בית"ר ירושלים 2017/18: מסיימים עונה נוספת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

מצחיק גם שכב"ש מנסה לקחת שחקנים מביתר זה דורסנות ורשעות, אבל כשקרויף עשה אותו דבר בדיוק להפועל ת"א (מחטפים כמו ורמוט, טבח החלוץ) אז זה היה ניהול מדהים ו"שוב קרויף עשה בית ספר לכולם" ושאר הקלישאות של תקופת הפרה התגלות הבלוף.

נערך לאחרונה ב: ‏24/4/18
  2. yakov_y YNWA

ומה עם רועי זיכרי ? ב-4 לינואר חתם, תוך 3 ימים לדעתך סידרו הכל ? אני חושב שדיברו איתו הרבה לפני וזאת יריבה ישירה באותו זמן לעלייה.

ומה אתה רוצה ממכבי ת״א בעניין בן חיים ? גם מבחינה מוסרית הכל היה בסדר כאן, פעם הבאה אל תשאיר 75% מהכרטיס לאבי לוזון.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  3. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

חוץ מגנבת דעת ברמה הגבוהה ביותר מצדך, מה הבעיה בתלונה הזו?

וממש מפתיע שאוהדי באר שבע הספורטיבית מוחאים לך כפיים, במקרה הזה הגמל לא רואה את הדבשת שלו. תרתי משמע.

Nigel de Jong, עידן444 ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אגב, שלא תטעו, אוהדי בית״ר לא אוכלים את הלוקש. טביב יכול להאשים רק את עצמו במצב הזה, ואני אמנם מתעצבן ממה שב״ש עושה, אבל זה לגיטימי.

5. עידן444 Member

והקומבינות עם אוסידון כדי לגנוב מנתניה עבור צ׳קים בלי כיסוי את שוינפלד, פאדי ובארי ואת הראשונים אחר כך למכור למכבי ת״א?
    אחלה סיבוב עשו כל הגוויה מנתניה בחסות הטינופות אוסידון ורני מנשה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Telkiyski Member

הפועל עשתה לכפר סבא מכבי עם זיקרי וגם כתבתי את זה פה בזמנו.

ותסלח לי אבל המחטף ההוא עם טב"ח החלוץ שניה לפני פתיחת העונה לא היה כזה מוסרי.
    זה בטח לא היה יותר מוסרי מזה שב"ש פנתה לשכטר.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אתם מתנצחים פה כאילו זה קרב בין אוהדים על כבוד הקבוצות.... יש עובדות, יש התכתבויות, יש עדים. אם יש בדברים בגו, תוגש תלונה, אם תוגש תלונה- יחקרו, אם יש עדים, מסמכים, מיילים, הודעות וכדומה- ימצאו, יאשימו ויטילו עונש בצדק גמור. אם לא ימצאו, או לא תוגש תלונה, אז אין כלום.. מאוד פשוט.

לפי הבנתי 2 הסעיפים הבעייתיים יותר של באר שבע הם כאלו:

1. לא יידעה את בית"ר על פנייה לשכטר- אכן צריך ליידע בצורה רשמית. (אני לא משוכנע או יודע שזה אכן נכון, אני מבין שזו עיקר הבעיה). אגב, אם זה אכן נכון- זה סעיף שטותי שאני אפילו לא יכול לכעוס עליו, גם אם אני מהצד של בית"ר וגם אם מהצד של באר שבע.
    2. עניין סאבו- יש לבית"ר אופציה עליו, כנראה שנעשתה פנייה לפאוק (נשים בצד את העובדה שאני לא רואה מה אנחנו מתעניינים בו) . השאלה היא איך באר שבע אמורה לדעת שיש לבית"ר אופציה לפני שהיא פונה? יש את המידע הזה כתוב איפשהו לפני שפונים לסוכן או לשחקן?

8. Telkiyski Member

למה זו גניבת דעת?
    ביטר לא מועדון גזעני?
    טביבי הוא לא עבריין מורשע?

מצחיק שמועדון כזה מלין על מוסריות עכשיו.

9. yakov_y YNWA

כמו שכתבתי, הפנייה לשכטר, ממן, שיימן חוקית ולי אין בעיה עם זה.
    לי מפריע העניין עם דיא סבע ועכשיו השמועות על סאבו ועזרא.

מה הבעיה עם הקנייה של מכבי ת״א על טל בן חיים ? לא רואה כאן שום בעיה מוסרית.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@לירן מבחינת האופציה, אז בדיקה קצרה בתקשורת כבר מראה שרוב הסיכויים שיש כזו (רוב הסיכויים כי אין דבר בטוח בתקשורת). אם היו בודקים מול הסוכן או מול בית״ר, היו מגלים שיש. מה שכן, אם ב״ש פנתה לפאוק, אז אני לא יודע מה החוק לגביי בית״ר, כי מבחינת החוק היבש היא בסדר (פנתה לקבוצה של סאבו לפניי שפנתה אליו).

11. Telkiyski Member

לך אין בעיה עם זה.
    לאחרים כן.
    צבוע בעיני שאותם אנשים שכ"כ נגעלים ממה שב"ש עשו עם ממן או שיימן היו בחלקם גם אלה שמיהרו לשבח את ה"ניהול" המדהים של קרויף כשזה עשה מהלכים לא פחות "מסריחים" ממה שעושה "אלונה".

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קבוצות אמורות לדלות מידע כזה מהתקשורת? זה לא נשמע לי רציני שקבוצה תדע אם שחקן רלוונטי עבורה או לא על פי דיווחי תקשורת על החוזה של אותו שחקן.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא, אבל זה מהווה אינדיקציה או לכל הפחות סיבה לברר באופן מעמיק מול גורם רשמי שמייצג את השחקן או אחת הקבוצות. בוא נגיד ככה, אם באמת ב״ש עשתה פנייה לפאוק וסאבו, הסיכוי שהיא לא ידעה על אופציה של בית״ר הוא נמוך. השאלה מה החוק אומר לגביי זה.

בכל מקרה, ב״ש לא תקבל פה עונש רציני כך או כך.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שאלה, אם אלונה פנתה לסוכן נגיד כדי שיפתה את סבע, ואייל סגל יודע מזה, למה הוא לא צלב אותה בתקשורת ולא תבע אותה או הגיש תלונה נגדה? סגל עושה עליי רושם של בחור מאוד חד, מאוד ישיר, מאוד קנאי לנכסים ולקבוצה שלו. ניר קלינגר העז לומר על נתניה משהו שלא היה לרוחו וסגל עשה לו רצח אופי בתקשורת.. איך יכול להיות שסגל עבר על דבר כזה בשתיקה ולא פעל?

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא על זה ולא על שכטר... שכטר זמין לניהול מו"מ, נגיד ולא עדכנו את בית"ר, באמת שלא מובן לי למה, זה באמת לא בסדר ונראה רע מאוד. אבל זה לא משהו שהיה משנה את המהות של המקרה, גם פה לא צפוי להתפתח משהו רציני.

לגבי עזרא, הוא תחת חוזה, קשה לי להאמין שנעשתה אליו פנייה. לגבי ורד, גם לא שמעתי כלום.

מצב נושא:
הנושא נעול.