בכל רע יש טוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏27/6/03.

1. Julian Joachim Member

פול רובינסון עוזב את לידס, תמורת הסכום העלוב של בערך 3.5 מליון פאונד (במונחים של לידס - 400 דגי זהב חדשים טריים טריים)...

השוער הכי מוכשר באנגליה, עוזב אותנו. לקבוצה פאתטית, שלא תגיע לכלום אף פעם (לא יודע לגבינו - הם בטוח לא יגיעו). אין מה להגיד, מהלך חכם.

אבל אני לא מתבכיין. הלך הלך. לא נורא, לכל אחד יש תחליף (חוץ ממך הארי אל תלך). ומי התחליף?

נייג'ל מרטין. השוער האתלטי והרזה (אני רציני) חוזר לשערה של לידס, כנראה. אין משמח מאשר לראות את נייג'ל מקפץ לו בעליזות על הדשא הירוק-צהוב של אלנד רואד (חרא גנן).

אז כמו שאמרתי, בכל רע - יש טוב. אה ואני מבקש שכל הירידות עליי ועל ליהי בנושא יהיו פה ולא בשום דיון אחר.

נייג'ל אני אתה !! :arrow: http://news.bbc.co.uk/sport/furniture/in_depth/football/2001/england_v_greece/martyn.Xxx

ורגל המאורע העצוב (משמח תלוי מאיפה אתה מסתכל על זה), החתימה ההסטורית זוכה לשיחזור...

2. אריאל Member

חחחחחחחחח עזוב לרדת עליכם זה יותר מדי קל ניראה לי שאני יוותר הפעם....

3. Julian Joachim Member

אריאל, אתה אוהד ליברפול שתומך בהשארתו של הוויה. אני לא מתייחס לירידות מאנשים שמחזיקים בדעות כאלה. מצטער.

4. KirkH Member

כמו שאני מכיר את לידס הם נכנסים חזק למאבק על אד דה חוי.

5. ליהי Member

רגע רגע רגע פולדש!
    אני לא בדעה אחת איתך
    אני מעדיפה לראות את רובינסון בשער מאשר את נייג'ל
    נכון,שנייג'ל הוא חתיכת סמל סקס מטורף
    אבל עדיין,רובו יותר מרגיע אותי בשער
    נייג'ל גם נראה לי החליד לגמרי שמה על הספסל
    ואני רואה בנושא הזה "מכל רע יוצא רע"
    לפחות עד שנייג'ל יחזור להציל את השער הלבן מכל מיני בעיטות מסוכנות של הבלמים שלו (אהם אהם, מתאו לא צריכים טובות)

6. Ilan Member

א. פולדש תן קצת קרדיט, אני זה שהמלצתי לך לחזור לחתימה ההיסטורית :)
    ב. כמו שאני מכיר את לידס, נייג'ל ימכריעזוביפרושידרס...

7. Long Distance Member

פול רובינסון שוער טוב מאוד. הוא למעשה החוליה החזקה בעונה שעברה בלידס, אחד השוערים הטובים ביותר שיש בליגה האנגלית. אי אפשר להצביע על חסרונות מיוחדים שיש לו. הוא ניגש היטב לכדורי גובה, שולט היטב ברחבה, ויש לו כל מה שצריך שוער טוב.

8. אריאל Member

כרגע נייגל מרטין שוער ראשון של לידס אי אפשר להתייחס אל לידס ברצינות.... אפילו את הדגים לקחו לכם אז אליי אתה לא מתייחס ברצינות!!!!!!! :wink: אבל עזוב עם הייתי אוהד לידס לא בטוח שיהיה לי את הבושה לרשום פה...... אני מעריץ אותך ואת ליהי על זה!אני אתם

9. ליהי Member

לונג דיסטנס. מה הקשר? מישהו פה הטיל ספקות ביכולות העל של רובו הכל יכול? לא אני, לא פולדש לא אריאל ולא אילן.

הויכוח פה הוא האם נייג'ל בשער זה טוב.
    אני (בניגוד לאריאל) חושבת שנייג'ל בשער זה בהחלט לא בדיחה ובהחלט לא מצביע על רמה נמוכה של לידס (לנייג'ל אני זוכרת תקופות זוהר שאף אחד לא יצליח לקחת ממנו), אני פשוט מטילה ספק אם היכולת שלו העונה הבאה תהיה טובה וזהה ליכולת שהציג רובינסון עונה שעברה, וזה מה שמדאיג אותי.

אין צורך להעריץ את פולדש ואותי, יש לנו כאן בפורום אוהד איפסוויץ' אחד, עופר שמו. עופר,הנה, קיבלת גם אתה קצת במה. :wink:

10. ofer16 Member

ווי, תודה, אני נרגש.

אם חשבתם שהשער של לידס גרוע, תדמיינו את אנדי מרשל בשער של קבוצה המתיימרת לחזור לפריימרליג. אך הסירו דאגה מליבכם! במקרה שמרשל לא יהיה כשיר למשחק, יחליף את מקומו ג'יימס פולן, שוער על כיסא גלגלים (או לפחות משחק כמו אחד כזה...).

קיצר, פה מותר גם לרדת עליי, ואני אנסה לאשר את דבריכם... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

11. Julian Joachim Member

לנייג'ל אגב יש כמה שיאים שאני לא בטוח שיישברו.

אני כמעט בטוח שהוא מחזיק בשיא של הקלין שיטס לעונה (אני אבדוק את המספר המדוייק). והוא החזיק הכי הרבה זמן מעמד בלי לספוג שער בכמה עונות בליגה. אז ככה שמוניטין יש. יכולת הייתה בעונה הקודמת לקודמת. השאלה היא כמה חלודה צריך להסיר אחרי הייבוש של ונבלס.

אני מקווה לטוב. אני בכל מקרה כל כך הוא שאין מה לדאוג.

12. AFC Member

אני חושב שלידס צריכה לקנות שוער חדש (משמע, היא לא תעשה זאת). שמעו, אין ספק לגבי היכולת של נייג'ל מרטין (לפחות לי ודייר אין ספק, הוא מזכיר לי שוער מסוים שנחת לאחרונה בסנטאנדר), אבל מה עם הזריזות שלו? ברצינות, נייג'ל נראה כמו איזה אורח ב"ריקי לייק". הוא חייב להרזות ודחוף.

13. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחחחחחחחחחחח נכון!
    וכמו שאמר מישהו אחר, כל לחי של נייג'ל נראית כמו סופגנייה.... נראה לי ששנה הבאה תהיה תחרות קשה בין השוער של לידס לבין השוער של סנטאנדר. לפחות שיעשו איזה פרנדלי, כדי שנוכל לראות את שניהם על אותו כר דשא (ודרך אגב, דודו אוואט הוא לא נייג'ל מרטין...)

14. AFC Member

חדשות בנוגע לפרשה - פול רובינסון טוען שרצה להישאר בלידס, אך ג'ון מקנזי ביטל את הצעתו לרובינסון לחוזה חדש. רובינסון גם טוען שהוא עדיין לא סגור בוילה פארק.

אז האם נגזר עלינו לפספס את המראה של לידס יורדת ליגה עם נייג'ל הדובון?

15. RE-QL Member

שמעו גם אם לידס רוצים לקנות שוער הם לא ממש יכולים כי אין שוער ברמה גבוהה ששווה פחות 3.5 מליון לישט ואין שום דרך בעולם שהעסקה הזאת תשתלם ללידס פשוט בזיון המכירה הזאת.