בית"ר ירושלים 2017/18: מסיימים עונה נוספת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

אני חייב להיות כנה ולומר כשקראתי את הכותרת לא לקחתי בחשבון שמכבי חיפה משתתפת בחלק מהשכר שלו, אבל האמת שגם הדיווח ב-'ישראל היום' לא הזכיר את זה. רוצה לומר: שכטר לא טיפש, הוא לא ירוויח כפי שהיה אמור להרוויח במכבי חיפה אבל אני לא רואה סיבה שיוותר על שקל ביחס לשכר הבסיס בבית"ר. ועוד יותר ספציפי - לא אמרתי לפתוח את החוזה שלו, אבל בטח שלא לקצץ. גם בדאבל של הפועל אמרו על שכטר(אמיר אפרת) שהוא שופך לאגר מאוד מהר, אין לו כושר יוצא דופן והוא שכונתי, ועדיין, הוא נותן ב-60 דק' הרבה יותר ממה שחלוצים אחרים נותנים. שכטר יישאר בבית"ר כי אני לא רואה את מכבי מהמרת עליו(היה מועמד לשם כל-כך הרבה פעמים), הוא לא יחזור לחיפה והפועל ת"א לא רלוונטית. באר-שבע גם כן לא. אבל הגישה לא נכונה.

חלוץ בכיר יותר משכטר שישחק לפניו = להשקיע יותר כסף, בין אם בשכר ובין אם בכרטיס שחקן או להמר על זר - > טביב לא כל-כך אוהב את זה.

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. סיונרה Member

בכותרת רשום קשר, בכתבה חלוץ. משום מה נדמה לי שאין להם מושג מי הוא.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב אחרי בדיקה קצרה, לא חלוץ אלא ווינגר שיכול לשחק גם כחלוץ שני.
    שיחק בקביעות מתחילת השנה בליגה הדנית(השלים 90 דקות לפני שבוע וחצי) כך שאין בעיית כושר משחק, החוזה שלו נגמר בסוף החודש אז אני מניח שהוא יוכל להתחיל לשחק רק מינואר.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

החתמה שלפחות על הנייר היא מעולה. נכון שהדחיפות לחיזוק ההגנה היא הרבה יותר גבוהה, אבל הייתה לנו פה הזדמנות להחתים שחקן שהוכיח את עצמו בליגה שהיא פחות או יותר ברמה של הישראלית, שלא יחשב כזר ובהעברה חופשית וניצלנו אותה. אין לנו מה להפסיד.

6. Drama2 הסמל מעל הכל

@Nigel de Jong יש סיכוי שנראה את רוז בינואר בבית'ר?
    או לצורך העניין כל בלם אחר?

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש סיכוי כמובן אבל אם לא יקרה זה בגלל הזרים.
    נצטרך לוותר על סאבו או אדגר. נכון להיום סאבו טוב יותר מאדגר אבל אדגר זאת השקעה של טביב ואני לא חושב שטביב יסכים להוריד את הערך מהנכס שלו ולשלוח אותו בינואר ללאומית. אם יחליטו להשאיל את אדגר וסאבו נשאר אז בכל שבוע הוא או ז'אורז'יניו יצטרכו לשבת על הספסל ושניהם זרים יקרים ואני לא יודע עד כמה טביב ישמח להושיב בכל שבת זר יקר על הספסל. ההיגיון המקצועי כאן ברור אבל יש אלי טביב שמקבל את ההחלטות ואסור לשכוח את זה.

מבחינת רוז, הוא אמנם נכנס לרוטציה של לוריאן בשבועות האחרונים בגלל אילוצים אבל לא נראה לי שתהיה בעיה גדולה להביא אותו בינואר כי במעמד שלו הוא לא ישאר בלם שלישי/רביעי בליגה השניה בצרפת. הוא גם רוצה להגיע אבל שוב סוגיית הזרים כאן בעייתית ואולי יעדיפו ללכת על אופציה ישראלית כמו גוטליב או חס וחלילה להישאר עם המצב הקיים.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  8. סיונרה Member

בית"ר צריכה להחליט אם היא רוצה ללכת קדימה ולהיאבק על המקום השני ואולי אפילו על אליפות, או שטוב לנו במצב הנוכחי. בלם לבד, כל עוד בני בן זקן מאמן את הקבוצה לא באמת יעשה שינוי מספיק, ואז נשאלת השאלה בשביל מה להשקיע, לשחרר שחקנים, למצוא איזון מחדש בקבוצה.

EO11 אוהב/ת את זה.
  9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הצורך בבלם הוא כאין ואפס לעומת הצורך במאמן.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

היינו צריכים בלם גם כאשר מימר והשריף היו כאן במשבצת של הליצן.
    בכל מקרה רוז עולה היום בהרכב לוריאן וגם מבקיע את שער הניצחון(ברגל) בדקה ה-87 בניצחון 1-2 על סושו שמעלה את לוריאן למקום המוביל למבחנים ובמילים אחרות מתרחק מבית"ר.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@Nigel de Jong מה עם אדם לאנג ההונגרי מדיז׳ון? היה כבר סגור אצלנו ובשביל פול אדגר ויתרנו עליו.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

זה לא ממש משנה מי המאמן, טביב עד עכשיו בכל הזדמנות שהיתה לו הוכיח שמתי שהיתה צריכה להתקבל החלטה אם עושים את הצעד הנוסף הזה כדי להתחרות על האליפות או להשאר במקום טוב בפלייאוף העליון, הוא בחר באופציה השנייה. אין לי ספק שגם הפעם הוא יבחר באופציה הנוחה יותר מבחינתו של לסיים במקומות 3-4.

13. סיונרה Member

אתה צודק, אבל זה לא משנה את העובדה שהגענו לעונה הזאת, כנראה שלא בכוונה, עם סגל שבתוספת של בלם סביר ומאמן נורמלי, יכול להיאבק על האליפות.

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא יעזוב את דיז'ון בינואר בודאות.
    רצו להיפטר ממנו כבר בספטמבר לאחר שהביאו ביום האחרון של ההעברות את פאפי ז'ילובוג'י אקס צ'לסי אבל אז העסקה איתנו לא יצאה אל הפועל, הוא יושב על הספסל ברוב המחזורים כי ווסלי לוטואה שהיה מבוקש במכבי בקיץ נפצע כבר במחזור הראשון אבל הוא בתהליכי חזרה לכשירות וברגע שיחזור לרוטציה לאנג יהפוך להיות שחקן אימונים. ממה שקראתי עליו מהאוהדים של דיז'ון הוא שחקן עם מנטאליות חלשה, כלומר יש לו יכולות אבל ברגע שהוא מתחיל להרגיש לחץ הוא כושל בפעולות הבסיסיות. מכל בחינה רוז נראה בלם הרבה יותר מרשים ממנו אבל אני לא רואה אותו עוזב את לוריאן בינואר ללא תמורה אחרי אתמול.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  15. yedidel Member

איזה סיבה יש לטביב לפטר את בני בן-זקן? זול, מביא תוצאות, ולא עומד על שלו יותר מדי שבא לטביב להכניס את בניון להרכב.
    ממש מעניין את טביב תגובות הקהל

מצב נושא:
הנושא נעול.