בית"ר ירושלים 2017/18: מסיימים עונה נוספת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

גאון במדיניות הרכש שלו?
    בכל השנים רק ירדו עליו.
    אפילו על שחקנים כמו קרלוס גרסיה, ואיגיבור שבסך הכל די הצליחו.
    מחמיאים לו על פריצה. היחיד מהזרים לדעתי.
    ועל זהבי. זהו.
    המילה גאון בכלל לא קשורה אליו. הוא איש כדורגל בינוני שפשוט הגיע למקום מפגר והביא סטנדרטים חדשים. זה כמו שאני אלך עכשיו לאיזו מדינת עולם שלישי, אראה להם איזה דברים יפים אפשר לעשות עם מחשב, ויגידו וואי, איזה גאון העידן הזה.
    ראיתם? הוא הביא לכאן מחשב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

EO11, גלץ ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  2. Raulito Madridista

אף קבוצה לא מתנהלת באמת לפי הספר אבל באר-שבע נראית לי דווקא מועדון עם קצת יותר קלאס, אלונה למדה מהמקרה עם ברק בכר והיא התנצלה אז. הכל עניין של 'שרשרת המזון' - פעם בית"ר הייתה במקום הראשון והיום היא במקום שני-שלישי, תחליטו אתם אם באר-שבע ומכבי באותו סטטוס. אמנם בעל הבית מתחלף אבל מעניין שבית"ר כן פנתה לשמעון גרשון ואמרו שהוא סגור שם עוד בינואר 2006, כשהקבוצות נאבקות תיאורטית על המקום השני ובעיקר היו עשויות להיפגש גם בגמר הגביע.
    טביב גאון פיננסי והוא מבין בכדורגל אבל הנה לעתים הוא משלם מחיר על ההתמהמהות והרצון לחסוך שקל-שניים, היה יכול למצוא את המתווה להשאיר את שכטר לדעתי ולסגור את העניין הרבה לפניכן. כבר בקיץ היה צריך לחתום על חוזה. דווקא הרצון לתבוע את באר-שבע מסתמן לי כמו מלחמה פסיכולוגית כזו בקרב האליפות.

3. Telkiyski Member

גם "הסטנדרטים החדשים" זה בגדול בולשיט (הוא בא לבחור מאמנים ושחקנים או שהוא בא להיות מנהל משאבי אנוש?) אבל לא ניכנס לזה.
    עם שאר הדברים שכתבת אני מסכים.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

פאוק מצהירה שרק בית''ר פנתה בנוגע לסאבו, סאבו על סף חתימה לשנתיים, העיקר שכולם מרוצים.
    להערכתי נעשה פה ניסיון לשחק משחק מחוץ למגרש שישפיעו על באר שבע, כמובן שאם תוגש תביעה והיא תמצא מוצדקת אקח את דבריי בחזרה, אבל זה נראה כמו ירייה באוויר כדי לנסות לתפוס את הרכבת לפני שהיא בורחת.

אני לא מאמין שדברים כאלה באמת משפיעים על המגרש. לא בטוח שלא התכוונו לזה בביתר.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@לירן לדעתי טביב ניצל את הסיטואציה שלכם עם שכטר כדי להביך את הסוכנים של סאבו.

6. Telkiyski Member

אגב מישהו זוכר איך בדיוק הגיע בני בן זקן לאמן את ביתר?
    הוא ישב מובטל בבית או שאימן איזה קבוצה בזמן שביתר פנו אליו?

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מה אתה אומר? שאתה מסכים שבית"ר עשתה פה רעש כדי להפעיל שריר מול סוכנים ולהשפיע על דיעת גורמים חיצוניים לשלילה נגד באר שבע?

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא חושב שב״ש טלית שכולה תכלת, אבל ברור שבית״ר לא עשתה את זה לשם התלונה בלבד.

Ajax Amsterdam ו-לירן אוהבים את זה.
  9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

באר שבע לא טלית שכולה תכלת בדיוק כמו כולם, אולי פחות ובטוח שלא יותר, עד שלא יוכח אחרת. לאלי טביב ואלי אוחנה יש לובי מטורף בתקשורת, מה שהיה אתמול בתקשורת, בתוכניות הרדיו ,זה עליהום מטורף על אלונה, כינו אותה בשלל כינויים וחילחלו לכל העולם כמה אלונה נוראית, מסריחה ורמאית, זה בדיוק מה שניסה להשיג טביב ובקרב הזה טביב ניצח ובגדול כי לא משנה מה יוכיחו או לא יוכיחו, לא משנה מה אנשים אחרים יגידו, את השקר הזה כבר אי אפשר לעצור והרי אנשים חולים על הצהוב הזה ורק מחכים לערוף פה ראשים, זה בדיוק מה שעשו אתמול לאלונה, שלפי הבנתי הסוכנים של סאבו מיוזמתם פנו לבאר שבע ובאר שבע עצרה את השיח ברגע שקיבלה מידע על האופציה של בית"ר.

טביב יצר פה דם רע על כלום ושום דבר, ויהיו לזה השלכות אני מעריך כבר בעוד שבוע וחצי.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה השלכות?

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לא יודע בדיוק, אולי על המגרש במשחק יותר חם בין השחקנים, דבר שבדרך כלל לא קורה בין המועדונים, ואולי מחוץ למגרש מצד אוהדים שלנו. הקהל שלנו סוגד לאלונה, ובצדק, ואני רואה שכל הבלבול מוח בתקשורת נגד אלונה מעלה את הסעיף לכל מיני כאלה מהצד שלנו שלא יודעים או יותר מתקשים בלהתעלם מרעשי
    רקע.

סתם תחושה אישית שלי כן? אני מאמין, רוצה להאמין, שכל הרעש זה חארטה ואני מקווה שזה ייעלם בדיוק כמו שהגיע.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/18
  13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגיע הזמן שיעשו כבר פעם אחת ולתמיד סדר.
    די להתייפיפות,כולם מדברים עם כולם,ולפי החוק כל שחקן שמסיים חוזה כבר בינואר יכול לדבר עם מי שהוא רוצה. מה רוצים שהוא יוותר על הצעות ?! או שהקבוצות לא יפנו ויחכו לקיץ שמחיר שלו אולי יעלה יותר ?!
    אף אחד לא אשם שטביב וכץ מחכים עד לדקה ה-90 כדי ללחוץ אץ השחקן לקצה,למטבע יש שני צדדים,מי שלא יודע לקבל את זה שלא ישתתף במשחק.
    אם היה כ"כ דחוף היה אפשר להחתים אותם בינואר ולחסוך לכולם את הדרמה.
    חוקי,מוסרי וכשר. חלאס כבר.

Noam77 אוהב/ת את זה.
  14. עידן444 Member

אם למועדון יש אופציה על שחקן(שבדרך כלל יש לה תאריך תפוגה)- אני די בטוח שדין האופציה כדין חוזה.
    כשתאריך התפוגה יחלוף- תעשה מה שבא לך. זכותך גם לא לתת למועדון אופציה בכלל. זכותו של המועדון לא להסכים. בסופו של דבר תדע לכבד דברים שחתמת עליהם.
    קח לדוגמה את ניקו אולסק בנתניה. להציע לשחקן להאריך חוזה מעל שנה לפני סוף החוזה זה מספיק מוקדם? והינה, כנראה שכבר מישהו דואג לפתות אותו מבלי בכלל לידע את מכבי נתניה.
    תהיה מנהל הכי מוצלח בעולם- ברגע שהנורמות הן כאלה- זה מגעיל ולך תתמודד עם זה כשאנשים כמוך אומרים- זה מה יש. כולם עושים את זה. ככה זה עובד. לך תתבע. לך תתבע את השכן שלך שהביא כלב שנובח כל היום ונראה מה יצא לך מזה חוץ מלבזבז זמן...
    לנו כאן הכי קל להגיד "אז שישלם עוד 100 אלף דולר הקמצן הזה" בלי להבין קודם כל ש 100 אלף דולר זה המון כסף למי שהוא לא מולטי מיליונר, בלי להבין שאז יבוא גם X, Y, והסוכן של Z ויגיד אם הוא קיבל ככה- לי מגיע יותר... ואחר כך שואלים איך תקציב של 25 מיליון ש"ח הופך תוך שנה ל 40 והקבוצה מקצועית לא התקדמה בשיט- אולי אפילו הלכה אחורה כי אותו שחקן שבא עם המון מוטיבציה להוכיח את עצמו פתאום מקבל שכר של מנכ"ל בחברת הייטק, בטוח שהוא כוכב על ונותן מעצמו פחות.
    זה שיש כאן כמה פזרנים לא אומר שמכבי נתניה צריכה לשלם לניקו אולסק 250 אלף דולר בעונה, אתה מסכים איתי? ועוד שהפזרנים האלה גם לא יודעים לכבד חוזים.

15. סמואל אטו Member

עידן, אתה רוצה לעצור את גלגלי העולם בשביל? לא יודע אם זה אפילו עניין של מוסר.
    אם לאולסק יש הצעה ממקום טוב יותר ובכסף טוב יותר, אז מה הבעיה?
    המועדון והשחקן צריכים להתפשר תמיד כדי למצוא את הסיטואציה שתטיב עם שני הצדדים. מהצד שלך זה נשמע כאילו אתה רוצה שרק למועדון יהיה טוב ושחקנים יוותרו על האפשרות להתקדם.

נערך לאחרונה ב: ‏26/4/18
מצב נושא:
הנושא נעול.