בית"ר ירושלים 2017/18: מסיימים עונה נוספת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש המון דרכים להביע מחאה, חרם אוהדים יכול להתאים.
    אני לא הייתי מתנגד לחרם אוהדים במשחק הקרוב נגד מכבי, במקום 25 אלף אוהדים שישחקו נגד יציעים ריקים זה יעביר מצוין את המסר תאמין לי.
    להביא "מאמן" שפסגת הקריירה שלו מסתכמת בעפולה, קטמון ופיטורים בשידור חי אחרי שבועיים בק"ש זה לעשות מאיתנו צחוק, לא לפטר אותו אחרי חודשיים של כדורגל מחריד ועוד לאיים על הקהל בכל מיני סקנציות על מנת שיפסיקו למחות זאת כבר חוצפה.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כן, חרם אוהדים זו דרך להיפטר מבן זקן, לא למנוע רכש בינואר. למדת הרבה מהשנים עם טביב אני מבין.

3. Raulito Madridista

איתי שכטר בראיון ל-'ידיעות אחרונות': "יכולים לרוץ חזק עד הסוף עם חיזוק-שניים בינואר. אני בכושר הטוב בקריירה שלי".
    עוד כותרת יצירתית: "יצאתי מהחושך של מכבי חיפה לאור של בית"ר ירושלים"| הוא מדבר גם על בניון, המאמנים, טביב ועוד.

https://images1.ynet.co.il/PicServer5/2017/12/14/8216605/8216604010001009801463no.Xxx

מספרים:
    - 83 שערי ליגה ב-257 משחקים, ועוד 36 בישולים - מדורג 55 בדירוג מבקיעי כל הזמנים.
    - 24 שערים במדי בית"ר בכל המסגרות בשנתיים, עדיין 9 פחות בהשוואה לתקופה בהפועל ת"א.
    - 21 פנדלים סחט איתי שכטר בקריירה במסגרת הליגה - מקום רביעי בדירוג כל הזמני.
    - חלוקת השערים: 4 בעיטות מחוץ לרחבת ה-16, 9 פנדלים, 11 שערים בנגיחות ו-63 שערים ברגל.
    - לא מזמן קראתי ששכטר השחקן שכבש הכי הרבה פעמים העונה את השער הראשון, 5 פעמים נדמה לי.

שכטר אחד החלוצים הטובים בארץ ואני שונא את בית"ר מן הסתם אבל אותו אני אוהב. אבל חבל על הלקק המיותר, התקופה היפה בקריירה שלו הייתה בהפועל, איך אפשר להשוות. גם קבוצתית וגם אישית. ברור שהוא היה בקבוצה טובה יותר אבל גם שכטר עצמו היה בלתי-ניתן לעצירה.

4. Telkiyski Member

קריירה מפוספסת.
    היה יכול להגיע יותר רחוק אלמלא פריקת הכתף ההיא. לפחות לדעתי.

מה שכן, אין לו את האופי של יצחקי ושאר הלהטוטנים שחזרו לקוסקוס של אמא.

5. Raulito Madridista

הוא היה שולח את הכדור קדימה והיה מצליח לעבור על הקו גם אם היה רק סנטימטר פנוי. הכדרור שלו נראה מסורבל, לא אלגנטי כמו של עטר למשל אבל הכל רק אחיזת עיניים, שכטר לא פראייר. אם לא הפציעה ההיא אני מניח שהפועל הייתה גם זוכה באליפות, שמח שאת הפריצה הגדולה באמת הוא עשה אצלינו וזכינו לעונה אחת גדולה. הבונדסליגה הייתה תפורה עליו. חייב לומר שלמרות כל החרא שיש במכבי חיפה - הוא באמת נכשל שם והיה נראה לא שחקן כדורגל, וגם הקאמבק בהפועל ב-2013/14 היה כושל. החמיץ באירופה ולא רץ, מתח שריר בפתיחת הדרבי, אינסוף החמצות בטדי. לא הביא שום ערך מוסף והיה כואב לי איך שזה נגמר(כמובן שהוא לא אשם במחדל הכלכלי של המועדון ובכל השערוריות שלא היו על כר הדשא).

עידן444 אוהב/ת את זה.
  6. סיונרה Member

כשאתה רואה את שכטר על המגרש אתה מבין שאין לו את האופי הדרוש להצלחה. כשיש סיכוי למגע ברחבה הוא תמיד יעדיף ליפול מאשר להתאמץ קצת ולנסות לכבוש בכל מקרה.

Doritoz ו-גלץ אוהבים את זה.
  7. DRORIKO Member

אני כמעט לא רואה את המשחקים שלכם אז אני לא אחלק לו ציונים, אבל התפוקה שלו עד עכשיו היא לא רעה, 7 שערים שמתפרסים על 6 משחקים. מבחינת הכיבושים אפשר להגיד שהוא עומד בציפיות לא?

8. סיונרה Member

איפה ראית שאני טוען אחרת?

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

10. סיונרה Member

איזה קטע זה שקיצוני מוסלמי שבית"ר לא רוצה להביא אז בית"ר לא בסדר, אבל אם הוא היה מוסלמי קיצוני אז לאף אחד לא הייתה בעיה.
    בגדול אני כרגע נגד קיצונים, משני הצדדים. צריך בלם.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מתפשר על בלם מוסלמי?

12. סיונרה Member

אם כבר מביאים מוסלמי, אז שיהיה בלם, ולא קיצוני.

13. DRORIKO Member

14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשמע כמו שחקן מפוצץ כישרון,קלאסי לבית"ר שמתמחה בלהחיות קריירות של שחקנים. אבל אם אני לא טועה הוא משחק על המשבצת של ורד.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

על המשבצת של עזרא אבל יכול לשחק גם בימין.

ורד אגב לא בטוח יחזור העונה בתסריט פסימי ולא מופרך.

מצב נושא:
הנושא נעול.