בית"ר ירושלים 2017/18: מסיימים עונה נוספת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

רק שדי ברור שהכל מתערבב- גם ההצעה על השחקן וגם ההצעה לשחקן.
    בסופו של דבר תופרים פה עסקה.
    אבל אתה לא יכול לבוא ולהתלונן לגורם רשמי על פי ניחושים. אז סגל אמר שאלונה נהנית מהספק.
    ביננו, ברור שלדיא סבע כבר אוכלים את הראש בלי סוף. התקשורת, קבוצות אחרות, סוכנים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. סמואל אטו Member

קבוצות גם רוצות לדעת מה השחקן מרוויח וכמה הם צריכות להציע כדי בכלל לחשוב על להיכנס לעסקה.

3. עידן444 Member

כשכל זה קורה תוך כדי מאבק אליפות זה מלוכלך.
    תן לי דוגמאות כאלה בעולם. לדעתי הן מעטות ומלוכלכות.

4. עידן444 Member

ברור.
    ויקי וקנין הביאה את ההצעה הראשונה מסין(ככל הידוע לי היא בכלל לא הסוכנת שלו) ומכבי ת״א סירבה.
    אדם קידן הביא את ההצעה שיצאה לפועל. הוא כן עובד יחד עם הקצבים.
    אבל הסדר צריך להיות ברור- קודם כל הצעה למועדון ורק אז כניסה למומ מול השחקן.
    כשאני הייתי משחק מנגר בשנות ה 90 ותחילת שנות ה 2000(לא יודע איך זה היום- אולי השתכלל) והייתי רוצה שחקן- ברגע שהמועדון היה מסרב- נגמר הסיפור. אין לי שום גישה לשחקן. ככה זה לפי הספר.
    ברור שזה לא כך במציאות וכשהגיעה הצעה מסין על ערן זהבי זהבי ביקש להשתחרר לסין לא כי זה משתלם לגולדהאר אלא כי הוא ידע כמה הוא הולך להרוויח שם. אבל זה ישראל וזה סין. ובמקרה שבתאי זו ב״ש בצמרת מול רעננה, מועדון קטן באמצע טבלה מינוס.
    טוען מה שטענתי גם במקרה ממן ושיימן- תוך כדי מאבק אליפות זה חוקי אבל מסריח, לא אתי ולא ספורטיבי.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה בעיני המתבונן. קבוצה רוצה להבטיח ששחקן יגיע אליה, אז היא ממהרת לפנות אליו ברגע שמותר לה. אם באר שבע הייתה מחכה חצי שנה, מישהו היה מבטיח לה שהוא לא יסכם בהפועל חיפה או שפתאום תגיע מכבי תל אביב ותגיש עליו הצעה? פעלו מהר כדי להביא שחקן שהם רוצים. באיזה מיקום אותה קבוצה מתחרה לא אמור להיות בכלל עניין. זו לא בעיה של הקבוצה המציעה ואני לא רואה למה המהלך הזה לא ספורטיבי. זה בהחלט צעד כואב עבור הקבוצה דלת האמצעים יותר, בהחלט מרגיז ואפילו כואב. אבל ככה זה עובד.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

נהדר סופסוף קצת עניין ולכלוך ביריבות היבשה הזאת בין המועדונים.

כמו הרוב כאן אני לא יודע מה קרה, אם פנו ואיך פנו מה שכן כל אופציה שהועלתה כאן נשמעת לי הגיונית ולא מופרכת.
    ההערכה שלי היא שבאר-שבע כמו כל הכדורגל הישראלי בודקת קודם אצל הסוכן והמקורבים ודואגת להעביר לו את המסרים שהיא רוצה שיגיעו לשחקן, ההבדל בינה לרוב המועדונים הוא בפן הכספי, לב"ש יש ארנק גדול יותר מרוב הקבוצות בארץ ואצלה כל שחקן ירוויח יותר מכמעט כל קבוצה אחרת בארץ. אני מניח שגם קבוצות אחרות כבר בדקו באותה דרך לגבי שחקנים אחרים בבית"ר אבל אם בהפועל חיפה/נתניה/כל קבוצה אחרת בסדר גודל דומה שחקן אצלנו ירוויח סכום זהה או גג שדרוג קטן בשכר אצל באר-שבע הוא יקבל חוזה כפול ולפעמים יותר. זה מסובב את הראש ומשפיע, אולי חוקי ולגיטימי אבל מסריח.

7. Noam77 Member

מסריח גם שביתר ירושלים גיששה אצל תורג’מן, יריבה לצמרת ולגמר הגביע.
    ולא, לא שלחו שום מכתב להפועל חיפה.

אז שהעבריין המורשע יסתכל קודם כל במראה.

8. קשר ימני Member

איך אישור עבודה קשור לזה שאסור לפנות לשחקן שמסיים חוזה עד חודש לפני תום החוזה?

9. yedidel Member

טביב כבר חתם על המכתב תלונה או שהוא עדיין מצונן?

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כתבתי כבר, כולן עושות את זה אבל ההבדל הוא שבית"ר אולי מציעה לתורג'מן שכר זהה או מעט משודרג וב"ש/חיפה/מכבי מציעות שכר כפול ולפעמים משולש. אין שחקן שהראש שלו לא יסתובב במקרה כזה, אולי רק מקרים מיוחדים כמו עידן ורד שבא ממשפחה עשירה ויכול להרשות לעצמו לשחק איפה שהוא רוצה.

ומצחיק שאתם נעלבים כמו ילדות בנות 4 ברגע שאומרים משהו טיפה רע על המועדון שלכם ומנסים "להכניס" לנו עם העבריין מורשע בכל הודעה שניה על טביב כאילו אנחנו אוהדי בית"ר כאן בעדו ולא השתמשנו במילים חריפות יותר נגדו, תנסו קלף אחר.

oFiRzZz, EO11 ו-לירן אוהבים את זה.
  11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. כשאלי טביב, הבעלים הישר והערכי של בית"ר י"ם, החתים את בני בן זקן, כשהוא היה בתפקיד כמאמן עפולה, איך זה התבצע?
    אז אגב, עפולה לא רק דיברה, אלא גם הגישה תלונה רשמית להתאחדות לכדורגל -
    בני בן זקן הוצג כמאמן בית"ר ירושלים, הפועל עפולה הגישה תלונה - וואלה! ספורט
    "הפועל עפולה הגישה תלונה רשמית להתאחדות לכדורגל, נגד בית"ר ירושלים ובן זקן, בטענה כי "ניהלו משא ומתן במחשכים" ובבקשה להגיש כתב אישום נגדם בעקבות ביצוע עבירות משמעת בהתאם לתקנון ההתאחדות. בתלונה שהועברה להתאחדות נכתב: "הפועל עפולה נדהמה ערב יום כיפור לשמוי בתקשורת שהמאמן בני בן זקן, לו הסכם תקף עם הקבוצה, ניהל משא ומתן וחתם עם קבוצת בית"ר ירושלים והודיע מהרגע להרגע שהוא מתפטר ועובר לבית"ר. הצדדים ניהלו משא ומתן במחשכים, כאשר בית"ר שותפה גם להפרת חוזה של בן זקן, שבעצמו הפר בבוטות את ההסכם".

2. לפי מה שאני יודע, השמועות על סאבו היו לפני חודשים רבים. תחשבו לבד למה מעלים את זה עכשיו ועוד טוענים שהייתה פניה רשמית לפאוק (שלא הייתה כמובן).

3. חן עזרא הוא באר שבעי וההורים שלו עד היום גרים ליד איצטדיון וסרמיל. אני בעצמי פגשתי אותו בסופר פארם לפני מס' שבועות והוא מבקר את ההורים שלו לא מעט. אם היינו רוצים את חן עזרא, הוא היה מגיע כשהיה שחקן חופשי, והיה גם נותן לנו עדיפות על היתר.

4. גם לגבי שכטר, השמועות היו לפני כמה שבועות, עד שהבינו אצלנו שמכבי תל אביב מציעה לשכטר חוזה באורך ובגובה שאצלנו לא יציעו ולכן גם כאן ברור למה בית"ר מעלה את הנושא עכשיו למרות שלא הייתה הצעה.

* בכל מקרה, זה תמים לחשוב שהסוכנים של השחקנים שמסיימים חוזה בקיץ (ולא רק הם) לא בודקים להם אופציות כבר עכשיו. יש המון שחקנים שאפילו מחתימים סוכנים בתקופה הזאת בכל מיני מדינות רק כדי שהסוכנים ימצאו להם קבוצה. מי שחושב שאין לסבע לדוגמא סוכנים שונים שמחפשים לו קבוצות בחו"ל (ויקבלו אחוזים כמובן במידה והוא בסופו של דבר יעבור לאותה קבוצה) הוא תמים.
    לא רואה בעיה בסוכן של שחקן שפונה למועדון ואומר לו שהשחקן מוכן או רוצה להגיע למועדון. הכל כמובן בכפוף לסיכום עם המועדון (במקרה של שחקן עם חוזה כמו סבע) או הודעה למועדון (כמו במקרה חנן ממן למשל). כל עוד המועדון לא פנה ישירות לשחקן, ולא סגר איתו תנאים כספיים או חתם איתו על חוזה אין עם זה שוב בעיה מבחינתי.
    לראדי נגמר החוזה בקיץ, כל העולם יודע שסכנין רוצים אותו ושהם כבר דיברו עם הסוכן שלו. כל עוד ראדי לא חותם אצלם על חוזה כרגע או לא מסכם את התנאים הכספיים זה לא צריך לעניין אותנו בכלל, וגם אז אם הם יודיעו בכתב הם יכולים לעשות מה שהם רוצים.

שורה תחתונה, בית"ר י"ם מחפשת לייצר מלחמה פסיכולוגית במסגרת מאבק האליפות, אף אחד מהשמות שהוזכרו לא יגיע אלינו בקיץ...

hbs7, Raulito ו-לירן אוהבים את זה.
  12. Telkiyski Member

13. עידן444 Member

מישהו כאן אמר שקרויף גאון?
    מישהו בתקשורת טוען שב״ש דורסנית?
    אתה מערבב בין תפוחים לגויאבות.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  14. Telkiyski Member

ברור שמישהו פה אמר שקרויף גאון.
    תחזור 3-4 שנים אחורה לימים שהוא זלל פה אליפויות נגד בן אלגרבלי ואבוחצירא ותראה איזה תשבוחות על הגאונות והניהול.

וכן, בתקשורת טוענים שב"ש דורסנית במספר מקומות.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה באר שבע עשתה (או מכבי בעבר), כן יודע שעד שלא הוגשה תלונה זה בעיקר ניסיון למלחמה פסיכולוגית במאבק האליפות.
    דרך אגב, במקרה של רעננה ושבתאי כן הוגשה תלונה, והבדיקה הוציאה את באר שבע זכאית, כשבסופו של דבר אשר אלון גם התנצל בפני אלונה (ואז החתים חזרה את שבתאי ברעננה כשהעיסקה נסגרה עוד לפני תחילת חלון ההעברות של ינואר, כששבתאי מעדכן את באר שבע ומבקש להשתחרר כי הוא רוצה לקבל דקות משחק וברעננה הבטיחו לו דקות משחק קבועות, כלומר היה סגור אצל אלון עוד לפני שיקבל את השחרור מבאר שבע).

מצב נושא:
הנושא נעול.