בית"ר ירושלים 2018/19 - מסיימים במקום ה-7. בניון מונה למנהל מקצועי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Abu George, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

אוהדי בית״ר ירושלים בפורום ציינו בזמן החתמת ניר קלינגר שזה לא מעשה ראוי בניגוד לאוהדי קבוצות אחרות בפורום ככה שאני לא מבין את הטענות שלך, כלפיי מי הם ?

אם אתה מחמיא להתנהלות של משה חוגג אז אין לי איך לדון איתך, נאלץ לא להסכים אבל הפנייה לניר קלינגר הייתה מכוערת ולא חוקית, הבעיה שאי אפשר להוכיח.

קשר ימני אוהב/ת את זה.
  2. סמואל אטו Member

אני לא אכנס לזה לקטע המקצועי כי לא לזה התכוונתי.
    אני חושב ש"הרגו אותו" כי מהרגע שחוגג הגיע לא נותנים לו שקט. משום מה החליטו שהוא לא מתאים ופגעו לו בביטחון, החליפו אותו השוער סביר שנמצא הרבה מעבר לשיא שלו וברגע שניתן סוף סוף "מצא את עצמו" פתאום יש תמונות של הבעלים חותם על חוזה עם אחד השוערים הבכירים בליגה לעונה הבאה.
    אני מתבאס בשבילו.

3. Raulito Madridista

יש לי דיסוננס מסוים עם משה חוגג - מצד אחד הוא מאוד שאפתן וזה טוב, הוא שופך כספים, הוא חושב קדימה. מצד שני - הוא לא ממש עוצר. מצד אחד, הכיוון שלו טוב מבחינת רכש, הוא כן למד מהשגיאות בקיץ וברור שבדקה ה-90 של החלון אתה לא יכול להחתים שחקנים מסוימים(ועדיין - ערן לוי, אם בוזגלו גם כבר בקבוצה, וטב"ח הבלם - נראו לי כרכישות מיותרות, ולגבי בניון אני לא סגור), אבל לא בטוח עד כמה קלינגר מעורב שם. מצד אחד, מה שהוא עושה 'כשר אבל מסריח' - ובאותה מידה הפועל חיפה צריכה לשאול את עצמה למה שחקנים בורחים לה שוב ושוב - אין חוזה אז אין כלום, יואב כץ מתמהמה, ומצד שני - כשבאר-שבע עשתה לבית"ר אותו דבר - ידעו ליילל שם.

4. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא שאני מחזיק מי יודע כמה מגיא לוזון או ניר קלינגר, אבל זה כבר מאמן שני שלא בונה עליו מאז עזב את מכבי נתניה, כך שראוי שיהיה ביקורתי כלפי עצמו באותה המידה שהוא ביקורתי כלפיהם.

6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא בתור אוהד נתניה אתה אמור לדעת שזה לא דבר ריאלי.

7. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

כבר 15 שנה הקבב הזה שומע איזה שחקן גדול הוא, בסופו של דבר הוא התחיל להאמין שהוא באמת כזה גדול וכולם צריכים לרקוד לפי החליל שלו.
    אז ערן לוי לא שחקן גדול כמו שהוא חושב שהוא, הוא כן נזק בכל חדר הלבשה שהוא נכנס אליו וטוב מאוד שהוא הושעה. אוי ואבוי לנו אם הוא ידרוך בבית וגן שוב.

שי ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערן לוי זה כוכב כדורגל. מהבודדים בכדורגל הישראלי שאפשר להגיד עליהם את זה.
    אם לא בונים עליו את כל השיטת משחק,אין טעם להביא אותו שהיה עוד שחקן. או שתהמר עליו או שלא תיקח בכלל. השידוך מלכתכילה היה מיועד לכישלון,וחבל.

גלץ אוהב/ת את זה.
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@EsheD
    ערן לוי לא כוכב כי יש לו מנטליות של חובבן. שחקן שלא מסוגל לשמור על משקל רצוי לא צריך בעיניי לקבל פרסים בגלל שיש לו יכולת לבעוט טוב בכדור. הבחור הרס לדעתי לחלוטין את הקריירה שלו ואני תומך לחלוטין בקלינגר. זה שלוי עכשיו כועס וממורמר מתאים לשחקן. אם רק היה מסתכל במראה ומודה שיש לו עודף משקל רציני הייתי לוקח אותו ביתר רצינות.

10. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שהוא כועס עכשיו, בכל זאת מדובר בחודש ינואר.
    ערן לוי זה בניון לעניים, הוא פשוט לא מבין שהוא כבר לא במודה נקרא לזה :)

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

תעשה הבדלה בין מה שיש לו ברגליים,למה שיש לו בראש (הבעייתי). מבחינת כדורגל הוא כוכב. אין וכיוח שאם הכול היה בסדר בקופסא אז הוא היה מגיע הרבה יותר רחוק.
    בסופו של דבר אתה לוקח עסקת חבילה,יכול להצליח בענק כמו שקרה בנתניה ויכול להתרסק,כמו שקורה עכשיו. אין באמצע.

12. Raulito Madridista

כתבתי על ערן לוי בדיון של מכבי נתניה. אני חושב שזה לא נכון שהקופסא שלו בעייתית - גם המשקל הפריע לו. וחסרונות במשחק שלו - הוא לא באמת לוחץ, הוא לא עולה לראש, הוא משחק בהליכה. זה מספיק בליגת העל שלנו כדי להיות על גבול הכוכב, בליגת העל שלנו מודל 2018/19 שאת השחקנים הטובים באמת בה ניתן למצוא על כף יד אחת. בכדורגל שהיה כאן לפני 15-17 שנה - ערן לוי היה שחקן ליגה לאומית. אני גם לא ממש זוכר מקרה בו שחקן 'בכה' בעיתון שמתעלמים ממנו - והראיון אצל צנציפר הביא למפנה, להיפך, זה המטר האחרון בדרך החוצה מבית"ר ירושלים וזה יהיה טוב לשני הצדדים. קלינגר לא היה מאשר להביא אותו מלכתכילה, הוא נפל עבורו, והוא מתכנן קדימה, כלומר גם אם יתר שחקני ההתקפה רעים - הוא רואה בראש קבוצה מסוימת ומוכן לוותר על עוד 2 נק' שערן לוי היה יכול להביא אולי.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שהוא בעט למסגרת העונה.
    הוא כן קיבל מספיק הזדמנויות על המגרש במיוחד מקלינגר ולא תרם כלום חוץ מאיזה בישול בכדור חופשי נגד נתניה.
    הקדנציה השניה שלו כאן היא כישלון מוחלט בעיקר בגללו ופרידה תעשה טוב לשני הצדדים.

14. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Nigel de Jong

מעל מיליון אירו על 70% כרטיס של איילון אלמוג.
    הכל בסדר עם מושיקו? מה דחוף לו להשקיע סכום כזה השחקן בלי דקת משחק בליגת העל?

15. Telkiyski Member

זה די ברור שהעסק עם חוגג לא כשר. לפוחת לדעתי.

מצב נושא:
הנושא נעול.