה יותר ועם תקציב מרובע זה פספוס?
    ברור שהיה עדיף לנצח, אבל מה לעשות.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כי חיפה לא קבוצה טובה יותר. על הנייר הם צריכים להיות עם פור של 10 נקודות עלינו, אבל בפועל זה רחוק מכך. זה לא פספוס, סתם מבאס (בעיקר ההפסד הראשון בטדי).

11. סיונרה Member

הוא דיבר על ההפסד בגביע למכבי. ברור שהפסד לחיפה זה פספוס. למרות שבטדי היינו טובים בהרבה.

EO11 אוהב/ת את זה.
  12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם לקרוא להפסד למכבי פספוס אבל כן ציפיתי שגם אם נפסיד זה יהיה בפייט רציני יותר.
    במעמד של חצי גמר גביע אתה מצפה מהקבוצה להתעלות ומהשחקנים להעלות את הרמה שלהם ובמקום ראינו קבוצה אנמית שקפאה ברגע האמיתי, שלא נדבר על הטעות של קליימן שהרגה אותנו. גם ע"פ המשחקים בין הקבוצות בין השנים האחרונות ראינו שביכולת טובה אנחנו לא ממש נופלים ממכבי למרות התקציב וכל הוואסח שלה.

כל הדיבורים על אוחנה, ברוכיאן, טב"ח הבלם(ובטח השם של יצחקי יעלה שוב בקרוב) רק מצביעים על כך שאלי טביב יודע שלקהל של בית"ר נמאס מהבינוניות של הקבוצה והוא מנסה למצוא גימיקים שימכרו מנויים ויוסיפו עניין סביב הקבוצה(בניית קבוצה טובה יותר כמובן לא באה בחשבון) למרות שאני בספק ענק אם אחד מהשמות יגיע. ראינו כבר ברוב העונה שאת הקהל לא מדגדג בכלל כל "המאבק" על הכרטיס לאירופה והוא לא שש לבוא לטדי וממוצע הקהל נמוך. גם באירופה אין באמת כוונה לבנות קבוצה שתתמודד על עליה לשלב הבתים, בונים על מזל בהגרלות ואולי לקבל מועדון גדול כמו סנט אטיין שימלא את טדי וזהו.

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני שהוא מחפש שחקנים,שיסגור עם מאמן. מהכרות עם הדפוס התנהלות של טביב,מימר לא ימשיך.

14. סמואל אטו Member

קונטה ועטר שיחקו ביחד?
    ראיתי בתקציר שהם החליפו חולצות.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, במשך כל התקופה של עטר בצרפת.

סמואל אטו, Don Joan Roman ו-Drama2 אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.