בית"ר ירושלים 2018/19 - מסיימים במקום ה-7. בניון מונה למנהל מקצועי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Abu George, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בשנות ה 90, הכמויות היו קרובות להיום יותר מאשר קרובות ל 4000. כנראה לא היית באצטדיונים בזמנו. לאחר מכן חלה נסיגה עקב תקופה בעייתית עם אלי ז'ינו, בדיוק כמו לכם בתקופות מסויימות, ועלייה חזרה. משחקי בית של 7-8-9 אלף היו דבר שבשגרה. מנויים נמכרו בדרך קבע גם לשער 3 שהיה מאחורי השער, יציע שבשנות ה 2000 לעיתים לא נפתח כלל . שנות ה 90 זה מזכרון וניסיון אישי, גם לפני כן זה היה כך. ווסרמיל היה יותר מלא מאשר ריק.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

yakar אוהב/ת את זה.
  2. Telkiyski Member

אני זוכר את אוהדי בש מביאים כמויות יפות מאוד לבלומפילד בידיעה שהם הולכים להפסיד בוודאות להפועל (ואכן כך היה).
    גם אוהדי מכבי בטח זוכרים את זה.

כמה אוהדים מכבי הביאו לוסרמיל בעידן טרום המיצ'ייה?

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  3. JR-Riquelme Member

אז זה לא גזענות ואפשר לעבור על כך לסדר היום, ואין ספק שלא יפריע לעלי מוחמד לשחק תחת קריאות כאלו.
    אולי די?

Noam77 אוהב/ת את זה.
  4. FelaKaT Member

אז לקלל את אחד מגדולי השונאים של היהודים לאורך הדורות זה ביטוי לשנאה לכל מוסלמי באשר הוא מוסלמי ורצון לפגוע ברגשותיהם הדתיים של המוסלמים?
    אגב, אם נותנים פרשנות לאמירות כפי שכל אחד חפץ, איפה עוצרים את זה? האם כל קהל אוהדים צריך לתת פירוש רש"י מעתה ואילך לכל קריאה שלו?

אולי תתיייחס לשאלה עצמה במקום לשפוך בייטים לא קשורים על השרת?
    לא הצדקתי את זה ולא אמרתי שום דבר מהדברים שהצעת - שאלתי איפה הגזענות. יש לך תשובה לזה?
    עלי מוחמד הוא לא השחקן הראשון שישחק תחת קריאות כאלו, היו שחקנים מאמנים ששיחקו תחת קריאות חמורות בהרבה.
    אגב, כן אני חושב שהיה אפשר להתעלם מ100 מפגרים שקיללו שחקן שהם לא אוהבים ולהתייחס לאלפים אחרים, אבל היי זה רק אני.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הם קיללו את עלי מוחמד, לא ההוא מהקוראן.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אם מחמד הוא "אחד מגדולי השונאים של היהודים", הקריאות בשמו הן ניסיון לפגוע ברגשות הדתיים של המוסלמים.
    אתה חושב שאלה שצעקו אתמול "מחמד מת" יודעים באילו שנים הוא חי, מהו המרחב שבו הוא גדל, מה הוא עשה בחייו ואת ההקשר ההיסטורי והתרבותי הרחב? לדעתי לא (וסליחה אם זה נשמע מתנשא מצדי). בעבור רובם המתודולוגיה מאוד פשוטה: האויב של הציונות כרגע מדבר ערבית - ערבים לרוב הם מוסלמים - מחמד הוא נביא האסלאם - כל המוסלמים באשר הם מוסלמים הם אויבים וראוי לפגוע בהם.

מחמד פגע ביהודים כמו שכל מנהיג של כל קבוצה עם כוח צבאי ופוליטי פגע ביהודים, מי יותר ומי פחות. יחסים בין כובש ונכבש הם לא נעימים אפילו ב-2019, אז בימי הביניים?

היו נוצרים (והרבה יותר) שגם כן היו מגדולי השונאים של היהודים לאורך הדורות, למה אותו פלג גזעני בקהל של ביתר ירושלים בסדר עם זה שישחקו בקבוצה שחקנים נוצרים? כי כרגע אין לציונות/יהדות שום מאבק מהותי (כזה שמכריע לחיים או למוות) עם אף קבוצה שהנצרות היא מאפיין בולט ומכריע בקיום שלה. ואם יהיה כזה, אז אותו פלג בקהל של ביתר ירושלים יכניס את ה"נעלם" הנוצרי לאותה "פונקציה מתודולוגית" וישנא כל נוצרי באשר הוא נוצרי.

בכוונה השתמשתי בדוגמא שהכי מקבילה לעניין, כי יכולתי לקחת את זה גם לכיוון של לאומים/קבוצות אתניות ולהדגים איך שנאה להיטלר לא קשורה לשנאה לכל גרמני/אוסטרי באשר הוא גרמני/אוסטרי.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  7. Telkiyski Member

מה הבעיה גם ב"איפה אבא של רגב"?
    אולי הכוונה היא לאבא של מירי רגב בכלל?

8. FelaKaT Member

אני לא יודע, אתה יודע? איך?
    לגבי השורה האחרונה שלך האשמה חמורה - סימוכין?

בכל מקרה, גם לפי ההסבר שלך לא מדובר במניע גזעני.

9. JR-Riquelme Member

[/QUOTE]
    אולי תתיייחס לשאלה עצמה במקום לשפוך בייטים לא קשורים על השרת?
    לא הצדקתי את זה ולא אמרתי שום דבר מהדברים שהצעת - שאלתי איפה הגזענות. יש לך תשובה לזה?
    עלי מוחמד הוא לא השחקן הראשון שישחק תחת קריאות כאלו, היו שחקנים מאמנים ששיחקו תחת קריאות חמורות בהרבה.
    אגב, כן אני חושב שהיה אפשר להתעלם מ100 מפגרים שקיללו שחקן שהם לא אוהבים ולהתייחס לאלפים אחרים, אבל היי זה רק אני.[/QUOTE]

עניתי לך. אז זה לא גזענות ובוא נמשיך כרגיל.
    אם אתה באמת חושב שזה על אותה מידה של אפילו קהל שלם מקלל מאמן כי הוא גרוע או שהוא בגד ועבר לשחק ביריבה שנה קודם לכן, באמת שאין לי מה לומר.

10. South Boy Member

משה חוגג ידע בדיוק לאן הוא מגיע, למועדון עם קהל שמחזיק באג'נדה גזענית גם אם לא כולו, תשנאו את זה או תנסו להכחיש את זה זאת האמת. אלונה לא ידעה שאיזה משוגע אחד יחליט לנסות להוריד את גיא עזורי מהכביש.
    ניסיון לפגיעה בחיי אדם זה לא קרוב אפילו לקללות קשות ככל שיהיו, זה מגוחך להשוות בין הדברים.
    ועוד הבדל קטן, חוגג הזוי לא רק בגלל האמירה שלו על המשך דרכו למועדון, בגלל שזאת אמירה אחת מתוך 38485969559 האמירות שהוא נתן בחודש האחרון, שיפסיק כבר לקשקש ויתחיל לעבוד בשקט, אני לא זוכר שאלונה הייתה כזאת.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הייתי גם הייתי, אני לא חושב שבממוצע הגיעו יותר מ-5000-5500 גם אז (באופן כללי כל הקבוצות משכו בממוצע פחות בעיני, ובוודאות נמכרו הרבה פחות מנויים כך שזה לא ממש משנה לאן מכרו). היו פיקים של קהל, אבל זה לא מייצג. אולי בעונות יותר מוצלחות שלכם הממוצע עלה ל-6000-6500 גם אז, אני לא התעמקתי בכם יוצר מידי כי לא הייתה לי סיבה, אבל זה מה שאני זוכר.

עריכה: בדקתי שוב והתבלבלו לי המספרים ביציעים בווסרמיל. בשער 3 לא הייתי, מתנצל. בכל מקרה לא זכור לי שישבו שם יותר יידי כשהגעתי לווסרמיל (הייתי משהו כמו 12 פעמים בחיי).

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/19
  12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

וואו, זו כבר גניבת דעת מטורפת.
    אגב, בעבר הלא מאוד רחוק באר שבע קיבלו החמישייה בבלומפילד ממכבי ולא מילאו את כל 4-5, הושיבו גם אוהדי מכבי שם.

13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

היה כך גם במשחקים של הפועל.

14. South Boy Member

שקר גס.

גם כמה עונות לפני כן בעונת העליה הגענו לבלומפילד ומילאנו את שער 5, שבחון כבש למכבי ואילוז השווה עם בעיטה אדירה לחיבורים במשחק שבו חצי בלומפילד היה ריק, אם כבר מדברים על קהלים. לא מוצא תקציר.
    אני בטוח שיש כאן אנשים רציניים עם ותק מאוד גדול במגרשי כדורגל, כל אחד כזה יודע שלבאר שבע תמיד היה ותמיד יהיה קהל גדול שגם בשנים קשות היה קרוב יותר למספרים של ארבעת הגדולות מאשר לשאר הליגה, ויש לי אינספור דוגמאות לזה.
    כל מי שאומר אחרת עדיין ילד או שהתחיל לראות כדורגל לפני שנתיים.

לירן אוהב/ת את זה.
  15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לי אישית היה שם מנוי משנת 92 ו
    למשך כמה עונות. היציעים המרכזיים היו מלאים די באורך קבע עד שנת 98 שם הדברים התדרדרו יחסית. בחלק מהזמן לא היו מושבים כך שהכמות הייתה גבוהה בטח ביחס לתקופה שהתקינו מושבים. לדעתי 7-8 אלו מספרים מייצגים. בשליפה מהראש .

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.