בית 4 - ארגנטינה, איסלנד, קרואטיה, ניגריה

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2018' פורסם ע"י Franco, ‏10/6/18.

1. גלץ Member

דמארי קילקל אותו

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוו, אבל אתה בדיוק מוכיח שמדובר בסיפורי צהובונים. כי חוץ מסיפורי וונדה, כנראה שלא תמצא יותר מדי דוגמאות לבעייתיות שלו בחדר ההלבשה או על המגרש. הדבר היחיד שאני זוכר אלה תאקלים עם הקהל של אינטר אבל הם די שוליים. יש המוו שחקנים עם אופי פחות נוח משל איקארדי שמזומנים לנבחרות.

3. סמואל אטו Member

בעיני יש לאיקרדי יתרון אחד על האחרים בחוד של ארגנטינה וזה הגיל. לא יודע אם זה מספיק משמעותי.
    אני חושב שנבחרת שבונה את עצמה סביב מסי, יותר מתאים לה היגואין מאיקרדי.

4. benos Member

זה לא "רק" סיפורון פעוט כזה, זה לא משהו קטן ופעוט אלא כמו שאמרתי משהו שמפרק חדר הלבשה בטורניר כזה. אם הייתי יודע שאיקארדי השתנה והוא לא יעשה את הדברים האלו הייתי אומר ניחא ולא מכניס את זה לשיקולים אם לזמן אותו או לא, אבל אני לא יודע אם זה אכן כך ולסמפאולי אני מניח יש יותר מידע ממני, ולכןאני מבין את החשש שלו ומקבל את זה כמשהו סביר במידה וזאת אכן הסיבה לאי זימונו.

ורק לפרוטוקול, הייתי לוקח את הריזיקה הזאת על איקארדי. מצד שני אני לא חושב שמדובר באיזה שערוריה או משהו בסגנון.

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין סיבה שזה יפרק חדר הלבשה אם השחקנים ידעו להתעלות על עצמם ולהפריד בין כדורגל לסיפורים שלא קשורים לכדורגל בשום צורה. אם מסי היה עושה את המעשים של איקארדי, סמפאולי היה מזמן אותו והחברים של מקסי לופז היו מסתדרים איתו יופי.
    ואיך סיפור כזה יכול לחזור על עצמו במונדיאל?

6. סיונרה Member

במקרה הסיפור עם איקארדי יצא החוצה. זה לא שהשחקנים בקבוצות שאנחנו אוהדים הרבה יותר טובים. חלק גדול מהם מתנגד בצורה דומה אבל זה פשוט לא מתגלה.

7. DRORIKO Member

עד לא מזמן שנאתי את איקרדי על מה שהוא עשה, אם אני הייתי לופז אולי הייתי לוקח שאט גאן ומוריד אותו ואת וונדה, מצד שני אישה היא לא רכוש, יכול להיות שכבר לא בא לה על לופז והיא חיפשה "דם צעיר". איקרדי במקרה היה שם בסביבה. מה שאי אפשר לתרץ זה את המקרה שבו איקרדי העלה תמונות של הילדים של לופז עם מדים של אינטר. טיפה רגישות, מילא הרגת את הבן אדם אבל גם להשתין על הגופה?

8. DaveTheSave Member

נפילה מוגזמת על איקרדי לדעתי (שחייב לדעתי גם להיות החלוץ הפותח של ארגנטינה), הסיפור הזה עבר מזמן ועם כמה שמה שהוא עשה לא בסדר בסופו של דבר הוא גם נשאר איתה עד עכשיו ככה שזה לא היה סתם רומן.
    מה שטרי עשה הרבה יותר גרוע ואם הוא המשיך בנבחרת לא רואה סיבה שאיקרדי לא יהיה על משהו שנגמר מזמן.

9. Raulito Madridista

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/06/19/15294352727170.Xxx

סמאפולי מתעלם מהיגואין ודיבאלה? אחרי ה-1:1 המאכזב נגד איסלנד, אף-אחד לא יצא בזול מצד התקשורת, ולא רק בארגנטינה. מסי חטף - על החמצת הפנדל. המאמן חטף - על החילופים ועל אלא שלא שיחקו. השחקנים חטפו, ואוטוטו הנבחרת פוגשת את קרואטיה במשחק סופר-קשה ממנו אין דרך חזרה. "עם כל הצער שבדבר, ואני אוהב את קון שהוא משפחה - הוא לא יכול לשחק 90 דק' במונדיאל", אמר מראדונה על החלוץ שדווקא כבש נגד איסלנד, והוסיף שהוא רוצה לראות את פאבון בהרכב, וייתכן וסמפאולי, שהשחקנים מנסים לשכנע אותו לשתף דווקא את היגואין - יעבור למערך 3:4:3 נגד קרואטיה, על כל הקופה, עם פאבון. התקשורת לא מזכירה את שמו של דיבאלה שהתראיין בעצמו - "אין למסי תחליף, לא בנבחרת ולא בקבוצה, אנחנו יכולים לשחק יחד". כמוכן גברו הקולות להדיח את די-מאריה.
    ההרכב המשוער של ארגנטינה למשחק[מארקה] - קאבאז'רו| מרקדו, אוטאמנדי, טאגליפיכו| סלאביו, מסצ'ראנו, מסה\אנזו פרס, אקוניה| מסי, אגווארו ופאבון.

אמנם במונדיאל אין זמן אבל אני זוכר את די-מאריה כזה שהיה טוב העונה גם בפאריס והוא כן יכול לייצר מצבים ולשלוח את מסי קצת יותר מקדימה, גם אם לא היה טוב נגד איסלנד - לא צריך לחפש אשמים בכוח. מעבר לזה כן כדאי לנסות את דיבאלה, כל דבר שיכול להקל על מסי.

10. yonmu Member

ביגליה מודח מההרכב?

אני לא מקבל את 'דיבאלה ומסי לא יכולים לשחק יחד'. זה בדיוק מסוג הדברים שמאמן אסור לפתור ומוקדמות ומחנה אימונים אמורים לסדר. אז נכון שלארגנטינה היתה הכנה מאוד לא אופטימלית למונדיאל הזה, אבל זה בערך הדבר הראשון שעליו סמפאולי היה אמור לעבוד. אם בחוד יפתח אגוארו או היגוואין (או איקרדי) זו שאלה הרבה פחות משמעותית מאשר אם תצליח לשתף פעולה בין שתיים מהשחקנים הטובים ביותר בעולם (הנבחרת היחידה שמתחרה היא ברזיל עם קוטיניו-ניימאר).

DUGRI ו-EO11 אוהבים את זה.
  11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בקרואטיה הדיווחים מדברים על חזרה לשלישיית קשרים, עם ברוזוביץ' במקום קרמריץ' בהרכב. אני חושב שזה ההרכב האולטימטיבי של קרואטיה, ברוזוביץ' מגיע בפורמה נהדרת מהליגה ופריסיץ' משחק על האגף הטבעי שלו, וזה מה שיהווה שיפור מהמשחק הקודם, אז פריסיץ' פתח דווקא באגף ימין וברוזוביץ' פתח על הספסל. קרמריץ' גם מהווה אופציה טובה מהספסל למקרה הצורך.

שתי הנבחרות האהודות עליי במונדיאל נפגשות מחר ואני לא בלב שלם עם ארגנטינה. מצד אחד אני מת שהם יעפילו ויצליחו, מצד שני הנבחרת הזו מתעסקת בכל כך הרבה חרטות שוואלה לא מגיע להם שום דבר.

נערך לאחרונה ב: ‏20/6/18
    גלץ ו-alexshw אוהבים את זה.
  12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

סמפאולי שומר את הקלפים קרוב לחזה, אבל הרכב (מאוד) משוער על פי חלק מהתקשורת יראה ככה:

http://i68.tinypic.com/szvfv9.Xxx

במסגרת המגבלות הנתונות בסגל המאוד בעייתי של הנבחרת, אני מחבב את ההרכב הזה. היכולת ההתקפית מהאגפים, בעיקר משמאל איפה שיש שלושה שחקני קו איכותיים, גבוהה מאוד ומבחינת הארגנטינאים יש לקוות שהפעם הכדורים מהאגף ייכנסו פנימה לעומק הרחבה בניגוד למשחק הקודם. מה שכן, למחנה "למה איקרדי לא זומן" יכול להיות תחמושת נוספת עכשיו עם שינוי המערך. בסגנון והמערך שסמפאולי בחר למונדיאל, ואולי נטש מהר (אולי, ההרכב הזה לא מאושר בכלל), לאיקרדי באמת לא היה יותר מדי מה לחפש לדעתי, היה עומד משועמם ברחבה, אבל עם אל הואבו בשמאל וטוטו יותר משוחרר בימין, יחד עם פאבון שגם מוסיף, חלוץ כמו איקרדי יכול להיות מאוד רלוונטי.

אבל משום מה יש לי הרגשה שזה לא ההרכב שנראה.

@yonmu אני מאמין שאתה כמובן יודע את זה וזה אמנם קצת סמנטי, אבל לדעתי חשוב להבנת הטיעון - מי שחושב שדיבאלה לא צריך לפתוח בהקשר של השילוב עם מסי לא אומר זאת בגלל ששניהם לא יכולים לשחק ביחד באופן כללי. הכוונה היא שדיבאלה משחק טוב בדיוק על העמדה שמסי משחק כיום ולכן השילוב שלהם, בוודאי מההרכב, בעייתי. אם דיבאלה היה אצל מרטינו, איפה שמסי שיחק בעמדה שונה לרוב, לא היה בעיה לדעתי.

gilad16 ו-אלעד אוהבים את זה.
  13. סמואל אטו Member

המעבר למערך של 3 בלמים היא החלטה טובה של סמפאולי, אבל אני פחות משוכנע לגבי הרעיון לשחק רק עם 2 שחקנים בקישור המרכזי. גם אם ניקח בחשבון שמסי יתרום יותר לקישור על חשבון ההתקפה, זה עדיין משאיר אותם חשופים באמצע במעבר להגנה.
    עדיף להם אולי לעבות גם את הקישור ולהעביר את מסי לתפקיד חופשי לחלוטין.

14. Raulito Madridista

קודם כל קצת בכלליות על ארגנטינה:
    1. הם "פייבוריטים לזכייה" בעיניי מי? בעיני עצמם? כי יש להם את מסי?
    2. במחשבה שנייה ואחרי צפייה בעוד נבחרות גדולות ובכלל שלב הבתים - התיקו עם איסלנד לא כזה אסון.
    3. משהו לגבי היום: סיכוי לא רע שהם מפסידים לקרואטיה או לפחות מסתבכים.

המשחק היום מסקרן מאוד, קרואטיה רגועה מאוד אחרי המשחק ותחזור למבנה הקבוע, אחת מחוליות הקישור הטובות במונדיאל מול האמצע הלא קיים של ארגנטינה ומצד שני ברור היכן האיכויות בחלק הקדמי. יש מצב שמסי יכבוש שער מהסרטים. מקווה לראות את מודריץ' ביכולת משופרת ואיפה קובא ה-"אנטי מסי"(לא באמת).
    לגבי השינויים של ארגנטינה, זה לא כמו בצרפת שאחרי חריקות במשחק הפתיחה חוזרים לשיטה הידועה. ארגנטינה מנסה מערך שלדעתי היא לא מיומנת בו. צריכה לעשות התאמות כי היא נחותה בקישור, אבל תוך שלושה ימים לנסות להמציא משהו שיעבוד? לא יודע. חבל שדיבאלה לא משחק.

15. morata Member

פרט טריוויה - מסי כבש את השער הבינ"ל הראשון שלו נגד... קרואטיה כבר בגיל 18(ארגנטינה הפסידה במשחק ידידות 3:2)