בית"ר י-ם: ארדילס הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Melixon 15, ‏18/8/05.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהבה זה לא משנה, גם אברמוביץ' לא קנה את צ'לסי מאהבה אלא כצעצוע, השאלה היא אם הוא הולך לעשות שינויים או סתם להזרים כסף לאותו צוות

2. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אופטימי. אין לכם דרך לדעת כמה הוא מחויב לקבוצה, ולמען האמת לא ממש אכפת לי. הוא אמר שהוא רוצה להגיע לצ'מפיונז ליג כבר בשנה הבאה - לדעתי כבר אחרי שבוע עבודה עם פניג'ל ואוחנה הוא יבין שאיתם הוא מקסימום יעבור את החצי מול סכנין. השאלה היא את מי הוא ייקח - אני מקווה שאת מלמיליאן או במקרה הממש טוב שנבצע איזה מחטף מהפועל עם דרור קשטן.

3. city Member

לא נראה לי שהוא יפטר את אוחנה כל כך מהר. הוא בטח יתן לאוחנה תקציב ענק לרכישת כל השחקנים שהוא רוצה, ורק עונה אחרי זה שהוא יבין שאוחנה לא יביא לו תארים, הוא יפטר אותו.

4. burning soil Member

האמת שאפשר היה לנבא שגאידמק ישקיע בבית"ר ירושלים. כשהחליט להיכנס כספונסר
    בהפועל ירושלים כדורסל,אמר גאידמק שחשוב לו לתרום לעיר כמו ירושלים במדינת ישראל,
    והמניע שלו בין היתר ציוני וכו.. בואו נניח לרגע שלבנאדם יש מספיק כסף,בהפ' ירושלים
    כדורסל הוא מסוגל להעמיד תקציב שינוע בין 6 ל-8 מיליון דולר כבר העונה(ואולי אף יותר),
    במקום ה2-3 מיליון שירושלים מעמידים בדרך כלל כל עונה.
    דרך אגב,תצפו גם לאפשרות שהמשקיע יבחר לסיים את אצט' טדי ולבנות את היציע הצפוני.
    גאידמק כבר הבטיח לממן אולם כדורסל חדש בירושלים.
    בכל אופן בית"ר מרוויחים,אבל עם אוחנה לא תתקדמו ממש.

5. Luis Fernandez Member

הוא לא מבין בכדורגל......
    אני לא רואה אותה בכל התקופה שהוא יהיה בבית"ר מפטר מישהו הוא צריך מישהו שיינהל במקומו איזה נציג שלו

אולי משה דדש מי יודע...

נקווה שמקרה זאבי לא ייחזור על עצמו
    ואני יותר מקווה שהאוהדים ייקבלו אותו הכי טוב שאפשר לעשות עליו רושם(לפי מה שראיתי בפורומים אחרים של בית"ר הרוב פשוט מהלל אותו אבל יש גם כמה שמנסים להחזיר לקרקע אחרי מה שעברנו עם זאבי.
    נקווה לטוב.
    הכול בזכות ההסרה לקללה שעשו השבוע הכול מידי שמיים

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מעניין מתי הבלון הזה יתפוצץ..... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

למרות שאני מודה יהיה נחמד לראות את ביתר חוזרת להיות ביתר!
    ואנשים רדו מאוחנה, הוא סמל בביתר ואת זה אני אומר כאוהד הירוקים, חזר מהליגה הבלגית לליגה השניה בארץ בשביל ביתר.
    זה לא אומר שהוא חסין מפיטורין, אבל תנו לו קצת כבוד, אתם עושים לו עוול, גם אם אתם לא מאמינים ביכולות המקצועיות שלו, כל עוד ההנהלה לא מפטרת אותו סימן שהיא לא מאוכזבת ממנו! אם כבר ההנהלה של ביתר גרועה( ואת זה גם אמרתם).

7. city Member

סבבה, הוא סמל. שיקבל תואר נשיא של כבוד או משהו כזה.
    אם הוא מאמן גרוע לא צריך לתת לו את התפקיד רק בגלל שהוא סמל.

8. שבצ'נקו Member

יופי,אולי נראה עוד צ'לסי,הפעם בצד הישראלי לפחות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wlcm.Xxx .

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוזר...הוא כבר יותר מחצי שעה בבית"ר ועדיין לא רצו שמועות על כל מיני שחקנים שמגיעים לבית"ר..
    איך זה יכול להיות? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. משוגע בירוק Member

כבר מחר פיני בלילי, עומרי אפק ואנטוניו קסאנו יהיו בדרך לקבוצה...

11. TariboWest Member

זה לא מה שהולך לקרות השנה בביתר. כמעט כל הסגל שלה סגור, מכבי ת"א לקחה כבר את כל הכוכבים של הליגה והשאר חתומים במכבי חיפה ומכבי ת"א. שבועיים לפני פתיחת הליגה זה לא זמן אופטימלי להתחיל לעשות שינויים בקבוצה.
    חוץ מזה, לצ'לסי יש את מוריניו, לביתר אין מאמן.

12. Apu Member

מזל טוב!
    רק שראו אותו בחדשות הספורט אומר בטלפון "אתה חושב שזה צעד נכון?", מראה כמה הוא יודע.. פאקינג הפועל/בית"ר וקצת סכנין, הוא מכניס את עצמו לצרות מכל עבר..

13. daniel_haifa Member

הוא ישכור לו צוות של מומחים, הוא לא בא בשביל הכיף, הוא רוצה לעשות משהו מבית"ר, ואם ישכור לו כמה אנשים שמבינים, בית"ר תתמודד על כל התארים, מעונה הבאה.

14. בית"רי מלידה Member

איי..........איזה בוקר ניפלא......אדי האלכוהול פינו את עצמם ליופיה של השמש בחוץ........

בוקר ראשון בלי מאיר ! ( הוא בדרך החוצה ! ) :aaa031:

דוברה אוטרה !

סבאסיבה ארקאדי !

נאזדארובייה !

15. hai Member

יש לי שאלה:
    מה הסיפור עם גד זאבי כולכם אומרים שלא יחזור הסיפור עם גד זאבי או משהו כזה מישהו יכול להסביר לי את הסיפור? בקצרה עדיף http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx