בית"ר ירושלים 2017/18: מסיימים עונה נוספת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

אני אתעלם מההערה שלך, זה מה שאומרים כשאין מה להגיד. אוחנה לא בא להיות "הפנים היפות" של המועדון ולמכור חולצות. במה הוא הצליח אגב חוץ מהניסיון להילחם בגזענות? המינויים לא קפצו במידה ניכרת. הוא בא על תקן איש מקצוע עם נגיעה בטקטיקה ושיטה גם אם הוא לא מעביר אימונים ועומד על הקווים. ברור שהוא קובע והוא לא שינה את השכונה לא בעמידה על המגרש ולא מחוצה לו. אבל ששש...זה אוחנה ועל אלוהים לא מדברים.

2. עידן444 Member

העבודה של אוחנה בהחלט ניכרת.
    יישור ההדורים בין טביב לראש העיר.
    שינוי בהתנהגות של הקהל.
    לדעתי הורדה למינימום את עניין הגזענות.
    ספונסרים? שם אני לא יודע- אשמח לשמוע מהחברים כאן האם אוחנה שיפר את העניין הזה שלא ממש הולך לבית״ר בשנים האחרונות.
    מקצועית? צריך להיות תמים כדי לחשוב שאוחנה יהיה מקביל של אסי רחמים או ההוא מהמשביר במכבי חיפה.
    ברור שאוחנה גם יביע דעתו בנושאים מקצועיים וזה לא אומר שהוא צריך לרדת לדשא כדי שתהיה לו הזכות לעשות זאת.
    זה אלי אוחנה. הוא לא צריך להוכיח לאף אחד שום דבר- בטח לא בבית״ר ירושלים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

EO11 אוהב/ת את זה.
  3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הבנתי שהיו הצעות של 600 אלף דולר לספונסר, אבל אוחנה רוצה מעל מיליון ובגלל זה אנחנו ״תקועים״ בעניין הזה. בכל השאר הדברים פירטת יפה, אבל יש עוד הרבה דברים קטנים.

4. עידן444 Member

600 אלף דולר זה סכום ענק.
    נשמע לי קצת לא הגיוני לסרב לזה.
    בשקלים זה נשמע יותר הגיוני.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. קשר שמאלי Member

אני מבין שבניון לא צפוי לפתוח מול עכו למרות שורד ועזרא לא כשירים
    מה הסיבה שטביב משפיל אותו?

6. Drama2 הסמל מעל הכל

נראה לי שהוא רוצה להריץ את אדגר, כי לפי איך שזה נראה - הוא מימש את האופציה מהר מידי (אם הוא באמת מימש וזאת לא עוד לקרדה תקשורתית קלאסית)

לירן אוהב/ת את זה.
  7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הוא לא מימש, אבל אדגר לא בהרכב כך או כך.

8. Raulito Madridista

אני יכול להבין את התסכול של בניון שתוהה לעצמו אם גם כאשר חן עזרא ועידן ורד לא משחקים והיריבה היא בסה"כ הפועל עכו - הוא עולה מהספסל בדקה ה-78 - אז מתי לעזאזל יפתח בהרכב? אבל מצד שני אין לו לאן לעזוב. מעמד המאמן בבית"ר יציב כמו שער הדולר. מעניין אותי מה הגישה של אוחנה וטביב אגב כלפיו. מעבר לכך, בית"ר קבוצה גדולה בעונה מעולה, הרי התחנה הבאה אם הוא יעזוב תהיה לאיזו מכבי פ"ת או קשקוש כזה. בלי אצטדיון מלא, בלי באז. כל השמועות האלה מצד בניון בטח לא תורמות לכבוד שלו, חאלאס עם הבכי. והעובדה שלא מדובר בעיתונאי אחד או מקור אינטרנט אחד - מראה שיש בזה מן האמת.

אגב, חייב לומר לגבי שכטר - לא זכרתי אותו אף-פעם כנוגח דגול, בהפועל בדאבל הוא כבש בנגיחה נגד המבורג בליגה האירופית וזהו נראה לי, ובבית"ר יש לו הרבה גולים בראש יחסית.

9. alexshw Member

בניון זה תופעה. במקום לסיים קריירה בצורה מכובדת הוא עוסק בעסקנות כל כך מגוחכת. אני באמת בהלם מהאסון הזה שנקרא חזרת בניון לליגת העל.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים מצד אחד שבניון יוצר יותר מדי כותרות מכוונות ועל הדרך גם גורם לרעש במועדון אבל חשוב לזכור כמה דברים -
    1. בניון בכל המשחקים ששיחק העונה היה טוב ותרם לקבוצה, כך שמקצועית יש לו מקום.
    2. הקבוצה בשבועות האחרונים מאז הסיפסול המכוון של בניון ומאז הגעת בן-זקן נראית רע מאוד כך שאין הצדקה מקצועית לספסול של בניון.ועוד משהו הדקות הטובות ביותר של בית"ר תחת בב"ז היו בחצי שעה האחרונה נגד נתניה שבניון נכנס ושינה את המשחק.
    3. לא נראה לי שבניון בעצמו דורש להיות שחקן הרכב, הוא רוצה להיות חלק לגיטימי מהרוטציה מה שלא קורה בשבועות האחרונים.

בכל מקרה אני מסכים שאין לו לאן ללכת, זה או לעזוב לקבוצה בלי קהל או לפרוש וגם ככה כולנו יודעים שזמנו של בב"ז כאן קצוב.

11. Raulito Madridista

מתוך 'ישראל היום': בית"ר ירושלים: איתי שכטר יתבקש לקצץ כדי להישאר
    החלוץ שמסיים חוזה בתום העונה יקבל הצעה לחתום לשנתיים בשכר מופחת • בימים הקרובים תיתכן "פגישת הרגעה" עם בניון: "טביב ואוחנה היו רוצים שישחק יותר, ההחלטות הן נטו של המאמן"(נכתב שהוא מבוקש ע"י מכבי נתניה ובני-יהודה)

לא רואה שום סיבה ששכטר צריך להסכים לקצץ בשכר, הוא בכושר מצוין ונכנס לשנים האחרונות בקריירה שלו. או.קיי, טוב לו בבית"ר והוא החייה את הקריירה מחדש, ועדיין זה ביזנס, הוא בטח לא 'בית"רי בדם'. הוא לא יגיע לקבוצת צמרת אחרת בארץ ובטח לא ייצא לחו"ל, ועדיין. לגבי בניון - לא חושב שמישהו בבית"ר מאמין למה שהם אמרו החוצה, בני בן-זקן הוא חותמת גומי.

12. סמואל אטו Member

הוא יצטרך לקצץ כי חיפה משתתפת בשכר שלו.
    תתקנו אותי אם אני טועה.

13. סיונרה Member

טביב סוחר, לפטרוזיליה ולעגבניה לא אכפת כמה משלמים להן, הוא חושב שגם שחקני כדורגל הם כאלה. מעניין כמה פעמים אנחנו נידפק עד שייפול לו האסימון.
    אמנם לשכטר אין ממש לאן ללכת, אבל זה לא אומר שהוא יהיה מוכן להבליג על זה שמתגמלים את היכולת הטובה שלו בקיצוץ בשכר.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הגישה זו, שלשכטר אין לאן ללכת, תדפוק אותנו חזק. הוא אחד החלוצים הטובים בליגה ויש לו מקום גם במכבי וב"ש (כשחקן רוטציה). אם זה הוא או בן סהר בשכר מופקע, אני מעדיף את שכטר קל.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה היא מה השכר של שכטר כיום וכמה טביב יהיה מוכן לשלם לו החל מהעונה הבאה.
    יש כבוד לקפטן שלנו על היכולת, השערים והבישולים הרבים מאז שהגיע אבל לא צריך מיקרוסקופ כדי לראות שהוא גומר את האוויר מהר מאוד ותמיד נראה עייף, אני בטוח שטביב כבר הבחין בזה מזמן ולכן לדעתו שכטר בחוזה חדש יהיה שווה פחות. דעתי האישית בכל אופן היא ששכטר חשוב מאוד לבית"ר אבל החל מהעונה הבאה אם רוצים להשתפר ולהשתדרג יש צורך בחלוץ בכיר יותר שישחק לפניו.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.