בלעדי בone:בועל חיפה,סכנין,ב"ש,ונצרת בליגת העל!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏23/5/06.

1. בית"רי מלידה Member

http://www.one.co.il/c.aspx?target=%2Fsite...0%26nocache%3D1

סקופ בלעדי של אופירה אסייג: הבועל חיפה, באר שבע, כסאחנין, ונצרת עילית עלו לליגת העל....

עשיתי גם מהר צילום מסך לפאדיחה ,שרק מראה שאחרי הפרסומון / פורנוגפון בעמוד הראשון, המאוד מושקע, יש מאחריו חרטא וחוסר מקצועיות משווע.

http://img523.imageshack.us/img523/1149/17ho.Xxx

תהנו!

2. roeiuzan Member

חחחחחח אחי הרגת אותי מצחוק אמרתי במקסימום הכריזו במפתיע על הקפאת יורדות או משהו כזה...אבל מה הקשר שהם יעלו?!
    אל תתרגש זה קורה גם לי ולעוד כמה שאני מכיר ואני מניח שגם לכולם...יש הרבה פאקים באתר הזה ומה שאתה אומר זה ככה כבר מזמן פעם זה מראה את זה ופעם לא..גם שנכנים לעמוד של קבוצה כלשהי לא תמיד זה נכנס ומראה מסך לבן עם כתובת כזאת בצד שמאל למעלה..

3. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אחח כבר חשבתי שהתגלתה איזו שערוריית הימורים והעלו אותנו לליגת העל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

וסתם שאלה, מה יש לך נגד הפועל חיפה שאתה קורא לה הבועל?

4. עד המוות הפועל Member

כי הוא אוהד בית"ר מה שאומר שהוא קול ומגניב

ודרך אגב תודה שהבאת זאת לידיעתנו, אני אדפיס כמה עותקים ואלך לתלות בכל השכונה שיראו.

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

באתר המכובד הזה תמיד מסתכלים קדימה. כל כך מסתכלים קדימה האנשים הנאורים שמנהיגים אותו, שהם אף פעם לא טורחים להסתכל אחורה כדי לתקן בעיות כמו הבעיה הנחמדה הזאת שקיימת שנים. וכן, למרות העטיפה המרשימה והכל, מתחת לפני השטח מסתתרת חובבנות, אבל ככל זה כשהמנהיגה שלך היא האחת והיחידה אופירה 'הצמד' אסייג. ההוכחה לכך שגם אפסים יכולים להפוך לבעלים של אתר (גם אם לא רשמית).

6. בית"רי מלידה Member

הדף הראשי שלהם זה 40 אחוז ספורט, 40 אחוז פרסומות , ו 20 אחוז סימה בכר...

אייייי.....איפה "חדשות הספורט " של פעם.....שחור לבן, ספורט נטו.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוריד עוד 10 אחוז מהספורט, שמוקדש בתקופה האחרונה ל'סלבריטאים מספרים שהם שמעו על עצומת וואן', שזה כמובן הדבר החשוב בקטע הזה ולא העצומה עצמהץ

8. בית"רי מלידה Member

כבר כתבתי לא מעט על המניעים האמיתיים מאחורי העצומה. וואן, לדעתי, מפחדים מאתר ספורט מתחרה שצ'ארלטון עומדת להשיק בקרוב מאוד, או שזה ספין מתוחכם שבא לתת פירסום חנים לחבילת המונדיאל?

ב 9 ליוני, עוד 15 יום, נהייה הרבה יותר חכמים.החוכמה שלאחר מעשה.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממה ששמעתי לוויינט יש זכויות על הקרנת השערים מהטורניר באינטרנט (או משהו כזה, אני לא בטח), והרי לך עוד מניע. זה שהיה להם בעונה שעברה את זכויות הקרנת שערי ליגת העל היה מכה אדירה לכל מתחרה. אם גם יהיו להם את הגולים מהמונדיאל, במשחקים שלא ישודרו בארץ אלא בתשלום משמעותי, ברור לאן תהיה הנהירה. וזה לא יהיה לאתר עם סיקורי המשחקים הלאקוניים ובלי הגולים.

10. בית"רי מלידה Member

YNET - אתר רציני, בכל תחום, גם בספורט. שם לא מעמיסים עליך מאמרים של פרשנים בגרוש, תמונות חצי פורנו של נשות כדורגלנים, ושאר מריעין בישין.

מי שנכנס ל YNET או לאתר של הארץ מצפה ומקבל את מה שהוא מחפש - חדשות נטו, עם קצת פירסומות מתבקשות, כי גם להתפרנס צריך.

לאחרונה ישנו גם שיפור משמעותי מאוד ב NRG - פחות הגיגים של רון עמיקם וייתר כוכבי מעריב, ויותר הקונספט הרציני והענייני של YNET .

11. roeiuzan Member

מה הקשר של אופירה אסייג לאתר one?

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלי להסתבך בהגדרות תפקידים וכו' אלא לקצר במילים בודדות? היא מנהלת אותו.