בית"ר ירושלים 2018/19 - מסיימים במקום ה-7. בניון מונה למנהל מקצועי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Abu George, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

זה היה יותר צפוי מזה שטביב ישחרר שחקני מפתח ויהרוס לבית"ר כל סיכוי להפוך עונה טובה לעונה היסטורית עם תואר. זה היה כל-כך צפוי:
    1. כל-כך צפוי שפתיחת העונה תהיה כושלת.
    2. כל-כך צפוי שלוזון יפוטר פחות או יותר בשלב הזה של 8-10 משחקים אחרי שכן קיבל צ'אנס.
    3. כל-כך צפוי שרוני לוי יהיה המאמן הבא, למרות שליד לוזון הוא נראה מינימום פאביו קאפלו.
    4. כל-כך צפוי שבית"ר תהיה קבוצת פלייאוף עליון+ אבל תשחק כדורגל משעמם.
    ואם בשנה הבאה יושקע עוד כסף והציפיות יהיו אחרות, נניח להתקרב למאבק האליפות או אפילו קומה מתחת - רוני לוי יקרוס תחת הלחץ, כבר שנים שהוא לא עושה דבר בכדורגל הישראלי וגם במכבי חיפה הגביע שהשיג לא שווה כלום.

זה משעמם איך כל הזמן אותם הדברים קורים ואותם שמות מוזכרים, אבל בית"ר לא המציאה את זה, ככה זה הכדורגל. ובכל-מקרה, בשורות טובות לבית"ר.

2. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לי תחושה שבדצמבר ערן לוי שולח מכתב געגוע ליואב כץ

3. סמואל אטו Member

זה דבר רע?

4. עידן444 Member

לא היה לזה סיכוי להצליח.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש המון אוהדים שרוצים את אבוקסיס אז מגוטמן אתה מתרגש?

עברו גם יותר מדי שנים והתחלפו דורות ביציעים. לא זה יהיה מה שימנע מחזרה שלו לצאת לפועל למרות שנראה לי שברור לכולם שרוני לוי יהיה המאמן הבא.

6. alexshw Member

וטוב שכך. תמנע אפשרות שיגיע צפונה יותר.

Bluekipper אוהב/ת את זה.
  7. סיונרה Member

עברו הרבה מים בנהר (לא הירדן, נהר אמיתי כלשהו) מאז גוטמן, לא אכפת לי שהוא יגיע. רוני לוי זאת הבחירה הברורה אבל מישהו צריך להגיד את זה שמאז האליפויות בחיפה, הוא לא באמת עשה משהו מעניין בכדורגל הישראלי.

8. alexshw Member

זה רק מוכיח שהשחקנים עשו אותו אז למאמן ולא להיפך. הוא חייב את הקריירה לשחר שנתן לו לאמן בעיתוי הזה.

9. Raulito Madridista

ב-'וואלה ספורט' העלו כתבת קוריוז על האלטרנטיבות לאימון בית"ר והזכירו שמות מצחיקים כמו גיא עזורי אבל גם את לואיס פרננדס.

חייב לומר שבתקופת לואיס פרננדס ראיתי את בית"ר מאומנת מאיי-פעם ועד היום תעירו את ברוכיאן מתוך שינה והוא ידבר על הקצב באימון, על הדשא שהרטיבו בכוונה קודם ועוד ועוד. והוא שיחק התקפי בניגוד לרוני לוי הבונקריסט. בית"ר של שום הייתה קבוצה שגדולה על הליגה ובתקופת ארדילס זו הייתה שכונה, כמו רוב הזמן. אולי גם קצת זמן עם דראפיץ' אפשר היה לכנות את בית"ר 'קבוצה מאומנת'.
    אני מניח שהקהל צמא לדמות אחרת שהיא לא רוני לוי שזה נראה כבר שחוק. הרבה זורקים 'השריף' אבל לדעתי הוא כבר גמור, עבר זמן רב..
    קשה לי לדמיין את אבוקסיס מאמן על הקווים בטדי ואני חייב לומר שיש לי צמרמורת כשאני חושב על זה, חבר טוב שלי אוהד בית"ר והוא אומר שמבחינתו זה זורם. זה יהיה כואב לי כאוהד הפועל במידה מסוימת אבל אני חושב שזה לא מנותק מהמציאות. זה לא עניין של עקרון כבר אלא אולי טיימינג, אם לא עכשיו בגלל שריר של ברק אברמוב - אז בעתיד.

10. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהקשר לרשימה האלטרנטיבית - מישו יודע מה קורה עם ראובן עטר?
    עצוב לי המצב שלו, לא אשכח את העונות שלו בנתניה כשהוא קם כמו הפניקס משום מקום וכל משחק שלו היה הצגה.
    ואז פתיחה יפה בתור מאמן ואז מכבי חיפה וזהו.....משם הוא נעלם אבל בשנתיים האחרונות לא שמעתי עליו בהקשר לשום קבוצה.
    אני חושב שהקבוצה האחרונה שלו הייתה הפועל עפולה

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הקבוצה האחרונה שלו היתה מ.ס אשדוד שאליה עבר מעפולה וגם בה הוא נכשל.
    הוא עשה טעות כשבחר לעזוב את עפולה, אבל ההצעה לשוב לליגה הבכירה (בנוסף לחוזה לשלוש שנים אאל"ט) היתה עבורו מאוד מפתה.
    כמובן שהוא לא החזיק מעמד ופוטר בערך בשלב הזה של העונה.

להערכתי הוא יחזור לליגה הלאומית עוד העונה. הימור שלי - הפועל עכו.

12. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

עטר לא צריך להופיע בשום רשימה, אני חושב שגם הבין שהעסק הזה של אימון לא בשבילו.

13. Raulito Madridista

אין לי מושג גם מה קורה עם לואיס פרננדס שמפרשן פה ושם, זו רשימה סאטירית, לא אמיתית, נגדיר זאת כך. הגיוני יותר שזה יהיה רוני לוי כי בנושא הזה לא צריך להשקיע מלחמה מיותרת כמו שבית"ר לא בהכרח רוצה לנהל עכשיו מול יואב כץ והפועל חיפה כדי לקבל את קלינגר או מול אברמוב כדי לקבל את אבוקסיס שלדעתי לא יסכים להגיע במצב הנוכחי בלי קשר לסיפורי העבר.
    יש כאלה שמחשיבים לעטר את הגביע בבית"ר כהצלחה כי הקבוצה הייתה מפורקת מנטאלית, אני לא חושב שזה נכון, עדיין היה לה סגל מטורף וכוכבים בהתקפה והיו משחקים רבים בלי ניצחון, השפלה בבלומפילד מול הפועל ועוד. מאמן שהתאים לקבוצות קטנות והיה די עקשן. מעבר לכך, הוא לא היחיד שנכשל באופן גורף, גם לוזון כמובן וגם קלינגר עשור שלם היה כלום עד ל...

14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבוקסיס זה האידיאל,גם מבחינת יחסי אנוש בסגל העמוס אגו שיש לכם,וגם יכולת אימון.
    כמה ניצחונות רצופים ויוצאו מהבויידם את החולצות הצהובות של ראסידו עם המספר .8

Mamadu אוהב/ת את זה.
  15. Raulito Madridista

מישהו לא ידע שערן לוי שמן ו-'המדדים לא של מקצוען?' מישהו לא ידע שערן לוי שחקן שרוצה ודורש לשחק ומשחק-שניים על הספסל, בטח בקבוצה שמפסידה - והוא יתחיל עם הלחשושים והבלאגן בחדר ההלבשה? ואם בוזגלו היה על הפרק ומאמינים בו, והאמינו שישאירו את ורד, ויש את בריהון הצעיר וגם את אינברום שהוחתם - אז בשביל מה לצרף אותו מלכתכילה?
    אבל בעוד חוגג טירון בעסק ובהתלהבות של ילד - חבל שאין מי שיעצור אותו. אוחנה זה שהטיף על 'מעמד המאמן' ברח בכל הזדמנות בשנה שעברה בתקופות הפחות טובות וקולו לא נשמע. הוא הפקיר את בן זקן ולא עצר את פארסת הטלפון ביציע, והוא זה שמינה את גיא לוזון("בשני המשחקים האחרונים אנחנו טובים, הכדור לא נכנס, מה אתה רוצה, שאני אכבוש בעצמי?", זה גדול). אוחנה תמיד יהיה אליל בבית"ר והשם שלו מושך את הקהל אבל בכל הקשור לפן המקצועי - ציון 3. שיהיה דובר הקבוצה, בקשר עם ארגוני האוהדים וגיוס ספונסרים או נשיא הכבוד כמו דון אלפרדו די-סטפאנו ז"ל בריאל מדריד שהיה יושב בשורה ראשונה עם הסיגר ומקלל את כל העולם ואשתו, ומעניק את חולצת המועדון לכל גלאקטיקו שהוחתם במסיבת עיתונאים יוקרתית.

מצב נושא:
הנושא נעול.