בית"ר ירושלים 2017/18: מסיימים עונה נוספת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Drama2 הסמל מעל הכל

מה יותר אירוני - בית"ר מפטרת את השריף עקב התבטאות גזענית כלפי ערבים או בני בן זקן, שפוטר/התפטר מק"ש בעקבות חוסר רצון בהכתבת ההרכב, מונה למאמן בית"ר ?

חבל מאוד שאין סאות'פארק בישראל, היו עושים מזה חגיגה.
    דרוריקו הזיכרון שלך קצת לוקה בחסר. מה עם אסף נימני ?

אז שרון מימר התקדם... וגם בנושא של מימר, לדעתי, הפרחים לאיתן, היו'ר לשעבר של ראשון. הוא קידם אותו על דעת עצמו. כמו שבמקרה של לבנדה, רוב הקרדיט מגיע לאייל ברקוביץ', שלקח מאמן נערים חיפאי ושם אותו מאמן של.... ראשון. זה שהוא היה מביך בתור מאמן ראשון זה משהו אחר, מסתבר כשאתה מאמן "את הגדולים" אז זה מתאזן.

2. DRORIKO Member

הנקודה שלי היתה שזה שהיית "העוזר של" לא הופך אותך למאמן טוב בעצמך, וכיוונתי לרנה מולנסטיין שהיה אולי המאמן הכי מביך שהיה לנו(בתחרות עיקשת עם לוזון ועטר) . אני לא אוהב את הזלזול בזרים, אבל מצד שני אני לא אוהב את הקיצוניות השניה שהיא התרפסות בפני זרים רק בשל היותם זרים, ואני מדבר גם על הטור המביך של פז חסדאי מאתמול.

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/17
  3. Drama2 הסמל מעל הכל

@DRORIKO קראתי עכשיו את הטור, וזה בערך מסכם את כל הבעיות בחברה הישראלית - אי אפשר לשבח אדם אחד, מבלי להקטין אדם אחר.

4. סיונרה Member

@DRORIKO הלוגיקה שלך שגויה גם אם המסקנה נכונה. זה שהעוזרים של פרגוסון לא הוכחו כמוצלחים במיוחד לא אומר שזה לא דבר שאנשים יודעים. מי העוזרים של פרגוסון, פופוביץ', ביופורד, מוריניו בזמנו, כולם יודעים. מי העוזר של ברק בכר לא באמת מעניין אף אחד.

EO11 אוהב/ת את זה.
  5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

וזו השורה התחתונה. לדעתי גם אם בעוד 100 שנה אנשים יריצו את אותם שמות חלשים ובנאליים. בסופו של דבר, כל מאמן מתחיל איפה שהוא ותמיד מדובר בהימור, כשבבית"ר היו לא מעט מקרים כאלה, הבולט שבהם הוא השריף שאימן קבוצות תחתית עד הגעתו לבית"ר ובעונה הראשונה הביא אליפות ובעצם הפך בעונה אחת משם "רגיל" לשם בכיר בשוק המאמנים.

אני לא אומר שזה מה שיהיה עם בן זקן, ואני גם חושב שההתנהלות של טביב סביב עמדת המאמן בכלל ובפרט העונה היא מביכה, אבל הגיע הזמן שאוהד הכדורגל הישראלי הממוצע יפנים שהוא לא יודע הכל. שזה שהוא לא מכיר מאמן, לא אומר שאותו מאמן לא טוב, וההפך, יש לא מעט מאמנים מוכרים לכל אוהד כדורגל שלדעתי לפחות חצי מהאנשים בפורום הזה יוכלו לעשות את העבודה (או יותר נכון האין עבודה שהם עושים). במדינת כדורגל שמתפקדת לפי גחמות של סוכנים ומקורבים, טוב לראות שיש בעלי בית כמו טביב, שרצקי ואשר אלון שנותנים צ'אנס למאמנים ומקדמים להם את הקריירה, או לפחות מנסים לקדם.

ממה ששמעתי על בן זקן, מדובר באיש מקצוע איכותי שמבין כדורגל, נראה איך הוא יסתדר בגיל כל כך צעיר ועם חוסר ניסיון בקבוצה לחוצה כמו בית"ר. מקווה שידע להוציא מזה את המיטב ולקדם אותו ואותנו.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי צפיה בתקציר המורחב של המשחק ראיתי שלא טעיתי ושקליימן סרח גם השבוע, קייטה שלח דרדלה לפינה הקרובה ואם קליימן רק מושיט יד הוא לוקח את הכדור אבל כרגיל החליט לצלם את הכדור בדרך לרשת. אם נוציא את המשחק מול סכנין ששושן שיחק אז עד עכשיו בכל המשחקים שקליימן שיחק מלבד הפנדל נגד מכבי פ"ת היה לו חלק בכל שער שספגנו, לא זוכר מצב דומה בעבר.

* אמנם אח"כ הוא לקח 2 שערים אבל עדיין כולם מרגישים שאין ביטחון בשער, כל כדור באיזור הרחבה והלב יורד לתחתונים.

7. Raulito Madridista

קצת חדשות:

- יוסי בניון רשם את משחקו ה-250 בליגת העל כשעלה מהספסל נגד מכבי נתניה והביא למפנה במשחק של בית"ר, ויש לו 85 שערים. העונה כבש שלושה שערים בשישה משחקים.
    - אתמול פורסם בספורט5 שעידן ורד ייקבל הצעה לחוזה ארוך טווח עם השכר הכי גבוה בבית"ר ירושלים. העונה הנפלאה של ורד לא נעלמה מעיניו של הבוס.
    - כמוכן עכשיו נכתב בספורט5 שאלי טביב יקצה מיליון שקלים לחיזוק בינואר כדי שהקבוצה תיתן את המקסימום ואולי תוכל לאיים על אליפות אחרי עשור.

8. alexshw Member

לא אמרו שבניון "נהנה" בבית"ר ו"מקבל כבוד". אך איזו תולעת.
    ומדהים במה הוא עוסק כבר שנים.
    לטובתכם פשוט תזרקו אותו מהמועדון כבר עכשיו.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  9. Telkiyski Member

איזה טמבל אלוהים.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההתנהגות של בניון בכיינית אבל היה לו מקום בהרכב אתמול או לכל הפחות לעלות ולשחק חצי שעה, להכניס אותו בדקה ה-88 זה ניסיון להשפיל אותו מצד בן-זקן שכנראה לא יודע לאן הגיע. ואני גם לא קונה את זה שהוא מנסה להוכיח שהוא הסמכות המקצועית העליונה, להכניס את אדגר במקום עזרא ולעבור לשחק עם סאבו קיצוני שמאלי שהמשחק כבר גמור זאת לא הוראה מטביב? אז למה לעשות משחקי כבוד עם בניון שנראה מצוין מתחילת העונה.

ההרגשה אתמול לפחות אצלי היא כמו אחרי הפסד.
    הסרחנו את הדשא כמו בתקופת רב"ש וניצחנו בלי יותר מדי שיטה או יכולת, בעיקר מזל ומקריות. לאורך זמן קשה לי לראות את זה מחזיק וחבל שדווקא אחרי מספר ארוך של חודשים בהם שיחקנו התקפי מול כל קבוצה ובכל מגרש אנחנו חוזרים לימים שבהם בכל פעם שעלינו ליתרון עברנו לשחק ללא חלוץ ועם 4 דפנסיביים.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואתמול בשידור יורם ארבל דרש מהקהל של מכבי חיפה לתת לו כבוד...נו באמת. בניון חי בבועה שלו וכל מה שמעניין אותו זה יוסי. לא צריך להכניס אותו חמש דקות מהסוף, אבל בלעדיו הקבוצה ניצחה. הבחור היה כבר צריך לפרוש מזמן בטח עם התנהגות שכזאת.

12. Telkiyski Member

הוא לא היה צריך לפרוש מזמן.
    יחסית לגילו הוא מצוין היום לדעתי.

הוא היה צריך לעשות משהו שהוא לא יכול - לשנות את האופי שלו.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  13. zivmay Member

במקום שהקהל של ביתר יבין את הסרטן שהוא מכניס לחדר ההלבשה, הם ממשיכים לעודד אותו כאילו הוא השחקן החשוב בקבוצה.
    באמת שאני כבר לא מופתע מחוסר המודעות של הקהל הזה, יחדיו אתם לא תקחו אליפות גם לא בעוד עשר שנים.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

או 40 שנה.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חסרות סיבות שבגללן לא ניקח אליפות בקרוב אבל עידוד ותמיכה בשחקן הקבוצה שגם נראה מצוין מתחילת העונה וגם בכמה דקות ששיחק בשבת היה כרגיל מאוד מחויב היא לא אחת מהן.

Drama2 ו-EO11 אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.