בית"ר ירושלים 2018/19 - מסיימים במקום ה-7. בניון מונה למנהל מקצועי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Abu George, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת הנקודה.
    הירושה מטביב - אוחנה כיושב ראש ולוזון כמאמן יחד עם הסגל המאוד לא מאוזן שנחלש בקיץ הובילו לפתיחת העונה העלובה, לא מפתיע ולא נורא כי זה היה באמת ברור לעין. מה הלאה? יהיה אפשר לשפוט את חוגג כבעלים טוב/רע כאשר ההתלהבות תרד ונצטרך לראות מהלכים מקצועיים לטובת המועדון. משמע לוזון הביתה כמה שיותר מהר, להרחיק את אוחנה מכל הנושא המקצועי והבאת צוות מקצועי איכותי. נחכה ונראה אם הוא מסוגל לזה.

Sir Alex Ferguson ו-Abu George אוהבים את זה.
  2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

צרכים לצאת מנקודת הנחה שהעונה הזאת אבודה.
    שכר לימוד לבעלים חדש בלי ניסיון,מאמן כושל שמשאיר אחריו אדמה חרוכה כבר כמה שנים ברצף,בנייה של הקבוצה בחודש ספטמבר בלי הכנה.

כל דבר טוב שיצא מהעונה הזאת הוא בונוס,אבל אם אוהד בית"ר כבר חושב על העונה הבאה.

EO11 אוהב/ת את זה.
  3. וסרמיליה Member

לא מצליח להבין את הדחף הזה לשחקן כמו בניון .
    החתמת בניון אם יקרה תתפוצץ לכם בפרצוף - יותר מדי שחקנים עם אופי בעייתי ואגו ותוסיפו לזה את הקהל שלא מרגיע במיוחד והנה קיבלתם בועה שתתפוצץ לכם בפרצוף .
    ראינו מה קרה עם יוסי בחיפה כשלא שיחק או אפילו אצלכם בקדנציה הקודמת אפילו בפ"ת הוא עשה רעש שהביאו את קניוק .
    חדר הלבשה בריא זה ה-א,ב - ואני לא רואה איך זה קורה אצלכם .

EsheD ו-Raulito אוהבים את זה.
  4. Drama2 הסמל מעל הכל

אל תמציא דברים

5. וסרמיליה Member

אני זוכר כשגידי קניוק חזר אליכם אז בניון דרש למעמדו .
    גם אם זה לא נכון אתה חייב לשחרר ולא להתערב בכל דבר, אתה רוצה לתקן אותי אתה מוזמן אבל אל תגיד לי אל תמציא דברים כי אני לעולם לא ממציא דברים .
    תגובות עניניות יתקבלו בברכה, אין לך תגובה ענינית אל תגיב .

6. Drama2 הסמל מעל הכל

תכתוב לגבי הקבוצה שלי אני אגיב. בייחוד שמדובר בדברים שהמציאות מהם והלאה.
    גם כשכותבים דברים טובים על הקבוצה שלי והם לא נכונים, אני מעדיף את האמת.
    פורום של המצאות, לא תודה.

יוסי בניון במכבי פ"ת הוא נכס ולא פחות.
    דרש למעמדו? רשמת שהוא "עשה רעש" לא ? זה לא אמיתי בשני המקרים.
    הרי אבי לוזון מעדכן את יוסי ויוסי בדיוק ידע למה קאניוק צריך לחזור אך ורק אלינו.
    בלי קשר שכל השחקנים בקבוצה (בלי קשר לסוכן המייצג אותם) נהנים ממנו, גם לידור כהן (דודו דהאן) גם קאניוק (ויקי) גם סולומון (קצב) וגם גיגי (נימני).

הנחת דברים לא נכונים, ורשמת אותם לא שום הסתייגות. זה לא עובד ככה.
    שנה טובה ומתוקה
    (ובהזדמנות זו - לכל משתמשי הפורום)

7. וסרמיליה Member

זו התגובה שציפיתי מלכתחילה,אם אני טועה תקן אותי אבל אל תגיד בבקשה שאני ממציא דברים .
    זה מה שהתכוונתי כשאמרתי עשה "רעש" אולי לא הצטייר נכון אבל אני זוכר שפורסם משהו על מעמדו ושהוא לא מבסוט מזה .

שנה טובה ומתוקה גם לך אחי.

8. Raulito Madridista

זה ברור שבית"ר פועלת בלי שכל הרי יוסי אוטוטו פורש זו בטח לא מחשבה לעתיד ויש בכך סיכון. ומילה על בניון עצמו, מבין את הרגישות לעניין ושחקן גדול כזה צריך להחליט בערך היכן לפרוש ויש לו משהו "לא סגור" עם בית"ר. אבל הלו - כבר היית שם וזה לא הסתדר ובמכבי פ"ת אתה המלך והכל לפי החליל שלך. יש שם קבוצה נחמדה של פלייאוף עליון בפוטנציה והשקט קצת טוב לו. קצת כבוד מצידו לקבוצה לא יזיק.

לגבי שיימן שכבר דיברנו - מותר לשאול ולתהות, הוא עדיין בגדר שחקן של עונה אחת. גם אני יותר טוב מזהבי המגן ההוא. כל קבוצה אחרת שהייתה מחתימה אותו עם שכר כזה - אוהדים היו שואלים "למה?". יציב וסולידי ומצד שני ממש לא הצליח בקבוצה עם לחץ והוא בטח לא שובר שיוויון.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בית״ר רוצה את בניון כי:
    - יוסי, למרות גילו ובזכות הכישרון הנדיר שיש לו ברגליים, הוא עדיין אחד הטובים בליגה הזאת ושחקן כמוהו, שיודע איך לשחק לעומק ולנווט את המשחק מהקישור בצורה חכמה, כן חסר לבית״ר. דווקא ההחתמה הזו כן נחוצה מקצועית, יותר מאשר מאור בוזגלו או טל בן חיים (כשקויאר היה) למשל.
    - הציפייה היא שיוסי יהיה חלק מההנהלה ויותר ספציפית, מנהל מקצועי, אחריי הפרישה. אני מאוד מקווה שאכן מדובר בפורמולה כזאת, כי יוסי יביא תועלת כשהוא יהיה בתפקיד כזה.

אני בעד ההחתמה הזאת, למרות החסרונות הברורים של יוסי. אני מבין למה לוזון עצבני ואני ממש לא גאה שפנינו לשחקן תחת חוזה מאחוריי הגב של קבוצתו ומקווה שזה לא יהפוך להרגל, וכמובן מגיעה למכבי פ״ת תמורה. אם לוזון מגזים, אז צריך לעבור הלאה ומקסימום, אם זה יהיה עדיין רלוונטי והוא ישאר ברמה, הוא יצטרף בעונה הבאה. לדעתי הוא בסופו של דבר יגיע כי לוזון לא יוכל לסרב לרצון של בניון.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ועדיין לא מבין איך אפשר לתת הרכב לבוזגלו, בניון, לוי וורד. 4 שחקנים שרוצים את הכדור.
    מי מביניהם יקבל את זה בהבנה שהוא יפתח על הספסל ? (וכן אני יודע שייקח זמן עד שבוזגלו יחזור אבל נניח שיחזור להיות טוב בעוד חודש-חודשיים).

אלא אם כן, השמועות שורד שוב פוזל החוצה במידה ובניון יגיע, אני לא רואה איך זה הולך להצליח.

EsheD אוהב/ת את זה.
  11. Raulito Madridista

ברור שאני יכול להבין למה אוהדים רוצים את בניון בבית"ר וגם למה המועדון חושק בו. אבל הכל עניין של טיימינג. כמו שלצרף את ערן לוי או אפילו מאור בוזגלו בלי בירכיים, זה בסדר כשאתה באמצע אוגוסט והליגה מתחילה בעוד 3...2...1... - אז ככה לרצות את בניון זה טבעי, אבל לא כשהקישור ההתקפי עמוס עד צאת הנשמה וזו העמדה היחידה שבית"ר כביכול איכותית בה כמו העונה שעברה. אינברום הגיע וכמוהו גם השמות שהוזכרו, ורד כאן, ז'אורז'יניו עדיין לא בחוץ וחן עזרא היחיד שהלך. זה שוב יכול להיות מהלך שיתחיל בכיף ויסתיים רע מאוד, שקט לא יהיה שם.
    אגב אני משוכנע שלוזון, שלא יודע עד כמה הוא משפיע אם בכלל - דוחף לאי-ביציע העיסקה, אבל לא רק ממניעים טהורים כמו שיוסי לא מתאים למה שיש(בניון שחקן סופר-חכם ויכול לתת תרומה באמצע אבל מעולם לא הצטיין במסירות כמו ברקוביץ' למשל), אלא משום שלוזון מפחד מכוח.

12. Butragueño מנהלים

לדעתי חיפה יותר פוזלת לעידן ורד מאשר הוא פוזל אלינו. יש לאוהדים שלנו הרבה סימפטיה אליו, אבל אני לא חושב שיש לו מה לחפש אצלנו. הוא יכול רק להפסיד. ועדין, לוי, ורד, בניון ובוזגלו זו רביעייה שגם רוצה את הכדור וגם שלא עוברת את קו החצי כשהקבוצה בהגנה.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הסיכוי של ורד להגיע לחיפה הוא אפסי.

14. קשר שמאלי Member

גורש, בניון, בוזגלו, בן חיים, ערן לוי. מושב זקנים. חוגג רודף אחרי שמות. אין שום חשיבה מקצועית
    את אלברמן הוא לא רוצה?

alexshw אוהב/ת את זה.
  15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כי, בפעם המאה בערך, אי אפשר לחשוב לטווח ארוך כשאתה מתחיל מסע רכש שבוע לפניי הליגה. זו הסיבה שכמעט כל השמות שרשמת (למעט טב״ח) חתומים לעונה אחת בלבד.

מצב נושא:
הנושא נעול.