בית"ר ירושלים 2019/20 - מסיימים במקום השלישי; רוני לוי ימשיך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏16/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גם פפ היה מקבל תבוסה משרלרואה עם נחמני, אסקלינג, פרדה וקליימן בהרכב.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

גם אני הייתי סקפטי לגבי המינוי של בניון, גם כתבתי פה שחוגג מינה אותו ממניעים פופוליסטים, הוא לא באמת ערך לו ראיון עבודה מקצועי. אבל נתתי לזה הזדמנות, אמרתי אולי הוא יפתיע. עכשיו כבר אפשר להגיד סופית שהוא נכשל בתפקידו. במידה וישוחרר לא חושב שהוא יחזור למלא אותו בעתיד. אגב אני קורא דרך התקשורת את הפוסט של בניון וזה כל כך מביך. עוד פעם הוא מדבר על "רעשי רקע" ו"אנשים צרי עין". כאילו חזרנו 5 שנים אחורה והוא עדיין לובש ירוק. כי אתם מבינים יוסי תמיד בסדר, אלה האנשים המרושעים האלה שמחפשים תמיד להשמיץ אותו. בכיין תמיד ישאר בכיין.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי בכנס ישראל לספורט ועסקים, ושם צפיתי בהרצאה של חוגג וזכרתי שאמר דברים אחרים, אז הלכתי לבדוק וזה מה שחוגג אמר לפני פתיחת העונה -
    משה חוגג על הציפיות של בית"ר ירושלים: "אני לא מצפה שנזכה באליפות העונה. אני כן מצפה שנראה קבוצה התקפית, צעירה ותוססת. אני רוצה לקחת בשלוש השנים הקרובות תואר, אבל השנה זאת תהיה הפתעה גדולה. הציפיות? מקום ראשון יהיה הפתעה גדולה, מקום שלישי יהיה אכזבה, על מקום שני אני חותם״.

4. Raulito Madridista

יוסי בניון הוא עדיין שם גדול ולמשה חוגג יש חיבה לשמות גדולים, כביכול הביאו מאמן דעתן כמו רוני לוי וחשבו שהשילוב הזה יעבוד. אני לא חושב שיוסי קבע הכל ובכל מקרה היה עדיף שיתגלח על חשבון קבוצה אחרת בליגת העל.
    אם ההפגנות של אוהדי בית"ר ירושלים יביאו לסיום דרכו של רוני לוי זה יהיה מהלך מוצלח, אבל קבוצה לא צריכה להתנצל בפני הקהל על חוסר הצלחה מקצועית ולא צריכה להסביר כל מהלך. גביע היה יכול לעשות את העונה הזו טובה הרבה יותר לדוגמא, אולי חוגג הגזים עם דיבורים על אליפות אבל היה אפשר להוציא יותר ולשחק כדורגל טוב יותר. ושוב, אין מקום לכולם - מדברים על קינדה, מדברים על אוחנה, מדברים על ורד - שלושתם היו משחקים יחד וגם פלומיין וגרסיה ואלירן עטר? אני חושב שהשנה דיברו שם יותר מדי ובכו יותר מדי. חוגג קצת הלך אחורה לאחרונה, אולי התבאס, אולי הבין (בלי טיפה של ציניות) שבעידן הקורונה יש דברים חשובים יותר מתוצאות לא טובות והוא הפסיד הרבה כסף, אבל זה מוגזם. פוסט אחרי כל משחק..

5. South Boy Member

כשעשרה אוהדי באר שבע הגיעו לבית האדום למחות על התנהלות הקבוצה נטען כאן שזה מוגזם כי הקבוצה במקום הרביעי והכול בסדר ורק לפני שנה לקחתם אליפות וזאת כפיות טובה, ובכן היום הגיעו מאה אוהדים לטדי למחות על התנהלות קבוצה שנמצאת במקום השלישי אחרי שהיו בפלייאוף תחתון בשנה שעברה.
    מוסר ההשכל הוא אף פעם לא לשפוט על פי קריטריונים לא רלוונטיים, ואם בעיניהם של קהל אוהדים שלם וגדול מאוד במספרו שרואה את הקבוצה הזאת על בסיס שבועי הקבוצה נראית מתחת לכל ביקורת וחסרת מחויבות כמו שהם טוענים אז כנראה שהם יודעים יותר מהקהל הרחב שלא באמת רואה את בית"ר כמוהם ולמיקום שלהם בטבלה אין שום קשר לזכות הלגיטימית למחות נגד מצב הקבוצה.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

חצי מהסגל למשחק ההוא בליגה היום בלאומית/ליגות חובבניות/פרש מכדורגל.
    ונזכיר שדסה הורחק על המחצית במצב של 1-1, דה-לוקאס השאיר אותנו בתשעה שחקנים במצב של 3-1.

----
    לגבי ציפיות ותקציב, לא חושב שעונה של מקום 3 היא כישלון, אפילו יותר מהמצופה אם מתסכלים על תקציבים כי גם לב"ש יש תקציב גבוה יותר, מבחינת שכר שחקנים בודאות. אבל כדורגל זה לא רק מספרים יבשים, ראינו העונה כדורגל הגנתי ומשעמם, אפס ניסיון לקדם שחקנים, הושפלנו לא פעם אחת ולא פעמיים כולל הדחה מהגביע מול קבוצת ליגה לאומית עוד לפני הקורונה והשיא מבחינתי היה עם גניבת הדעת השבועית של רוני לוי אחרי כל משחק לא מוצלח. הקהל לא טיפש, הוא מבין שבעונה הבאה עם רוני לוי לא באמת נתקדם ולא נהנה מכדורגל אלא נמשיך לשמוע תירוצים ותירוצים, המחאה הזאת סופר מוצדקת ורוני לוי צריך ללכת הביתה, אם לא עכשיו אז בסיום העונה.

7. Telkiyski Member

מעניין אם התירוצים לרביעייה מבוטב זהים לתירוצים לתשיעייה משרלרואה.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב לראות שהמכביזם האדום התעורר לו.

Roma אוהב/ת את זה.
  9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מעניין מתי כבר תמחקו הודעות מיותרות כאלה.

10. Telkiyski Member

מה מיותר?
    אתם מתרצים ומתרצים את התשיעייה שקיבלתם משרלרואה כאילו שיחקתם נגד דורטמונד.

אסור להביע דיעה?

11. Telkiyski Member

עזוב שאין דבר כזה "מכביזם", מה כזה לא בסדר בלכתוב שהתירוצים שלכם לתבוסות שלכם באירופה מביכים?

קיבלתם רביעייה גם בבורגאס נגד בוטב, אפילו לא ליגה בלגית.
    מה ההסבר לזה? גם שם פפ היה מקבל 4?

כנראה שמותר רק לכתוב שגם פפ היה מקבל 9 משרלרואה, לשאול לגבי ה-4 מבוטב זה כבר הודעה מיותרת.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון, אולי זה יותר "תלאביביזם" תאמת, תופס גם לגביכם וגם לגבי מכבי, קצת הצלחה ואפשר לחשוב שהמשחק הומצא בוולפסון/קרית שלום.
    זאת כנראה אחת הסיבות שאני מתעב אתכם ואת התאומה הצהובה-כחולה שלכם.

ואף אחד לא מתרץ את התבוסה, אם היית טורח לקרוא 3 הודעות אחורה גם היית מבין את ההקשר.

13. Telkiyski Member

מה הקשר בין התהיות שהעליתי פה לבין ה"אפשר לחשוב שהמשחק הומצא בוולפסון/קרית שלום"?
    תירצתם פה את התבוסות לשרלרואה, אני שאלתי אם כך מה התירוצים לתבוסה בבוטב.

לא מבין הקשר בין הדברים.

ואתה יודע מי התאומה/אחות האמיתית של מכבי ת"א.

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

סבבה אחי תמשיך לחשוב שיש כזה הבדל גדול ביניכם לבין מכבי במהות ואתם כאלה מיוחדים.

ואף אחד לא תירץ את התבוסה בשרלרואה.
    הדיון היה על האחריות של דראפיץ' לתבוסות, אם היית מתעמק בדיון גם היית מבין אבל קפץ לך התלאביביזם, בסדר אני מבין.
    אני ארחיב: לדעתי בסגל שטביב העמיד לו ובשטויות של שחקנים כמו דסה ודה-לוקאס באותו משחק לא היה לו סיכוי כמאמן להוציא הרבה יותר משם.

Roma אוהב/ת את זה.
  15. Telkiyski Member

הבדלים מהותיים ביננו למכבי בטוח יש. לעומת זאת הבדלים מהותיים ביניכם לבינם אין ממש, אבל יאמר לזכותכם שהם אלה שדווקא מנסים לחקות אתכם (עם כל הפוזה של הנורא ימניים ושונאים ערבים של "הפנאטיקס) ולא ההיפך.

סבבה שרלרואה.
    שאלתי מה ההסבר אם כך לתבוסה 4-0 בבוטב.

מצב נושא:
הנושא נעול.