בית"ר ירושלים 2019/20 - מכוונים גבוה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏16/7/19.

1. Raulito

Raulito Madridista מנהל

אלא אם כן מדובר פה בעניין של כבוד וג'נטלמניות שאני לבטח לא מזלזל בה - לא מבין מה הסיבה לכך שרק בעוד שבוע יפגשו שוב חוגג ובניון ויחליטו על זהות המאמן, מה ישתנה בשבוע הזה גם אם בית"ר לדוגמא תנחיל למכבי את הפסד הבכורה שלה? זה די ברור שמבחינת מיקום בית"ר עשתה את מה שהיא שווה אבל הכדורגל היה צריך להיות טוב יותר ואם לא בתוצאות בהכרח אז בגישה נגד הגדולות. לדעתי גם בחירה במאמן חסר ניסיון שלא בהכרח השתפשף בקבוצה גדולה - לא תביא ל'הפסד' כזה גדול בהתחשב במצב שיש בין רוני לוי לקהל ובגישה שלו וכדומה. אגב אני לא רואה מצב כזה מופרך שירדן שועה יגיע לבית"ר ירושלים.

קראתי פה ושם דברים על עלי מוחמד, ירד ביכולת ונראה לא טוב כמו היתר בפלייאוף, אני חושב שהוא הראה העונה דווקא שהוא פחות נגרר ליכולת אלא מסוגל להרים את הרף. הבעייה לטעמי הייתה ששחקו אותו יותר מדי והוא לא נח מספיק. לגבי איינבינדר, אני חושב שהוא גם מעין דורש להיות שחקן הרכב בעוד קריאף מקבל את המעמד שלו כסותם חורים ואז זה בסדר. נדמה לי שאיינבינדר הבקיע שער בודד במעל 2,000 דקות וזה לא מספיק, אחת האיכויות שלו היא ההצטרפות מאחורה לאיזור המסוכן, מתקל גדול הוא בוודאי לא.

2. Sir Alex Ferguson

Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו שהבטחתם רשמית את הכרטיס לאירופה, החוזה של לוי מוארך אוטומטית? כלומר חוגג יצטרך לפצות אותו כספית אם יחליט לא להמשיך איתו?

3. alexshw

alexshw Member

אסור לאלירן לשדוד עכשיו. הוא עלול לשבת על רצח.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!