בית"ר ירושלים 2017/18: למרות כל הבלאגן רצים בצמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏30/6/17.

1. סיונרה

סיונרה Member

הקהל פשוט מבהיר לו את גבולות הגזרה. אתה יכול לא להביא כסף מהבית ולהתנהל בשרירותיות עם החתמות של שחקנים, אבל לא לחבל בשאיפות של הקבוצה. העונה הזאת לצערי החזקנו קצת יותר מדי זמן עם ציפיות לפני שהפסאודו-אימון עשה את שלו. לרוע מזלנו ניצחון על חיפה ותיקו במשחק העונה יכולים להמשיך את התקוות לעוד כמה מחזורים ככה שזה רק יכאב יותר בסוף.

2. Raulito

Raulito Madridista מנהל

אני לא זוכר כבר הרבה זמן בעלים בכדורגל עם עין כל-כך טובה לשחקנים, אין שנה אחת שבית"ר לא מביאה שחקן בגרושים והוא בינגו. נניח שקונט הוא פוקס - וגם את זה צריך לדעת לזהות - הוא זיהה את ואראן, לפניכן את אצילי ומי לא עבר אצל טביב שעושה פעולה אחת טובה ואז מקלקל. בהפועל הבנתי את זה שלא אהב לשלם ביד רחבה כמו שמוני הראל שהוא גם אוהד - הבטיח לאבוטבול ולאלא, אבל זה היה שונה.
    כרגע טביב משחק עם שכטר ולדעתי זו הסיבה שהגיע חלוץ - כדי להלחיץ אותו, הרי ברור שבית"ר הייתה חייבת בלם. למזלו של טביב - לא רואה את מכבי ובאר-שבע לוחמות על שכטר בכל הכוח בעיקר בגלל הגיל שלו ועוד כל מיני שטויות, הוא אוטוטו גם בן 31, אבל כששחקן עדיין לא חותם על חוזה חדש - כאילו היציע קורא לו. מעניין אם הקהל יקבל את זה בשתיקה.

חלק מהמהלכים של טביב אני יכול להבין, לא היה טעם להילחם על אייבינדר וגם רוקאביצה נניח שביקרתי המון על המהלך הזה - בחיפה הוא לא הצליח. אבל מה שקרה עם אצילי למשל, ובעיקר חסוס רואדה שאמר "יכלו להשאיר אותי", ושטביב התאהב בלקנות בזול ולחפש מציאות כמו ונגר.

3. סיונרה

סיונרה Member

חשבתי ככה לפני, אבל אחרי שקראתי את הראיון איתו בוואלה אפשר להגיד שוארן אחד הגברים. חבל שלכדורגלנים ישראלים אין כזה אופי, כי מבחינת כישרון הוא לא מהבולטים בליגה.

Drama2 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!