בית"ר ירושלים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י robson, ‏13/8/05.

1. robson Member

המשך פרוייקט פתיחת ליגת העל

אנו ממשיכים עם פרוייקט פתיחת ליגת העל שלנו והקבוצה התורנית היא נציגת הבירה והמועדון המתוסבך ביותר בישראל בית"ר י"ם..

בית"ר ירושלים http://www.nfc.co.il/uploadimages/JVOQXj.Xxx

העונה שהייתה:
    את העונה האחרונה המועדון סיים במקום הרביעי לאחר כמה עונות שחונות במיוחד של מאבקי ירידה ומיקום בתחתית.. הקבוצה שמה לנגד עיניה את קידום הצעירים המוכשרים שנאספו בקבוצה יצחקי, מליקסון, ברוכיאן, דנין ושאר החברים תוך כדי שלובם עם שחקנים וותיקים ומנוסים כגון נימני, בנין, אמסלם ועוד..הניסיון לא כל כך הצליח וחוץ מיצחקי אף אחד לא נכנס להרכב אבל בקבוצה ממשיכים לבנות על הצעירים..רבים מהאוהדים סקפטים וטוענים שהמיקום בעונה האחרונה של הקבוצה נבע בעיקר מחולשת התל אביביות הגדולות שעברו עונה קשה ביותר והעונה עם ההתחזקות הצפוייה שלהן פלוס מכבי חיפה ופ"ת שעדיין נשארו חזקות צפוייה לקבוצה תחרות קשה יותר על מקום בצמרת הגבוהה אך במועדון אופטימיים ומאמינים שלמרות כל הבעיות הם יתברגו בצמרת ואף מקווים לזכות סוף סוף לאחר שנים רבות בכרטיס לאירופה{לא לאינטרטוטו..} ואולי גם באיזשהוא תואר{גביע או גביע הטוטו}..

הנהלה:
    הנהלת הקבוצה מורכבת מכמה שותפים שהמרכזיים שבהם הם מאיר פניג'ל ומאיר לוי שהם אנשי עסקים במקצועם..הנהלת הקבוצה לא מקבלת את אהדת האוהדים וזאת לאחר טעויות רבות למכביר שנעשו במועדון כמו הוויתור על ארביטמן, ניסיונות להעברת ביתיות של הקבוצה, ועוד כהנה וכהנה טעויות שקצרה היריעה למנות אותן כאן..למען האמת הקבוצה נכנסה לניהול בית"ר בעיקר בגלל הזכויות על המגרש בבית וגן שהיו אמורות להניב תשואה של מאות מיליוני שקלים למרות שכרגע הכל עדיין תקוע..
    למרות כל הדברים הרעים שנאמרו על ההנהלה ייאמר לזכותה שהם אלה שהצילו את המועדון מקריסה כלכלית והעמידו אותו על הרגליים, הם מעמידים תקציב יפה של קרוב ל28 מיליון שקל למאמן אלי אוחנה ומקווים להחזיר עטרה ליושנה ולהחזיר את המועדון לרשימת המועדונים המובילים בישראל..
    http://images.one.co.il/images/d/gg16240.Xxx

עזבו:
    טל בנין{מכבי נתניה}, עופר טלקר{מכבי נתניה}, אנדרי קאלדיירה{מכבי פ"ת}, אינדיו פארירה{בסימן שאלה?..}, דנאיל היידמן{הפועל פ"ת}, אבי נימני{מכבי ת"א}, פאבריציו בנטו, מיקי עטיה{מכבי ב"ש}..

הצטרפו:
    תומר בן יוסף{מכבי פ"ת}, מאזואה אנסומבו{הפועל חיפה}, יואב זיו{נצרת עילית}, ג'ף טוטואנה{הפועל חיפה}, תומר חליבה{הפועל ב"ש}..

הסגל/הרכב:
    הרכב הקבוצה ייראה כך כנראה לקראת העונה הקרובה, בשער ימשיך לעמוד השוער הוותיק והטוב איציק קורנפיין, כאשר ישחקו לפני בהגנה תומר בן יוסף פלוס בלם זר שאמור להגיע כאשר משמאל ישחק אמסלם הוותיק ומימין תומר חליבה, בקישור ישחקו אנסומבו ועוד קשר אחורי זר שיגיע{אולי רייס ממכבי ת"א}, ברוכיאן וכנראה גם יואב זיו ובחוד ישחקו ליאור אסולין המצויין והרכש מהפועל חיפה ג'ף טוטאנה..
    על פניו מדובר בהרכב אטרקטיבי ביותר עם חוליית חוד קטלנית במיוחד שכוללת את זיו/אסולין/טוטאנה..על הספסל יחכו להזדמנות שלהם שחקנים טובים בדמותם של יצחקי, בן שושן, מליקסון, דנין, חודידה, ועוד כמה צעירים מוכשרים..עקב אכילס שמסתמן לקבוצה הוא ההגנה ויותר נכון כל החלק ההגנתי של הקבוצה, שבועיים לפתיחת הליגה ועדיין חסרים לקבוצה עוד בלם טוב ועוד קשר אחורי חזק באמצע לצידו של אנסומבו, ואת הבעיות האלה ראינו ביתר שאת במשחק של הקבוצה בשבת הקודמת בגביע הטוטו מול הפועל ת"א שהעמידה במערומיה את הגנת הקבוצה..אם הכל יילך כמתוכנן ושני זרים בתפקידי הבלם והקשר האחורי ינחתו בקבוצה ויתאימו לפאזל של אוחנה אזי הקבוצה תעמיד תלכיד חזק ואטרקטיבי ביותר שבהחלט יכול לקרוא תיגר על העליונות של מכבי חיפה בישראל ולהתחרות בכבוד גם מול הגלאקטיקוס מתל אביב..
    http://www.ynet.co.il/PicServer2/01082004/453833/YE0360465_wa.Xxx http://images.one.co.il/images/d/gg40148.Xxx

שחקן המפתח:
    לטעמי שחקן המפתח העונה הוא איציק קורנפיין השוער והקפטן הוותיק, איציק כבר לא ילד ומגרד כבר את גיל ה34 אך אם הוא ימשיך את היכולת הטובה שלו שאפיינה אותו בכל הקריירה המפוארת שלו אז הוא יוכל לסחוף אחריו את הקבוצה הכשרונית הזאת אך מלאת הבעיות כל כך..בעיקר על רקע העובדה שעקב אכילס של הקבוצה הוא החלק ההגנתי ולכן כל כך חשובה היכולת והמנהיגות של הקפטן מאחור וגם נתינת הביטחון לכל החלק האחרוי בקבוצה לשעט אמסלם הם חדשים לחלוטין במועדון ולא מכירים את השייטה של המאמן..עונה טובה של קורנפיין תעשה את ההבדל לבית"ר בין עונה אפרורית במרכז הטבלה לבין עונה של התלהבות והחזרת הקבוצה למקומה הטיבעי בצמרת הכדורגל הישראלי..
    http://www.ifpa.org.il/photo/korenfain.Xxx

המאמן:
    יאמן את הקבוצה בעונה השלישית ברציפות שלו ובקדנציה השנייה שלו במועדון הסמל הגדול ושחקן העבר אלי אוחנה..אוחנה כפי שנאמר הוא אחד מהסמלים הגדולים של המועדון בכל הזמנים אם לא הגדול שמכולם אך יכולתו המקצועית כמאמן די מוטלת בספק..
    עד היום בכל קבוצה שהוא אימן {בני יהודה, מכבי פ"ת} הוא נכשל ואף סיים בטונים צורמים את ההתקשרויות שלו באותן הקבוצות..גם אוהדי הקבוצה לא רוחשים כבוד רב ליכולותיו המקצועיות כמאמן ומה שעדיין מחזיק אותו במועדון ומונע לינץ' פיזי בו מצד אוהדי הקבוצה הוא האהבה הרבה שהם מרעיפים עליו וזה שזוכרים לו חסד נעוריו, אם היו קוראים לו אלי גוטמן הוא כבר מזמן היה מועלה על המוקד..
    אבל גם לאוהדי הקבוצה די נמאס ואם העונה הוא לא יספק את מה שמצפים ממנו אז יהיה סביר להניח שזאת תהיה העונה האחרונה שלו בקבוצה וגם פניג'ל וחבר מרעיו כבר לא יוכלו להגן עליו מזעם האוהדים..
    http://images.one.co.il/images/d/gg46996.Xxx

הקהל:
    ללא ספק מדובר בקהל הגדול במדינה וגם אחד הנאמנים ביותר..אוהדי הקבוצה צמאים יותר מכולם להחזרת הימים היפים של המועדון ואם זה יקרה הם יציפו בהמוניהם את איצטדיון טדי וגם שאר הגזברים של קבוצות ליגת העל יחככו ידיהם בהנאה כאשר בית"ר תתארח במגרשם..
    למרות כל הקומפלימנטים שניתן להרעיף על אוהדים אלה עדיין מדובר בקהל האלים ביותר בליגות הבכירות וגם בקהל הגזעני ביותר{הכל כמובן יחסי}..מאמצים רבים נעשים בידי המשטרה והרוב השפוי בין האוהדים למיתון הטמפרמנט של ה"קומץ" אך מעשים אלו לא הוכיחו את עצמם ואותו קומץ מוציא שם רע לכלל אוהדי הקבוצה..
    למרות הכל מדובר בקהל שהוא חוויה כשהוא ממלא מגרש..
    http://wmh.walla.co.il/w/18-120/150360-18.Xxx

איצטדיון:
    הקבוצה משחקת כבר 13 שנה באיצטדיון "טדי" החדיש והמודרני ולטעמי למרות כמה ליקויים של צפייה לחלק מהקהל מדובר באיצטדיון היפה ונוח בישראל..התכולה של המגרש היא כ19 אלף מקומות ישיבה שיכולים להגיע ל21 אלף אם מכניסים אוהדים גם ליציע הצפוני שעדיין לא גמור..ללא ספק "טדי" הוא איצטדיון ביתי ביותר ונותן יתרון גדול לבית"ר כאשר הוא מלא באוהדיה ומהווה "איום" על קבוצות יריבות..

תחזית:
    לטעמי אם כל הבורות בהרכב יתמלאו והכוונה לעוד בלם וקשר אחורי ברמה גבוהה אז לדבר על כרטיס לאירופה יהיה המינימום שניתן יהיה לדרוש מהקבוצה..הכל גם תלוי במידת החיבור של ההגנה שהיא חדשה לחלוטין {למעט אמסלם} וכמובן למידת החיבור של הזרים החדשים לקבוצה..אם הכל יילך כמתוכנן אני חושב שבית"ר היא על הדרך הנכונה והצפי שלי הוא למקומות 3-4 ואולי גם גרודו של איזשהוא תואר ותחזית אופטימית ביותר מדברת גם על מאבק על התואר החשוב באמת, תואר האליפות..

2. נדב מיכאלי Member

קודם כל גיל יופי של סיכום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    עכשיו לגבי בית"ר :
    לבית"ר אין בלם אחורי ,אין קשר אחורי נוסף ואין מנהיג (עם כל הכבוד שאני רוכש לברוכיאן -מנהיג הוא לא).
    בית"ר חיכתה יותר מדי זמן בכדי להביא בלם אחורי וקשר אחורי ועכשיו עוד שבועיים נפתחת הליגה ועדיין אין בלם אחורי.
    גם אם יבוא בלם אחורי עכשיו יקח לו זמן להתחבר לבית"ר,לקורנפיין יקח הרבה זמן עד שיהיה ביניהם תיאום (זה חשוב מאד) וכמובן גם עם בן יוסף .
    טעות ראשונה בקיץ הזה -להביא בלם שלא היה במחנה אימון !
    דבר שני לגבי הקשר האחורי ,היה להם את קלדיירה בידיים,אבל הם התנהגו אליו לא יפה ובאים בטענות לכל העולם .
    חבל שהם לא פונים לשאנדור -גם מנהיג,גם מכיר את הקבוצה,גם מכיר את האוהדים .
    חבל .
    לגבי מאמן -שחקן ווינר ,שחקן ענק,מאמן לוזר .
    עם מאמן כזה בית"ר לא תגיע לכלום
    תחזית : 5-8 עם אותו כדורגל שבית"ר הציגה השנה (לרוב בינוני ומדי פעם הצגות כדורגל) ובשנים קודמות.
    שאוהדי בית"ר לא יחשבו בכלל על האליפות -זה כל כך רחוק כרגע מהמציאות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

3. בית"רי מלידה Member

גילי, אכן סקירה טובה מאוד, אבל ברשותך ידידי כמה תיקונים והשלמות:

הנהלה:

בית"ר מנוהלת על ידי מספר אנשים בשכר מלא שאין להם מושג בניהול ו/או בכדורגל, ובהם מאיר , הבת שלו קרן , אברם לוי, ואנשים נוספים.

שני הראשונים, חוץ משכר מופרז ליכולתם , מקבלים גם מכוניות יוקרתיות כאשר הליסינג הוא על חשבון המועדון. אברם לוי, למשל לוקח רק 20 אלף שקל בחודש.

הניהול הכספי של בית"ר הוא לא מוסרי בלשון המעטה: בעלי הקבוצה ומקורביהם חוגגים על חשבון הקבוצה במסעדות פאר, במלונות של 400 דולר ללילה, וטסים במטוס פרטי למשחקים נחשבים בחו"ל, וכל זאת בזמן שהשחקנים לא מקבלים משכורות, ומאולצים לקצץ כל העת בשכרם.

על יכולתו המקצועית ( עלאק...) של מאיר תעיד העובדה שהוא החתים על חוזה של 140 אלף דולר נטו לעונה, למשך 3 שנים (!) את עופר טלקר ו מ.י.ק.י. עטיה ( מי זה בכלל??? ) ....

מאיר תמיד מתבלבל בין שקלים לדולרים, ובין ברוטו לנטו..." איש עסקים " עלאק....

בבית"ר היה בעבר שותף רביעי בשם ששון שם טוב - בית"רי מבטן ומלידה, קבלן גדול אמיד ואמין, שתרם הרבה מאוד שנים מכספו ומזמנו לבית"ר. הוא היה איש הצללים מאחורי מוישה דדש.

גם הוא כבר לא יכול היה לשאת את מה שקורה בבית"ר, ומכר את חלקו לחבר של השלושה האחרים, בשם חיים שמע , איש עסקים ישראלי , שעוסק בהשבחות נדל"ן בארה"ב ( כמו מאיר ושאול לוי, שני השותפים האחרים ).

אותו מר שמע, הבטיח שהוא יעזור כאן בניהול, והיה פעמיים בארץ - ראה עם מי יש לו עסק, ונעלם ללא שוב לעסקיו המאוד משגשגים בארה"ב .....( בדוק אישית על ידי - האיש תותח בהשבחות נדל"ן ! )

הם קנו את בית"ר כדי לקדם את עיסקת המגרשים אותם קנו לפני, וכדי לחסוך בתשלומי מסים שונים המוטלים על מגרשים ריקים, זה הכל.

ועד תושבי שכונת בית וגן מצליח יפה לסכל את תוכניתם לבנות שם 520 דירות, וכרגע מדובר על 300 דירות, ואני מקווה שתוכניתם תתעכב עוד....רק על ששון שם טוב חבל לי...איש יקר ובית"רי אמיתי!

תקציב:

תקציב בית"ר הוא 22 מליון שקל, ולא 28 מליון.

רכבת השחקנים:

הועזב גם שחקן תוצרת בית, מור אפריים....

רוב העוזבים מרצונם - בגלל אי מוסר התשלומים , ומסכת השקרים של מאיר & מאיר לוי & אברם לוי.

על מה שהנהלת בית"ר עוללה לכולם - קראנו כל הקיץ...אפילו לאבי נימני שהיו לו ערבויות אישיות של מאיר לוי , הם לא שילמו חצי שנה !

מה יהיה העונה? על פניו , יש לבית"ר כלים טובים בקישור הקדמי ובהתקפה, על פניו...אבל עדיין חסר בלם נוסף, וחסר קשר אחורי סטייל אבוקוף שיבנה התקפות מלמטה.

גם המגן השמאלי כבר לא משהו - באמסלם הותיק ניכרים היטב סימני הגיל...אין מה לעשות, ככה זה.

קורנפיין - חידה ותעלומה מה יהיה איתו העונה , ואני מקווה שתהיה לו הגנה נורמלית, אחרת הוא יחטוף רביעות כל משחק !

אני יכול רק להזיל דימעה, כשאני ניזכר מי שיחק בבית"ר ב 1997 ... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

מאמן:

כאן גילי עשית טעות חמורה מאוד, ממש לא אופיינית לאחד כמוך - לבית"ר אין בכלל מאמן.

יש מישהו שלוקח אומנם משכורת נטו של מליון שקל בשנה, אבל קראנו רק השבוע שהוא בעצם יודע רק לצרוח ותו לא...שחקן תיאטרון סוג ז' ותו לא.

ועכשיו כמו בתוכנה, אנחנו נעשה מה שנקרא לופ, ונחזור שוב לרגיסטר שנקרא , או יותר נכון אמור להיקרא " הנהלה " ....( עלאק...)

קהל:

רק השבוע הלך לעולמו אחד הותיקים הכי בולטים בקהל, דוד שמואלי זכרו לברכה...ועוד כמה כבר בדרך אליו עם מחלות רקע שנובעות מהכאב והסבל שהיא מנת חלקם של אוהדי בית"ר מאז עזב לצער כולם מוישה דדש את הניהול אחרי שלקה בליבו כבר כמה פעמים, כולל ניתוח מעקפים מסובך.

הותיקים כבר לא מגיעים - אותם אילו שראו את בית"ר בשנותיה הגדולות, בין 1968, ל 1998 , ובמיוחד שנות הזוהר שלה מ 1992 עד 1998 ( אוחנה, כן אוחנה....השחקן ! ) כבר לא יכולים גופנית לשאת את החרפה הזו, ובמקום להיפגש כל שבועיים ביציע המערבי ( שהחליף את יציע הבטון בימק"א ..) אנחנו ניפגשים מדיי פעם במרפאות חוץ, מכוני מיפוי לב , ואקו לב, חדרי צינתורים, וגם טיפול נימרץ לב...וגם בלוויות ואזכרות.

ליבי ליבי לקהל הצעיר, שנלחם עכשיו על כבודו , ועל עתיד המועדון הזה, קהל שחלקו אולי זכה לראות את שתי האליפויות האחרונות, אבל מה הוא יזכה לראות כל עוד הפניג'ליזם שולט בבית"ר??? רק חרא!

אני מצדיע לילדים האלה, ומאחל להם בהצלחה , ורק מבקש כמו דוד שמואלי ז"ל , שלא תיתנו למאיר את הכיף לראות אותכם נעצרים ומורחקים. נהלו את המאבק בחוכמה, ותנצחו !

ועכשיו כמו בתוכנה, אנחנו נעשה מה שנקרא לופ, ונחזור שוב לרגיסטר שנקרא , או יותר נכון אמור להיקרא " הנהלה " ....( עלאק...)

סיכום: ( יותר נכון רקוויאם לאימפריה...)

" הדג מסריח מהראש " . כדי שבית"ר תצליח , היא צריכה להמכר לאדם עם שכל - כזה עם שם משפחה לוזון, או שוכטוביץ' ...

SEE YOU IN HELL http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/05
  4. יוגב אסולין Guest

קשה לי לחשוב מאיפה להתחיל לדבר למה יש הרבה דברים להגיד על בית"ר. בכל זאת אני יבחר בעיקרי הדבר.

דבר אחד. בית"ר מועדון ענק בהרבה בחינות. יש לו קהל ויש בדר"כ תקציב טוב וכו'.. אבל בית"ר היא לא קבוצה שהיתה גרופת תארים בעבר באופן מפסחיד כמו שעשו התל אביביויות או חיפה.. היו לה כמה שנים טובות.. ועיר שלמה מאחוריה שדואגים להזכיר אותה ותמיד להגיד שהיא גדולה. במשך המון שנים בהיסטרויה של בית"ר היא היתה במצב דומה לזה של היום.

היום יש רצונות מהקבוצה ליצמד לצמרת הגדולה אני חושב שבית"ר לא מסוגלת בשנים הקרובות לעשות את זה. אלא עם זה יהיה בהשקעה של עשרות מיליונים שינוי בכל העמדות במגרש בקווים וכו'. המצב של בית"ר היום היא של קבוצת מרכז טבלה עם קהל מעולה ומתקנים מצויינים לא יותר מיזה בעני..

ולראייה ה"חיזוק" שהם הביאו. בבית"ר משום מה חשבו שעם מביאים את טוטאנה ואת איסונבו שתי שחקנים שבשנה שעברה ירדו ליגה מוסיפים להם כסף.. אז הם יקחו את הקבוצה קדימה..
    שכחו ששחיררו בעצם את שתי השחקנים הכי טובים שהיו להם בשנה שעברה.. שזה אבי נימני וטל בנין והיום אין מנהיג אין כלום.
    בית"ר של היום מרוצה מניצחון קטן על בני יהודה. ומול קבוהצ מסודרת כמו הפועל ת"א קיבלה בראש.. זה לא מיקרי יכלתי לדעת את זה כבר בהכנה של העונה. הקבוצה נבנתה ממש גרוע התבוסה באינטרטוטו גם לא מיקרית לבית"ר יש המון בלאגן סגל חלש. ולפי דעתי אחד ההרכבים הגרועים שלה בשנים האחרונות. היא מתמודדת בעניי על ירידה..

5. ReL Member

אסור לשכוח שהם סיימו במקום ה4 שנה שעברה , אבל אני לא חושב שיש מצב שהם יאבקו נגד ירידה , עוד עונה משעממת באמצע טבלה צפויה להם , ואולי סוף סוף יפטרו את אוחנה

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחח בית"ר, אכן רקויאם לאימפריה כמו שאמר בית"רי, וגם ליבי על הקהל הצעיר שההנהלה מנסה לשדוד אותו פשוט יום ביומו- מחירים מופקעים לסיבוב ראשון באינטרטוטו (בבלומפילד), מחירים מופקעים לגביע הטוטו (באשדוד) ואפשר לצפות שהמחירים יהיו כפולים ומכופלים במחזור הראשון של הליגה (בר"ג). דומה שראשי בית"ר רואים שבכל הליגה מלבד אצלם הקהל נעלם, והם מוכרחים ליישר קו עם שאר הקבוצות ומבריחים את הקהל בכוונה.
    תמורה לכסף הגבוה שהם דורשים, ראשי בית"ר כלל לא מספקים. אמנם הרכש נראה נוצץ על הנייר, אבל בעיקר מכיוון שמלבד חליבה הוא אינו עוסק "דרומה" ממרכז המגרש. ההגנה חלשה, קורנפיין בקו ירידה מתמיד ומה הוא יכול לעשות כשהיריבה מגיעה אליו בקלות, ועל הכל מנצח תת-מאמן שראינו בכתבה מ"הארץ" את הגיגיו על המקצוע שבו הוא עוסק ("טקטיקה שמקטיקה"). הצפי שלי הוא למקומות 4-6 לבית"ר, וחבל כי הפוטנציאל יכול ליותר מזה עם קצת יותר אחריות בראש הפירמידה.

7. אלי מתחן Member

בבית"ר יש מחיר גבוה במיוחד למנויים ובניגוד לכל הליגה, יש 2 ניקובים לגביע הטוטו, כאשר לכל שאר הקבוצות יש 6, אולי לא משנה במיוחד אבל מצביע על מגמה שמטרתה לשאוב מאוהדים צעירים ומבוגרים כאחד כסף, תמורת 0 תמורה.

8. robson Member

די עצוב לראות איך ההנהלה ממאיסה את עצמה על האוהדים ואני בטוח שלא יירחק היום שבו הם יגורשו בבושת פנים מהמועדון..
    לעיניין אני באמת חושב שאם בית"ר תתחזק בשני המקומות שצוינו כבר {בלם וקשר אחורי} היא בהחלט תוכל להאבק על אחד מהכרטיסים לגביע אירופה,
    עד כמה שזה נשמע הזוי כרגע..

9. נדב מיכאלי Member

גיל לא רק שזה נשמע הזוי לנוכח התחזקות התל אביביות ומכבי חיפה ומכבי פתח תקווה זה ניראה כמשימה בלתי אפשרית.
    מקום 5-8
    תסריט אופטימי : אוחנה הולך הביתה
    תסריט פסימי : אוחנה נישאר לעוד עונה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

10. Ljungberg 8 Member

שחקן שנמצא בסימן שאלה הוא עידן מליחי, בעונה ה-1 שלו הוא היה השחקן המרכזי בקבוצה ופתח בכל משחק כמעט, בעונה הקודמת הוא ירד קצת לספסל עם הגעתו של טל בנין.
    מה הולך לקרות לדעתכם בעונה הזאת? הוא ימצא את מקומו בהרכב?(או שאולי הוא בכלל עזב ואני סתם לא מעודכן).
    עוד שחקנים שלא ברור לי מה הולך להיות איתם הם אלי ששון, אופיר עזו ואלירן דנין.
    איך שחקנים כל כך כשרוניים מסכימים להתייבש על הספסל של אוחנה?
    * ואיך משחררים שחקן כמו היינדמן? מה נסגר?

11. אני אוהב אותך בית"ר! Member

עוד הלם בבית"ר!
    אבירם ברוכיאן שבר את היד!
    הוא ייעדר ל-6 שבועות!
    איזה עצבים!
    בית"ר, תחזיקו מעמד לפני שליאור אסולין ישבור את הרגל, עמית בן שושן ישבור את הקרסול, או שג'ף טוטואנה ימתח חזק את השריר!

12. burning soil Member

אוחנה לא סופר את היידמן.
    גם מדנין לא יצא לי לשמוע הרבה זמן.

13. בית"רי מלידה Member

דניאל היידמן עזב.

דנין הוא המחליף הקבוע של סבא אמסלם.

ואל תתפלאו אם גם מליקסון יעזוב.

14. John Barnes Member

בית"ר ירושלים לא תיקח אליפות ב3 שנים הקרובות, למרות שהיא יכולה בטווח הזה אפילו לחגוג דאבל. צעירים מוכשרים כמו מאור מליקסון, ברוכיאן. לא יעשו את הפריצה שלהם גם השנה. המצב של בית"ר מזכיר לי את מכבי בסוף שנות ה90. מאמן אידיוט (אוחנה בתפקיד גרנט), הנהלה בדיחה (פניג'ל בתפקיד לוני), וצעירים מוכשרים (מליקסון בתפקיד בן לוז). כל התרכיב הזה, כמו במכבי, דורך במקום כבר שנתיים, ולאף אחד לא אכפת חוץ מהאוהדים. פניג'ל ימשיך לתמוך באוחנה , ובזמן הזה גם ינסה להרוויח כסף על חשבון בית"ר בכל דרך אפשרית. אוחנה עצמו ימשיך עם ההתעללות בצעירים, ובית"ר תמשיך להראות כמו שהיא נראית, עלוב. מקומות 4-6 ,ריאלי עבור בית"ר. למעלה מזה יהווה הישג.

15. נדב מיכאלי Member

מסכים איתך John Barnes .
    אגב ראיתי בכתבה שנטחנה עד דק בערוץ ספורט חמש פלוס על מכבי תל אביב הגדולה של השנים 91-96
    גרנט אומר שם ואני מצטט "כשחתמתי באתי אליהם (המנהלים באותה תקופה) ושאלתי אותם מה אתם רוצים ממני? הם אמרו לי שתבנה קבוצה אבל אל תגיד שאתה בונה ,לקהל כבר נימאס לשמוע על בניה "
    וזה מאד מזכיר לי את בית"ר
    כל שנה אומרים שבית"ר תיבנה עם צעירים מוכשרים וכלום לא יוצא מזה.
    גרנט נכשל בקדנציה השניה שלו (משנת 97 ועד לשנת 2000 ) אבל משנת 91-95 הוא הצליח ובגדול ,הוא הצליח לבנות קבוצה עם שחקנים צעירים ורעבים שסחפו את הקבוצה להישגים מזהירים .
    מכבי תל אביב בקדנציה השניה של גרנט היתה בדיחה מהלכת (ויסלחו לי אוהדי מכבי תל אביב )
    משנת 97 ועד לשנת 2000 רק גביע טוטו אחד ואין ספור כישלונות : אי התקדמות הצעירים (דוד רביבו ,בן לוז,כפיר אדרי וכו') ,מאמן שמוערך פחות מבעבר ויו"ר שקיבל וספג ביקורות רבות.
    לצערי בית"ר במקום להיות כמו מכבי תל אביב של השנים 91-96 היא הולכת בדרכה של מכבי תל אביב 97-2000 ,גביע הטוטו יחשב להישג כביר.