בלגיה משתלטת על העולם

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏13/2/03.

1. ג'רי בית הלוי Member

בביזיון המשפטי הגדול ביותר שנראה אי פעם בשורות המפשט הבלגי, בית המשפט העליון של בלגיה קיבל החלטה שלפיה לא ניתן להעמיד לדין את אריאל שרון, ראש ממשלת ישראל, רק מכיוון שהוא ראש ממשלה, וראשי ממשלה זוכים לחסינות. לעומת זאת, שאר האנשים שנגדם הוגשה תביעה, רפאל איתן,עמוס ירון ואמיר דרורי, חשופים להסגרה, וצריכים לשקול מעכשיו היטב את צעדיהם.
    אני סבור שאריאל שרון צריך להיענש, אבל במסגרת ישראל. לא יתכן שאאדם שאין לו זיקה למדינה, לא אזרח שלה, לא ביצע פשעים בתחומה, לא כלום, ישפט במדינה הזאת, על סמך חוק חוצפני מאוד, שגולש לריבונות של מדינות אחרות. יופי, אולי ישראל תחוקק חוק כזה, ותעמיד לדין את יאסר עראפת על פשעי מלחמה? ואולי את ראש הממשלה הבלגי על היותו אידיוט?
    מעניין מאוד למה את ראש ממשלת ישראל ואנשים ישראלים נוספים רוצים להעמיד לדין, אבל אנשים אחרים שביצעו פשעים כאלה ואף חמורים, כגון פידל קסטרו,יאסר עראפת,סדאם חוסיין, ואפילו ג'ורג' בוש(על מה שהוא עשה באפגניסטן), לא מועמדים לדין. למה זה?

2. AFC Member

1) אכן, בושה, חוצפתם של הבלגים. שילמדו להתעסק בענייניהם. תבינו, צרפת ובלגיה זה אותו הדבר, כולם אנטישמים וכולם נגד ישראל. אותה מדינה שמשתפת פעולה עם צרפת האנטישמית וגרמניה (שמזדהה עם סדאם חוסיין מאז השואה), הטילו וטו על מיגון טורקיה מפני סדאם הפסיכופט. שלא לדבר על כך שהם מנסים להצטייר טוב בעיניהם של עיראק בכך שהם מתנכלים לישראל, וכולנו יודעים מדוע. בגלל הנפט, כמובן.

2) אריאל שרון צריך להיענש? על מה? אין לשנינו ספק שמדובר בראש ממשלה גרוע אבל פשעי מלחמה? לא. עשו בג'נין מה שהיו צריכים לעשות, והיתרונות של זה בולטים היום.

3) ג'ורג' בוש לדין על הפרשה באפגניסטן?! תגיד לי, אתה יודע מאיזה גיהנום הוא הציל את האפגנים?! אולי כמה עשרות מתו, אבל עכשיו הברית הצפונית הדיחה את הטאליבן, יש אוכל לאנשים, לא מכים אנשים ברחוב, אין דיקטטורה (למען האמת, אני חושב שיש שם דמוקרטיה)... האנשים שם אסירי תודה בעקבות מה שארה"ב עשו, וכעת הם יוכלו לחיות בשלום. וזה בדיוק מה שבוש רוצה לעשות בעיראק. בסופו של דבר, המטרה היא, כמובן, לתפוס את בן-לאדן.

3. Emil Member

הבלגים החליטו הם פותחים בית משפט, וואלה יופי...שיטפלו קודם כל במדינה שלהם ובפושעים שלהם ואחרי זה ישפטו את העולם. אם עכשיו ישפטו כל מנהיג או כל איש צבא על "פשעי מלחמה" כביכול 80% מהאנשים שעשו צבא בישראל ישפטו על הבולשיט הזה. ולא רק בישראל...

צעדי מחאה ננקטים ברחבי הארץ בדרכים פרטיות מאז ההכרזה. למשל, פה באילת, מלון "הנסיכה" הודיע שאזרחי בלגיה אינם רצויים והוא לא יארח אותם...
    וגם בעולם הכדורגל - נשיא הפועל ב"ש, ז'ינו, החליט לבטל את מחנה האימונים הקבוע בבלגיה כמחאה.

4. ג'רי בית הלוי Member

לא מדבר על זה, מדבר על סברה ושתילה.

עפ"י האמות מידה שעל פיהן שופטים אנשים בבית משפט הזה, צריך לשפוט את האנשים האחראים בארה"ב על מה שהיה באפגניסטן. כמובן שהם הצילו את הם האפגני, אבל בדרך עשו לא מעט צרות. אני סבור שלא צריך, אבל לפי אותו היגיון, צריך להעמיד את בוש לדין.

5. Fernando Cavenaghi Member

פעם ראשונה שאני מסכים עם ביבי, הוא אמר שזו עוד עלילת דם וכעס מאוד על השגריר הבלגי. מאיפה הבלגים ששחטו אנשים על ימין ועל שמאל בלי לחשוב מתחילים להטיף לנו כמו צדיקים קטנים.

אני בעד להקים בית משפט אנטי בלגיל פשעי מלחמה בלגים, מי שבעד נעשה הפגנה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

6. RVN Member

איזו חוצפה יש לבלגים, הארץ שלהם מלא פדופילים, אנסים והם מתעסקים בראש ממשלה של מדינה אחרת?! שיטפלו בבעיות שלהם בפנים ואחר כך שיתחילו לטפל באחרים.
    למרות שאני חושב שצריך להעמיד את שרון לדין, בישראל, לא בבלגיה על מה שהוא עשה.

7. AFC Member

חרם ישראלי על בלגיה - ישראל תשכנע את ידידותיה בעולם (אם נשארו כאלו, ולא ישארו הרבה אם ישראל תמשיך להציק להן ככה) לפגוע באינטרסים כלכלים של בלגיה, מלון "הנסיכה" באילת מסרב לקבל בלגים, סקר מראה שבלגיה וצרפת הן המדינות הכי אנטישמיות (כפי שאמרתי), ישראל החזירה את השגריר שלנו בבלגיה ושוקלים להוריד את דרג היחסים עם המדינה הבזויה הזאת.

בושה. בלגיה צריכה להיכנס יחד עם צפון קוריאה ועיראק ל"ציר הרשע".

8. Fernando Cavenaghi Member

הם ומכבי חיפה נכון?

צעד מטומטם של הבלגים שאני לא מבין אהדה של מי הם מנסים להשיג כאן, מה שכן לא נראה לי שחרם כלכלי ישראלי ממש יזעזע את הבלגים (ברור שארה"ב לא יצטרפו, לפחות לא לחרם טוטאלי), מה שנשאר לעשות זה להחליף את אריאל שרון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. AFC Member

מה, הם לא שם כבר ? :wink:

10. Don p1 Member

ניצן?!!!!
    איך אתה בידיוק מאשים את שרון בטווח שהיה בסברה שתילה??
    אף אחד לא ממש הסביר מה היה שם, אני אספר בקצרה.

ישראל יצאה בשנת 82 למלחמה קשה בלנון, אחרי שכבשו את ביירות אז הגנרל הגדול של צה"ל אריאל שרון הוביל את הכח. באותו זמן שישראל שלטה על אותו איזור נעשה על ידי הנוצרים הלבנונים טווח בשני מחנות שם היו פלסטינים. האשמה הופלה על שרון בגלל שהיה שר החוץ והאחראי לפעילות.

עברו שנים, שמו של שרון הוכפש, הוא תבע וגם זכה כמעט בכל תביעותיו ויצא כמעט נקי מכל אשמה.

11. Fernando Cavenaghi Member

באמת רוב ההאשמוןת הן על העלמת עין ולא על אחריות לטבח